Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. srpna 2020 Soběslav

Sportovní výsledky 23. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
Kärpät Oulu
0:3
konec
Kouvola
Ässät Pori
2:3 v prodl.
konec
Lukko Rauma
Hämeenlinna
2:0

Hodonín - Přípravný zápas hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Německá liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
Norimberk
2:3

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Växjö
3:4 v prodl.
konec
Frölunda
Brynäs
8:4
konec
Leksand
Djurgaarden
2:4
konec
Linköping
Rögle
5:1
konec
Örebro
Lulea
3:2
konec
Oskarshamn
Malmö
1:5

Švýcarská liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ženeva
Curych
6:9

Australian Open - Muži

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (4-Rus.)
Martínez (Šp.)
7:5, 6:1, 6:3
konec
Thiem (5-Rak.)
Bolt (Austr.)
6:2, 5:7, 6:7 (5:7), 6:1, 6:2
konec
A. Zverev (7-Něm.)
Gerasimov (Běl.)
7:6 (7:5), 6:4, 7:5
konec
Gulbis (Lot.)
Bedene (Slovin.)
7:5, 6:3, 6:2
konec
Monfils (10-Fr.)
Karlovič (Chorv.)
4:6, 7:6 (10:8), 6:4, 7:5
konec
Rubljov (17-Rus.)
Sugita (Jap.)
6:2, 6:3, 7:6 (7:5)
konec
Isner (19-USA)
Tabilo (Chile)
6:4, 6:3, 6:3
konec
Popyrin (Austr.)
Munar (Šp.)
6:2, 7:6 (7:5), 6:2
konec
Goffin (11-Belg.)
Herbert (Fr.)
6:1, 6:4, 4:6, 1:6, 6:3
konec
Kyrgios (23-Austr.)
Simon (Fr.)
6:2, 6:4, 4:6, 7:5
konec
Verdasco (Šp.)
Basilašvili (26-Gruz.)
4:6, 7:6 (7:5), 6:4, 6:4
konec
Carreňo (27-Šp.)
Gojowczyk (Něm.)
6:4, 6:1, 1:6, 6:4
konec
Wawrinka (15-Švýc.)
Seppi (It.)
4:6, 7:5, 6:3, 3:6, 6:4
konec
Chačanov (16-Rus.)
M. Ymer (Švéd.)
6:2, 2:6, 6:4, 3:6, 7:6 (10:8)
konec
Fritz (29-USA)
Anderson (JAR)
4:6, 6:7 (5:7), 7:6 (7:4), 6:2, 6:2
konec
Nadal (1-Šp.)
Delbonis (Arg.)
6:3, 7:6 (7:4), 6:1

Australian Open - ženy

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bencicová (6-Švýc.)
Ostapenková (Lot.)
7:5, 7:5
konec
Mertensová (16-Belg.)
Watsonová (Brit.)
6:3, 6:0
konec
Kerberová (17-Něm.)
Honová (Austr.)
6:3, 6:2
konec
Vekičová (19-Chorv.)
Cornetová (Fr.)
6:4, 6:2
konec
Muguruzaová (Šp.)
Tomljanovicová (Austr.)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Dijasová (Kaz.)
Blinkovová (Rus.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Bertensová (9-Niz.)
Rodionovová (Austr.)
6:3, 7:5
konec
Kontaveitová (28-Est.)
Sorribesová (Šp.)
6:2, 4:6, 6:1
konec
Pavljučenkovová (30-Rus.)
Townsendová (USA)
7:5, 7:6 (7:1)
konec
Šwiateková (Pol.)
Suárezová (Šp.)
6:3, 7:5
konec
Halepová (4-Rum.)
Dartová (Brit.)
6:2, 6:4
konec
Giorgiová (It.)
Kuzněcovová (Rus.)
6:3, 6:1
konec
Putincevová (Kaz.)
Collinsová (26-USA)
6:4, 2:6, 7:5
konec
Svitolinová (5-Ukr.)
Davisová (USA)
6:2, 7:6 (8:6)

Australian Open - ženy, čtyřhra

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Siniaková (4-ČR)
Friedsamová, Siegemundová (Něm.)
6:4, 4:6, 6:1
konec
Mertensová, Sabalenková (3-Belg./Běl.)
Vondroušová, Bellisová (ČR/USA)
3:6, 6:3, 6:3
konec
Gauffová, McNallyová (USA)
Muchová, Teichmannová (ČR/Švýc.)
6:3, 6:2
konec
Pegulaová, Krawczyková (USA)
Kristýna Plíšková, Beguová (ČR/Rum.)
6:3, 6:2

Pokljuka (Slovin.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - vytrvalostní závod (20 km): 1. J.T. Bö (Nor.) 47:54,3 (0 trest. minut), 2. M. Fourcade -11,4 (0), 3. Claude (oba Fr.) -25,6 (0), 4. Nawrath (Něm.) -36,7 (0), 5. Dale -1:02,4 (1), 6. T. Bö (oba Nor.) -1:26,4 (1), 7. Fillon Maillet (Fr.) -1:28,5 (2), 8. Kühn (Něm.) -1:41,8 (1), 9. Christiansen (Nor.) -1:56,1 (1), 10. Doll (Něm.) -2:06,5 (2), ...25. Moravec -3:36,4 (2), 53. Krupčík -5:59,9 (3), 61. Krčmář -6:18,0 (5), 72. Šlesingr -7:25,3 (5), 77. Václavík (všichni ČR) -7:55,2 (5).

Průběžné pořadí SP (po 12 z 24 závodů): 1. M. Fourcade 561, 2. Fillon Maillet 472, 3. Desthieux (Fr.) 455, 4. J.T. Bö 434, 5. T. Bö 429, 6. Loginov (Rus.) 415, ...22. Krčmář 168, 27. Moravec 142, 45. Štvrtecký 58, 68. Václavík 19, 72. Šlesingr 12, 75. Krupčík 7.

Bansko (Bulh.) - Trénink na sjezd Světového poháru žen

Přidat do mých lig

1. Hählenová (Švýc.) 1:30,69, 2. Brignoneová (It.) -0,10, 3. Tipplerová (Rak.) -0,15, ...42. Ledecká (ČR) -4,29.

Kitzbühel (Rak.) - Trénink na sjezd Světového poháru lyžařů

Přidat do mých lig

1. Clarey (Fr.) 1:55,69, 2. Kilde (Nor.) -0,55, 3. Mayer (Rak.) -0,60.

Seiser Alm (It.) - Závod SP v snowboardingu

Přidat do mých lig

Slopestyle
Muži:
1. Chadarin (Rus.) 85,25, 2. Tobita 83,81, 3. Kunitake (oba Jap.) 79,75.

Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Chadarin 1070, 2. Toutant (Kan.) 1000, 3. Tobita 816.

Ženy: 1. Coadyová (Austr.) 73,48, 2. Ormerodová (Brit.) 72,11, 3. Voigtová (Kan.) 68,66, ...v kvalifikaci 11. Pančochová (ČR).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Ormerodová 1400, 2. Coadyová a Marinová (USA) obě 1000, ...19. Pančochová 240.

Euroliga žen

Skupina B, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Girona
Gdyně
70:68

Český pohár mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Nymburk
80:92 (40:42)

Euroliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Valencie
81:70
konec
Zenit Petrohrad
Olympiakos Pireus
91:87
konec
Bayern Mnichov
Maccabi Tel Aviv
80:68
konec
Baskonia Vitoria
Chimki Moskva
83:79
konec
FC Barcelona
Crvena zvezda Bělehrad
86:82
konec
Chicago
Minnesota
117:110
konec
Atlanta
LA Clippers
102:95
konec
Boston
Memphis
119:95
konec
Detroit
Sacramento
127:106
konec
Golden State
Utah
96:129
konec
Houston
Denver
121:105
konec
Miami
Washington
134:129 po prodl.
konec
New Orleans
San Antonio
117:121
konec
New York
LA Lakers
92:100
konec
Orlando
Oklahoma City
114:120
konec
Phoenix
Indiana
87:112
konec
Toronto
Philadelphia
107:95

Český pohár mužů

Odvety čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Příbram
3:0 (19, 16, 20)
konec
Liberec
Brno
3:1 (17, -15, 23, 19)
konec
Lvi Praha
Kladno
– : –

Extraliga žen

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
VK Brno
Přerov
3:0 (24, 15, 16)

Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 26:23,5, 2. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -19,1, 3. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -25,1, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -25,4, 5. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) -51,0, 6. Lappi, Ferm (Fin./Ford Fiesta) -1:07,8.

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

3. etapa (131 km): 1. Porte (Austr./Trek-Segafredo) 3:14:09, 2. Power (Austr./Sunweb), 3. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott), 4. Dennis (Austr./Ineos), 5. Ulissi (It./SAE-Team Emirates), 6. Impey (JAR/Mitchelton-Scott) všichni -5, ...57. Černý (ČR/CCC) -1:49.

Průběžné pořadí: 1. Porte 10:10:24, 2. Impey -6, 3. Power -9, 4. S. Yates -11, 5. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) -14, 6. Ulissi -15, ...52. Černý -1:59.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Štýrský Hradec (Rak.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - konečné pořadí: 1. Alijev 272,89 bodu, 2. Danieljan (oba Rus.) 246,74, 3. Kvitelašvili (Gruz.) 246,71, 4. Grassl 244,88, 5. Rizzo (oba It.) 237,01, 6. Vasiljevs (Lot.) 232,67, 7. Březina 231,25, ...20. M. Bělohradský (oba ČR) 190,54.

Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 88,78 bodu, 2. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 88,73, 3. Guignardová, Fabbri (It.) 84,66, 4. Stěpanovová, Bukin 83,65, 5. Zagorská, Guerreiro (všichni Rus.) 75,10, 6. Fearová, Gibson (Brit.) 74,26, ...17. Taschlerová, Taschler (ČR) 62,53.