Středa 23. září 2020, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. září 2020 Berta

Sportovní výsledky 21. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Derby
Fulham
1:1

Belgická liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kortrijk
Genk
0:1

Německá druhá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Osnabrück
Aue
0:0
konec
Wiesbaden
Fürth
1:1

Nizozemská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waalwijk
Sparta Rotterdam
0:1

Polská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lodž
Štětín
0:0
konec
Vratislav
Zabrze
2:1

Portugalská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aves
Guimaraes
0:2

Skotská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Mirren
Hearts
– : –

7. kolo nadstavby - o nasazení v play off

konec
Bolzano
Salcburk
3:1
konec
Štýrský Hradec
Klagenfurt
2:5
konec
Villach
Znojmo
2:1 v prodl. (0:0, 0:1, 1:0 1:0)
konec
Innsbruck
Székesfehérvár
5:2
konec
Linec
Dornbirn
5:3

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
KalPa Kuopio
3:4
konec
IFK Helsinky
Kouvola
4:0
konec
Jukurit Mikkeli
Lukko Rauma
1:3
konec
SaiPa Lappeenranta
Kärpät Oulu
2:5
konec
Tappara Tampere
Ilves Tampere
1:2 v prodl.

Německá liga

47. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Kolín nad Rýnem
2:1 v prodl.
konec
Mannheim
Düsseldorf
2:6
konec
Mnichov
Ingolstadt
2:3 v prodl.
konec
Schwenningen
Iserlohn
2:3
konec
Straubing
Norimberk
2:1
konec
Wolfsburg
Krefeld
5:1

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Detva
Banská Bystrica
1:4
konec
Košice
Nové Zámky
7:2
konec
Michalovce
Zvolen
4:3 v prodl.
konec
Miškovec
Budapešť
1:3
konec
Slovan Bratislava
Liptovský Mikuláš
11:0
konec
Trenčín
Poprad
3:4 v prodl.

Švýcarská liga

47. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Rapperswil
5:2
konec
Curych
Ambri-Piotta
3:1
konec
Davos
Langnau
5:2
konec
Fribourg-Gottéron
Lugano
6:3
konec
Lausanne
Biel
2:3
konec
Ženeva
Zug
3:1

Delray Beach (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Raonic (2-Kan)
Johnson (USA)
7:6 (8:6), 6:3
konec
Opelka (4-USA)
Kwon Sun-u (Korea)
6:3, 6:4
konec
Humbert (6-Fr.)
Tiafoe (USA)
6:1, 6:2
konec
Nišioka (Jap.)
Nakashima (USA)
3:6, 7:6 (7:5), 6:4

Dubaj (SAE) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - semifinále:

konec
Rybakinová (Kaz.)
Martičová (8-Chorv.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:2)
konec
Halepová (1-Rum.)
Bradyová (USA)
6:2, 6:0

Dubaj (SAE) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Čeng Saj-saj (5-ČR/Čína)
Riskeová, Krawczyková (USA)
6:2, 6:2
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
Dabrowská, Čang Šuaj (4-Kan./Čína)
7:5, 6:3

Marseille (Fr-) - Turnaj mužů

Čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Simon (Fr.)
Medveděv (1-Ukr.)
6:4, 6:0
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Pospisil (Kan.)
7:5, 6:3
konec
Bublik (Kaz.)
Shapovalov (4-Kan.)
7:5, 4:6, 6:3
konec
Auger-Aliassime (7-Kan.)
Gerasimov (Běl.)
7:5, 6:2

Rio de Janeiro (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Garín (3-Chile)
Coria (Arg.)
2:6, 6:3, 7:5
konec
Čorič (5-Chorv.)
Sonego (It.)
7:6 (7:5), 6:3

Madrid (Šp.) - Halový mítink World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Muži:
60 m
: 1. Baker 6,44, 2. Kemp (oba USA) 6,48, 3. Volko (SR) 6,55.
800 m: 1. Collins Kipruto (Keňa) 1:46,09, 2. Kszczot (Pol.) 1:46,30, 3. García (Šp.) 1:46,31.
3000 m: 1. Wale (Et.) 7:39,96, 2. Birgen (Keňa) 7:40,23, 3. Barega (Et.) 7:40,30.
60 m př.: 1. Czykier (Pol.) 7,48, 2. Júha (Kuv.) 7,52, 3. Constantino (Braz.) 7,62.
Dálka: 1. Echevarría (Kuba) 841, 2. Tentóglu (Řec.) 807, 3. Montler (Švéd.) 802.
Trojskok: 1. Zango (Burkina Faso) 17,31, 2. Raffin (Fr.) 17,07, 3. Wu Žuej-tching (Čína) 16,99.
Tyč: 1. Filippidis (Řec.) 560, 2. Bychkov 560, 3. Valles (oba Šp.) 550.
Koule: 1. Mihaljevič (Chorv.) 21,74, 2. Bukowiecki (Pol.) 21,73, 3. Staněk (ČR) 21,54.

Ženy:
400 m
: 1. Šwietá-Erseticová (Pol.) 51,93, 2. Sprungerová (Švýc.) 52,26, 3. De Witteová (Niz.) 52,36.
1500 m: 1. Tsegayová 4:04,66, 2. L. Hailuová 4:05,24, 3. Embayeová (všechny Et.) 4:05,43, ...8. Mäki (ČR) 4:09,56.
60 m př.: 1. Clemonsová 7,82, 2. Aliová (obě USA) 7,88, 3. Errandoneaová (Šp.) 8,00.
Trojskok: 1. Rojasová (Ven.) 15,43 - světový rekord, 2. Poveaová (Kuba) 14,52, 3. Mamonaová (Portug.) 14,28.

Crans Montana (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Gutová-Behramiová 1:27,11, 2. C. Suterová (obě Švýc.) -0,80, 3. Venierová (Rak.) -0,92, 4. Vlhová (SR) -1,08, 5. Johnsonová (USA) -1,26, 6. Ortliebová (Rak.) -1,32, 7. Hählenová (Švýc.) a Brignoneová obě -1,35, 9. Bassinová -1,36, 10. Curtoniová (všechny It.) -1,37, 11. Ledecká (ČR) -1,38.

Průběžné pořadí sjezdu (po 7 z 9 závodů): 1. C. Suterová 397, 2. Ledecká 277, 3. Brignoneová 270, 4. Shiffrinová (USA) 256, 5. Curtoniová 222, 6. Rebensburgová (Něm.) 211.

Průběžné pořadí SP (po 27 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1225, 2. Brignoneová 1148, 3. Vlhová 1121, 4. Bassinová (It.) 740, 5. Holdenerová (Švýc.) 717, 6. Suterová 697, ...15. Ledecká 358, 81. Dubovská 35, 93. Capová (obě ČR) 21.

Rašnov (Rum.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Geiger 270,3 b. (100+100 m), 2. Leyhe (oba Něm.) 264,7 (99+97,5), 3. Kraft (Rak.) 264,5 (98+97,5), 4. P. Prevc (Slovin.) 258,2 (98,5+96), 5. Lindvik (Nor.) 256,5 (98+96), 6. Stoch (Pol.) 252,2 (98+95), 7. Aschenwald (Rak.) 251,5 (97+95), 8. Kubacki 251,1 (98+94,5), 9. Žyla (oba Pol.) 248,7 (95+95), 10. Paschke (Něm.) 246,9 (94,5+94,5), ...27. Koudelka 222,6 (89+88), 38. Polášek 108,6 (88), 39. Štursa 107,4 (88,5), 45. Kožíšek (všichni ČR) 103,2 (86,5).

Průběžné pořadí SP (po 22 z 29 závodů): 1. Kraft 1333, 2. Geiger 1235, 3. R. Kobajaši (Jap.) 1045, 4. Kubacki 1017, 5. Stoch 799, 6. Lindvik 778, ...26. Koudelka 206, 51. Polášek 15.

Euroliga mužů

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Crvena zvezda Bělehrad
CSKA Moskva
81:86
konec
Bayern Mnichov
Anadolu Efes Istanbul
63:88
konec
Panathinaikos Atény
FC Barcelona
81:92
konec
Valencie
Maccabi Tel Aviv
82:85

Kvalikace o postup na ME 2021 mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Litva
86:65
konec
Atlanta
Miami
129:124
konec
Chicago
Charlotte
93:103
konec
Detroit
Milwaukee
106:126
konec
Golden State
Houston
105:135
konec
Philadelphia
Brooklyn
112:104 po prodl.
konec
Sacramento
Memphis
129:125

Extraliga mužů

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram
Ústí nad Labem
3:0 (21, 22, 20)

Interliga žen

22. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Bánovce nad Bebravou
Prešov
18:35 (7:18)

PRAHA - mezinárodní turmaj

Přidat do mých lig

9. kolo:
Duda (Pol.) - Vidit (Indie) 1:0
Navara (ČR) - Harikrišna (Indie) 0:1
Shankland (USA) - Viťugov (Rus.) 1:0
Antón Guijarro (Šp.) - Fírúzdža (FIDE) 0,5:0,5
Ragger (Rak.) - Grandelius (Švéd.) 0,5:0,5

Konečné pořadí: 1. Fírúzdža, 2. Vidit, 3. Duda, 4. Antón Guijarro, 5. Shankland po 5, 6. Viťugov, 7. Harikrišna po 4,5, 8. Ragger, 9. Navara po 4, 10. Grandelius 3.

Finále v bleskovém šachu: Firúzdža - Vidit 2:0

První liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Slavia Praha
3:4 (2:2)
konec
Chrudim
Vysoké Mýto
5:1 (2:0)
konec
Česká Lípa
Plzeň
2:7 (1:3)
konec
Mělník
Hodonín
9:0 (2:0)

stolní tenisPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Muži
Dvouhra - 2. kolo:

Širuček (ČR) - Togami (Jap.) 4:0 (9, 9, 10, 10)