Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 7. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bristol
Birmingham
1:3

Belgická liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gent
Anderlecht
– : –

Německá druhá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Drážďany
Darmstadt
2:3
konec
Sandhausen
Heidenheim
0:1

Nizozemská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Almelo
Sittard
2:0

Polská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdyně
Cracovia Krakov
0:1
konec
Vratislav
Gdaňsk
– : –

Portugalská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pacos Ferreira
Boavista Porto
0:1

Berlín (Něm.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Německo
ČR
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
konec
Finsko
Švýcarsko
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Hämeenlinna
2:4
konec
IFK Helsinky
TPS Turku
1:4
konec
Pelicans Lahti
Sport Vaasa
2:3 po sam. nájezdech
konec
SaiPa Lappeenranta
Kouvola
1:0 v prodl.
konec
Tappara Tampere
Kärpät Oulu
3:1

Göteborg (Švéd.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
ČR
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
konec
Rusko
Finsko
6:3 (1:1, 3:1, 2:1)

Klagenfurt (Rak.) - Rakouský pohár

Přidat do mých lig
konec
Dánsko
Francie
6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
konec
Rakousko
Norsko
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)

Klášterec n.O.; Chomutov - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Švédsko
5:4 (1:0, 1:2, 3:2)
konec
USA
Rusko
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

Olten (Švýc.) - Přípravný zápas

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Německo
– : –

Olympijská kvalifikace

3. kolo

Přidat do mých lig

Skupina G (Jesenice - Slovinsko):
15:30 Japonsko - Litva
19:00 Slovinsko - Chorvatsko

Skupina H (Nur-Sultan - Kazachstán):
10:00 Polsko - Ukrajina
14:30 Kazachstán - Nizozemsko 

Poprad (SR) - Kaufland Cup

Přidat do mých lig
konec
Bělorusko
Rusko B
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Tranas (Švéd.) - Euro Hockey Tour žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
ČR
Rusko
1:5 (1:1, 0:2, 0:2)

Tranas (Švéd.) - Euro Hockey Tour žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Finsko
2:8 (0:2, 2:3, 0:3).

Ufa (Rus.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
ČR
Švédsko
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
konec
USA
Finsko
5:4 v prodl. (3:1, 1:1, 0:2 1:0)

Córdoba (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Schwartzman (1-Arg.)
Ramos (5-Šp.)
6:0, 7:6 (7:0)
konec
Garín (3-Chile)
Cuevas (6-Urug.)
1:6, 6:3, 6:4
konec
Djere (4-Srb.)
Londero (8-Arg.)
6:7 (5:7), 6:3, 7:6 (7:5)
konec
Martin (SR)
Moutet (Fr.)
6:3, 6:2

Kvalifikace Fed Cupu

Přidat do mých lig

Murcia: Španělsko - Japonsko 2:0
Sorribesová - Ósakaová 6:0, 6:3
Suárezová - Doiová 6:3, 6:4

Biel: Švýcarsko - Kanada 2:0
Teichmannová - Fernandezová 7:6 (7:4), 6:4
Bencicová - Dabrowská 6:1, 6:2

Haag: Nizozemsko - Bělorusko 1:1
Bertensová - Sasnovičová 6:7 (5:7), 6:2, 6:1
Rusová - Sabalenková 2:6, 3:6

Kluž: Rumunsko - Rusko 1:1
Ruseová - Alexandrovová 1:6, 4:6
Bogdanová - Kuděrmětovová 6:3, 6:7 (5:7), 6:1

Bratislava: Slovensko - Británie 2:0
Schmiedlová - Watsonová 6:2, 6:3
Kužmová - Dartová 6:7 (3:7), 6:3, 7:5

Florianópolis: Brazílie - Německo 0:2
Pereiraová - Siegemundová 3:6, 3:6
Céová - Mariaová 3:6, 6:7 (5:7)

Kortrijk: Belgie - Kazachstán 1:1
Mertensová - Dijasová 1:6, 6:2, 6:1
Bonaventureová - Putincevová 6:3, 6:7 (2:7), 2:6

Everett: USA - Lotyšsko 2:0
Keninová - Sevastovová 6:2, 6:2
S. Williamsová - Ostapenková 7:6 (7:4), 7:6 (7:3)

Montpellier (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Krajinovič (7-Srb.)
Barrere (Fr.)
6:2, 7:5
konec
Pospisil (Kan.)
Gasquet (Fr.)
6:1, 1:0 skreč
konec
Monfils (1-Fr.)
Gombos (SR)
6:3, 6:4

Puné (Ind.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Berankis (2-Lit.)
Sugita (5-Jap.)
4:6, 7:6 (7:4), 6:2
konec
Gerasimov (8-Běl.)
Kwon Sun-u (4-Korea)
4:6, 7:6 (7:1), 6:4
konec
Duckworth (6-Austr.)
Marcora (It.)
6:3, 7:6 (7:4)

Bedřichov - Jizerská padesátka - doprovodný závod v lyžařském sprintu soupaž na 1,5 km

Přidat do mých lig

Muži: 1. E. Northug (Nor.) 2:58,92, 2. Novak (Švéd.) -0,65, 3. Štoček (ČR) -1,63, 4. P. Northug (Nor.) -2,16, 5. Šrail (ČR) -2,57.

Ženy: 1. Korsgrenová (Švéd.) 3:21,46, 2. Gjeitnesová (Nor.) -4,17, 3. Beranová -5,62, 4. Smutná (obě ČR) -8,15.

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Trénink na sjezd SP žen v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

1. C. Suterová (Švýc.) 1:44,57, 2. Rebensburgová (Něm.) -0,19, 3. Brignoneová (It.) -0,34, ...5. Ledecká (ČR) -0,82.

Willingen (Něm.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

18:00

Euroliga mužů

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Maccabi Tel Aviv
77:78
konec
Chimki Moskva
Crvena zvezda Bělehrad
78:72
konec
Bayern Mnichov
Valencie
– : –
konec
Panathinaikos Atény
Zenit Petrohrad
– : –
konec
FC Barcelona
Milán
– : –
konec
Chicago
New Orleans
119:125
konec
LA Lakers
Houston
111:121
konec
Milwaukee
Philadelphia
112:101
konec
New York
Orlando
105:103
konec
Portland
San Antonio
125:117

Barcelona (Šp.) - Světový pohár v šermu kordem žen

Přidat do mých lig

Turín (It.) - Grand Prix v šermu fleretem

Přidat do mých lig

Vancouver (Kan.) - Světový pohár v šermu kordem mužů

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Soul (Kor.) - Mistrovství čtyř kontinentů

Přidat do mých lig

Taneční páry: 1. Chocková, Bates (USA) 213,18, 2. Gillesová, Poirier (Kan.) 210,18, 3. Hubbellová, Donohue (USA) 208,72.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Teplice
Mělník
6:2 (2:0)

Barwon Heads (Austr.) - Ženský turnaj Vic Open

Přidat do mých lig

Paříž (Fr.) - Mistrovství světa ve veslování na trenažéru

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Calgary (Kan.) - Závody SP v rychlobruslení

Přidat do mých lig

20.30 500 a 1500 m muži, 1000 a 3000 m ženy

Drážďany (Něm.) - Závody SP v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz