Úterý 22. září 2020, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. září 2020 Darina

Sportovní výsledky 28. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Truiden
Mechelen
0:3

Druhá německá liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karlsruhe
Norimberk
0:1
konec
Regensburg
Drážďany
1:2

Nizozemská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tilburg
Groningen
3:1

Polská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čenstochová
Gliwice
2:0
konec
Bialystok
Poznaň
1:1

Portugalská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Portimonense
Setúbal
0:0

Ruská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Samara
Orenburg
1:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jyväskylä
Hämeenlinna
2:1 v prodl.
konec
KalPa Kuopio
Kärpät Oulu
3:2 v prodl.
konec
Kouvola
Sport Vaasa
7:1
konec
Pelicans Lahti
Jukurit Mikkeli
1:2.

Německá liga

49. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Düsseldorf
1:2 v prodl.
konec
Ingolstadt
Augsburg
3:2 po sam. nájezdech
konec
Iserlohn
Kolín nad Rýnem
2:3
konec
Mannheim
Krefeld
3:0
konec
Norimberk
Mnichov
2:1
konec
Straubing
Bremerhaven
1:4

Slovenská liga

Přidat do mých lig

Skupina A (1.-6. místo), 3. kolo nadstavby

konec
Košice
Banská Bystrica
2:3
konec
Poprad
Zvolen
2:4
konec
Slovan Bratislava
Trenčín
1:4

Skupina B (7.-12. místo), 3. kolo nadstavby

konec
Nitra
Detva
5:1
konec
Miškovec
Michalovce
2:1 po sam. nájezdech
konec
Budapešť
Nové Zámky
1:3

Švýcarská liga

49. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Davos
– : –
konec
Bern
Fribourg-Gottéron
– : –
konec
Zug
Langnau
– : –
konec
Ženeva
Lausanne
– : –
konec
Rapperswil
Lugano
– : –
konec
Biel
Curych
– : –

Acapulco (Mex.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Nadal (1-Šp.)
Dimitrov (7-Bulh.)
6:3, 6:2
konec
Fritz (USA)
Isner (5-USA)
2:6, 7:5, 6:3

Acapulco (Mex.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Watsonová (7-Brit.)
Wang Si-jü (Čína)
6:4, 7:6 (8:6)
konec
Fernandezová (Kan.)
Zarazuaová (Mex.)
6:3, 6:3

Dvouhra - semifinále

konec
Sabalenková (9-Běl.)
Kuzněcovová (Rus.)
6:4, 6:3

Dubaj (SAE) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Evans (Brit.)
6:2, 6:3
konec
Djokovič (1-Srb.)
Monfils (3-Fr.)
2:6, 7:6 (10:8), 6:1

Santiago de Chile - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Ruud (2-Nor.)
Delbonis (7-Arg.)
7:5, 7:5
konec
Ramos (3-Šp.)
Monteiro (8-Braz.)
6:4, 6:4
konec
Seyboth Wild (Braz.)
Garín (1-Chile)
7:6 (7:1) skreč
konec
Olivo (6-Arg.)
Dellien (Bol.)
3:6, 7:6 (7:5), 7:5

Ulsteinvik (Norsko): Halový mítink Karsten Warholm International

Přidat do mých lig

Muži - 400 m: 1. Warholm (Nor.) 45,97, 2. Maslák 46,47, 3. Zelinka (oba ČR) 48,76.

Deštné v Orlických horách - Finále SP v lyžařské disciplíně Big Air, ženy

Přidat do mých lig

Hinterstoder (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

9.45/12.45 kombinace muži

Lahti (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kraft (Rak.) 284,1 (129,5+129,5), 2. Geiger (Něm.) 279,1 (128,5+130,5), 3. Tande (Nor.) 273,3 (124,5+128), 4. Lanišek (Slovin.) 272,5 (124,5+128,5), 5. Stoch 271,6 (126,5+127,5), 6. Kubacki (oba Pol.) 270,3 (127,5+126), 7. Zajc (Slovin.) 268,6 (125,5+126), 8. Huber 266,0 (125+126), 9. Hayböck 265,4 (127+124,5), 10. Aschenwald (všichni Rak.) 261,4 (122+127), ...30. Koudelka (ČR) 235,2 (119,5+117).

Průběžné pořadí SP (po 24 z 29 závodů): 1. Kraft 1533 b., 2. Geiger 1395, 3. Kubacki 1107, 4. R. Kobajaši (Jap.) 1063, 5. Stoch 873, 6. Lindvik (Nor.) 834, ...25. Koudelka 220, 53. Polášek (ČR) 15.

