Muži: 1. Gale (Brit.) 230, 2. Wilson (Bah.) a Bednarek (Pol.) oba 224, ...9. Bahník (ČR) 215.
Ženy: 1. Geraščenková 192, 2. Čumačenková (obě Ukr.) 192, 3. Buttsová-Townsendová (USA) 187, ...5. Sajdoková (ČR) 184.
Muži: 1. Gale (Brit.) 230, 2. Wilson (Bah.) a Bednarek (Pol.) oba 224, ...9. Bahník (ČR) 215.
Ženy: 1. Geraščenková 192, 2. Čumačenková (obě Ukr.) 192, 3. Buttsová-Townsendová (USA) 187, ...5. Sajdoková (ČR) 184.
Muži - obří slalom:
1. Pinturault (Fr.) 2:03,10 (1:02,35+1:00,75), 2. Meillard (Švýc.) -0,16 (1:02,17+1:01,09), 3. Nestvold-Haugen (Nor.) -0,24 (1:02,30+1:01,04), 4. Zubčič (Chorv.) -0,35 (1:02,80+1:00,65), 5. Kranjec (Slovin.) -0,52 (1:02,39+1:01,23), 6. Kilde -0,54 (1:02,74+1:00,90), 7. Kristoffersen (oba Nor.) -0,79 (1:02,25+1:01,64), 8. Muffat-Jeandet (Fr.) -0,80 (1:02,60+1:01,30), 9. Luitz (Něm.) -1,00 (1:03,15+1:00,95), 10. Caviezel (Švýc.) -1,06 (1:03,10+1:01,06).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 9 závodů): 1. Kranjec 315, 2. Kristoffersen 289, 3. Pinturault 272, 4. Zubčič 188, 5. Ford (USA) 185, 6. Faivre (Fr.) 183.
Průběžné pořadí SP (po 27 z 44 závodů): 1. Kristoffersen 877, 2. Pinturault 822, 3. Kilde 820, 4. Mayer (Rak.) 692, 5. Feuz (Švýc.) 617, 6. Kriechmayr (Rak.) 588, ...131. Zabystřan (ČR) 12.
Ženy - super-G: 1. Brignoneová 1:25,33, 2. Goggiaová (obě It.) -0,20, 3. Hählenová -0,34, 4. C. Suterová (obě Švýc.) -0,42, 5. Venierová (Rak.) -0,55, 6. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,68, 7. Veithová (Rak.) -0,69, 8. Rebensburgová (Něm.) -0,87, 9. Miradoliová (Fr.) -0,97, 10. Ledecká (ČR) -1,24.
Průběžné pořadí superobřího slalomu (po 4 ze 7 závodů): 1. Brignoneová 216, 2. C. Suterová 200, 3. Shiffrinová (USA) 186, 4. Rebensburgová a Goggiaová obě 180, 6. Gutová-Behramiová 167, ...27. Ledecká 27.
Průběžné pořadí SP (po 22 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1225, 2. Brignoneová 955, 3. Vlhová (SR) 830, 4. Bassinová (It.) 620, 5. Holdenerová (Švýc.) 493, 6. C. Suterová 472, ...16. Ledecká 260, 75. Dubovská 35, 91. Capová (obě ČR) 21.
1. Hölzlová (Rak.) 287,6 b. (127,5+129 m), 2. Lundbyová (Nor.) 285,3 (122,5+131,5), 3. Kramerová (Rak.) 269,8 (125+137).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 21 závodů): 1. Hölzlová 830, 2. Lundbyová 815, 3. Pinkelnigová (Rak.) 719.
1. Kraft (Rak.) 268,5 b. (139+139 m), 2. Leyhe (Něm.) 247,4 (125,5+142), 3. R. Kobajaši (Jap.) 239,0 (128,5+132), 4. P. Prevc (Slovin.) 235,7 (124+138), 5. Geiger (Něm.) 234,8 (130+124,5), 6. Kubacki (Pol.) 234,2 (131,5+126), 7. Zajc (Slovin.) 231,8 (126+130,5), 8. Hayböck (Rak.) 226,3 (129,5+126), 9. Stoch (Pol.) 225,2 (128+129), 10. Lanišek (Slovin.) 223,5 (127+133), 11. Koudelka 218,6 (124,5+126,5), ...41. Polášek 73,9 (108,5), 45. Štursa (všichni ČR) 70,2 (109).
Průběžné pořadí SP (po 18 z 30 závodů): 1. Kraft 1063, 2. Geiger 1000, 3. Kubacki 924, 4. R. Kobajaši 907, 5. Stoch 613, 6. Lindvik (Nor.) 607, ...25. Koudelka 193, 46. Polášek 15.
1. J. M. Riiber 36:00,3, 2. Graabak (oba Nor.) -50,2, 3. Geiger (Něm.) -50,6, 4. J. L. Oftebro (Nor.) -1:06,1, 5. Frenzel (Něm.) -1:17,7, 6. Herola (Fin.) -1:18,9, 7. Greiderer (Rak.) -1:23,0, 8. A. Watabe (Jap.) -1:29,6, 9. Björnstad (Nor.) -1:52,0, 10. Riessle (Něm.) -2:31,6, ...25. Portyk (ČR) -4:32,4.
