Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 11. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
Mechelen
2:1

Druhá anglická liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barnsley
Birmingham
0:1
konec
Blackburn
Hull
3:0
konec
Brentford
Leeds
1:1
konec
Nottingham
Charlton
0:1
konec
Swansea
QPR
0:0
konec
Wigan
Middlesbrough
2:2

Nizozemská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Emmen
Twente Enschede
2:0
konec
Sparta Rotterdam
Haag
4:2

Skotská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamilton
Aberdeen
1:3

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 44. kolo

Přidat do mých lig

O nasazení v play off, 3. kolo nadstavby

konec
Bolzano
Vídeň
5:2

O postup do play off, 3. kolo nadstavby

konec
Linec
Znojmo
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
konec
Innsbruck
Dornbirn
6:3
konec
Villach
Székesfehérvár
5:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Nitra
4:5

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Färjestad
5:4 po sam. nájezdech
konec
Brynäs
HV 71
4:3 po sam. nájezdech
konec
Frölunda
Linköping
1:3
konec
Leksand
Malmö
2:3
konec
Örebro
Oskarshamn
4:2
konec
Skelleftea
Lulea
4:1
konec
Växjö
Rögle
0:4

Švýcarská liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Curych
3:4 v prodl.
konec
Biel
Fribourg-Gottéron
5:6 po sam. nájezdech
konec
Davos
Ženeva
2:1
konec
Lugano
Ambri-Piotta
5:1
konec
Rapperswil
Langnau
7:3
konec
Zug
Lausanne
3:0

Buenos Aires (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bagnis (Arg.)
Martin (SR)
6:4, 6:1
konec
Carballés (Šp.)
Cecchinato (It.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Kovalík (SR)
Moutet (Fr.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
P. Sousa (Portug.)
Diaz (Arg.)
4:6, 6:2, 6:3
konec
Martínez (Šp.)
Domínguez (Portug.)
7:6 (7:0), 7:5

Hua Hin (Thaj.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wang Si-jü (Čína)
Martičová (2-Chorv.)
6:3, 6:4
konec
Wang Čchiang (3-Čína)
Chan Sin-jün (Čína)
6:1, 6:1
konec
Tigová (Rum.)
Wang Ja-fan (6-Čína)
6:1, 1:6, 7:6 (7:5)
konec
Ču Lin (7-Čína)
Flinková (Rus.)
6:4, 6:2
konec
Pcheng Šuaj (Čína)
Jüe Jüan (Čína)
6:1, 6:0
konec
Kawaová (Pol.)
Rainaová (Indie)
3:6, 6:0, 6:1
konec
Haasová (Rak.)
Muramacuová (Jap.)
3:6, 7:5, 6:3
konec
Liang En-Šuo (Tchaj-wan)
Wang Sin-jü (Čína)
6:3, 6:0

New York (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Edmund (8-Brit.)
Učijama (Jap.)
7:5, 6:4
konec
Thompson (Austr.)
Karlovič (Chorv.)
6:3, 7:6 (7:2)
konec
Kwon Sun-u (Korea)
Soeda (Jap.)
6:2, 6:7 (2:7), 6:3
konec
Lorenzi (It.)
Petrovič (Srb.)
4:6, 6:4, 6:0

Petrohrad (Rus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dodinová (Fr.)
Kužmová (SR)
6:2, 6:2
konec
Van Uytvancková (Belg.)
Mladenovicová (Fr.)
6:4, 6:1
konec
Vekičová (7-Chorv.)
Ahnová (USA)
6:4, 6:1
konec
Kuděrmětovová (Rus.)
Putincevová (Kaz.)
7:6 (7:4), 1:6, 7:5
konec
Ferrová (Fr.)
Garciaová (Fr.)
7:5, 3:6, 6:3
konec
Kuzněcovová (Rus.)
Bradyová (USA)
6:3, 6:1
konec
Alexandrovová (Rus.)
Kasatkinová (Rus.)
6:4, 3:6, 6:4

Petrohrad (Rus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Voráčová, Listerová (ČR/Švéd.)
L. Kičenoková, N. Kičenoková (2-Ukr.)
6:4, 7:5

Rotterdam (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chačanov (Rus.)
Fognini (5-It.)
6:3, 6:3
konec
Rubljov (7-Rus.)
Basilašvili (Gruz.)
6:2, 6:3
konec
Auger-Aliassime (Kan.)
Struff (Něm.)
6:3, 1:6, 6:3
konec
Bublik (Kaz.)
Barrere (Fr.)
6:3, 6:7 (2:7), 6:4
konec
Bedene (Slovin.)
Paire (Fr.)
6:2, 6:4
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Hurkacz (Pol.)
6:7 (2:7), 6:3, 6:1

Kooperativa NBL

Skupina A1, 3. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Děčín
Nymburk
81:93 (40:34)
konec
USK Praha
Olomoucko
86:91 (39:48)
konec
Ústí nad Labem
Pardubice
91:77 (38:35)
konec
Svitavy
Opava
116:108 po 2. prodl. (42:46, 88:88, 97:97)
konec
Dallas
Utah
119:123
konec
Denver
San Antonio
127:120
konec
Detroit
Charlotte
76:87
konec
Golden State
Miami
101:113
konec
Indiana
Brooklyn
105:106
konec
LA Lakers
Phoenix
125:100
konec
Milwaukee
Sacramento
123:111
konec
Orlando
Atlanta
135:126
konec
Toronto
Minnesota
137:126

Renomia ŽBL

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Chomutov
91:45 (20:19, 46:23, 67:33)

Vyzývací pohár mužů

Odveta čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Sporting Lisabon
Kladno
2:3 (20, -23, 15, -14, -12)
první zápas 3:0, postoupil Sporting

První liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Teplice
Helas Brno
7:4 (6:0)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Liévin (Fr.) - Mistrovství Evropy družstev v badmintonu

Přidat do mých lig

Muži - 5. skupina:
Německo - Česko 5:0
Schäfer - Ludík 2:1 (-18, 17, 12)
Weisskirchen - Mendrek 2:0 (11, 14)
Lamsfuss, Seidel - Janáček, Švejda 2:0 (11, 17)
Schänzler - Louda 2:0 (17, 13)
Jansen, Käsbauer - Král, Mendrek 2:0 (19, 13)

Ženy - 6. skupina:
Česko - Slovinsko 4:1

Tomalová - Polancová 2:0 (21, 17)
Švábíková - Saleharová 2:0 (16, 16)
Milová - Stankovičová 2:0 (13, 14)
Bášová, Fuchsová - Arihová, Saleharová 1:2 (19, -17, -18)
Švábíková, Tomalová - Polancová, Stankovičová 2:0 (16, 15)

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v zápase

Přidat do mých lig

Řecko-římský styl:
Do 55 kg:
1. Nazarjan (Bulh.), 2. Kabalojev (Rus.), 3. Azizli (Ázerb.) a Curcumia (Gruz.).

Do 63 kg: 1. Nehoda (Běl.), 2. Labazanov (Rus.), 3. Torba (Maď.) a Temirov (Ukr.).

Do 77 kg: 1. Sulejmanov (Ázerb.), 2. Levai (Maď.), 3. Bjurberg (Švéd.) a Chaljan (Arm.), ...26. Varga (ČR).

Do 87 kg: 1. Novikov (Ukr.), 2. Lorincz (Maď.), 3. Komarov (Rus.) a Abbasov (Ázerb.), ...13. Novák (ČR).

Do 130 kg: 1. Ciurariu (Rum.), 2. Arabuli (Gruz.), 3. Krahmer (Něm.) a Kučmij (Ukr.), ...9. David (ČR).

Najdete na iDNES.cz