Středa 23. září 2020, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. září 2020 Berta

Sportovní výsledky 22. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brentford
Blackburn
2:2
konec
Barnsley
Middlesbrough
1:0
konec
Birmingham
Sheffield Wednesday
3:3
konec
Bristol
West Bromwich
0:3
konec
Charlton
Luton
3:1
konec
Leeds
Reading
1:0
konec
Nottingham
QPR
0:0
konec
Preston
Hull
2:1
konec
Stoke
Cardiff
2:0
konec
Swansea
Huddersfield
3:1
konec
Wigan
Millwall
1:0

Belgická liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Standard Lutych
Antverpy
1:0
konec
Mouscron
Cercle Bruggy
0:1
konec
Ostende
Waregem
1:1
konec
Mechelen
Waasland-Beveren
4:0

Liga žen

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Liberec
1:0

Německá druhá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Drážďany
Bochum
1:2
konec
Hamburk
St. Pauli
0:2
konec
Kiel
Heidenheim
0:1
konec
Stuttgart
Regensburg
2:0

Nizozemská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Emmen
Tilburg
4:2
konec
Feyenoord Rotterdam
Sittard
2:1
konec
Heerenveen
Haag
2:2
konec
Groningen
Venlo
0:1

Polská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdyně
Čenstochová
3:2
konec
Legia Varšava
Bialystok
4:0
konec
Gliwice
Cracovia Krakov
1:0

Portugalská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tondela
Rio Ave
1:2
konec
Belenenses
Marítimo
1:0

Rakouská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
Štýrský Hradec
0:2
konec
Mattersburg
Altach
0:0
konec
Tirol
Wolfsberg
2:0

Skotská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Ross County
1:2
konec
Hamilton
Motherwell
0:0
konec
Hibernian
Livingston
1:1

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 47. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Tappara Tampere
3:2
konec
Ilves Tampere
SaiPa Lappeenranta
3:0
konec
Kouvola
Kärpät Oulu
1:2
konec
Pelicans Lahti
TPS Turku
2:6
konec
Sport Vaasa
Jyväskylä
4:5 po sam. nájezdech
konec
Lukko Rauma
KalPa Kuopio
7:0

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Frölunda
4:2
konec
HV 71
Malmö
3:2
konec
Lulea
Färjestad
4:1
konec
Leksand
Oskarshamn
3:0
konec
Örebro
Djurgaarden
5:2
konec
Skelleftea
Rögle
4:3
konec
Växjö
Linköping
2:1

Švýcarská liga

48. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Ženeva
0:1
konec
Biel
Davos
5:2
konec
Langnau
Fribourg-Gottéron
0:1
konec
Lugano
Bern
0:6
konec
Rapperswil
Lausanne
3:2 v prodl.
konec
Zug
Curych
1:4

Dubaj (SAE) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Halepová (1-Rum.)
Rybakinová (Kaz.)
3:6, 6:3, 7:6 (7:5)

Marseille (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Bublik (Kaz.)
7:5, 6:3
konec
Auger-Aliassime (7-Kan.)
Simon (Fr.)
7:5, 7:6 (7:2)

Rio de Janeiro (Braz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Delray Beach (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Nišioka (Jap.)
Humbert (6-Fr.)
1:6, 6:4, 6:0

Ostrava - Halové mistrovství ČR mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži:
60 m:
1. Stromšík 6,64, 2. Kolarčík (oba SSK Vítkovice) 6,76, 3. Jirka (Olymp Praha) 6,82.
3000 m: 1. Vích 8:21,84, 2. Kovář (oba Dukla Praha) 8:22,31, 3. Foller (Univerzita Brno) 8:22,61.
60 m př.: 1. Svoboda (Olymp Praha) 7,66, 2. Ryba (Dukla Praha) 7,98, 3. Kopecký (AC Pardubice) 8,11.
Výška: 1. Bahník 225, 2. Bělík (oba Sokol Hradec Králové), 3. Adámek (ŠKODA Plzeň) oba 208.
Tyč: 1. Kudlička (Dukla Praha) 554, 2. Ščerba (Athletic Club Ústí n./L.) 533, 3. Bárta (Dukla Praha) 522.
Trojskok: 1. Vondráček (Hvězda Pardubice) 15,37, 2. Kubát (Dukla Praha) 15,29, 3. Bětuňák (SSK Vítkovice) 14,81.

Ženy:
60 m:
1. K. Seidlová (USK Praha) 7,27, 2. Bendová (Olymp Praha) 7,41, 3. A. Novotná (LIAZ Jablonec) 7,47.
3000 m: 1. Sekanová (USK Praha) 9:26,78, 2. T. Novotná (Olymp Brno) 9:31,09, 3. Maršánová (Olymp Praha) 9:39,51.
60 m př.: 1. Štolová 8,21, 2. Koudelová 8,27, 3. Jiranová (všechny USK Praha) 8,32.
Trojskok: 1. Maštalířová (SK Jeseniova) 12,76, 2. Černá (Olymp Praha) 12,62, 3. Průšová (Dukla Praha) 12,16.
Koule: 1. Červenková (USK Praha) 16,81, 2. Zachařová (Mladá Boleslav) 14,09, 3. Trčová (Česká Lípa) 13,91.

Anterselva (It.) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

Štafety:
Muži (4x7,5 km): 1. Francie (Jacquelin, M. Fourcade, Desthieux, Fillon Maillet) 1:12:35,9 (0+4), 2. Norsko (Christiansen, Dale, T. Bö, J. T. Bö) -21,5 (1+12), 3. Německo (Lesser, Horn, Peiffer, Doll) -36,2 (1+8), 4. Rusko -1:44,7 (0+9), 5. Slovinsko -1:45,8 (0+8), 6. Rakousko -2:28,5 (2+12), 7. Itálie -2:32,0 (0+9), 8. USA -2:32,9 (0+5), 9. Bělorusko -2:40,4 (0+6), 10. Švédsko -3:28,9 (2+10), ...13. Česko (Šlesingr, Moravec, Štvrtecký, Krčmář) -3:54,8 (0+14).
Průběžné pořadí SP štafet (po 5 ze 6 závodů): 1. Norsko 288, 2. Francie 276, 3. Německo 224, 4. Rusko 210, 5. Slovinsko 182, 6. Rakousko 176, ...11. Česko 160.

Ženy (4x6 km): 1. Norsko (Solemdalová, Landmarková Tandrevoldová, Eckhoffová, Olsbuová Röiselandová) 1:07:05,5 hod. (1 tr. okruh+9 dobíjení), 2. Německo (Horchlerová, Hinzová, Preussová, Herrmannová) -10,7 (0+9), 3. Ukrajina (Merkušynová, Džymová, Vita Semerenková, Pidhrušná) -18,4 (0+8), 4. Česko (Jislová, Davidová, Charvátová, Kristejn Puskarčíková) -31,1 (0+10), 5. Švédsko -44,9 (1+11), 6. Švýcarsko -47,1 (0+11), 7. Polsko -50,3 (0+6), 8. Rusko -1:02,6 (1+11), 9. Kanada -2:13,7 (1+12), 10. Itálie -2:29,4 (3+12).
Konečné pořadí SP štafet (po 5 závodech): 1. Norsko 300 b., 2. Švýcarsko 228, 3. Švédsko 213, 4. Německo 212, 5. Francie 203, 6. Ukrajina 1999, ...8. Česko 171.

Crans Montana (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Gutová-Behramiová 1:27,73, 2. C. Suterová (obě Švýc.) -0,02, 3. Ortliebová (Rak.) -0,05, 4. Brignoneová (It.) -0,35, 5. Ledecká (ČR) -0,39, 6. Vernierová -0,59, 7. Schimdhofferová (obě Rak.) -0,62, 8. Bassinová (It.) -0,66, 9. Miradoliová (Fr.) -0,71, 10. Delagová (It.) -0,76.

Průběžné pořadí sjezdu (po 8 z 9 závodů): 1. C. Suterová 477 b., 2. Ledecká 322, 3. Brignoneová 320, 4. Gutová-Behramiová 288, 5. Shiffrinová (USA) 256, 6. Curtoniová (It.) 246.

Průběžné pořadí SP (po 28 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1225, 2. Brignoneová 1198, 3. Vlhová 1139, 4. C. Suterová 777, 5. Bassinová 772, 6. Holdenerová (Švýc.) 717, ...13. Ledecká 403, 82. Dubovská 35, 93. Capová (všechny ČR) 21.

Ljubno (Slovin.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

Družstva: 1. Rakousko (Iraschková-Stolzová, Kramerová, Pinkelnigová, Hölzlová) 1008,7 b., 2. Slovinsko 1005,1, 3. Norsko 960,2, ...7. ČR (Ulrichová, Pešatová, Indráčková, Ptáčková) 797,5.

