Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 12. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cardiff
Swansea
0:0

Portugalská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gil Vicente
Belenenses
2:0
konec
Marítimo
Guimaraes
0:0
konec
Braga
Tondela
2:1
konec
Klagenfurt
Znojmo
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
konec
Štýrský Hradec
Innsbruck
4:1
konec
Linec
Salcburk
1:2
konec
Vídeň
Villach
4:2
konec
Székesfehérvár
Dornbirn
1:3

Německá liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Augsburg
4:2
konec
Ingolstadt
Düsseldorf
3:2
konec
Kolín nad Rýnem
Eisbären Berlín
3:4 v prodl.
konec
Krefeld
Iserlohn
3:4 po sam. nájezdech
konec
Schwenningen
Mnichov
2:0
konec
Straubing
Norimberk
5:2
konec
Mannheim
Wolfsburg
3:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Zvolen
Slovan Bratislava
2:5
konec
Budapešť
Nitra
2:6
konec
Detva
Michalovce
3:2
konec
Liptovský Mikuláš
Poprad
3:4 v prodl.
konec
Miškovec
Banská Bystrica
1:4
konec
Košice
Trenčín
3:2

Švýcarská liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lugano
Davos
2:1
konec
Rapperswil
Ambri-Piotta
1:4

Vojens (Dán.) - Finálový turnaj Kontinentálního poháru

Přidat do mých lig
konec
SönderjyskE
Cracovia Krakov
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
konec
Nottingham
Něman Grodno
4:3 (0:2, 3:1, 1:0)

Adelaide (Austr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bublik (Kaz.)
Fritz (5-USA)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
P. Cuevas (Urug.)
Opelka (8-USA)
5:7, 7:6 (11:9), 7:6 (7:2)
konec
Djere (Srb.)
Popyrin (Austr.)
7:6 (7:3), 3:6, 6:4

Auckland (N.Z.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Muhammadová, Townsendová (USA)
S. Williamsová, Wozniacká (USA/Dán.)
6:4, 6:4

Dvouhra - finále

konec
S. Williamsová (1-USA)
Pegulaová (USA)
6:3, 6:4

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Závody s hromadným startem
Muži (15 km): 1. M. Fourcade (Fr.) 41:01,4 (2 tr. okruhy), 2. Peiffer (Něm.) -20,1 (3), 3. Desthieux (Fr.) -20,3 (3), 4. Dale (Nor.) -38,9 (4), 5. Fak (Slovin.) -43,1 (3), 6. Horn (Něm.) -43,2 (4), 7. Nelin (Švéd.) -44,8 (4), 8. Christiansen (Nor.) -48,9 (5), 9. Krčmář (ČR) -58,8 (4), 10. Jelisejev (Rus.) -59,8 (4), ...12. Moravec (ČR) -1:10,2 (2).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 24 závodů): 1. M. Fourcade 387, 2. J. T. Bö (Nor.) 374, 3. Desthieux 352, 4. T. Bö (Nor.) 342, 5. Loginov (Rus.) 329, 6. Fillon Maillet (Fr.) 328, ...22. Krčmář 145, 27. Moravec 92, 42. Štvrtecký 48, 59. Václavík 19, 66. Šlesingr 12, 69. Krupčík (všichni ČR) 7.

Ženy (12,5 km): 1. Mäkäräinenová (Fin.) 39:58,9 (1 tr. okruh), 2. Eckhoffová -30,2 (4), 3. Röiselandová (obě Nor.) -35,0 (3), 4. Wiererová (It.) -1:08,8 (5), 5. Herrmannová (Něm.) 1:25,0 (6), 6. H. Öbergová (Švéd.) -1:38,0 (5), 7. Krjuková (Běl.) -1:40,7 (4), 8. Häckiová (Švýc.) -1:49,7 (8), 9. Vittozziová (It.) -1:50,7 (5), 10. Innerhoferová (Rak.) -1:52,0 (7), ...12. Davidová -2:07,2 (7), 27. Charvátová (obě ČR) -3:40,6 (8).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 24 závodů): 1. Wiererová 390, 2. Eckhoffová 381, 3. Tandrevoldová (Nor.) 305, 4. Simonová (Fr.) 285, 5. Herrmannová 273, 6. Braisazová (Fr.) 261, ...11. Davidová 227, 24. Kristejn Puskarčíková 133, 29. Charvátová 118, 47. Jislová (všechny ČR) 40.

