Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 1. 3. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genk
FC Bruggy
1:2
konec
Charleroi
Standard Lutych
2:0
konec
Cercle Bruggy
Gent
1:0

Druhá německá liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Wiesbaden
1:0
konec
Bochum
Sandhausen
4:4
konec
St. Pauli
Osnabrück
3:1

Nizozemská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waalwijk
Utrecht
2:1
konec
PSV Eindhoven
Feyenoord Rotterdam
1:1
konec
Sparta Rotterdam
Emmen
5:1
konec
Ajax Amsterodam
Alkmaar
0:2

Polská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kielce
Gdaňsk
1:2
konec
Gdyně
Lodž
1:1
konec
Lubin
Vratislav
3:1

Portugalská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aves
Pacos Ferreira
1:3
konec
Marítimo
Braga
1:2
konec
Guimaraes
Tondela
2:0

Rakouská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Hartberg
5:1
konec
Rapid Vídeň
Mattersburg
3:1
konec
St. Pölten
Wolfsberg
0:4
konec
Štýrský Hradec
Austria Vídeň
1:1
konec
Tirol
Admira
1:1

Ruská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tambov
Kazaň
0:0
konec
FK Krasnodar
Ufa
2:0
konec
Soči
Tula
1:2

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Lukko Rauma
1:3
konec
IFK Helsinky
KalPa Kuopio
5:1
konec
Jukurit Mikkeli
Kärpät Oulu
3:5

Německá liga

50. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Düsseldorf
3:2
konec
Mannheim
Ingolstadt
4:3 po sam. nájezdech
konec
Wolfsburg
Eisbären Berlín
1:2 v prodl.
konec
Augsburg
Iserlohn
4:1
konec
Mnichov
Schwenningen
3:2 v prodl.
konec
Kolín nad Rýnem
Straubing
4:1
konec
Krefeld
Norimberk
3:4

Slovenská liga

Přidat do mých lig

Skupina A (1.-6. místo), 4. kolo nadstavby

konec
Banská Bystrica
Poprad
5:3
konec
Trenčín
Zvolen
4:3
konec
Slovan Bratislava
Košice
1:4

Skupina B (7.-12. místo), 4. kolo nadstavby

konec
Detva
Nové Zámky
5:4 v prodl.
konec
Michalovce
Budapešť
3:0
konec
Nitra
Miškovec
1:6

Santiago de Chile - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Seyboth Wild (Braz.)
Ruud (2-Nor.)
7:5, 4:6, 6:3

Tokijský maraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Legese (Et.) 2:04:15, 2. Abdi (Belg.) 2:04:49, 3. Lemma (Et.) 2:04:51.

Ženy: 1. Salpeterová (Izr.) 2:17:45, 2. B. Dibabaová 2:18:35, 3. Kebedeová (obě Et.) 2:20:30.

Minsk (Běl.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži: 1. Bočarnikov (Běl.) 35:03,9 (2 trest. okruhy), 2. Lägreid -6,7 (2), 3. Bakken (oba Nor.) -23,9 (2), ...5. Václavík -37,0 (1), 28. Žemlička -3:11,2 (2), 55. Krupčík -6:20,3 (9), 57. Hornig (všichni ČR) -6:52,7 (8).

Ženy: 1. Kručinkinová (Běl.) 29:21,1 (0), 2. Rezcovová (Rus.) -17,6 (2), 3. Högbergová (Švéd.) -35,1 (3), ...31. Tkadlecová -4:15,9 (3), 35. Jurčová (obě ČR) -4:58,7 (4).

Blue Mountain (Kan.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Loginov (Rus.), 2. Baumeister (Něm.), 3. Coratti (It.).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 13 závodů): 1. Fischnaller (It.) 6650, 2. Baumeister 4165, 3. Loginov 3832, ...78. Brůžek 13,4, 79. Počinek (oba ČR) 13,1.

Ženy: 1. Hofmeisterová (Něm.), 2. Nadyršinová (Rus.), 3. Jörgová (Něm.).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 13 závodů): 1. Hofmeisterová 8260, 2. Zoggová (Švýc.) 5660, 3. Jörgová 4930, ...17. Ledecká 1800, 50. Maděrová (obě ČR) 39,9.