Naeba (Jap.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom:
1. Zubčič (Chorv.) 2:37,25 min. (1:18,21+1:19,04), 2. Odermatt (Švýc) -0,74 (1:17,37+1:20,62), 3. Ford (USA) -1,07 (1:18,12+1:20,20), 4. Nestvold-Haugen -1,13 (1:17,30+1:21,08), 5. Kristoffersen -1,14 (1:16,63+1:21,76), 6. Kilde (všichni Nor.) -1,15 (1:17,91+1:20,49), 7. Muffat-Jeandet -1,16 (1:18,04+1:20,37), 8. Favrot (oba Fr.) -1,24 (1:18,73+1:19,76), 9. Kranjec (Slovin.) -1,31 (1:18,17+1:20,39), 10. De Aliprandini (It.) -1,42 (1:18,68+1:19,99), ...v 1. kole 35. Krýzl (ČR) 1:20,85.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 6 z 9 závodů): 1. Kranjec 344, 2. Kristoffersen 334, 3. Pinturault a Zubčič 288, 5. Ford 245, 6. Nestvold-Haugen 220.

Průběžné pořadí SP (po 32 z 44 závodů): 1. Kilde 1022, 2. Kristoffersen 948, 3. Pinturault (Fr.) 898, 4. Mayer (Rak.) 716, 5. Feuz (Švýc.) 697, 6. Kriechmayr (Rak.) 654, ...136. Zabystřan (ČR) 12.

Pchjongčchang (Kor.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom
Muži:
1. Fischnaller (It.), 2. Loginov, 3. Sobolev (oba Rus.)

Průběžné pořadí SP (po 8 z 13 závodů): 1. Fischnaller 5910, 2. Baumeister (Něm.) 3075, 3. Prommegger (Rak.) 2970, ...73. Brůžek 13,4, 74. Počinek (oba ČR) 13,1.

Ženy: 1. Zoggová (Švýc.), 2. Ochnerová (It.), 3. Jennyová (Švýc.)

Průběžné pořadí SP (po 8 z 13 závodů): 1. Hofmeisterová (Něm.) 6260, 2. Zoggová 5000, 3. Jörgová 3970, ...11. Ledecká 1800, 50. Maděrová (obě ČR) 39,9.

Rašnov (Rum.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kraft (Rak.) 270,3 b. (103+97,5 m), 2. Geiger 266,7 (99,5+96), 3. Schmid (oba Něm.) 260,2 (103+95,5), 4. Kubacki (Pol.) 258,6 (96+100), 5. Tande 255,5 (98+94,5), 6. Lindvik (oba Nor.) 253,8 (93+99), 7. Leyhe (Něm.) 252,8 (95,5+97), 8. Jelar (Slovin.) 252,4 (98+97,5), 9. Stoch (Pol.) 250,3 (92,0+98,5), 10. Forfang (Nor.) 249,5 (96+96), ...18. Koudelka 240,9 (94,5+94), 41. Kožíšek 107,4 (89,5), 47. Polášek 104,8 (87), 48. Štursa (všichni ČR) 102,6 (89,5).

Průběžné pořadí SP (po 23 z 29 závodů): 1. Kraft 1433 b., 2. Geiger 1315, 3. Kubacki 1067, 4. R. Kobajaši (Jap.)1045, 5. Stoch 828, 6. Lindvik 818, ...24. Koudelka 219, 53. Polášek 15.

Trondheim (Nor.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber 25:08,9, 2. Graabak (oba Nor.) -59,3, 3. Herola (Fin.) -1:02,4, 4. Krog (Nor.) -1:17,7, 5. Faisst (Něm.) 1:23,5, 6. Fritz (Rak.) -1:28,1, 7. Björnstad -1:35,5, 8. Oftebro (oba Nor.) -1:48,6, 9. Frenzel (Něm.) -1:56,6, 10. Klapfer (Rak.) -2:05,4, ...34. Portyk -4:18,4, Vytrval nedokončil, Pažout (všichni ČR) nenastoupil do běžecké části.

Průběžné pořadí (po 14 z 19 závodů): 1. J. M. Riiber 1360 b., 2. Graabak 931, 3. Geiger (Něm.) 807, 4. Oftebro 638, 5. Björnstad 518, 6. Riessle (Něm.) 507, ...26. Portyk 96, 42. Pažout 16, 49. Vytrval 4.