Adelboden (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Yule (Švýc.) 1:48,73 (53,15+55,58), 2. Kristoffersen (Nor.) -0,23 (53,82+55,14), 3. Schwarz (Rak.) -0,28 (53,74+55,27), 4. Zenhäusern (Švýc.) -0,36 (53,48+55,61), 5. Muffat-Jeandet (Fr.) -0,41 (53,87+55,27), 6. Strasser (Něm.) -0,50 (54,48+54,75), 7. Gstrein (Rak.) -0,58 (54,16+55,15), 8. Pinturault (Fr.) -0,59 (54,03+55,29), 9. Meillard (Švýc.) -0,61 (53,63+55,71), 10. Foss-Solevaag (Nor.) -0,62 (54,46+54,89), ...Berndt (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 5 z 12 závodů): 1. Kristoffersen 322, 2. Yule 290, 3. Noël (Fr.) 240, 4. Pinturault 206, 5. Myhrer (Švéd.) 197, 6. Zenhäusern 180.

Průběžné pořadí SP (po 18 z 44 závodů): 1. Kristoffersen 611, 2. Pinturault 533, 3. Kilde (Nor.) 519, 4. Paris (It.) 454, 5. Mayer (Rak.) 362, 6. Feuz (Švýc.) 361, ...111. Zabystřan (ČR) 12.

Drážďany (Něm.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint dvojic volně
Muži:
1. Chanavat, Jay (Fr.) 14:30,66, 2. Grate, Haegström (Švéd.) -0,09, 3. Krasnov, Retivych (Rus.) -0,18, 4. Taugboel, Skar -0,56, 5. Aune, Brandsdal (všichni Nor.) -0,88, 6. Zelger, Pellegrino (It.) -6,55, ...25. Šeller, Černý (ČR) - vyřazeni v semifinále.

Ženy: 1. Dahlqvistová, Svahnová (Švéd.) 15:43,70, 2. Van der Graaffová, Fähndrichová (Švýc.) -0,09, 3. Settlinová, Sömskarová (Švéd.) -3,27, 4. Myhreová, Fallaová (Nor.) -3,58, 5. Caldwellová, Kernová (USA) -6,61, 6. Dubotolkinová, Macokinová (Rus.) -9,13, 7. Janatová, Hynčicová -11,23, ...20. Beranová, Holíková (všechny ČR) - vyřazeny v semifinále.

Sapporo (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Pinkelnigová (Rak.) 250,8 b. (135,5+130 m), 2. Lundbyová (Nor.) 239,6 (121,5+139,5), 3. Iraschková-Stolzová (Rak.) 227,4 (117,5+135,5).

Průběžné pořadí SP (po 5 z 21 závodů): 1. Lundbyová 405, 2. Hölzlová (Rak.) 330, 3. Pinkelnigová 309.

Val di Fiemme (It.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Sprint dvojic:
1. Graabak, J. M. Riiber (Nor.) 33:19,0, 2. Riessle, Geiger (Něm.) - 43,8, 3. Greiderer, Fritz (Rak.) -44,3, ...11. Pažout, Portyk -2:21,2, 15. Vytrval, Daněk (všichni ČR) -3:07,0.

Val di Fiemme (It.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Geiger (Něm.) 285,2 b. (107+103,5 m), 2. Kraft (Rak.) 280,5 (103,5+101), 3. Kubacki 278,2 (102,5+101), 4. Žyla 277,3 (101+104) a Stoch (všichni Pol.) 277,3 (102+100), 6. Forfang (Nor.) 270,7 (100+100), 7. P. Prevc (Slovin.) 266,0 (99+101,5) a Lindvik (Nor.) 266,0 (101,5+101,5), 9. Lanišek (Slovin.) 263,8 (100+99,5), 10. Sato (Jap.) 263,6 (97+101), 11. Koudelka 263,3 (102,5+93,5), ...27. Polášek 247,8 (98+95), v 1. kole 46. Sakala (všichni ČR) 106,9 (88).