Hinterstoder (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - kombinace: 1. Pinturault (Fr.) 2:04,90 (1:09,85+55,05), 2. M. Caviezel (Švýc.) -0,99 (1:09,62+56,27), 3. Kilde -1,25 (1:09,86+56,29), 4. Jansrud (oba Nor.) -1,41 (1:10,32+55,99), 5. Tonetti (It.) -1,45 (1:10,05+56,30), 6. Mayer (Rak.) -2,07 (1:10,39+56,58) a Muffat-Jeandet (Fr.) -2,07 (1:10,78+56,19), 8. Schwarz (Rak.) -2,59 (1:11,03+56,46), 9. Meillard (Švýc.) -2,83 (1:11,39+56,34), 10. Trichičev (Rus.) -2,99 (1:11,23+56,66), ...23. Zabystřan -5,07 (1:12,08+57,89), Berndt (oba ČR) nedokončil super-G.

Konečné pořadí kombinace (po 3 závodech): 1. Pinturault 280, 2. Kilde 172, 3. Mayer a Tonetti oba 140, 5. Meillard 139, 6. Muffat-Jeandet 124, ...28. Zabystřan 20.

Průběžné pořadí SP (po 34 z 44 závodů): 1. Kilde 1082, 2. Pinturault 1048, 3. Kristoffersen (Nor.) 981, 4. Mayer 816, 5. Kriechmayr (Rak.) 776, 6. Feuz (Švýc.) 742, ...126. Zabystřan 20.

La Thuile (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Lahti (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. A. Watabe (Jap.) 25:41,1, 2. Graabak (Nor.) -2,9, 3. Geiger (Něm.) -7,9, 4. J. L. Oftebro (Nor.) -12,7, 5. Riessle -15,2, 6. Frenzel (oba Něm.) -15,3, 7. Fritz (Rak.) -32,0, 8. Herola (Fin.) -34,7. 9. Faisst (Něm.) -56,6, 10. Riiber (Nor.) -1:00,5, ...24. Portyk -2:45,9, 37. Vytrval -5:08,8, 39. Pažout (všichni ČR) -5:35,8.

Průběžné pořadí SP (po 16 z 19 závodů): 1. Riiber 1486 b., 2. Graabak 1061, 3. Geiger 899, 4. J. L. Oftebro 768, 5. Björnstad (Nor.) 591, 6. Riessle 578, ...27. Portyk 110, 43. Pažout 16, 50. Vytrval 4.

Lahti (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Geiger (Něm.) 266,4 b. (122,5+130 m), 2. Kraft 260,5 (119,5+126), 3. Hayböck (oba Rak.) 259,1 (118+125), 4. Schmid 254,5 (121,5+126), 5. Leyhe (oba Něm.) 254,3 (116,5+125), 6. Žyla (Pol.) 251,6 (116+127,5), 7. R. Kobajaši (Jap.) 250,2 (122,5+122), 8. Johansson 250,0 (117,5+127), 9. Tande (oba Nor.) 248,9 (114+127,5), 10. Lanišek (Slovin.) 247,9 (119+124), ...34. Koudelka 100,2 (109), 59. Štursa (oba ČR) 62,7 (91).

Průběžné pořadí SP (po 25 z 29 závodů): 1. Kraft 1613 b., 2. Geiger 1495, 3. Kubacki (Pol.) 1131, 4. R. Kobajaši 1099, 5. Stoch (Pol.) 895, 6. Lindvik (Nor.) 834, ...26. Koudelka 220, 53. Polášek (ČR) 15.

Lahti (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Norsko (Golberg, Holund, Röthe, Klaebo) 1:09:53,0, 2. Švýcarsko (Klee, Cologna, Rüesch, Furger) -1,2, 3. Rusko I (Semikov, Bessměrtnych, Spicov, Melničenko) -1,7, 4. Itálie -2,4, 5. Rusko II -15,2, 6. Finsko -22,4.

Ženy - štafeta 4x5 km: 1. Norsko (T. Wengová, Östbergová, Johaugová, H. Wengová) 50:04,8, 2. Finsko I (Matintalová, Niskanenová, Mononenová, Pärmäkoskiová) -30,3, 3. Švédsko (Kallaová, Karlssonová, Öhrnová, Dahlqvistová) -1:55,2, 4. Rusko -1:55,3, 5. Německo -2:15,5, 6. Finsko II -2:28,4.

Mora (Švéd.) - Vasův běh, závod seriálu Ski classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Eliassen (Nor./Ragde Eiendom) 4:25:14,7, 2. Hoelgaard -0,7, 3. Syrstad (oba Nor./Koteng) -42,5, ...17. Řezáč (ČR/Slavia pojišťovna) -4:08,3, 31. Sedláček -9:30,8, 42. Pliska (oba ČR/Silvini Madshus) -12:05,7.

Průběžné pořadí: 1. Nygaard 1195 b., 2. Gjerdalen (oba Nor./Ragde Eiendom) 1090, 3. Hoelgaard 1055, ...27. Řezáč 323, 41. Pliska 238, 42. Štoček (ČR/Vltava Fund) 221, 43. Sedláček 211.

Ženy: 1. Korsgrenová (Švéd./Ramudden) 4:41:02,3, 2. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) -6:09,1, 3. Smutná (ČR/eD system Bauer) -8:23,5, ...15. Grohová (ČR/Silvini Madshus) -33:19,6, 33. Klementová (ČR/Vltava Fund) -1:05:18,9.

Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 1445, 2. Gjeitnesová (Nor./Koteng) 1295, 3. Smutná 1160, ...21. Grohová 361, 22. Klementová 353.

Oberwiesenthal (Něm.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích - sprint volnou technikou
Muži
: 1. Hegdal (Nor.), 2. Armellini (It.), 3. Amundsen (Nor.), ...16. Kalivoda, 21. Černý, 27. Pechoušek, v kvalifikaci 45. Kozlovský (všichni ČR).
Ženy: 1. Ribomová, 2. Hagströmová (obě Švéd.), 3. Kernová (USA), ...5. Janatová, 8. Holíková, 14. Beranová (všechny ČR).

Liga mužů

Skupina A1, 4. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Děčín
98:83 (17:25, 49:47, 76:62)

Liga žen

Skupina B, 2. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Trutnov
49:91 (12:22, 24:44, 40:68)
konec
New York
Chicago
125:115
konec
Atlanta
Portland
129:117
konec
Boston
Houston
110:111 po prodl.
konec
Cleveland
Indiana
104:113
konec
Memphis
LA Lakers
105:88
konec
Miami
Brooklyn
116:113
konec
Phoenix
Golden State
99:115
konec
San Antonio
Orlando
114:113

Matterley Basin (V.B.) - Velká cena Británie, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP
1. jízda:
1. Herlings (Niz./KTM) 35:33,506, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) -11,870, 3. Evans (Austr./Honda) -17,051.
2. jízda: 1. Gajser (Slovin./Honda) 35:44,501, 2. Herlings -23,382, 3. Cairoli (It./KTM) -28,395.
GP celkově: 1. Herlings 47, 2. Gajser 38, 3. Cairoli 38.

MX2
1. jízda:
1. Geerts (Belg./Yamaha) 36:43,110, 2. Beaton (Austr./Husqvarna) -4,920, 3. Haarup (Dán./Kawasaki) -8,010, ...37. Polák (ČR/Yamaha) -1 kolo.
2. jízda: 1. Vialle (Fr./KTM) 36:05,077, 2. Hofer (Rak./KTM) -1,963, 3. Haarup -3,508, ...35. Polák -2 kola.
GP celkově: 1. Geerts 43, 2. Vialle 40, 3. Haarup 40, ...38. Polák 0.

Berlín (Něm.) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice

Finále

Přidat do mých lig

Muži
Sprint - finále:
Lavreysen - Hoogland (oba Niz.) 2:0, o 3. místo: Awang (Malaj.) - Rudyk (Pol.) 2:0, ...29. Pavel Kelemen, 31. Čechman (oba ČR) - vyřazeni v kvalifikaci.
Bodovací závod dvojic: 1. Hansen, Mörköv (Dán.) 62 b., 2. Stewart, Gate (N. Zél.) 33, 3. Kluge, Reinhardt (Něm.) 32.

Ženy
Keirin:
1. Hinzeová (Něm.), 2. I Hjo-čin (Korea), 3. Mortonová (Austr.).
Bodovací závod: 1. Barkerová (Brit.) 50 b., 2. Valenteová (Ir.) 34, 3. Stenbergová (Nor.) 33, ...14. Machačová (ČR) 4.

