Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 1. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genk
Charleroi
1:0
konec
Eupen
Cercle Bruggy
1:0
konec
Ostende
St. Truiden
1:0
konec
Mechelen
Gent
0:3

Druhá anglická liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hull
Brentford
1:5
konec
Birmingham
Nottingham
2:1
konec
Charlton
Barnsley
2:1
konec
Fulham
Huddersfield
3:2
konec
Leeds
Wigan
0:1
konec
Middlesbrough
Blackburn
1:1
konec
Preston
Swansea
1:1
konec
QPR
Bristol
0:1
konec
Sheffield Wednesday
Millwall
0:0
konec
West Bromwich
Luton
2:0

Druhá německá liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hannover
Wiesbaden
2:2
konec
Karlsruhe
Kiel
0:2
konec
St. Pauli
Stuttgart
1:1

Nizozemská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Haag
Arnhem
0:0
konec
Feyenoord Rotterdam
Emmen
3:0
konec
Twente Enschede
Sparta Rotterdam
2:0
konec
Zwolle
Groningen
1:0

Portugalská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Portimonense
Tondela
0:1
konec
Setúbal
FC Porto
0:4
konec
Santa Clara
Pacos Ferreira
– : –

Skotská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Aberdeen
0:0
konec
Hibernian
St. Mirren
2:2
konec
Kilmarnock
Ross County
3:1
konec
Livingston
Motherwell
1:0
konec
St. Johnstone
Hearts
3:3

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
KalPa Kuopio
3:4
konec
Kärpät Oulu
Hämeenlinna
1:2
konec
Kouvola
Jukurit Mikkeli
1:0
konec
SaiPa Lappeenranta
Ässät Pori
0:2
konec
Tappara Tampere
Jyväskylä
1:0
konec
Lukko Rauma
TPS Turku
2:1 po sam. nájezdech
konec
Sport Vaasa
Ilves Tampere
3:6

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Leksand
Frölunda
2:4
konec
Malmö
Lulea
1:3
konec
Rögle
Oskarshamn
5:3
konec
Skelleftea
Linköping
3:2
konec
Brynäs
Djurgaarden
0:1
konec
Färjestad
Örebro
3:1
konec
HV 71
Växjö
5:0

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Biel
Lugano
5:3
konec
Bern
Langnau
3:2
konec
Fribourg-Gottéron
Ženeva
0:3

Australian Open - junioři

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Mayot (1-Fr.)
Cazaux (5-Fr.)
6:4, 6:1

Australian Open - juniorky

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Jiménezová (9-And.)
Baszaková (Pol.)
5:7, 6:2, 6:2

VÍDEŇ - halový mítink

Přidat do mých lig

Muži
400 m:
1. Altintas (Tur.) 47,30, ...4. Krsek (ČR) 47,74
800 m: 1. Hodboď 1:47,63, ...4. Friš (oba ČR) 1:48,83.

Ženy
800 m:
1. Hodgkinsonová (Brit.) 2:01,16, 2. Mezuliáníková 2:03,11, 3. Hluchá (obě ČR) 2:04,85

Feldberg (Něm.) - Závod SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

11.30 snowboardcross

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Dressen (Něm.) 1:39,31, 2. Kilde (Nor.) -0,16, 3. Clarey (Fr.) -0,17, 4. Kriechmayr (Rak.) -0,26, 5. Ganong (USA) -0,27, 6. Feuz -0,35, 7. Hintermann (oba Švýc.) -0,39, 8. Jansrud (Nor.) -0,49, 9. Franz (Rak.) -0,52, 10. Buzzi (It.) -0,54.

Průběžné pořadí sjezdu (po 7 z 10 závodů): 1. Feuz 520 b., 2. Paris (It.) 384, 3. Kilde 307, 4. Dressen 306, 5. Kriechmayr 304, 6. Mayer (Rak.) 300.

Průběžné pořadí SP (po 26 z 44 závodů): 1. Kristoffersen (Nor.) 841, 2. Kilde 780, 3. Pinturault (Fr.) 722, 4. Mayer 692, 5. Feuz 617, 6. Kriechmayr 588, ...131. Zabystřan (ČR) 12.

Krasnaja Poljana (Rus.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

sjezd ženy ZRUŠENO

Mammoth (USA) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

U-rampa:
Muži:
1. Tocuka (Jap.) 97,20, 2. Gold (USA) 89,20, 3. Hirano (Jap.) 87,80.
Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Tocuka 3400, 2. James (Austr.) 3000, 3. Hirano 1800.

Ženy: 1. Cchaj Süe-tchung (Čína) 94,80, 2. Mastrová (USA) 94,00, 3. Liou Ťia-jü (Čína) 85,75.
Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Cchaj Süe-tchung 3000, 2. Liou Ťia-jü 3000, 3. Castelletová (Šp.) 2690, ...19. Pančochová (ČR) 350.