Průběžné pořadí SP (po 14 z 30 závodů): 1. Geiger 819, 2. Kraft 699, 3. R. Kobajaši (Jap.) 655, 4. Kubacki 564, 5. Lindvik 505, 6. Stoch 435, ...26. Koudelka 107, 43. Polášek 15.

Zauchensee (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - kombinace: 1. Brignoneová (It.) 2:03,45 (1:13,80+49,65), 2. Holdenerová (Švýc.) -0,15 (1:14,30+49,30), 3. Bassinová (It.) -0,82 (1:14,02+50,25), 4. Siebenhoferová (Rak.) -1,39 (1:14,32+50,52), 5. E. Curtoniová (It.) -2,50 (1:14,74+51,21), 6. Ledecká (ČR) -3,06 (1:14,66+51,85), 7. Miradoliová (Fr.) -3,20 (1:15,92+50,73), 8. Gröbliová (Švýc.) -3,25 (1:15,32+51,38), 9. Dannewitzová (Švéd.) -3,26 (1:15,34+51,37), 10. Reisingerová (Rak.) -3,35 (1:14,82+51,98).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 39 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 826, 2. Brignoneová 565, 3. Vlhová (SR) 513, 4. Holdenerová 367, 5. Gisinová (Švýc.) 361, 6. Rebensburgová (Něm.) 337, ...14. Ledecká 223, 65. Dubovská 34, 73. Capová (obě ČR) 21.

Kooperativa NBL

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Svitavy
69:76 (16:18, 38:37, 55:61)
konec
Boston
New Orleans
140:105
konec
Dallas
Philadelphia
109:91
konec
Denver
Cleveland
103:111
konec
Detroit
Chicago
99:108
konec
Houston
Minnesota
139:109
konec
Oklahoma City
LA Lakers
110:125
konec
Portland
Milwaukee
101:122

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

7. etapa: Rijád - Vadí ad-Dauásir (741 km celkově/546 km rychlostní zkouška)
Automobily:
1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 4:16:11, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -2:12, 3. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) -2:53, ...13. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -21:51, 25. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -47:32, 28. Ouředníček, Křípal (ČR/Ford) -54:23, 69. Vaculík, Plechatý (ČR/Ford) -8:25:49.
Průběžné pořadí: 1. Sainz 27:49:14, 2. Attíja -10:00, 3. Peterhansel -19:13, ...13. Prokop -3:11:47, 19. Zapletal -5:08:17, 37. Ouředníček -10:26:10, 53. Vaculík -25:04:52.

Motocykly: 1. K. Benavides (Arg./Honda) 4:36:22, 2. Barreda (Šp./Honda) -1:23, 3. Walkner (Rak./KTM) -4:17, ...11. Michek -14:29, 27. Engel -30:31, 41. Vlček -56:10, 52. J. Brabec (všichni ČR/KTM) -1:24:02, 91. Veselý (ČR/Husqvarna) -2:31:52.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec (USA/Honda) 28:25:01, 2. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -24:48, 3. Cornejo (Chile/Honda) -27:01, ...14. Michek -2:36:05, 28. Engel -4:24:26, 38. J. Brabec -7:10:41, 43. Vlček -8:35:40, 86. Veselý -17:36:03.

Čtyřkolky: 1. Vitse (Fr./Yamaha) 6:02:52, ...8. Kubiena -26:44, 11. Tůma (oba ČR/Yamaha) -48:24.
Průběžné pořadí: 1. Casale (Chile/Yamaha) 36:12:58, ...11. Tůma -15:25:47.

Kamiony: 1. Karginov 5:01:02, 2. Sotnikov -3, 3. Šibalov (všichni Rus./Kamaz) -2:05, ...5. Loprais (ČR/Praga) -6:17, 13. Macík (ČR/Iveco) -19:39, 14. Šoltys (ČR/Tatra) -24:48.
Průběžné pořadí: 1. Karginov 30:06:45, 2. Šibalov -21:12, 3. Vjazovič (Běl./Maz) -46:39, 4. Loprais -1:55:21, 5. Macík -2:19:12, ...9. Šoltys -4:14:38.