Trondheim (Nor.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint klasicky:
Muži:
1. Klaebo 2:52,07, 2. Golberg -1,20, 3. Valnes -1,60, 4. Iversen -5,79, 5. Krogh (všichni Nor.) -18,91, 6. Pellegrino (It.) -22,78, ...25. Novák (ČR) vyřazen ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 40 závodů): 1. Bolšunov (Rus.) 1832 b., 2. Klaebo 1374, 3. Röthe (Nor.) 1024, 4. Niskanen (Fin.) 905, 5. Usťugov (Rus.) 896, 6. Golberg 870, ...57. Novák 71, 99. Pechoušek 21, 124. Černý 5, 127. Knop 5, 129. Fellner (všichni ČR) 5.

Ženy: 1. Fallaová (Nor.) 3:29,15, 2. Sundlingová (Švéd.) -0,48, 3. Fähndrichová (Švýc.) -2,88, 4. Dyviková (Švéd.) -3,71, 5. Svendsenová -5,26, 6. H. Wengová (obě Nor.) -6,64.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 40 závodů): 1. Johaugová (Nor.) 1918, 2. H. Wengová 1337, 3. Něprjajevová (Rus.) 1260, 4. Jacobsenová (Nor.) 1021, 5. Digginsová (USA) 940, 6. Östbergová (Nor.) 848, ...27. Razýmová 255, 39. Janatová 119, 53. Nováková 67, 79. Beranová (všechny ČR) 15.

konec
LA Lakers
Memphis
117:105
konec
Minnesota
Boston
117:127
konec
New York
Indiana
98:106
konec
Oklahoma City
Denver
113:101
konec
Orlando
Dallas
106:122
konec
Portland
New Orleans
115:128
konec
Toronto
Phoenix
118:101
konec
Utah
San Antonio
104:113
konec
Washington
Cleveland
108:113

Renomia ŽBL

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
KP Brno
46:82 (15:22, 18:46, 26:46)
konec
Hradec Králové
Trutnov
90:46 (21:17, 38:26, 59:35)
konec
Ostrava
Slavia Praha
82:80 (12:18, 40:43, 64:64)
konec
USK Praha
Strakonice
155:35 (36:3, 77:11, 117:19)
konec
Žabiny Brno
Slovanka MB
68:58 (16:14, 37:33, 57:48)

Extraliga mužů

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Brno
3:2 (-15, 19, -16, 17, 10)

Extraliga žen

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Liberec
3:0 (11, 20, 11)
konec
Olymp Praha
Šternberk
3:0 (20, 16, 16)
konec
Ostrava
Prostějov
1:3 (-26, -17, 15, -22)

Kutná Hora - Final Four Českého poháru mužů

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Karlovarsko
3:1 (21, -23, 30, 17)
konec
Kladno
Liberec
3:1 (-22, 21, 23, 21)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu

Přidat do mých lig

Dvojboby:
Muži (průběžné pořadí po 2 jízdách): 
1. Friedrich, Margis 1:48,09 (54,00+54,09), 2. Walther, Franke -0,94 (54,54+54,49), 3. Lochner, Weber (všichni Něm.) -1,09 (54,59+54,59), ...10. Dvořák, Nosek (ČR) -1,70 (54,98+54,81).

Ženy: 1. Humphriesová, Gibbsová (USA) 3:45,49 (56,47+56,33+56,27+56,42), 2. Kalická, Lipperheideová (Něm.) -0,37 (56,56+56,45+56,25+56,60), 3. De Bruinová, Bujnowská (Kan.) -1,06 (56,60+56,87+56,47+56,47+56,61).

Winterberg (Něm.) - SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ludwig (Něm.) 1:52,285 (55,662+56,623), 2. Aparjods (Lot.) -0,179 (56,084+56,380), 3. Bley (Něm.) -0,222 (55,909+56,598), ...21. Lejsek (ČR) -2,574 (56,948+57,911)
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Repilov (Rus.) 695, 2. Fischnaller (It.) 694, 3. Pavličenko (Rus.) 641, ...38. Lejsek 52, 48. Čežík (ČR) 10

Ženy: 1. Cauceová (Lot.) 1:27,481 (43,805+43,676), 2. Ivanovová (Rus.) -0,080 (43,785+43,776), 3. Taubitzová (Něm.) -0,192 (43,883+43,790)
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Ivanovová 907, 2. Taubitzová 880, 3. Děmčenková (Rus.) 652, ...36. Maršíková (ČR) 66 

stolní tenisPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra - čtvrtfinále:

Ovtcharov (Něm.) - Širuček (ČR) 4:2 (-9, 3, 6, 11, -9, 8)