Úterý 22. září 2020, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. září 2020 Darina

Sportovní výsledky 12. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Standard Lutych
FC Bruggy
0:0
konec
Waasland-Beveren
Kortrijk
1:2

Druhá anglická liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bristol
Derby
3:2
konec
Huddersfield
Cardiff
0:3
konec
Luton
Sheffield Wednesday
1:0
konec
Millwall
Fulham
1:1
konec
Reading
West Bromwich
1:2
konec
Stoke
Preston
0:2

Skotská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Hearts
5:0
konec
Hibernian
Ross County
3:0
konec
Kilmarnock
Glasgow Rangers
2:1
konec
Livingston
St. Mirren
2:1
konec
St. Johnstone
Motherwell
2:1

EBEL liga

O nasazení v play off, 3. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Štýrský Hradec
3:4 v prodl.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
SaiPa Lappeenranta
5:2
konec
IFK Helsinky
Ilves Tampere
4:0
konec
Jyväskylä
Jukurit Mikkeli
2:1
konec
Kouvola
Pelicans Lahti
4:1
konec
Sport Vaasa
KalPa Kuopio
3:5
konec
Tappara Tampere
Lukko Rauma
4:3 v prodl.

Německá liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Augsburg
1:0

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Zvolen
1:5
konec
Trenčín
Detva
7:3
konec
Miškovec
Košice
4:2
konec
Nové Zámky
Banská Bystrica
0:2
konec
Slovan Bratislava
Budapešť
4:3 v prodl.

Buenos Aires (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo

konec
Djere (6-Srb.)
Cerundolo (Arg.)
6:2, 2:6, 6:4
konec
Ramos (7-Šp.)
Mayer (Arg.)
4:6, 6:3, 7:5¨
konec
Londero (Arg.)
Horanský (SR)
6:4, 4:6, 6:2

Dvouhra - 2. kolo:

konec
P. Sousa (Portug.)
Kovalík (SR)
7:6 (7:3), 7:6 (7:5)
konec
Lajovič (3-Srb.)
Martínez (Šp.)
7:6 (8:6)
konec
Monteiro (Braz.)
Čorič (4-Chorv.)
6:4, 7:6 (8:6), 7:6 (8:6)
konec
Ruud (8-Nor.)
Carballés (Šp.)
6:1, 6:0

New York (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 1. kolo

konec
Jebavý, Nielsen (ČR/Dán.)
González, Skupski (2-Mex./Brit.)
6:4, 6:4

Dvouhra - 1. kolo

konec
Svitolinová (1-Ukr.)
Schoofsová (Niz.)
6:2, 6:4
konec
Linetteová (5-Pol.)
Bondarenková (Ukr.)
6:2, 6:2

Dvouhra - 1. kolo

konec
Norrie (7-Brit.)
Shi (USA)
7:5, 6:3
konec
Koepfer (Něm.)
Schnur (Kan.)
6:4, 6:3
konec
Nišioka (Jap.)
Laaksonen (Švýc.)
6:3, 0:6, 6:2
konec
Jung (Tchaj-wan)
Anderson (JAR)
7:6 (8:6), 6:4

Dvouhra - 2. kolo

konec
Čeng Saj-saj (4-Čína)
Liang En-šuo (Tchaj-wan)
6:4, 6:3
konec
Küngová (Švýc.)
Ču Lin (7-Čína)
6:3, 6:1
konec
Hibinová (8-Jap.)
Plipchečová (Thaj.)
6:0, 6:1
konec
Wang Čchiang (Čína)
Kawaová (Pol.)
6:3, 6:4

Dvouhra - 2. kolo

konec
Kecmanovič (6-Srb.)
Lorenzi (It.)
6:3, 6:3
konec
Seppi (It.)
Johnson (USA)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Kwon Sun-u (Korea)
Raonic (2-Kan.)
7:6 (7:4), 6:7 (4:7), 6:4
konec
Humbert (4-Fr.)
Giron (USA)
6:1, 6:0

Petrohrad (Rus.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo:

konec
Cornetová (Fr.)
Ostapenková (Lot.)
6:1, 6:2

Dvouhra - 2. kolo:

konec
Bencicová (1-Švýc.)
Kuzněcovová (Rus.)
7:6 (7:4), 6:4
konec
Dodinová (Fr.)
Kontaová (4-Brit.)
6:3, 6:4
konec
Potapovová (Rus.)
Tomljanovicová (Austr.)
7:6 (7:2), 6:3

Rotterdam (Niz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo:

konec
Goffin (4-Belg.)
Haase (Niz.)
3:6, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Sinner (It.)
Albot (Mold.),
0:0 bez boje
konec
Simon (Fr.)
Kukuškin (Kaz.)
7:6 (7:3), 3:6, 6:3
konec
Monfils (3-Fr.)
J. Sousa (Portug.)
6:3, 6:2
konec
Pospisil (Kan.)
Medveděv (1-Rus.)
6:4, 6:3

Dvouhra - 2. kolo:

konec
Carreňo (Šp.)
Bautista (6-Šp.)
6:4, 2:6, 7:6 (7:4)
konec
Evans (Brit.)
Chačanov (Rus.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Auger-Aliassime (Kan.)
Dimitrov (Bulh.)
6:4, 6:2

Saalbach (Rak.) - Trénink na sjezd Světového poháru lyžařů

Přidat do mých lig

1. Weber (Švýc.) 1:26,43, 2. Walder -0,39, 3. Krenn (oba Rak.) -0,43.

konec
Houston
Boston
116:105
konec
New Orleans
Portland
138:117
konec
Oklahoma City
San Antonio
106:114
konec
Philadelphia
LA Clippers
110:103
konec
Washington
Chicago
126:114

Renomia ŽBL

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovanka MB
Strakonice
80:60 (27:12 45:29 58:45)
konec
USK Praha
KP Brno
95:52 (28:11, 51:28, 72:42)
konec
Žabiny Brno
Slavia Praha
81:63 (24:15, 40:28, 61:45)
konec
Ostrava
Trutnov
83:73 (16:23, 37:37, 61:58)

Extraliga žen

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
VK Brno
0:3 (-18, -28, -17)

Pohár CEV mužů

Odveta osmifinále

Přidat do mých lig

Ostrava - Modena (It.) 1:3 (-19, -20, 23, -9). První zápas 0:3, postoupila Modena.

Vyzývací pohár mužů

Odveta osmifinále

Přidat do mých lig

Zalau - Karlovarsko 1:3 (-20, -20, 19, -23). První zápas 0:3, postoupilo Karlovarsko.

PRAHA - mezinárodní šachový turnaj

1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Navara (ČR)
Duda (Pol.)
0:1
konec
Viťugov (Rus.)
Antón Guijarro (Šp.)
1:0
konec
Vidit (Indie)
Shanckland (USA)
1:0
konec
Firúzdža (FIDE)
Ragger (Rak.)
0,5:0,5
konec
Grandelius (Švéd.)
Harikrišna (Indie)
0,5:0,5

ostatní sportyPřidat do mých lig

Liévin (Fr.) - Mistrovství Evropy družstev v badmintonu

Přidat do mých lig

Muži - 5. skupina
Česko - Island 5:0
Ludík - Gunnarsson 2:1 (-20, 17, 18), Louda - Finnsson 2:0 (9, 4), Král - Johannesson 2:0 (8, 10), Janáček, Švejda - Bjornsson, Finnsson 2:1 (-18, 13, 11), Král, Mendrek - Gunnarsson, Johanesson 2:0 (16, 13). 

Ženy - 6. skupina
Česko - Finsko 5:0

Tomalová - Siilasmaaová 2:0 (14, 13), Švábíková - Karkausová 2:0 (15, 17), Van Coppenolleová - Krzywacká 2:0 (12, 8), Bášová, Fuchsová - Karkausová, Siilasmaaová 2:0 (14, 11), Švábíková, Tomalová - Krzywacká, Mikkelaová 2:0 (18, 20).

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v zápase

Přidat do mých lig

Řecko-římský styl:
Do 60 kg:
1. Gharibjan (Arm.), 2. Kamal (Tur.), 3. Šavadze (Gruz.) a Bazarov (Ázerb.).
Do 67 kg: 1. Thoresen (Nor.), 2. Abdulajev (Rus.), 3. Aslanjan (Arm.) a Sleiva (Lit.).
Do 72 kg: 1. Stäbler (Něm.), 2. Lomadze (Gruz.), 3. Can (Tur.) a Ganizade (Ázerb.).
Do 82 kg: 1. Husejnov (Ázer.), 2. Aleksandrov (Bulh.), 3. Wagner (Něm.) a Kourinnoi (Švéd.).
Do 97 kg: 1. Aleksanjan (Arm.), 2. Kakhelashvili (It.), 3. Golovin (Rus.) a Ildem (Tur.), 5. Omarov (ČR).