SSV (buggy): 1. Hildebrand, Cazalet (USA, Fr./OT3) 5:26:35, ...13. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) -36:55.
Průběžné pořadí: 1. Currie, Berriman (USA/Can-Am) 34:40:04, ...25. Macháček -11:23:38.

Jičín - Mistrovství České republiky v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hekele (Zekof) 1:02:31, 2. T. Kopecký (Pauwels Sauzen-Bingoal) -35, 3. Boroš (ČEZ Cyklo Team Tábor) -51, 4. Jelínek (Mitas Mercedes-Benz Praha Trek) -1:41, 5. J. Ťoupalík (Topforex-Lapierre) -1:53, 6. Petruš (Cyklo Team Kolárna) -2:01.

Ženy: 1. Havlíková (KC Kooperativa Jablonec n.N.) 45:06, 2. Švihálková (ČEZ Cyklo Team Tábor) -33, 3. Bajgerová (Dukla Praha) -53.

Národní šampionáty v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Belgie: 1. L. Sweeck 1:01:45, 2. Iserbyt -30, Toon Aerts -35.

Nizozemsko: 1. M. van der Poel, 2. Van der Haar, 3. Nieuwenhuis.

Francie: 1. Venturini 1:01:04, 2. Dubau -24, 3. Doubey -32.

Německo: 1. Meisen 59:59, 2. Weber -44, 3. Müller -1:34.

Švýcarsko: 1. Forster 58:31, 2. Rüegg -17, 3. Rohrbach -40.

Johannesburg (JAR) - Závěr turnaje South African Open série European Tour

Přidat do mých lig

1. Grace 263 (64+70+67+62), 2. Oosthuizen (oba JAR) 266 (65+69+64+68), 3. Armitage (Angl.) 268 (65+72+62+69), 4. Ahlers (JAR) 269 (66+66+68+69) a Senior (Angl.) 269 (67+66+69+67).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Taubitzová (Něm.) 1:44,264 (52,092+52,172), 2. Ivanovová (Rus.) -0,172 (52,197+52,239), 3. Vötterová (It.) -0,383 (52,403+52,244), ...Maršíková (ČR) - nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 12 závodů): 1. Ivanovová 482, 2. Taubitzová 480, 3. Děmčenková (Rus.) 332, ...31. Maršíková 43.

Štafeta: 1. Rusko (Ivanovová, Pavličenko, Denisev/Antonov) 2:22,517, 2. Německo -0,013, 3. Itálie -0,103, ...11. ČR (Maršíková, Lejsek, Vejdělek/Pěkný) -4,928.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Itálie 170, 2. Německo 155, 3. Rusko 146, ...10. ČR 66.

La Plagne (Fr.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, Margis, Schüller, Bauer) 1:55,85 (57,85+58,00), 2. Německo (Lochner, Weber, Bauer, Rasp) -0,21 (57,99+58,07), 3. Lotyšsko (Kibermanis, Vilkaste, Kaufmanis, Miknis) -0,33 (58,01+58,17), ...10. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,16 (58,48+58,53).

Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Friedrich 1052, 2. Lochner 1029, 3. Kripps (Kan.) 994, ...7. Dvořák 752.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži:
1000 m:
1. Kuližnikov (Rus.) 1:07,09, 2. Krol 1:07,82, 3. Verbij (oba Niz.) 1:08,38.
Závod s hromadným startem: 1. Swings (Belg.), 2. Stroetinga (Niz.), 3. Semerikov (Rus.).
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko 3:40,63, 2. Rusko 3:42,48, 3. Norsko 3:43,39.

Ženy:
1000 m:
1. Leerdamová (Niz.) 1:13,67, 2. Kačanovová 1:13,90, 3. Šichovová (obě Rus.) 1:14,48, ...9. Zdráhalová (ČR) 1:16,57.
Závod s hromadným startem: 1. Schoutenová (Niz.), 2. Lollobrigidaová (It.), 3. Wijfjeová (Niz.).
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko 2:57,97, 2. Rusko 2:59,04, 3. Bělorusko 3:05,47.

Najdete na iDNES.cz