Průběžné pořadí (po 13 z 19 závodů): 1. J. M. Riiber 1260, 2. Graabak 851, 3. Geiger 785, 4. J. L. Oftebro 606, 5. Riessle 492, 6. Björnstad 482, ...26. Portyk 96, 42. Pažout 16, 48. Vytrval (oba ČR) 4.
Muži - 15 km klasicky s hromadným startem: 1. Rypl (Dukla Liberec) 42:01,2, 2. Fellner (Fenix Jeseníky) -2,1, 3. Knop (Dukla Liberec) -5,6.
Ženy - 10 km klasicky s hromadným startem: 1. Razýmová (SC Plzeň) 31:12,2, 2. Hynčicová (Dukla Liberec) -1:33,9, 3. Schützová (SKI Jilemnice) -1:52,4.
1. Devenyns (Belg./Deceuninck-Quick Step) 4:05:49, 2. Sivakov (Rus./Ineos) stejný čas, 3. Impey (JAR/Mitchelton-Scott), 4. Keukeleire (Belg./EF Pro Cycling), 5. Van Baarle (Niz./Ineos), 6. McCarthy (Austr./Bora-Hansgrohe) všichni -4, ...69. Černý (ČR/CCC) -5:53.
Muži elite: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:08:52, 2. Pidcock (Brit.) -1:20, 3. Toon Aerts -1:45, 4. Van Aert -2:04, 5. L. Sweeck -2:32, 6. M. Vanthourenhout (všichni Belg.) -3:12, 7. Van Kessel (Niz.) -3:52, 8. Merlier -4:32, 9. Hermans -4:48, 10. Iserbyt (všichni Belg.) -5:11, ...28. Nesvadba, 32. Hekele, 33. Boroš (všichni ČR) všichni -2 kola.
Junioři: 1. Nys 38:50, 2. Belmans -31, 3. Verstrynge (všichni Belg.) -38, ...14. Zatloukal -2:01, 15. Stránský -2:17, 27. M. Kopecký -4:07, 43. Jindřich -5:42, 49. Fiala (všichni ČR) -6:27.
Ženy do 23 let: 1. Norbertová-Riberolleová (Fr.) 48:31, 2. Vasová (Maď.) -27, 3. Kayová (Brit.) -40, ...23. Švihálková (ČR) -9:49.
(par 70): 1. McDowell (Sev. Ir.) 268 (64+68+66+70), 2. D. Johnson (USA) 270 (67+68+68+67), 3. Green (Malaj.) 271 (64+67+70+70), Mickelson (USA) 271 (66+70+68+67), Pieters (Belg.) 271 (70+67+69+65)
Ženy: 1. Berreiterová (Něm.) 1:22,836 (41,458+41,378), 2. Ivanovová (Rus.) -0,040 (41,474+41,402), 3. Britcherová (USA) -0,104 (41,546+41,394).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Ivanovová 822, 2. Taubitzová (Něm.) 810, 3. Děmčenková (Rus.) 592, ...35. Maršíková (ČR) 66.
Muži:
Dvouhra:
Louda (3) - Mendrek (1) 2:0 (13, 17)
Čtyřhra:
Janáček, Švejda (1) - Hubáček, Holub (3) 2:1 (9, -20, 15)
Ženy:
Dvouhra:
Švábíková (2) - Tomalová (1) 2:0 (12, 8)
Čtyřhra:
Bášová, Fuchsová (1) - Lajdová, Šikalová (2) 2:1 (10, -11, 19)
Smíšená čtyřhra:
Bitman, Bášová (1) - Drančák, Lajdová 2:0 (19, 15)
Čtyřboby: 1. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) 2:11,12 (1:05,56+1:05,56), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Miknis, Vilkaste, Kaufmanis) -0,13 (1:05,61+1:05,64), 3. Německo (Lochner, Weber, Schneider, F. Bauer) -0,34 (1:05,41, 1:06,5), ...10. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,23 (1:06,11+1:06,24).
Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Friedrich (Něm.) 1686, 2. Lochner 1649, 3. Kripps 1602, ...7. Dvořák 1216.
Muži:
Dvouhra:
Sü Sin - Ma Lung (oba Čína) 4:0 (13, 8, 7, 5)
Čtyřhra:
Čo Te-song, Čang U-čin (Korea) - Lin Kao-jüan, Ma Lung (Čína) 3:2 (-10, 13, -12, 12, 6)
Ženy:
Dvouhra:
Čchen Meng - Ting Ning (oba Čína) 4:1 (-3, 1, 7, 3, 1)
Čtyřhra:
Čchen Meng, Wang Man-jü (Čína) - Hiranová, Išikawaová (Jap.) 3:1 (7, -8, 7, 8)
Smíšená čtyřhra:
Sü Sin, Liou Š’-wen (Čína) - Mizutani, Itová (Jap.) 3:1 (10, 11, -7, 7)