Oberwiesenthal (Něm.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Euroliga mužů

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chimki Moskva
Villeurbanne
108:79
konec
Žalgiris Kaunas
Milán
105:97 po prodl.
konec
Valencie
Fenerbahce Istanbul
86:93

Liga mužů

Skupina A1, 4. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Svitavy
100:83 (26:21, 52:44, 79:64)
konec
Philadelphia
New York
115:106
konec
Indiana
Portland
106:100
konec
Oklahoma City
Sacramento
112:108
konec
Golden State
Los Angeles
86:116

Abú Zabí (SAE) - Etapový závod Kolem SAE (WorldTour)

Přidat do mých lig

Berlín (Něm.) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice

Finále

Přidat do mých lig

Muži:

Stíhací závod - finále: Ganna (It.) 4:03,875 - Lambie (USA) 4:08,048, o 3. místo: Ermenault (Fr.) 4:09,921 - Milan (It.) 4:13,167.
Bodovací závod: 1. Strong (N. Zél.) 58 b., 2. Mora (Šp.) 40, 3. Eefting (Niz.) 36, ...23. Pietrula 2.
1 km s pevným startem: 1. Ligtlee (Niz.) 59,495, 2. Lafargue 59,749, 3. D’Almeida (oba Fr.) 1:00,103, ...v kvalifikaci 9. Bábek (ČR).

Ženy:
Sprint - finále: Hinzeová (Něm.) - Vojnovová (Rus.) 2:0, o 3. místo: Lee Wai Sze (Hong Kong) - Mitchellová (Kan.) 2:0.
Omnium: 1. Kadžiharaová (Jap.) 121 b., 2. Paternosterová (It.) 109, 3. Pikuliková (Pol.) 100.

První liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Mělník
9:4 (5:2)
konec
Vysoké Mýto
Helas Brno
3:6 (1:4)
konec
Hodonín
Sparta Praha
4:11 (2:5)

Singapur - Ženský turnaj LPGA Women's World Championship

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sjezdové lyžování

Přidat do mých lig

Sjezdové lyžování

Přidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy - po dvou jízdách: 1. Gilardoniová (Švýc.) 1:57,83 (58,96+58,87), 2. Hermannová (Něm.) -0,63 (59,52+58,94), 3. Nikitinová (Rus.) -0,77 (59,27+59,33), ...6. Fernstädtová (ČR) -1,51 (59,66+59,68).

Muži - konečné pořadí: 1. Grotheer 3:44,81, 2. Jungk -0,02, 3. Gassner (všichni Něm.) -0,05.

Káhira (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Ženy - finále: 1. Muirová (Brit.) 1361, 2. Batašovová 1361, 3. Gubajdullinová (obě Rus.) 1349. 

Vratislav (Pol.) - Mistrovství Evropy v sportovní střelbě ze vzduchových zbraní

Přidat do mých lig

Vzduchová pistole:
Muži: 1. Černousov (Rus.) 241,2, 2. Monna (It.) 239,6, 3. Keles (Tur.), ...v kvalifikaci 45. Schejbal, 55. Dubový (oba ČR).
Ženy: 1. Momčilovičová-Veličkovičová (Srb.) 236,4, 2. Diethelmová-Gerberová (Švýc.) 232,7, 3. Korakakiová (Řec.).
Vzduchová puška:
Smíšené dvojice:
1. Rusko, 2. Maďarsko, 3. Chorvatsko, ...v kvalifikaci 9. Mazurová, Nepejchal, 30. Brázdová, Nymburský (všichni ČR).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Hamar (Nor.) - Mistrovství světa v rychlobruslařském sprintu

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Dubreuil (Kan.) 34,55, 2. Šinhama (Jap.) 34,58, 3. Kuližnikov (Rus.) 34,60.
1000 m: 1. Šinhama 1:08,28, 2. Dufter (Něm.) 1:08,65, 3. Macui (Jap.) 1:08,69.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 závodů): 1. Šinhama 68,720, 2. Dubreuil 68,945, 3. Kuližnikov 69,045.

Ženy:
500 m: 1. M. Takagiová 37,51, 2. Kodairaová (obě Jap.) 37,53, 3. Herzogová (Rak.) 37,53.
1000 m: 1. M. Takagiová 1:13,75, 2. Leerdamová 1:14,54, 3. Ter Morsová (obě Niz.) 1:14,59.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 závodů): 1. M. Takagiová 74,385, 2. Fatkulinová (Rus.) 75,295, 3. Golikovová (Rus.) 75,490.