Středa 23. září 2020, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. září 2020 Berta

Sportovní výsledky 23. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Charleroi
1:0
konec
Anderlecht
Eupen
6:1
konec
Gent
St. Truiden
4:1

Německá druhá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Hannover
1:0
konec
Norimberk
Darmstadt
1:2
konec
Sandhausen
Karlsruhe
0:2

Nizozemská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Utrecht
Twente Enschede
2:1
konec
Alkmaar
Zwolle
2:0
konec
Arnhem
PSV Eindhoven
1:2
konec
Almelo
Ajax Amsterdam
1:0

Polská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Zaglebie Lubin
1:1
konec
Wisla Krakov
Kielce
2:0
konec
Poznaň
Gdaňsk
2:0

Portugalská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Santa Clara
2:1
konec
Pacos Ferreira
Famalicao
2:1
konec
Sporting Lisabon
Boavista Porto
2:0
konec
Braga
Setúbal
3:1
konec
FC Porto
Portimonense
1:0

Rakouská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hartberg
Rapid Vídeň
2:2
konec
Linec
St. Pölten
4:1
konec
Austria Vídeň
Salcburk
2:2

Skotská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Johnstone
Glasgow Rangers
2:2
konec
Celtic Glasgow
Kilmarnock
3:1

8. kolo - o nasazení v play off

konec
Salcburk
Vídeň
1:6
konec
Bolzano
Štýrský Hradec
5:2

8. kolo - o postup do play off

konec
Znojmo
Linec
6:4 (3:2, 1:2, 2:0)
konec
Dornbirn
Innsbruck
1:2 v prodl.
konec
Székesfehérvár
Villach
3:4 po sam. nájezdech

Německá liga

48. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norimberk
Eisbären Berlín
5:3
konec
Augsburg
Mannheim
4:2
konec
Krefeld
Straubing
3:4 v prodl.
konec
Mnichov
Düsseldorf
2:3
konec
Ingolstadt
Schwenningen
4:3
konec
Iserlohn
Bremerhaven
4:3

Slovenská liga

Přidat do mých lig

1. kolo nadstavby, o 1.-6. místo

konec
Košice
Poprad
1:3
konec
Banská Bystrica
Trenčín
5:1
konec
Slovan Bratislava
Zvolen
5:0

1. kolo nadstavby, o 7.-12. místo

konec
Nitra
Nové Zámky
4:0
konec
Michalovce
Detva
10:2
konec
Miškovec
Budapešť
2:0

Dauhá (Katar) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mertensová (16-Belg.)
Wang Čchiang (Čína)
6:1, 6:2
konec
Siegemundová (Něm.)
Švedovová (Kaz.)
6:3, 6:2
konec
Kuzněcovová (Rus.)
Büyükakcayová (Tur.)
6:2, 6:2
konec
Anisimovová (USA)
Alexandrovová (Rus.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Muguruzaová (11-Šp.)
Kasatkinová (Rus.)
7:5, 5:7, 6:3
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Honová (Austr.)
6:2, 6:4
konec
Peraová (USA)
Garciaová (Fr.)
6:3, 6:1
konec
Van Uytvancková (Belg.)
Hercogová (Slovin.)
6:2, 6:2
konec
Kuděrmětovová (Rus.)
Mladenovicová (Fr.)
7:6 (8:6), 0:6, 6:3
konec
Ostapenková (Lot.)
Teichmannová (Švýc.)
7:5, 2:6, 7:5

Delray Beach (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Opelka (4-USA)
Raonic (2-Kan.)
4:6, 7:6 (8:6), 6:3

Delray Beach (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Opelka (4-USA)
Nišioka (Jap.)
7:5, 6:7 (4:7), 6:2

Delray Beach (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
B. Bryan, M. Bryan (1-USA)
Bambridge, Mclachlan (4-Brit./Jap.)
3:6, 7:5, 10:5

Marseille (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Auger-Aliassime (7-Kan.)
6:3, 6:4

Marseille (Fr.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Mahut, Pospisil (Fr./Kan.)
Mektič, Koolhof (2-Chorv./Niz.)
6:3, 6:4

Rio de Janeiro (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Garín (3-Chile)
Čorič (5-Chorv.)
6:4, 7:5
konec
Mager (It.)
Balázs (Maď.)
7:6 (7:4), 4:6, 7:6 (7:2)

Rio de Janeiro (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Garín (3-Chile)
Mager (It.)
7:6 (7:3), 7:5

Rio de Janeiro (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Mager (It.)
Thiem (1-Rak.)
7:6 (7:4), 7:5
konec
Balász (Maď.)
Martínez (Šp.)
2:6, 6:4, 6:2

Rio de Janeiro (Braz.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Granollers, Zeballos (3-Šp./Arg.)
Caruso, Gaio (It.)
6:4, 5:7, 10:7

Clermont Ferrand (Fr.) - halový tyčkařský mítink

Přidat do mých lig

Muži: 1. Duplantis (Švéd.) 601, 2. R. Lavillenie (Fr.) 594, 3. Kendricks (USA) 587.

Ženy: 1. Morrisová (USA) 480, 2. Silvaová (Kuba) 474, 3. Šutejová (Slovin.) 474.

Ostrava - Halové mistrovství ČR mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži:
200 m:
1. Kubelík (Atletika Jihlava) 21,26, 2. Kubeš 21,36, 3. Müller (oba Dukla Praha) 21,50.
400 m: 1. Maslák (Dukla Praha) 46,12, 2. Desenský (Sokol Hradec Králové) 46,36, 3. Šorm (Dukla Praha) 46,41.
800 m: 1. L. Hodboď (Sokol Hradec Králové) 1:47,81, 2. Šnejdr (Slavia Praha) 1:48,32, 3. Vystrk (Univerzita Brno) 1:48,39.
1500 m: 1. Friš (Dukla Praha) 3:43,88, 2. Kotyza (Univerzita Brno) 3:44,33, 3. Sýkora (Dukla Praha) 3:51,98.
Dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 762, 2. Kratochvíl (Sokol České Budějovice) 741, 3. Pekárek (Slavia Praha) 730.
Koule: 1. Staněk 21,18, 2. Novák (oba Dukla Praha) 19,02, 3. Héže (Atletický klub Olomouc) 17,39.
4x200 m: 1. Dukla Praha B (Maslák, Šorm, Macík, Ryba) 1:24,31 - český rekord, 2. Dukla Praha A 1:26,24, 3. Slavia Praha 1:27,35.

Ženy:
200 m:
1. Vondrová (Hvězda Pardubice) 23,77, 2. Hofmanová (USK Praha) 23,90, 3. Šplechtnová (Olymp Praha) 24,19.
400 m: 1. Vondrová 51,82, 2. Hofmanová 55,25, 3. Jonášová (ŠKODA Plzeň) 55,53.
800 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 2:07,99, 2. Šimková (Slavia Praha) 2:09,08, 3. Štoudková (Olymp Brno) 2:10,41.
1500 m: 1. Mezuliáníková 4:27,11, 2. Mäki (Olymp Praha) 4:27,36, 3. Vrzalová (SSK Vítkovice) 4:27,67.
Výška: 1. Krejčiříková (Olymp Brno), 2. Sajdoková (TJ TŽ Třinec) obě 186, 3. Pejchalová (Olymp Praha) 180.
Tyč: 1. Maláčová (USK Praha) 445, 2. Pražáková (Sokol Kolín) 419, 3. Švábíková (USK Praha) 406.
Dálka: 1. Šínová (Atletika Jižní Město) 617, 2. Minářová (Dukla Praha) 610, 3. Hůlková (LIAZ Jablonec) 608.
4x200 m: 1. LIAZ Jablonec (Rappová, Štanclová, Hůlková, A. Novotná) 1:37,46, 2. ŠKODA Plzeň 1:38,30, 3. SSK Vítkovice 1:42,06.

