Středa 23. září 2020, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. září 2020 Berta

Sportovní výsledky 19. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 30. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Pelicans Lahti
1:3
konec
Hämeenlinna
Kouvola
1:2 po sam. nájezdech
konec
Ilves Tampere
Jukurit Mikkeli
1:3
konec
KalPa Kuopio
Tappara Tampere
2:3
konec
Kärpät Oulu
Sport Vaasa
2:1
konec
SaiPa Lappeenranta
IFK Helsinky
1:4

Německá liga

46. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Wolfsburg
3:4
konec
Ingolstadt
Kolín nad Rýnem
2:1
konec
Krefeld
Schwenningen
3:2 v prodl.

Delray Beach (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Kwon Sun-u (Korea)
Harrison (USA)
6:4, 3:6, 7:6 (7:0)
konec
Nišioka (Jap.)
Rubin (USA)
6:1, 6:2
konec
Nakashima (USA)
Norrie (Brit.)
7:5, 6:2
konec
Opelka (4-USA)
McDonald (USA)
6:3, 6:4

Dubaj (SAE) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Muguruzaová (9-Šp.)
Kuděrmětovová (Rus.)
7:5, 4:6, 6:4
konec
Sabalenková (7-Běl.)
Mertensová (Belg.)
6:4, 6:3
konec
Halepová (1-Rum.)
Džabúrová (Tun.)
1:6, 6:2, 7:6 (9:7)
konec
Kontaveitová (Est.)
Pavljučenkovová (Rus.)
7:6 (7:5), 7:5

Dubaj (SAE) - Turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Čang Šuaj (4-Kan./Čína)
Muchová, Vondroušová (ČR),
0:0 bez boje
konec
Carterová, Stefaniová (USA/Braz.)
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR)
6:4, 6:4
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
Chan Sin-jün, Pcheng Šuaj (Čína)
6:2, 6:2
konec
Krejčíková, Čeng Saj-saj (5-ČR/Čína)
Mirzaová, Garciaová (Indie/Fr.)
6:4, 6:2
konec
Keninová, Matteková-Sandsová (USA)
Peschkeová, Schuursová (6-ČR/Niz.)
0:6, 6:0, 10:1

Marseille (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo:

konec
Auger-Aliassime (7-Kan.)
Travaglia (It.)
6:7 (3:7), 7:6 (8:6), 6:3
konec
Auger-Aliassime (7-Kan.)
Travaglia (It.)
6:7 (3:7), 7:6 (8:6), 6:3
konec
Gerasimov (Běl.)
Novak (Rak.)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Gerasimov (Běl.)
Novak (Rak.)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Herbert (Fr.)
Kukuškin (Kaz.)
7:6 (7:4), 6:4
konec
Herbert (Fr.)
Kukuškin (Kaz.)
7:6 (7:4), 6:4

Dvouhra - 2. kolo:

konec
Pospisil (Kan.)
Hurkacz (8-Pol.)
6:3, 6:4
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
M. Ymer (Švéd.)
6:1, 6:3
konec
Bublik (Kaz.)
Paire (6-Fr.)
3:6, 6:4, 6:4

Rio de Janeiro (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Garín (3-Chile)
Delbonis (Arg.)
6:4, 6:3
konec
Martínez (Šp.)
Andújar (Šp.)
6:1, 6:4
konec
Balázs (Maď.)
Monteiro (Braz.)
1:6, 6:1, 6:4
konec
Coria (Arg.)
Alcaraz (Šp.)
6:4, 4:6, 6:4

Rio de Janeiro (Braz.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Jebavý, Zelenay (ČR/SR)
Demoliner, Middelkoop (Braz./Niz.)
5:7, 6:3, 10:8

Liévin (Fr.) - Halový mítink World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Muži
60 m:
1. Baker 6,44, 2. Kemp (oba USA) 6,50, 3. Volko (SR) 6,57.
800 m: 1. Collins Kipruto 1:46,34, 2. Tuwei (oba Keňa) 1:46,74, 3. Tshite (JAR) 1:47,75.
1000 m: 1. Bosse (Fr.) 2:19,26, 2. Osagie (Brit.) 2:19,31, 3. Kipchumba (Keňa) 2:19,42, ...9. Hodboď (ČR) 2:22,89.
1500 m: 1. Tefera (Et.) 3:35,54, 2. Gómez (Šp.) 3:36,68, 3. Lewandowski (Pol.) 3:38,10.
3000 m: 1. Wale 7:32,80, 2. Barega (oba Et.) 7:33,19, 3. Balew (Bahr.) 7:34,58.
60 m př.: 1. Martinot-Lagarde (Fr.) 7,47, 2. Júha (Kuv.) 7,54, 3. Ortega (Šp.) 7,56.
Trojskok: 1. Zango (Burkina Faso) 17,51, 2. Babajev (Ázerb.) 17,15, 3. Díaz (Kuba) 17,07.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 607, 2. Kendricks (USA) 590, 3. Broeders (Belg.) 580.