První liga

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Hodonín
16:0 (11:0)
konec
České Budějovice
Česká Lípa
7:1 (2:0)
konec
Liberec
Teplice
0:4 (0:1)

Omán - Závěr turnaje Oman Open série European Tour

Přidat do mých lig

Par 72: 1. Välimäki (Fin.) 275 (74+67+64+70) v rozstřelu na 3. jamce, 2. Stone (JAR) 275 (67+71+67+70), 3. Saddier (Fr.) 276 (72+68+67+69), 4. Korhonen (Fin.) 277 (73+67+65+72), Migliozzi (It.) 277 (66+72+68+71).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sjezdové lyžování

Přidat do mých lig

Sjezdové lyžování

Přidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu

Přidat do mých lig

Skeleton
Smíšená družstva:
1. Löllingová, Gassner (Něm.) 1:55,39 (58,55+56,84), 2. Channellová, Greszczyszyn (Kan.) -0,01 (57,99+57,41), 3. Margagliová, Gaspari (It.) -0,43 (58,40+57,42). 

Boby
Muži - čtyřboby:
1. Německo I (Friedrich, C. Bauer, Grothkopp, Schüller) 3:36,09 (54,25+54,34+53,35+54,15), 2. Německo III (Lochner, F. Bauer, Weber, Rasp) -0,05 (54,25+54,31+53,39+54,19), 3. Německo II (Walther, Krenz, Bluhm, Franke) -0,23 (54,30+54,20+53,44+54,38), ...6. Česko (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,44 (54,48+54,45+53,87+54,73).

Königssee (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pavličenko (Rus.) 1:38,359 (49,026+49,333), 2. Müller (Rak.) -0,003 (49,058+49,304), 3. Repilov (Rus.) -0,067 (49,130+49,296), ...26. Lejsek (ČR) -2,626 (50,683+50,302).

Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Repilov 765 b., 2. Fischnaller (It.) 749, 3. Pavličenko 741, ...37. Lejsek 67, 51. Čežík (ČR) 10.

Štafeta: 1. Německo (Berreiterová, Loch, Eggert/Benecken) 2:42,209, 2. USA -0,810, 3. Rusko -1,008, ...7. ČR (Maršíková, Lejsek, Vejdělek/Pěkný) -5,271.

Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Itálie a Rusko obě 431, 3. Německo 415, ...10. ČR 148

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Hamar (Nor.) - Mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji

Přidat do mých lig

Muži
1500 m:
1. Roest (Niz.) 1:44,41, 2. Pedersen (Nor.) 1:45,02, 3. Ičinohe (Jap.)

10 000 m: 1. Roest 13:02,45, 2. Ičinohe 13:07,88, 3. Trofimov (Rus.) 13:10,47.

Konečné pořadí (po 4 závodech): 1. Roest 147,880, 2. Pedersen 149,277, 3. Ičinohe 149,310.

Ženy
1500 m:
1. Wüstová (Niz.) 1:53,89, 2. Lalenkovová (Rus.) 1:54,85, 3. N. Takagiová (Jap.) 1:55,15, ...7. Sáblíková 1:55,89, 11. Zdráhalová (obě ČR) 1:56,73.

5000 m: 1. Sáblíková 6:53,94, 2. Wüstová 7:01,68, 3. De Jongová (Niz.) 7:02,79.

Konečné pořadí (po 4 závodech): 1. Wüstová 159,524, 2. Blondinová (Kan.) 160,462, 3. De Jongová 160,631, 4. Sáblíková 160,639, ...11. Zdráhalová 119,646. 

stolní tenisPřidat do mých lig

Plzeň - Mistrovství České republiky

Přidat do mých lig

Muži
Dvouhra:
Polanský (Saarbrücken) - Širuček (Grodzisk) 4:3 (-6, -4, 10, 2, 6, -7, 5).
Čtyřhra: Polanský, Širuček (Saarbrücken/Grodzisk) - Konečný, Tregler (Wiener Neustadt/Cheb) 3:1 (-8, 14, 5, 7).

Ženy
Dvouhra:
Matelová (Étival) - Adámková (Břeclav) 4:3 (-9, 2, 7, -8, -8, 10, 9).
Čtyřhra: Blašková, Širučková (SK Dobré) - Mikulcová, Šlehobrová (Ostrava) 3:2 (-10, -11, 4, 6, 3).

Smíšená čtyřhra: Reitšpies, Čechová (Hilpoltstein/Břeclav) - Martinko, Blašková (Celle/SK Dobré) 3:0 (10, 5, 9).

Najdete na iDNES.cz