Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 15. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
Ilves Tampere
4:3 po sam. nájezdech
konec
Jyväskylä
Kouvola
0:4
konec
Kärpät Oulu
Tappara Tampere
2:3
konec
Sport Vaasa
TPS Turku
4:5

Adelaide (Austr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (3-Rus.)
Querrey (USA)
6:3, 6:3
konec
Carreňo (4-Šp.)
Chardy (Fr.)
6:3, 6:2
konec
Harris (JAR)
Djere (Srb.)
7:6 (7:5), 6:3
konec
Paul (USA)
P. Cuevas (Urug.)
6:1, 6:2
konec
Ramos (Šp.)
Munar (Šp.)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Bolt (Austr.)
Struff (7-Něm.)
6:3, 6:4
konec
Auger-Aliassime (2-Kan.)
Duckworth (Austr.)
6:3, 7:6 (7:0)

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Collinsová (USA)
Keninová (7-USA)
6:3, 6:1
konec
Jastremská (Ukr.)
Kerberová (9-Něm.)
6:3, 2:0 skreč
konec
Vekičová (Chorv.)
Sakkariová (Řec.)
2:6, 7:5, 6:1
konec
Sabalenková (6-Běl.)
Peraová (USA)
7:6 (7:4), 6:2
konec
Bencicová (4-Švýc.)
Görgesová (Něm.)
7:6 (8:6), 7:6 (7:4)

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.)
Peschkeová, Schuursová bez boje (2-ČR/Niz.)
– : –

Auckland (N. Zéland) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
F. López
Fognini (1-It.)
3:6, 6:4, 6:3
konec
Isner (4-USA)
Sandgren (USA)
7:6 (7:3), 6:7 (1:7), 6:3
konec
Paire (5-Fr.)
Monteiro (Braz.)
4:6, 6:4, 6:3
konec
Hurkacz (6-Pol.)
M. Ymer (Švéd.)
6:2, 7:6 (7:2)
konec
Edmund (Brit.)
Seppi
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Humbert (Fr.)
Cecchinato
6:1, 6:4
konec
Shapovalov (2-Kan.)
Pospisil (Kan.)
6:4, 7:6 (7:2)
konec
Millman (Austr.)
Chačanov (3-Rus.)
4:6, 6:3, 6:3

Auckland (N. Zéland) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Seppi (It.)
Mannarino (7-Fr.)
3:6, 6:4, 6:4
konec
F. López (Šp.)
Andújar (Šp.)
3:6, 7:6 (7:4), 6:4
konec
Cecchinato (It.)
Mayer (Arg.)
7:6 (8:6), 6:7 (18:20), 7:6 (7:2)

Hobart (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kuděrmětovová (5-Rus.)
Bellisová (USA)
7:6 (8:6), 6:1
konec
Davisová (USA)
Linetteová (6-Pol.)
6:4, 6:4
konec
Mertensová (1-Belg.)
Kužmová (SR)
6:1,6:0
konec
Muguruzaová (2-Šp.)
Džabúrová (Tun.)
3:6, 6:3, 7:6 (7:4)
konec
Rybakinová (3-Kaz.)
Cornetová (Fr.)
7:5, 6:3
konec
Čang Šuaj (4-Čína)
Kozlovová (Ukr.)
4:6, 6:1, 6:2
konec
Watsonová (Brit.)
Ferrová (Fr.)
7:6 (7:5), 6:3

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - sprint (7,5 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 18:55,5 (0 tr. okruhů), 2. H. Öbergová (Švéd.) -29,7 (0), 3. Wiererová (It.) -36,8 (0), 4. Solaová (Běl.) -50,1, (0), 5. P. Fialková (SR) -51,2 (0), 6. Röiselandová (Nor.) -55,4 (1), 7. Simonová (Fr.) -59,1 (1), 8. Hinzová (Něm.) -1:03,2 (0), 9. Vittozziová (It.) -1:06,3 (1), 10. Žuková (Pol.) -1:09,3 (1), ...15. Charvátová -1:25,1 (1), 71. Davidová -2:50,8 (4), 86. Jislová -3:14,9 (2), 99. Voborníková (všechny ČR) -4:33,5 (3).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 24 závodů): 1. Eckhoffová 441, 2. Wiererová 438, 3. Simonová 321, 4. Tandrevoldová (Nor.) 314, 5. Herrmannová (Něm.) 295, 6. H. Öbergová 294, ...14. Davidová 227, 23. Charvátová 144, 29. Kristejn Puskarčíková (ČR) 133, 52. Jislová 40.

Bad Gastein (Rak.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom družstev: 1. Hofmeisterová, Baumeister (Něm.), 2. Rieglerová, Prommegger (Rak.), 3. Zoggová, Caviezel (Švýc.), ...20. Maděrová, Počinek (ČR) - vyřazeni v 1. kole.

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A, 10. kolo

konec
Jekatěrinburg
Benátky
97:44
konec
Bourges
Riga
79:75
konec
Castors Braine
Orenburg
47:80

Skupina B, 11. kolo

konec
Dynamo Kursk
Montpellier
78:90
konec
Gdyně
Fenerbahce Istanbul
52:80

Euroliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zenit Petrohrad
Baskonia Vitoria
72:66
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Žalgiris Kaunas
70:76
konec
Panathinaikos Atény
Bayern Mnichov
98:83

Liga mistrů

Skupina C, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nižnij Novgorod
Peristeri
82:76
konec
Gaziantep
VEF Riga
86:79

Liga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Děčín
69:70 (11:13, 29:28, 43:52)
konec
USK Praha
Svitavy
93:84 (32:23, 56:47, 77:62)
konec
Ústí nad Labem
Kolín
86:79 (21:23, 45:43, 62:61)
konec
Pardubice
Opava
73:87 (19:19, 33:47, 51:60)
konec
Brno
Ostrava
83:85 (20:18, 39:43, 64:63)
konec
Atlanta
Phoenix
123:110
konec
Brooklyn
Utah
107:118
konec
Memphis
Houston
121:110
konec
Milwaukee
New York
128:102
konec
Golden State
Dallas
97:124
konec
LA Clippers
Cleveland
128:103

Český pohár mužů

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Karlovarsko
1:3 (18, -19, -16, -19)
konec
Brno
Liberec
1:3 (-24, 22, -20, -25)
konec
Příbram
České Budějovice
1:3 (25, -18, -25, -16)
konec
Kladno
Lvi Praha
2:3 (-20, 23, -22, 27, -11)

Český pohár žen

Odvety čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Olymp Praha - Ostrava 3:1 (23, -19, 16, 17), první zápas 2:3, postoupil Olymp; Liberec - Přerov 3:1 (20, -21, 11, 20), první zápas 3:2, postoupil Liberec 

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

10. etapa Haraz - Šubajtá
Automobily:
1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 2:03:43, 2. Przygoňski, Gottschalk (Pol., Něm./Mini) -3:05, 3. De Villiers, Bravo (JAR, Šp./Toyota) -4:26, ...11. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -12:48, 16. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -17:34, 28. Vaculík, Plechatý -29:06, 62. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -2:38:15.
Průběžné pořadí: 1. Sainz 37:15:37, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -18:10, 3. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) -18:26, ...13. Prokop -3:43:13, 18. Zapletal -6:40:20, 37. Ouředníček -14:13:31, 56. Vaculík -77:08:07.

Motocykly: 1. Barreda (Šp./Honda) 2:11:42, 2. R. Brabec (USA/Honda) -1:07, 3. K. Benavides (Arg./Honda) -2:31, ...16. Engel -26:07, 35. Michek -36:48, 69. Vlček (všichni ČR/KTM) -1:00:42, 84. Veselý (ČR/Husqvarna) -1:12:49, 86. J. Brabec (ČR/KTM) -1:13:44.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec 34:12:18, 2. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -25:44, 3. Barreda -27:09, ...14. Michek -3:18:58, 26. Engel -5:13:22, 37. J. Brabec -8:53:04, 40. Vlček -10:22:57, 81. Veselý - 20:49:47.

Čtyřkolky: 1. Wisňiewski (Pol./Yamaha) 3:04:11, 2. Tůma -48, ...13. Kubiena (oba ČR/Yamaha) -20:07.
Průběžné pořadí: 1. Casale (Chile/Yamaha) 44:41:33, ...11. Tůma 14:54:51.

Kamiony: 1. Šibalov 2:12:12, 2. Sotnikov -1:08, 3. Nikolajev (všichni Rus./Kamaz) -1:30, ...7. Macík (ČR/Iveco) -6:41, 9. Loprais (ČR/Praga) -9:36, 13. Šoltys (ČR/Tatra) -17:20.
Průběžné pořadí: 1. Karginov (Rus./Kamaz) 40:20:04, 2. Šibalov -36:08, 3. Vjazovič (Běl./Maz) -1:40:00, 4. Loprais -2:21:18, ...6. Macík -3:12:13, 9. Šoltys -5:03:53.

SSV (buggy): 1. Guthrie, Floene (USA, Nor./OT3) 2:23:47, ...17. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) -17:59.
Průběžné pořadí: 1. Currie, Berriman (USA/Can-Am) 46:22:15, ...26. Macháček -20:34:08.

Najdete na iDNES.cz