Anterselva (It.) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži (15 km): 1. J. T. Bö (Nor.) 38:09,5 (0), 2. Fillon Maillet -42,0 (3), 3. Jacquelin (oba Fr.) -55,0 (2), 4. T. Bö (Nor.) -55,6 (2), 5. Desthieux (Fr.) -1:03,7 (1), 6. Leitner (Rak.) -1:06,7 (3), 7. Fourcade (Fr.) -1:13,1 (3), 8. Dale (Nor.) -1:17,1 (3), 9. Eberhard (Rak.) -1:19,6 (4), 10. Kühn (Něm.) -1:25,2 (4), 11. Moravec (ČR) -1:34,1 (2).
Průběžné pořadí SP (po 17 z 24 závodů): 1. Fourcade 788 b., 2. Fillon Maillet 712, 3. J. T. Bö 690, 4. T. Bö 623, 5. Desthieux 576, 6. Loginov (Rus.) 570, ...23. Krčmář 228, 25. Moravec 216, 54. Štvrtecký 58, 73. Václavík 19, 78. Šlesingr 12, 81. Krupčík (všichni ČR) 12. 

Ženy (12,5 km): 1. Röiselandová (Nor.) 39:14,0 (2 tr. okruhy), 2. Wiererová (It.) -20,7 (3), 3. H. Öbergová (Švéd.) -26,1 (3), 4. Hojniszová-Staregaová (Pol.) -29,1 (2), 5. Simonová (Fr.) -45,1 (2), 6. Jurlovová-Perchtová (Rus.) -52,0 (2), 7. Eckhoffová (Nor.) -1:00,2 (4), 8. Preussová (Něm.) -1:00,3 (3), 9. Hauserová (Rak.) -1:02,5 (2), 10. Bescondová (Fr.) -1:21,3 (3), ...20. Davidová -2:31,0 (5), 23. Kristejn Puskarčíková -2:58,5 (2), 29. Charvátová (všechny ČR) -4:53,6 (8).
Průběžné pořadí SP (17 z 24 závodů): 1. Wiererová 719 b., 2. H. Öbergová 613, 3. Eckhoffová 607, 4. Röiselandová 597, 5. Hermannová (Něm.) 571, 6. Tandrevoldová (Nor.) 461, ...15. Davidová 335, 27. Charvátová 213, 28. Kristejn Puskarčíková 208, 65. Jislová (ČR) 40.

Crans Montana (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - kombinace:
1. Brignoneová (It.) 1:56,24 (super-G 1:15,62 + slalom 40,62), 2. Gritschová (Rak.) -0,92 (1:16,43+40,73), 3. Ledecká (ČR) -1,82 (1:16,41+41,65), 4. Gisinová -1,93 (1:16,72+41,45), 5. Holdenerová (obě Švýc.) -2,49 (1:17,12+41,61), 6. Ferková (Slovin.) -2,50 (1:17,09+41,65), 7. Remmeová (Kan.) -2,77 (1:17,27+41,74), 8. Merryweatherová (USA) -3,24 (1:16,65+42,83), 9. Koppová (Švýc.) -4,02 (1:17,92+42,34), 10. Pirovanová (It.) -4,28 (1:16,66+43,86).

Průběžné pořadí kombinace (po 2 ze 3 závodů): 1. Brignoneová 200 b., 2. Holdenerová 125, 3. Ledecká 100, 4. Gritschová 80, 5. Siebenhoferová (Rak.) 64, 6. Bassinová 60.

Průběžné pořadí SP (po 29 z 39 závodů): 1. Brignoneová 1298, 2. Shiffrinová (USA) 1225, 3. Vlhová (SR) 1139, 4. C. Suterová (Švýc.) 777, 5. Bassinová (It.) 772, 6. Holdenerová 762, ...11. Ledecká 463, 84. Dubovská 35, 99. Capová (všechny ČR) 21.

