Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 9. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Millwall
West Bromwich
0:2

Druhá německá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Regensburg
6:0
konec
Fürth
Hannover
1:3
konec
Wiesbaden
Bochum
0:1

Polská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Štětín
2:3
konec
Gliwice
Zaglebie Lubin
2:0
konec
Legia Varšava
Lodž
3:1

Portugalská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Setúbal
1:1
konec
Tondela
Marítimo
0:0
konec
Sporting Lisabon
Portimonense
2:1
konec
Aves
Rio Ave
0:4

Göteborg (Švéd.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
ČR
Finsko
2:3 po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 0:1)
konec
Švédsko
Rusko
1:2 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 0:1 0:0)

Klášterec nad Ohří; Chomutov - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švédsko
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
konec
USA
Finsko
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Švýcarská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Rapperswil
3:2

Ufa (Rus.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
3:2 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 1:2 0:0)
konec
Rusko
USA
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Córdoba (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Garín (3-Chile)
Schwartzman (1-Arg.)
2:6, 6:4, 6:0.

Córdoba (Arg.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Demoliner, Middelkoop (3-Braz./Niz.)
Mayer, Molteni (4-Arg.)
6:3, 7:6 (7:4)

Demoliner, Middelkoop (3-Braz./Niz.) - Mayer, Molteni (4-Arg.) 6:3, 7:6 (7:4)

Montpellier (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Čačič, Pavič (Srb./Chorv.)
Kúreší, Inglot (Pák./Brit.)
6:4, 6:7 (4:7), 10:4

Dvouhra - finále:

konec
Monfils (1-Fr.)
Pospisil (Kan.)
7:5, 6:3

Puné (Ind.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Rungkat, Goransson (Indon./Švéd.)
Erlich, Vasilevskij (3-Izr./Běl.)
6:2, 3:6, 10:8.

Praha - Mistrovství ČR ve vícebojích

Přidat do mých lig

Muži - sedmiboj: 1. Kopecký (AC Pardubice) 5889 (60 m: 7,12 - dálka: 712 - koule: 12,87 - výška: 201 - 60 m př.: 8,08 - tyč: 520 - 1000 m: 2:46,67), 2. Helcelet (Olymp Praha) 5782, 3. Rykl (Sokol Hradec Králové) 5385.

Chamonix (Fr.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - paralelní obří slalom: 1. Meillard, 2. Tumler (oba Švýc.), 3. Schmid (Něm.), 4. Ford (USA), 5. Kranjec (Slovin.), 6. Favrot (Fr.), 7. Kilde (Nor.), 8. Maurberger (It.), 9. Gstrein (Rak.), 10. Kristoffersen (Nor.).

Konečné pořadí paralelních disciplín (po 2 závodech): 1. Meillard 129, 2. Windingstad (Nor.) 103, 3. Luitz (Něm.) 82, 4. Tumler 80, 5. Schmid a Leitinger (Rak.) oba 73.

Průběžné pořadí SP (po 29 z 44 závodů): 1. Kristoffersen 903, 2. Kilde 856, 3. Pinturault (Fr.) 842, 4. Mayer (Rak.) 692, 5. Feuz (Švýc.) 617, 6. Kriechmayr (Rak.) 588, ...132. Zabystřan (ČR) 12.

Falun (Švéd.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km s hromadným startem: 1. Bolšunov (Rus.) 33:10,3 min., 2. Röthe (Nor.) -0,8, 3. Jakimuškin -9,7, 4. Melničenko (oba Rus.) -10,5, 5. Holund -11,0, 6. Krüger -30,2, 7. Krogh -31,5, 8. Jenssen (všichni Nor.) -31,6, 9. Niskanen (Fin.) -32,1, 10. Parisse (Fr.) -33,8, ...39. Knop -2:03,0, 54. Fellner -2:46,6, Novák (všichni ČR) nedokončil.

Průběžné pořadí SP (po 23 z 38 závodů): 1. Bolšunov 1647 b., 2. Klaebo (Nor.) 1222, 3. Röthe 882, 4. Usťugov (Rus.) 876, 5. Niskanen 858, 6. Krüger 697, ...61. Novák 54, 94. Pechoušek 21, 122. Černý (oba ČR) 5, 124. Knop 5, 126. Fellner 5.

Ženy - 10 km s hromadným startem: 1. Johaugová (Nor.) 25:04,1, 2. Anderssonová (Švéd.) -6,5, 3. H. Wengová -23,8, 4. Jacobsenová -30,3, 5. Fossesholmová (všechny Nor.) -36,9, 6. Něprjajevová (Rus.) -44,8, 7. Lampičová (Slovin.) -46,2, 8. Hagaová (Nor.) -47,8, 9. Karlssonová (Švéd.) -50,1, 10. Pärmäkoskiová (Fin.) -51,3, ...13. Razýmová -55,0, 60. Hynčicová (obě ČR) -3:27,5.

Průběžné pořadí SP (po 23 z 40 závodů): 1. Johaugová 1690, 2. Něprjajevová 1212, 3. H. Wengová 1122, 4. Jacobsenová 845, 5. Digginsová (USA) 822, 6. Östbergová (Nor.) 692, ...25. Razýmová 255, 38. Janatová 109, 48. Nováková 67, 79. Beranová (všechny ČR) 15.

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - super-G: 1. C. Suterová (Švýc.) 1:19,46, 2. Schmidhoferová (Rak.) -0,43, 3. Holdenerová (Švýc.) -0,70, 4. Gauthierová (Fr.) -0,71, 5. Brignoneová (It.) -0,90, 6. Venierová (Rak.) -0,93, 7. Gisinová (Švýc.) -1,01, 8. Miradoliová (Fr.) -1,29, 9. Vlhová (SR) -1,41, 10. Bassinová (It.) -1,49, ...17. Ledecká (ČR) -2,06.