Ženy
60 m:
1. Bassová (Gamb.) 7,11, 2. Ahouréová (Pobř. sl.) 7,12, 3. Del Ponteová (Švýc.) 7,26.
800 m: 1. Reekieová (Brit.) 2:00,34, 2. Nakaayiová (Ug.) 2:01,96, 3. Alemuová (Et.) 2:02,04.
1500 m: 1. Tsegayová 4:00,60, 2. Hailuová 4:01,57, 3. Embayeová (všechny Et.) 4:03,83.
60 m př.: 1. Aliová 7,92, 2. Clemonsová (obě USA) 7,92, 3. Neziriová (Fin.) 8,02.
Dálka: 1. Bechová-Romančuková (Ukr.) 690, 2. Brumeová (Nig.) 682, 3. Mirončiková-Ivanovová (Běl.) 659.
Tyč: 1. Morrisová (USA) 483, 2. Peinadová (Ven.) 478, 3. Bengtssonová (Švéd.) a Silvaová (Kuba) obě 473.

Praha - Halový mítink Zimní Pražská tyčka

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kudlička 545, 2. Bárta (oba Dukla Praha) 535, 3. Ščerba (Ústí n. L.) 535.

Ženy: 1. Parlaková (Tur.) 430, 2. Axpeová (Šp.) 420, 3. Przybylová (Pol.) 420, 4. Švábíková (USK Praha) a Pražáková (Kolín) obě 405.

Anterselva (It.) - Závod mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži - vytrvalostní závod (20 km): 1. Fourcade (Fr.) 49:43,1 min. (1 tr. minuta), 2. J. T. Bö (Nor.) -57,0 (2), 3. Landertinger (Rak.) -1:22,1 (1), 4. Fak (Slovin.) -1:30,2 (1), 5. Weger (Švýc.) -2:25,5 (2), 6. T. Bö (Nor.) -2:33,6 (3), 7. Fillon Maillet (Fr.) -2:34,6 (4), 8. Nordgren (USA) -3:04,3 (0), 9. Dale (Nor.) -3:20,1 (4), 10. Samuelsson (Švéd.) -3:35,3 (2), ...16. Moravec -4:07,0 (3), 23. Krčmář -4:35,2 (3), 70. Štvrtecký -8:20,6 (6), 89. Šlesingr (všichni ČR) -11:25,4 (7).

Průběžné pořadí SP (po 16 z 24 závodů): 1. Fourcade 752 b., 2. Fillon Maillet 658, 3. J. T. Bö 630, 4. T. Bö 580, 5. Loginov (Rus.) 570, 6. Desthieux (Fr.) 536, ...22. Krčmář 228, 28. Moravec 186, 54. Štvrtecký 58, 73. Václavík 19, 78. Šlesingr 12, 81. Krupčík (všichni ČR) 7.

Konečné pořadí disciplíny (po 3 závodech): 1. Fourcade 174, 2. J. T. Bö 145, 3. Fillon Maillet 120, 4. T. Bö 114, 5. Claude (Fr.) 106, 6. Weger 99, ...14. Moravec 65, 34. Krčmář 30, 58. Štvrtecký 9, 66. Šlesingr 1.

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A - 13. kolo

konec
Cukurova
Castors Braine
70:60
konec
Riga
Orenburg
55:65
konec
Bourges
Jekatěrinburg
51:87

Skupina B - 13. kolo

konec
Fenerbahce Istanbul
Montpellier
74:58

Liga žen

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Ostrava
60:77 (13:18, 29:38, 44:57)

Praha - mezinárodní turnaj

7. kolo:

Přidat do mých lig

Navara (ČR) - Viťugov (Rus.) 0,5:0,5, Duda (Pol.) - Firúzdža (FIDE) 0:1, Vidit - Harikrišna (oba Indie) 0,5:0,5, Antón Guijarro (Šp.) - Ragger (Rak.) 0,5:0,5, Shanckland (USA) - Grandelius (Švéd.) 1:0.

Průběžné pořadí: 1. Vidit 5, 2. Viťugov, 3. Firúzdža oba 4, ...8. Navara 3.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Vysoké Mýto
4:3 (1:0)