Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 2. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Antverpy
1:0
konec
Anderlecht
Mouscron
1:0
konec
Waregem
Waasland-Beveren
5:0

Druhá německá liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Darmstadt
Osnabrück
2:2
konec
Heidenheim
Drážďany
0:0
konec
Norimberk
Sandhausen
2:0

Nizozemská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tilburg
Almelo
1:0
konec
Sittard
Heerenveen
2:1
konec
Venlo
Utrecht
1:1
konec
Ajax Amsterodam
PSV Eindhoven
1:0

Portugalská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gil Vicente
Moreirense
1:5
konec
Marítimo
Aves
1:2
konec
Braga
Sporting Lisabon
1:0
konec
Santa Clara
Pacos Ferreira
2:1

Skotská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamilton
Celtic Glasgow
1:4

O nasazení v play off, 2. kolo nadstavby

konec
Štýrský Hradec
Salcburk
2:3 v prodl.
konec
Klagenfurt
Vídeň
3:2

O postup do play off, 2. kolo nadstavby

konec
Dornbirn
Znojmo
2:1 v prodl. (1:0, 0:1, 0:0 1:0)
konec
Innsbruck
Villach
5:3
konec
Székesfehérvár
Linec
3:1

Německá liga

43. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Krefeld
2:1
konec
Bremerhaven
Mannheim
3:4 po sam. nájezdech
konec
Düsseldorf
Wolfsburg
2:1 po sam. nájezdech
konec
Iserlohn
Norimberk
5:4 v prodl.
konec
Straubing
Schwenningen
5:1
konec
Eisbären Berlín
Ingolstadt
6:2
konec
Kolín nad Rýnem
Mnichov
1:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Detva
Nitra
0:5
konec
Banská Bystrica
Budapešť
4:2
konec
Poprad
Miškovec
5:1
konec
Zvolen
Nové Zámky
6:0
konec
Trenčín
Liptovský Mikuláš
2:0

Třinec - Beskydská laťka, halový mítink ve skoku do výšky

Přidat do mých lig

Muži: 1. Gale (Brit.) 230, 2. Wilson (Bah.) a Bednarek (Pol.) oba 224, ...9. Bahník (ČR) 215.

Ženy: 1. Geraščenková 192, 2. Čumačenková (obě Ukr.) 192, 3. Buttsová-Townsendová (USA) 187, ...5. Sajdoková (ČR) 184.

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom:
1. Pinturault (Fr.) 2:03,10 (1:02,35+1:00,75), 2. Meillard (Švýc.) -0,16 (1:02,17+1:01,09), 3. Nestvold-Haugen (Nor.) -0,24 (1:02,30+1:01,04), 4. Zubčič (Chorv.) -0,35 (1:02,80+1:00,65), 5. Kranjec (Slovin.) -0,52 (1:02,39+1:01,23), 6. Kilde -0,54 (1:02,74+1:00,90), 7. Kristoffersen (oba Nor.) -0,79 (1:02,25+1:01,64), 8. Muffat-Jeandet (Fr.) -0,80 (1:02,60+1:01,30), 9. Luitz (Něm.) -1,00 (1:03,15+1:00,95), 10. Caviezel (Švýc.) -1,06 (1:03,10+1:01,06).

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 9 závodů): 1. Kranjec 315, 2. Kristoffersen 289, 3. Pinturault 272, 4. Zubčič 188, 5. Ford (USA) 185, 6. Faivre (Fr.) 183.

Průběžné pořadí SP (po 27 z 44 závodů): 1. Kristoffersen 877, 2. Pinturault 822, 3. Kilde 820, 4. Mayer (Rak.) 692, 5. Feuz (Švýc.) 617, 6. Kriechmayr (Rak.) 588, ...131. Zabystřan (ČR) 12.

Krasnaja Poljana (Rus.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - super-G: 1. Brignoneová 1:25,33, 2. Goggiaová (obě It.) -0,20, 3. Hählenová -0,34, 4. C. Suterová (obě Švýc.) -0,42, 5. Venierová (Rak.) -0,55, 6. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,68, 7. Veithová (Rak.) -0,69, 8. Rebensburgová (Něm.) -0,87, 9. Miradoliová (Fr.) -0,97, 10. Ledecká (ČR) -1,24.

Průběžné pořadí superobřího slalomu (po 4 ze 7 závodů): 1. Brignoneová 216, 2. C. Suterová 200, 3. Shiffrinová (USA) 186, 4. Rebensburgová a Goggiaová obě 180, 6. Gutová-Behramiová 167, ...27. Ledecká 27.

Průběžné pořadí SP (po 22 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1225, 2. Brignoneová 955, 3. Vlhová (SR) 830, 4. Bassinová (It.) 620, 5. Holdenerová (Švýc.) 493, 6. C. Suterová 472, ...16. Ledecká 260, 75. Dubovská 35, 91. Capová (obě ČR) 21.

Oberstdorf (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Hölzlová (Rak.) 287,6 b. (127,5+129 m), 2. Lundbyová (Nor.) 285,3 (122,5+131,5), 3. Kramerová (Rak.) 269,8 (125+137).

Průběžné pořadí SP (po 11 z 21 závodů): 1. Hölzlová 830, 2. Lundbyová 815, 3. Pinkelnigová (Rak.) 719.

Sapporo (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kraft (Rak.) 268,5 b. (139+139 m), 2. Leyhe (Něm.) 247,4 (125,5+142), 3. R. Kobajaši (Jap.) 239,0 (128,5+132), 4. P. Prevc (Slovin.) 235,7 (124+138), 5. Geiger (Něm.) 234,8 (130+124,5), 6. Kubacki (Pol.) 234,2 (131,5+126), 7. Zajc (Slovin.) 231,8 (126+130,5), 8. Hayböck (Rak.) 226,3 (129,5+126), 9. Stoch (Pol.) 225,2 (128+129), 10. Lanišek (Slovin.) 223,5 (127+133), 11. Koudelka 218,6 (124,5+126,5), ...41. Polášek 73,9 (108,5), 45. Štursa (všichni ČR) 70,2 (109).

Průběžné pořadí SP (po 18 z 30 závodů): 1. Kraft 1063, 2. Geiger 1000, 3. Kubacki 924, 4. R. Kobajaši 907, 5. Stoch 613, 6. Lindvik (Nor.) 607, ...25. Koudelka 193, 46. Polášek 15.

Seefeld (Rak.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber 36:00,3, 2. Graabak (oba Nor.) -50,2, 3. Geiger (Něm.) -50,6, 4. J. L. Oftebro (Nor.) -1:06,1, 5. Frenzel (Něm.) -1:17,7, 6. Herola (Fin.) -1:18,9, 7. Greiderer (Rak.) -1:23,0, 8. A. Watabe (Jap.) -1:29,6, 9. Björnstad (Nor.) -1:52,0, 10. Riessle (Něm.) -2:31,6, ...25. Portyk (ČR) -4:32,4.

Průběžné pořadí (po 13 z 19 závodů): 1. J. M. Riiber 1260, 2. Graabak 851, 3. Geiger 785, 4. J. L. Oftebro 606, 5. Riessle 492, 6. Björnstad 482, ...26. Portyk 96, 42. Pažout 16, 48. Vytrval (oba ČR) 4.

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Mistrovství ČR v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky s hromadným startem: 1. Rypl (Dukla Liberec) 42:01,2, 2. Fellner (Fenix Jeseníky) -2,1, 3. Knop (Dukla Liberec) -5,6.

Ženy - 10 km klasicky s hromadným startem: 1. Razýmová (SC Plzeň) 31:12,2, 2. Hynčicová (Dukla Liberec) -1:33,9, 3. Schützová (SKI Jilemnice) -1:52,4.

Kooperativa NBL

Skupina A1, 1. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Opava
82:70 (22:16, 45:27, 63:53)
konec
Boston
Philadelphia
116:95
konec
Cleveland
Golden State
112:131
konec
Dallas
Atlanta
123:100
konec
Indiana
New York
85:92
konec
LA Clippers
Minnesota
118:106
konec
Orlando
Miami
89:102
konec
Portland
Utah
124:107
konec
Sacramento
LA Lakers
113:129
konec
San Antonio
Charlotte
114:90
konec
Washington
Brooklyn
113:107

Extraliga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Lvi Praha
3:0 (16, 22, 23)

Austrálie - Závod Cadel Evans Great Ocean Road Race (WorldTour)

171,7 km

Přidat do mých lig

1. Devenyns (Belg./Deceuninck-Quick Step) 4:05:49, 2. Sivakov (Rus./Ineos) stejný čas, 3. Impey (JAR/Mitchelton-Scott), 4. Keukeleire (Belg./EF Pro Cycling), 5. Van Baarle (Niz./Ineos), 6. McCarthy (Austr./Bora-Hansgrohe) všichni -4, ...69. Černý (ČR/CCC) -5:53.