Ljubno (Slovin.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Lundbyová (Nor.) 254,8 b. (93+89 m), 2. Pinkelnigová (Rak.) 252,7 (92+89), 3. Križnarová (Slovin.) 250,0 (91,5+91), ...24. Ptáčková 211,7 (83+84), 38. Ulrichová 93,0 (75,5), 40. Indráčková (všechny ČR) 84,0 (75).

Průběžné pořadí SP (po 14 z 21 závodů): 1. Hölzlová (Rak.) 1066 b., 2. Lundbyová 1040, 3. Pinkelnigová 939, ...43. Ptáčková 7.

Naeba (Jap.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Sunny Valley (Rus.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Skikros

Přidat do mých lig

Muži: 1. Bischofberger (Švýc.), 2. Drury (Kan.), 3. Bovolenta (Fr.).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Drury 788, 2. Regez (Švýc.) 454, 3. Leman (Kan.) 428.

Ženy: 1. Smithová (Švýc.), 2. Bergerová Sabbatelová (Fr.), 3. Maierová (Něm.), ...8. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Näslundová (Švéd.) 855, 2. Smithová 796, 3. Thompsonová (Kan.) 709, ...15. Kučerová 187.

Trondheim (Nor.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Riiber 24:12,8, 2. J. L. Oftebro -29,4, 3. Björnstad -35,5, 4. Graabak (všichni Nor.) -54,7, 5. Frenzel -58,6, 6. Faisst (oba Něm.) -1:04,3, 7. Fritz (Rak.) -1:11,9, 8. Geiger -1:22,0, 9. Weber -1:42,7, 10. Riessle (všichni Něm.) -1:48,5, ...24. Portyk -2:57,7, 34. Vytrval -4:18,5, 38. Pažout (všichni ČR) -5:21,7.

Průběžné pořadí SP (po 15 z 19 závodů): 1. Riiber 1460 b., 2. Graabak 981, 3. Geiger 839, 4. J. L. Oftebro 718, 5. Björnstad 578, 6. Riessle 533, ...26. Portyk 103, 43. Pažout 16, 49. Vytrval 4.

Trondheim (Nor.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod 30 km klasicky a konečné pořadí Ski Tour: 1. Golberg 1:23:51,6, 2. Krüger -28,9, 3. Holund -30,1, 4. Iversen -32,3, 5. Nyenget -32,9, 6. Klaebo (všichni Nor.) -34,2, 7. Bolšunov (Rus.) -1:41,0, 8. Niskanen (Fin.) -1:48,2, 9. Röthe (Nor.) -25,8, 10. Cologna (Švýc.) -3:00,8.
Průběžné pořadí SP (po 29 z 40 závodů): 1. Bolšunov 1948 b., 2. Klaebo 1531, 3. Golberg 1202, 4. Röthe 1124, 5. Krüger 1123, 6. Niskanen 1047, ...60. Novák 71, 100. Pechoušek 21, 128. Černý 5, 131. Knop 5, 134. Fellner (všichni ČR) 5.

Ženy - stíhací závod 15 km klasicky a konečné pořadí Ski Tour: 1. Johaugová 41:13,8, 2. H. Wengová -3:40,8, 3. Östbergová (všechny Nor.) -3:41,5, 4. Anderssenová (Švéd.) -5:54,3, 5. Jacobsenová (Nor.) -6:14,8, 6. Digginsová (USA) -8:40,1, 7. Pärmäkoskiová (Fin.) -9:12,4, 8. T. Wengová (Nor.) -9:14,5, 9. Ribomová (Švéd.) -9:32,1, 10. Maubetová Bjornsenová (USA) -9:43,8.
Průběžné pořadí SP (po 29 z 40 závodů): 1. Johaugová 2268 b., 2. H. Wengová 1611, 3. Něprjajevová (Rus.) 1260, 4. Jacobsenová 1202, 5. Digginsová 1074, 6. Östbergová 1065, ...27. Razýmová 255, 39. Janatová 119, 55. Nováková 67, 81. Beranová (všechny ČR) 15.

konec
Atlanta
Dallas
111:107
konec
Charlotte
Brooklyn
86:115
konec
Chicago
Phoenix
104:112
konec
LA Clippers
Sacramento
103:112
konec
Miami
Cleveland
124:105
konec
Milwaukee
Philadelphia
119:98
konec
Utah
Houston
110:120

Kutná Hora - Final Four Českého poháru mužů

Finále

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Kladno
3:1 (15, 17, -23, 19)

Abú Zabí (SAE) - Etapový závod Kolem SAE

Přidat do mých lig

1. etapa (148 km): 1. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe) 3:29:19, 2. Ewan (Austr./Lotto Soudal), 3. Barbier (Fr./Israel Start-Up Nation), 4. Groenewegen (Niz./Jumbo-Visma), 5. Mezgec (Slovin./Mitchelton-Scott), 6. Dainese (It./Sunweb), ...105. Hirt (ČR/CCC) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Ackermann 3:29:09, 2. Ewan -4, 3. Stojnič (Slovin./Vini Zabu-KTM) -5, 4. Barbier, 5. Tortomasi (It./Vini Zabu-KTM) oba -6, 6. Čerkasov (ČR/Gazprom-RusVelo) -7, ...107. Hirt oba -10.

Španělsko - etapový závod Kolem Andalusie

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 5. etapě: 1. Fuglsang (Dán.) 17:47:58, 2. Haig (Austr.) -59, 3. Landa -1:12, 4. I. Izagirre (oba Šp.) -1:18, 5. Teuns (Belg.) -1:45, 6. Bilbao (Šp.) -1:47, ...68. Vakoč (ČR) -33:46.

První liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
České Budějovice
5:3 (1:2)

RIO GRANDE (Portoriko) - Puerto Rico Open, turnaj série PGA Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Hovland (Nor.) 268 (68+66+64+70), 2. Teater 269 (66+68+66+69), 3. Stanley 273 (64+70+71+68), Ryder (všichni USA) 273 (70+65+69+69), Grillo (Arg.) 273 (66+68+69+70), 6. NeSmith 274 (70+71+66+67), Potter (oba USA) 274 (68+70+67+69), Laird (Skot.) 274 (67+69+63+75)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu

Přidat do mých lig

Muži - dvojboby: 1. Friedrich, Margis 3:40,44 (54,00+54,09+55,98+56,37), 2. Lochner, Weber (všichni Něm.) -1,65 (54,59+54,59+56,36+56,55), 3. Kibermanis, Miknis (Lot.) -1,79 (54,49+54,72+56,35+56,67), ...14. Dvořák, Nosek (ČR) -3,02 (54,98+54,81+57,13+56,54).

Winterberg (Něm.) - SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Dvojice: 1. Denisev, Antonov (Rus.) 1:33,622 (46,621+47,001), 2. Gudramovičs, Kalninš (Lot.) -0,608 (46,693+47,537), 3. Chmielewski, Komalewski (Pol.) -0,763 (46,865+47,520), ...13. Pěkný, Vejdělek (ČR) -2,705 (48,058+48,269).

Průběžné pořadí (po 11 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 772, 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) 762, 3. A. Šics, J. Šics (Lot.) 650, ...20. Vejdělek, Pěkný 183.

stolní tenisPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Turnaj série World Tour

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:

Harimoto - Uda (oba Jap.) 4:1 (-7, 8, 2, 6, 9)
Čtyřhra: 
Duda, Franziska (Něm.) - Ačanta, Gnanasekaran (Indie) 3:1 (5, 9, -8, 9)

Ženy:
Dvouhra:

Itová (Jap.) - Čcheng I-čching (Tchaj-wan) 4:3 (7, -1, 6, -7, -2, 9, 7)
Čtyřhra: 
Hiranová, Išikawaová (Jap.) - Doo Hoi Kem, Lee Ho Ching (Hong.) 3:0 (6, 9, 10)

Smíšená čtyřhra:
Wong Chun Ting, Doo Hoi Kem (Hong.) - Franziska, Soljaová (Něm.) 3:2 (6, -6, 9, -7, 9)