Úterý 22. září 2020, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. září 2020 Darina

Sportovní výsledky 27. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 49. kolo

Přidat do mých lig

O nasazení v play off, 9. kolo nadstavby

konec
Klagenfurt
Bolzano
1:2
konec
Štýrský Hradec
Vídeň
4:5

O postup do play off, 9. kolo nadstavby

konec
Székesfehérvár
Znojmo
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
konec
Dornbirn
Villach
4:0
konec
Innsbruck
Linec
2:3 v prodl.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Ässät Pori
4:3 v prodl.
konec
Tappara Tampere
SaiPa Lappeenranta
1:2

Německá liga

49. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schwenningen
Wolfsburg
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Skelleftea
3:5
konec
Färjestad
Rögle
3:2
konec
HV 71
Djurgaarden
7:1
konec
Leksand
Växjö
4:1
konec
Linköping
Frölunda
1:2 po sam. nájezdech
konec
Lulea
Oskarshamn
4:3 v prodl.
konec
Örebro
Malmö
0:2

Acapulco (Mex.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Nadal (1-Šp.)
Kwon Sun-u (Korea)
6:2, 6:1
konec
Dimitrov (7-Bulh.)
Wawrinka (3-Švýc.)
6:4, 6:4
konec
Isner (5-USA)
Paul (USA)
7:6 (7:3), 3:6, 6:2
konec
Fritz (USA)
Edmund (Brit.)
6:4, 6:3

Acapulco (Mex.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Wang Si-jü (Čína)
Ču Lin (6-Čína)
6:2, 6:2
konec
Watsonová (7-Brit.)
McHaleová (USA)
6:3, 1:6, 6:1
konec
Zarazuaová (Mex.)
Zidanšeková (Slovin.)
6:2, 3:6, 6:2
konec
Fernandezová (Kan.)
Potapovová (Rus.)
6:3, 7:5

Dauhá (Katar) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kvitová (8-ČR)
Džabúrová (Tun.)
7:6 (7:2), 7:6 (7:4)
konec
Kuzněcovová (Rus.)
Bencicová (4-Švýc.)
6:4, 6:4
konec
Sabalenková (Běl.)
Čeng Saj-saj (Čína)
3:6, 7:6 (7:2), 6:3
konec
Bartyová (1-Austr.)
Muguruzaová (11-Šp.)
6:1, 6:7 (4:7), 6:2.

Dauhá (Katar) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
Krejčíková, Siniaková (4-ČR)
6:4, 4:6, 12:10

Dubaj (SAE) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Chačanov (7-Rus.)
6:2, 6:2
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Struff (Něm.)
4:6, 6:4, 6:4
konec
Evans (Brit.)
Rubljov (6-Rus.)
6:2, 7:6 (11:9)
konec
Monfils (3-Fr.)
Gasquet (Fr.)
6:3, 6:3

Santiago de Chile - Turnaj mužů

Dvouhra - 2.kolo

Přidat do mých lig
konec
Ruud (2-Nor.)
Tabilo (Chile)
6:4, 7:5
konec
Ramos (3-Šp.)
Varillas (Peru)
7:6 (7:3), 6:2
konec
Seyboth Wild (Braz.)
Londero (5-Arg.)
7:6 (9:7), 6:4
konec
Garín (1-Chile)
Davidovich (Šp.)
6:2, 0:6, 7:6 (7:4)

Minsk - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta: 1. Ukrajina (Valj Semerenková, Džimová, Pryma, Pidručnyj) 1:11:32,1 (0 trestných okruhů + 9 dobíjení), 2. Rusko -32,2 (0+9), 3. Bělorusko -40,4 (1+10), ...7. ČR (Jurčová, Voborníková, Žemlička, Krupčík) -2:50,8 (0+8).

Smíšená štafeta dvojic: 1. Erdalová, Strömsheim (Nor.) 47:12,2 (0+12), 2. Schererová, Strelow (Něm.) -11,5 (0+5), 3. Měrkušná, Tkalenko (Ukr.) -11,8 (0+7), ...11. Vinklárková, Hornig (ČR) -3:37,3 (1+13).

Euroliga mužů

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
FC Barcelona
80:82
konec
Zenit Petrohrad
Bayern Mnichov
68:77
konec
Alba Berlín
Anadolu Efes Istanbul
86:99
konec
Maccabi Tel Aviv
Olympiakos Pireus
71:70
konec
Baskonia Vitoria
Crvena zvezda Bělehrad
71:56

Euroliga žen

Skupina B, 14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schio
Šoproň
– : –

Euroliga žen

Skupina A, 14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky
Riga
– : –
konec
Charlotte
New York
107:101
konec
Cleveland
Philadelphia
108:94
konec
Washington
Brooklyn
110:106
konec
Atlanta
Orlando
120:130
konec
Miami
Minnesota
126:129
konec
Houston
Memphis
140:112
konec
San Antonio
Dallas
103:109
konec
Phoenix
LA Clippers
92:102
konec
Utah
Boston
103:114

Abú Zabí (SAE) - Etapový závod Kolem SAE (WorldTour)

Přidat do mých lig

5. etapa (162 km): 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 3:48:53, 2. Lucenko (Kaz./Astana), 3. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) oba stejný čas, 4. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -4, 5. Zakarin (Rus./CCC) -7, 6. Formolo (It./SAE Team Emirates) -23, ...39. Hirt (ČR/CCC) -2:17.

Průběžné pořadí: 1. A. Yates 20:35:04, 2. Pogačar -1:01, 3. Lucenko -1:33, 4. Gaudu -1:48, 5. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -2:11, 6. Kelderman (Niz./Sunweb) -2:34, ...62. Hirt -17:16.

Berlín (Něm.) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Stíhací závod družstev - finále:
Dánsko (Hansen, Johansen, Madsen, Pedersen) 3:44,672 (světový rekord) - Nový Zéland (Stewart, Strong, Gate, Kerby) 3:49,713
o 3. místo: Itálie (Consonni, Ganna, Lamon, Milan) 3:47,511 - Austrálie dostižena.
Scratch: 1. Karaljok (Běl.), 2. Consonni (It.), 3. Mora (Šp.), ...15. Babor (ČR).
Keirin: 1. Lavreysen (Niz.), 2. Wakimoto (Jap.) -0,036, 3. Awang (Malaj.) -0,108, ...23. Bábek (ČR) - vyřazen v opravách.

Ženy:
Stíhací závod družstev - finále:
USA (Valenteová, Dygertová, Whiteová, Williamsová) 4:11,235 - Británie (Barkerová, Archibaldová, Dickinsonová, Evansová) 4:13,129
o 3. místo: Německo (Brausseová, Brennauerová, Kleinová, Stocková) 4:12,964 - Kanada 4:20,404

První liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Chrudim
1:7 (1:3)

Singapur - Ženský turnaj LPGA Women's World Championship

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu

Přidat do mých lig

10:00 skeleton muži - 1. a 2. jízda

Káhira (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži:
Skupina A
: 1. Heredia (Šp.) 1162, ...8. Vlach (ČR) 1150 - postoupil.
Skupina B: 1. Belaud (Fr.) 1144, ...12. Kindl 1137 - nepostoupil.
Skupina C: 1. Hamad (Egypt) 1161, ...24. Polívka 1075, 25. Grycz (oba ČR) 1075 - nepostoupili.

Ženy:
Skupina A:
1. Abdelmaksúdová (Egypt) 1035.
Skupina B: 1. Schleuová (Něm.) 1033 

Vratislav (Pol.) - Mistrovství Evropy v sportovní střelbě ze vzduchových zbraní

Přidat do mých lig