Dübendorf (Švýc.) - Mistrovství světa v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži elite: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:08:52, 2. Pidcock (Brit.) -1:20, 3. Toon Aerts -1:45, 4. Van Aert -2:04, 5. L. Sweeck -2:32, 6. M. Vanthourenhout (všichni Belg.) -3:12, 7. Van Kessel (Niz.) -3:52, 8. Merlier -4:32, 9. Hermans -4:48, 10. Iserbyt (všichni Belg.) -5:11, ...28. Nesvadba, 32. Hekele, 33. Boroš (všichni ČR) všichni -2 kola.

Junioři: 1. Nys 38:50, 2. Belmans -31, 3. Verstrynge (všichni Belg.) -38, ...14. Zatloukal -2:01, 15. Stránský -2:17, 27. M. Kopecký -4:07, 43. Jindřich -5:42, 49. Fiala (všichni ČR) -6:27.

Ženy do 23 let: 1. Norbertová-Riberolleová (Fr.) 48:31, 2. Vasová (Maď.) -27, 3. Kayová (Brit.) -40, ...23. Švihálková (ČR) -9:49. 

Elitní fáze kvalifikace o postup na mistrovství světa

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovinsko
3:1 (2:0)
konec
Rumunsko
Kazachstán
3:1 (1:0)

Saúdská Arábie - Závěr turnaje Saudi International série European Tour

Přidat do mých lig

(par 70): 1. McDowell (Sev. Ir.) 268 (64+68+66+70), 2. D. Johnson (USA) 270 (67+68+68+67), 3. Green (Malaj.) 271 (64+67+70+70), Mickelson (USA) 271 (66+70+68+67), Pieters (Belg.) 271 (70+67+69+65)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Oberhof (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Berreiterová (Něm.) 1:22,836 (41,458+41,378), 2. Ivanovová (Rus.) -0,040 (41,474+41,402), 3. Britcherová (USA) -0,104 (41,546+41,394).

Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Ivanovová 822, 2. Taubitzová (Něm.) 810, 3. Děmčenková (Rus.) 592, ...35. Maršíková (ČR) 66.

Plzeň - Mistrovství ČR v badmintonu

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:

Louda (3) - Mendrek (1) 2:0 (13, 17)

Čtyřhra:
Janáček, Švejda (1) - Hubáček, Holub (3) 2:1 (9, -20, 15)

Ženy:
Dvouhra:

Švábíková (2) - Tomalová (1) 2:0 (12, 8)

Čtyřhra:
Bášová, Fuchsová (1) - Lajdová, Šikalová (2) 2:1 (10, -11, 19)

Smíšená čtyřhra:
Bitman, Bášová (1) - Drančák, Lajdová 2:0 (19, 15)

Svatý Mořic (Švýc.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) 2:11,12 (1:05,56+1:05,56), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Miknis, Vilkaste, Kaufmanis) -0,13 (1:05,61+1:05,64), 3. Německo (Lochner, Weber, Schneider, F. Bauer) -0,34 (1:05,41, 1:06,5), ...10. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,23 (1:06,11+1:06,24).

Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Friedrich (Něm.) 1686, 2. Lochner 1649, 3. Kripps 1602, ...7. Dvořák 1216.

stolní tenisPřidat do mých lig

Magdeburg (Něm.) - Turnaj série World Tour

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:

Sü Sin - Ma Lung (oba Čína) 4:0 (13, 8, 7, 5)

Čtyřhra:
Čo Te-song, Čang U-čin (Korea) - Lin Kao-jüan, Ma Lung (Čína) 3:2 (-10, 13, -12, 12, 6)

Ženy:
Dvouhra:

Čchen Meng - Ting Ning (oba Čína) 4:1 (-3, 1, 7, 3, 1)

Čtyřhra:
Čchen Meng, Wang Man-jü (Čína) - Hiranová, Išikawaová (Jap.) 3:1 (7, -8, 7, 8)

Smíšená čtyřhra:
Sü Sin, Liou Š’-wen (Čína) - Mizutani, Itová (Jap.) 3:1 (10, 11, -7, 7)

Najdete na iDNES.cz