Slopestyle:
Muži:
1. Henricksen (USA) 84,51, 2. Kimata (Jap.) 83,83, 3. Henkes (USA) 79,56.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Henricksen 1290, 2. Henkes 1200, 3. Chadarin (Rus.) 1096.

Ženy: 1. Andersonová (USA) 83,40, 2. Blouinová (Kan.) 76,16, 3. Ormerodová (Brit.) 75,83.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Ormerodová 2000, 2. Blouinová 1200, 3. Andersonová 1000, ...25. Pančochová (ČR) 240.

Megeve (Fr.) - Závod SP ve skikrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Drury (Kan.), 2. Midol (Fr.), 3. Hronek (Něm.).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Drury 688, 2. Regez (Švýc.) 454, 3. Midol 393.

Ženy: 1. Thompsonová (Kan.), 2. Näslundová, 3. Edebová (obě Švéd.), ...7. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Näslundová 810, 2. Smithová (Švýc.) 696, 3. Thompsonová 659, ...17. Kučerová 155.

Moskva (Rus.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

17.00 paralelní slalom

Nové Město na Moravě - Mistrovství ČR v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 10 km volně: 1. M. Novák 25:06,0, 2. Bešťák -1:02,1, 3. Knop (všichni Dukla Liberec) -1:02,7.

Ženy - 5 km volně: 1. Razýmová (SC Plzeň) 12:24,0, 2. Hynčicová (Dukla Liberec) -28,5, 3. Schützová (SKI Jilemnice) -36,3.

Oberstdorf (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Hölzlová (Rak.) 284,9 b. (130+141,5 m), 2. Lundbyoá (Nor.) 276,2 (127,5+133,5), 3. Iraschková-Stolzová (Rak.) 270,4 (122+130,5).

Průběžné pořadí SP (po 10 z 21 závodů): 1. Lundbyová 735, 2. Hölzlová 730, 3. Pinkelnigová (Rak.) 699.

Sapporo (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Sato (Jap.) 244,3 b. (137,5+138,5 m), 2. Kraft (Rak.) 234,1 (138+125), 3. Kubacki (Pol.) 229,5 (136+126), 4. D. Prevc (Slovin.) 228,2 (130+136), 5. Leyhe (Něm.) 223,9 (130,5+129,5), 6. Koudelka (ČR) 223,2 (131+128), 7. P. Prevc (Slovin.) 223,1 (124,5+134,5), 8. Žyla (Pol.) 220,0 (132,5+123,5), 9. Tande (Nor.) 217,9 (129,5+128), 10. Paschke (Něm.) 216,0 (129+128,5), ...32. Polášek 81,5 (115), 40. Štursa (oba ČR) 66,3 (108,5).

Průběžné pořadí SP (po 17 z 30 závodů): 1. Kraft 963, 2. Geiger (Něm.) 955, 3. Kubacki 884, 4. R. Kobajaši (Jap.) 847, 5. Lindvik (Nor.) 594, 6. Stoch (Pol.) 584, ...25. Koudelka 169, 46. Polášek 15.

Seefeld (Rak.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber 23:28,3, 2. Graabak (oba Nor.) -1:07,0, 3. Geiger -1:09,5, 4. Frenzel (oba Něm.) -1:17,8, 5. Björnstad -1:26,7, 6. J. L. Oftebro (oba Nor.) -1:28,7, 7. A. Watabe (Jap.) -1:29,2, 8. Herola (Fin.) -1:43,9, 9. Greiderer (Rak.) -1:44,4, 10. Rydzek (Něm.) -2:21,9, ...27. Portyk (ČR) -3:33,1.
Průběžné pořadí (po 12 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 1060, 2. Graabak 691, 3. Geiger 665, 4. J. L. Oftebro 506, 5. Riessle (Něm.) 440, 6. Björnstad 424, ...24. Portyk 84, 42. Pažout 16, 47. Vytrval (oba ČR) 4

Toblach (It.) - Toblach-Cortina, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

42 km

Přidat do mých lig

Muži: 1. Nygaard 1:38:25,1, 2. Eliassen (oba Nor./Ragde Eiendom) -0,7, 3. Johansson (Švéd./Lager 157) -16,8, ...25. Šrail (ČR/eD system Bauer) -4:41,1, 30. Štoček (ČR/Vltava Fund) -5:12,5, 32. Řezáč (ČR/Slavia pojišťovna) -5:12,8.
Průběžné pořadí: 1. Nygaard 847, 2. Hoelgaard (Nor./Koteng) 800, 3. Gjerdalen (Nor./Ragde Eiendom) 795, ...34. Řezáč 238, 39. Štoček 188, 42. Pliska (ČR/Silvini Madshus) 174.

Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 1:55:55,2, 2. Gjeitnesová (Nor./Koteng) -1,0, 3. Vlasovová (Rus./Winter Team) -1:19,4, 4. Smutná -1:19,6, ...21. Sixtová (obě ČR/eD system Bauer) -8:47,5, 22. Moravcová (ČR/Slavia Pojišťovna) -8:47,7.
Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 1075, 2. Gjeitnesová 1045, 3. Slindová (Nor./Koteng) 999, 4. Smutná 890, ...22. Klementová (ČR/Vltava Fund) 268, 24. Moravcová 240.

Kooperativa NBL

Nadstavba, skupina A2 - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Ostrava
106:92 (25:20, 52:36, 76:66)
konec
Hradec Králové
Brno
76:85 (16:19, 33:42, 54:60)

Kooperativa NBL

Nadstavba, skupina A1 - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Pardubice
109:87 (28:25, 46:48, 85:67)
konec
Svitavy
USK Praha
76:94 (24:27, 44:55, 60:83)
konec
Brooklyn
Chicago
133:118
konec
Detroit
Toronto
92:105
konec
Houston
Dallas
128:121
konec
LA Lakers
Portland
119:127
konec
Milwaukee
Denver
115:127
konec
New Orleans
Memphis
139:111
konec
Phoenix
Oklahoma City
107:111

Renomia ŽBL

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Žabiny Brno
55:59 (18:14, 34:36, 44:47)
konec
Slovanka MB
Slavia Praha
48:82 (7:23, 18:47, 37:64)

Extraliga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram
Beskydy
3:1 (34, 21, -23, 13)
konec
Kladno
Odolena Voda
3:1 (31, -22, 23, 21)
konec
České Budějovice
Ústí nad Labem
3:0 (10, 17, 17)

Extraliga žen

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
Frýdek-Místek
3:0 (15, 21, 14)
konec
Olomouc
Olymp Praha
3:1 (21, -17, 13, 21)
konec
Ostrava
VK Brno
0:3 (-23, -15, -21)

Dübendorf (Švýc.) - Mistrovství světa v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Alvaradová 45:20, 2. Worstová -1, 3. Brandová (všechny Niz.) -10, 4. Comptonová (USA) -1:00, 5. Kastelijnová (Niz.) -1:26, 6. Richardsová (Brit.) -1:44, ...11. Nash -3:19, 24. Havlíková -5:33, 32. Bajgerová (všechny ČR) -1 kolo.

Muži do 23 let: 1. Kamp (Niz.) 47:53, 2. Kuhn (Švýc.) -36, 3. Hendrikx (Niz.) -52, ...29. Jelínek -4:28, 33. Říman -4:53, 34. T. Kopecký -5:22, 41. Camrda -6:49, 45. Ježek (všichni ČR) -7:57.

Juniorky (12,7 km): 1. Van Anrooijová 38:34, 2. Pieterseová (obě Niz.) -53, 3. Munroová (USA) -1:18, ...23. Novotná -5:29, 27. Bedrníková -5:47, 33. Zemanová (všechny ČR) -7:07. 

ostatní sportyPřidat do mých lig

Káhira (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Oberhof (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ludwig (Něm.) 1:28,267 (44,745+43,522), 2. Pavličenko (Rus.) -0,164 (44,743+43,688), 3. Kivlenieks (Lot.) -0,170 (44,365+44,072), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Repilov (Rus.) 695, 2. Fischnaller (It.) 634, 3. Pavličenko 609, ...36. Lejsek 32, 44. Čežík (ČR) 10.

Dvojice: 1. Wendl, Arlt (Něm.) 1:23,695 (41,681+42,014), 2. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,117 (42,071+41,741), 3. Geueke, Gamm (Něm.) -0,171 (42,127+ 41,739), ...21. Vejdělek, Pěkný (ČR) -11,731 (42,452+52,974).
Průběžné pořadí (po 10 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken (Něm.) 772, 2. Wendl, Arlt 762, 3. A. Šics, J. Šics 611, ...21. Vejdělek, Pěkný 126.

Svatý Mořic (Švýc.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby: 1. Lochner, Weber 2:14,19 (1:06,81+1:07,38), 2. Friedrich, Schüller (všichni Něm.) -0,21 (1:07,14+1:07,26), 3. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,28 (1:07,18+1:07,29), ...15. Dvořák, Nosek (ČR) -2,10 (1:07,90+1:08,39).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Friedrich 1320, 2. Kripps (Kan.) 1066, 3. Kibermanis 1028, ...8. Dvořák 792.

stolní tenisPřidat do mých lig

Magdeburg (Něm.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz