Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 5. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Skotská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
St. Johnstone
0:1
konec
Glasgow Rangers
Hibernian
2:1
konec
Hearts
Kilmarnock
2:3
konec
Motherwell
Celtic Glasgow
0:4
konec
Ross County
Livingston
2:0
konec
St. Mirren
Hamilton
1:1

Berlín (Něm.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
4:3 po sam. nájezdech (1:2, 2:1, 0:0 0:0)
konec
Německo
Švédsko
4:6 (2:0, 1:1, 1:5)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
IFK Helsinky
2:6
konec
Ilves Tampere
Sport Vaasa
3:1
konec
Jukurit Mikkeli
SaiPa Lappeenranta
0:1
konec
Kouvola
TPS Turku
5:0
konec
Lukko Rauma
Jyväskylä
6:0
konec
Pelicans Lahti
Kärpät Oulu
1:8

Klášterec n.O.; Chomutov - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
ČR
Finsko
2:5 (0:2, 0:2, 2:1)
konec
Rusko
Švédsko
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

Tranas (Švéd.) - Euro Hockey Tour žen

Přidat do mých lig

Skupina A

konec
Finsko
Německo
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

Skupina B

konec
Švédsko
Rusko
3:1 (0:0, 2:1, 0:1)

Ufa (Rus.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
USA
ČR
7:3 (3:2, 3:1, 1:0)
konec
Rusko
Švédsko
2:1 v prodl. (1:1, 0:0, 0:0 1:0)

Córdoba (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2.kolo

Přidat do mých lig
konec
Moutet (Fr.)
Pella (2-Arg.)
6:7 (4:7), 7:5, 6:3
konec
Garín (3-Chile)
Balázs (Maď.)
6:3, 6:0
konec
Cuevas (6-Urug.)
Mager (It.)
6:7 (5:7), 7:6 (7:2), 6:1
konec
Martin (SR)
Taberner (Šp.)
6:3, 7:6 (9:7)

Montpellier (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
F. López (Šp.)
Humbert (8-Fr.)
6:4, 6:1
konec
Mannarino (Fr.)
Popyrin (Austr.)
6:0, 6:7 (7:9), 6:0
konec
Gasquet (Fr.)
Simon (Fr.)
6:4, 6:4
konec
Barrere (Fr.)
Dimitrov (4-Bulh.)
6:7 (4:7), 6:4, 7:5
konec
Pospisil (Kan.)
Shapovalov (3-Kan.)
6:2, 6:3.

Puné (Ind.) - Turnaj mužů

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Berankis (2-Lit.)
Stebe (Něm.)
7:6 (7:2), 6:1
konec
Sugita (5-Jap.)
Troicki bez boje (Srb.)
– : –
konec
Ivaška (Běl.)
Travaglia (3-It.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:3)

Puné (Ind.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Daniel (Jap.)
Mukund (Indie)
6:2, 7:6 (9:7)

Ostrava - Halový mítink Czech Indoor Gala 2020

Přidat do mých lig

Muži:
60 m: 1. Bromby (Brit.) 6,63, 2. Burke (Barb.) 6,64, 3. Stromšík 6,67, 4. Veleba(oba ČR) 6,68.
400 m: 1. Desenský (ČR) 46,65, 2. Van Diepen (Niz.) 46,79, 3. Müller (ČR) 46,87.
800 m: 1. Kipruto (Keňa) 1:46,38, 2. Rudolf (Slovin.) 1:47,51, 3. Hodboď 1:47,57, ...8. Saleh (oba ČR) 1:48,65.
Dálka: 1. Tentoglu (Řec.) 804, 2. Mazur (Ukr.) 777, 3. Bramble (Brit.) 774.
Koule: 1. Bukowiecki (Pol.) 21,88, 2. Fabbri (It.) 21,11, 3. Belo (Portug.) 20,94, 4. Staněk 20,92, ...8. Prášil (oba ČR) 18,47.

Ženy:
60 m: 1. K. Seidlová 7,23 - vyrovnaný český rekord, 2. Bendová (obě ČR) 7,38, 3. Popowiczová-Drapalová (Pol.) 7,41.

400 m: 1. Vondrová (ČR) 52,25, 2. Wyciszkiewiczová (Pol.) 52,65, 3. Vasiliuová (Řec.) 53,32.
1500 m: 1. Hailuová 4:05,08, 2. Ketemaová (obě Et.) 4:07,40, 3. Wagnerová-Gyürkesová (Maď.) 4:11,48, ...5. Mezuliáníková 4:11,88, 6. Mäki 4:12,41, 7. Vrzalová (všechny ČR) 4:13,19.
60 m př.: 1. Škvarková(SR) 8,09, 2. Pesiriduová (Řec.) 8,22, 3. Romerová (Ven.) 08,25, 4. Jiranová(ČR) 8,30.
Výška: 1. Čumačenková (Ukr.) 192, 2. Krejčiříková (ČR) 189, 3. Trostová (It.) 189.
Tyč: 1. Šutejová (Slovin.) 462, 2. Peinadová (Ven.) 462, 3. Maláčová 444, ...6. Švábíková (obě ČR) 424.

Euroliga mužů

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zenit Petrohrad
Fenerbahce Istanbul
68:73
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Panathinaikos Atény
78:73
konec
Maccabi Tel Aviv
Chimki Moskva
80:77
konec
Valencie
FC Barcelona
76:77

Liga mužů

Skupina A1, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Opava
Děčín
91:77 (23:26, 48:48, 73:58)
konec
Denver
Portland
127:99
konec
Houston
Charlotte
125:110
konec
LA Lakers
San Antonio
129:102
konec
New Orleans
Milwaukee
108:120.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Soul (Kor.) - Mistrovství čtyř kontinentů

Přidat do mých lig

Brno - Elitní fáze kvalifikace o postup na mistrovství světa

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
ČR
Kazachstán
2:5 (0:3)
konec
Slovinsko
Rumunsko
4:4 (1:2)

Najdete na iDNES.cz