Muži
400 m: 1. Altintas (Tur.) 47,30, ...4. Krsek (ČR) 47,74
800 m: 1. Hodboď 1:47,63, ...4. Friš (oba ČR) 1:48,83.
Ženy
800 m: 1. Hodgkinsonová (Brit.) 2:01,16, 2. Mezuliáníková 2:03,11, 3. Hluchá (obě ČR) 2:04,85
Muži
400 m: 1. Altintas (Tur.) 47,30, ...4. Krsek (ČR) 47,74
800 m: 1. Hodboď 1:47,63, ...4. Friš (oba ČR) 1:48,83.
Ženy
800 m: 1. Hodgkinsonová (Brit.) 2:01,16, 2. Mezuliáníková 2:03,11, 3. Hluchá (obě ČR) 2:04,85
11.30 snowboardcross
Muži - sjezd: 1. Dressen (Něm.) 1:39,31, 2. Kilde (Nor.) -0,16, 3. Clarey (Fr.) -0,17, 4. Kriechmayr (Rak.) -0,26, 5. Ganong (USA) -0,27, 6. Feuz -0,35, 7. Hintermann (oba Švýc.) -0,39, 8. Jansrud (Nor.) -0,49, 9. Franz (Rak.) -0,52, 10. Buzzi (It.) -0,54.
Průběžné pořadí sjezdu (po 7 z 10 závodů): 1. Feuz 520 b., 2. Paris (It.) 384, 3. Kilde 307, 4. Dressen 306, 5. Kriechmayr 304, 6. Mayer (Rak.) 300.
Průběžné pořadí SP (po 26 z 44 závodů): 1. Kristoffersen (Nor.) 841, 2. Kilde 780, 3. Pinturault (Fr.) 722, 4. Mayer 692, 5. Feuz 617, 6. Kriechmayr 588, ...131. Zabystřan (ČR) 12.
sjezd ženy ZRUŠENO
U-rampa:
Muži: 1. Tocuka (Jap.) 97,20, 2. Gold (USA) 89,20, 3. Hirano (Jap.) 87,80.
Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Tocuka 3400, 2. James (Austr.) 3000, 3. Hirano 1800.
Ženy: 1. Cchaj Süe-tchung (Čína) 94,80, 2. Mastrová (USA) 94,00, 3. Liou Ťia-jü (Čína) 85,75.
Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Cchaj Süe-tchung 3000, 2. Liou Ťia-jü 3000, 3. Castelletová (Šp.) 2690, ...19. Pančochová (ČR) 350.
Slopestyle:
Muži: 1. Henricksen (USA) 84,51, 2. Kimata (Jap.) 83,83, 3. Henkes (USA) 79,56.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Henricksen 1290, 2. Henkes 1200, 3. Chadarin (Rus.) 1096.
Ženy: 1. Andersonová (USA) 83,40, 2. Blouinová (Kan.) 76,16, 3. Ormerodová (Brit.) 75,83.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Ormerodová 2000, 2. Blouinová 1200, 3. Andersonová 1000, ...25. Pančochová (ČR) 240.
Muži: 1. Drury (Kan.), 2. Midol (Fr.), 3. Hronek (Něm.).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Drury 688, 2. Regez (Švýc.) 454, 3. Midol 393.
Ženy: 1. Thompsonová (Kan.), 2. Näslundová, 3. Edebová (obě Švéd.), ...7. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Näslundová 810, 2. Smithová (Švýc.) 696, 3. Thompsonová 659, ...17. Kučerová 155.
17.00 paralelní slalom
Muži - 10 km volně: 1. M. Novák 25:06,0, 2. Bešťák -1:02,1, 3. Knop (všichni Dukla Liberec) -1:02,7.
Ženy - 5 km volně: 1. Razýmová (SC Plzeň) 12:24,0, 2. Hynčicová (Dukla Liberec) -28,5, 3. Schützová (SKI Jilemnice) -36,3.
1. Hölzlová (Rak.) 284,9 b. (130+141,5 m), 2. Lundbyoá (Nor.) 276,2 (127,5+133,5), 3. Iraschková-Stolzová (Rak.) 270,4 (122+130,5).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 21 závodů): 1. Lundbyová 735, 2. Hölzlová 730, 3. Pinkelnigová (Rak.) 699.
1. Sato (Jap.) 244,3 b. (137,5+138,5 m), 2. Kraft (Rak.) 234,1 (138+125), 3. Kubacki (Pol.) 229,5 (136+126), 4. D. Prevc (Slovin.) 228,2 (130+136), 5. Leyhe (Něm.) 223,9 (130,5+129,5), 6. Koudelka (ČR) 223,2 (131+128), 7. P. Prevc (Slovin.) 223,1 (124,5+134,5), 8. Žyla (Pol.) 220,0 (132,5+123,5), 9. Tande (Nor.) 217,9 (129,5+128), 10. Paschke (Něm.) 216,0 (129+128,5), ...32. Polášek 81,5 (115), 40. Štursa (oba ČR) 66,3 (108,5).
Průběžné pořadí SP (po 17 z 30 závodů): 1. Kraft 963, 2. Geiger (Něm.) 955, 3. Kubacki 884, 4. R. Kobajaši (Jap.) 847, 5. Lindvik (Nor.) 594, 6. Stoch (Pol.) 584, ...25. Koudelka 169, 46. Polášek 15.
1. J. M. Riiber 23:28,3, 2. Graabak (oba Nor.) -1:07,0, 3. Geiger -1:09,5, 4. Frenzel (oba Něm.) -1:17,8, 5. Björnstad -1:26,7, 6. J. L. Oftebro (oba Nor.) -1:28,7, 7. A. Watabe (Jap.) -1:29,2, 8. Herola (Fin.) -1:43,9, 9. Greiderer (Rak.) -1:44,4, 10. Rydzek (Něm.) -2:21,9, ...27. Portyk (ČR) -3:33,1.
Průběžné pořadí (po 12 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 1060, 2. Graabak 691, 3. Geiger 665, 4. J. L. Oftebro 506, 5. Riessle (Něm.) 440, 6. Björnstad 424, ...24. Portyk 84, 42. Pažout 16, 47. Vytrval (oba ČR) 4
Muži: 1. Nygaard 1:38:25,1, 2. Eliassen (oba Nor./Ragde Eiendom) -0,7, 3. Johansson (Švéd./Lager 157) -16,8, ...25. Šrail (ČR/eD system Bauer) -4:41,1, 30. Štoček (ČR/Vltava Fund) -5:12,5, 32. Řezáč (ČR/Slavia pojišťovna) -5:12,8.
Průběžné pořadí: 1. Nygaard 847, 2. Hoelgaard (Nor./Koteng) 800, 3. Gjerdalen (Nor./Ragde Eiendom) 795, ...34. Řezáč 238, 39. Štoček 188, 42. Pliska (ČR/Silvini Madshus) 174.
Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 1:55:55,2, 2. Gjeitnesová (Nor./Koteng) -1,0, 3. Vlasovová (Rus./Winter Team) -1:19,4, 4. Smutná -1:19,6, ...21. Sixtová (obě ČR/eD system Bauer) -8:47,5, 22. Moravcová (ČR/Slavia Pojišťovna) -8:47,7.
Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 1075, 2. Gjeitnesová 1045, 3. Slindová (Nor./Koteng) 999, 4. Smutná 890, ...22. Klementová (ČR/Vltava Fund) 268, 24. Moravcová 240.
Ženy: 1. Alvaradová 45:20, 2. Worstová -1, 3. Brandová (všechny Niz.) -10, 4. Comptonová (USA) -1:00, 5. Kastelijnová (Niz.) -1:26, 6. Richardsová (Brit.) -1:44, ...11. Nash -3:19, 24. Havlíková -5:33, 32. Bajgerová (všechny ČR) -1 kolo.
Muži do 23 let: 1. Kamp (Niz.) 47:53, 2. Kuhn (Švýc.) -36, 3. Hendrikx (Niz.) -52, ...29. Jelínek -4:28, 33. Říman -4:53, 34. T. Kopecký -5:22, 41. Camrda -6:49, 45. Ježek (všichni ČR) -7:57.
Juniorky (12,7 km): 1. Van Anrooijová 38:34, 2. Pieterseová (obě Niz.) -53, 3. Munroová (USA) -1:18, ...23. Novotná -5:29, 27. Bedrníková -5:47, 33. Zemanová (všechny ČR) -7:07.
Muži: 1. Ludwig (Něm.) 1:28,267 (44,745+43,522), 2. Pavličenko (Rus.) -0,164 (44,743+43,688), 3. Kivlenieks (Lot.) -0,170 (44,365+44,072), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Repilov (Rus.) 695, 2. Fischnaller (It.) 634, 3. Pavličenko 609, ...36. Lejsek 32, 44. Čežík (ČR) 10.
Dvojice: 1. Wendl, Arlt (Něm.) 1:23,695 (41,681+42,014), 2. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,117 (42,071+41,741), 3. Geueke, Gamm (Něm.) -0,171 (42,127+ 41,739), ...21. Vejdělek, Pěkný (ČR) -11,731 (42,452+52,974).
Průběžné pořadí (po 10 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken (Něm.) 772, 2. Wendl, Arlt 762, 3. A. Šics, J. Šics 611, ...21. Vejdělek, Pěkný 126.
Dvojboby: 1. Lochner, Weber 2:14,19 (1:06,81+1:07,38), 2. Friedrich, Schüller (všichni Něm.) -0,21 (1:07,14+1:07,26), 3. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,28 (1:07,18+1:07,29), ...15. Dvořák, Nosek (ČR) -2,10 (1:07,90+1:08,39).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Friedrich 1320, 2. Kripps (Kan.) 1066, 3. Kibermanis 1028, ...8. Dvořák 792.