Průběžné pořadí superobřího slalomu (po 5 ze 7 závodů): 1. C. Suterová 300, 2. Brignoneová 261, 3. Schmidhoferová 206, 4. Shiffrinová (USA) 186, 5. Venierová 185, 6. Gutová-Behramiová (Švýc.) 183, ...26. Ledecká 41.

Průběžné pořadí SP (po 24 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1225, 2. Brignoneová 1080, 3. Vlhová 891, 4. Bassinová 666, 5. C. Suterová 617, 6. Holdenerová 563, ...13. Ledecká 334, 77. Dubovská 35, 91. Capová (obě ČR) 21.

Hinzenbach (Rak.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Hölzlová 251,0 b. (87,5+87,5 m), 2. Pinkelnigová (obě Rak.) 247,8 (87+88,5), 3. Malsinerová (It.) 241,5 (87+87), ...v kvalifikaci 51. Ptáčková, 54. Pešatová a Indráčková (všechny ČR).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 21 závodů): 1. Hölzlová 1030, 2. Lundbyová (Nor.) 940, 3. Pinkelnigová 859.

Jizerská padesátka, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

50 km

Přidat do mých lig

Muži: 1. Nygaard (Nor./Ragde Eiendom) 1:59:08,2, 2. Kardin (Švéd./Ragde Eiendom) -0,6, 3. Eliassen (Nor./Ragde Eiendom) -0,8, 4. Pedersen (Nor./Kaffebryggeriet) -1,1, 5. Gjerdalen (Nor./Ragde Eiendom) -1,3, 6. Novak (Švéd./Ramudden) -1:25,7, ...20. Pliska -1:43,7, 28. Sedláček (oba ČR/Silvini Madshus) -5:34,0, 33. Řezáč (ČR/Slavia pojišťovna) -7:17,9.

Průběžné pořadí: 1. Nygaard 1047 bodů, 2. Gjerdalen 960, 3. Pedersen 903, ...32. Řezáč 266, 38. Pliska 219, 40. Štoček (ČR/Vltava Fund) 212.

Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 2:16:21,3, 2. Fletenová (Nor./Ragde Eiendom) -43,4, 3. Korsgrenová (Švéd./Ramudden) -55,1, ...5. Smutná (ČR/eD system Bauer) -1:15,2, 13. Grohová (ČR/Silvini Madshus) -14:45,8, 15. Sixtová (ČR/eD system Bauer) -17:16,4.

Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 1275, 2. Gjeitnesová (Nor./Koteng) 1175, 3. Smutná 1010, ...21. Klementová (ČR/Vltava Fund) 325, 22 Grohová 297.

Willingen (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Evropská liga žen EWBL

čtvrtfinále, odveta

Přidat do mých lig
konec
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
45:82 (10:24, 25:45, 32:64)
konec
Charlotte
Dallas
100:116
konec
Detroit
New York
92:95
konec
Golden State
LA Lakers
120:125
konec
Indiana
New Orleans
117:124
konec
Minnesota
LA Clippers
142:115
konec
Orlando
Milwaukee
95:111
konec
Phoenix
Denver
108:117
konec
Sacramento
San Antonio
122:102
konec
Toronto
Brooklyn
119:118

Brno - Final Four Českého poháru žen

Přidat do mých lig

Finále:
Olomouc - Olymp Praha 3:2 (-25, -17, 15, 20, 7)

O 3. místo:
Liberec - Prostějov 3:0 (17, 8, 20)

Vyzývací pohár mužů

Osmifinále, první zápas

Přidat do mých lig
konec
Madeira Andebol
Baník Karviná
30:27 (15:13)
konec
Dukla Praha
Red Boys Differdange
37:24 (18:14)

Vyzývací pohár žen

Odveta osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Granollers
Sokol Poruba
40:23 (16:10)

Závod Kolem Valencie

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 5. etapě: 1. Pogačar (Slovin.) 18:43:00, 2. Haig (Austr.), 3. Geoghegan Hart (Brit.) oba -6.

pozemní hokejPřidat do mých lig

Praha - Mistrovství ČR

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Rakovník - Bohemians 3:3, 2:1 na nájezdy

Ženy:
Slavia Praha - Rakovník 5:3

krasobrusleníPřidat do mých lig

Soul (Korea) - Mistrovství čtyř kontinentů

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hanju (Jap.) 299,42 bodu, 2. Brown (USA) 274,82, 3. Kagijama (Jap.) 270,61.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Plzeň
1:6 (1:4)

Barwon Heads (Austr.) - Turnaj Vic Open ženské série LPGA a European Tour mužů

Přidat do mých lig

Muži - European Tour: 1. Min Woo Lee (Austr.) 269 (66+67+68+68), 2. Fox (N. Zél.) 271 (67+71+69+64), 3. Sciot-Siegrist (Fr.) 274 (66+64+76+68), Fraser 274 (70+65+69+70) a Smyth 274 (65+67+72+70), 6. McLeod (všichni Austr.) 276 (65+68+76+67).

Ženy - LPGA: 1. Pak Hi-jong 281 (68+68+72+73) - v rozstřelu na 4. jamce, 2. Čche Hjo-čin 281 (69+68+75+69) a Rju So-jon (všechny Korea) 281 (71+70+68+72), 4. Maguireová (Ir.) 282 (69+69+74+70) a Strömová (Švéd.) 282 (66+69+76+71), ...41. mj. Spilková (ČR) 216 (67+71+78).

Najdete na iDNES.cz