Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 18. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eupen
Charleroi
1:1
konec
Ostende
Waasland-Beveren
0:1
konec
St. Truiden
Kortrijk
2:0
konec
Gent
Mouscron
3:1

Anglická druhá liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
QPR
Leeds
1:0
konec
Birmingham
Cardiff
1:1
konec
Bristol
Barnsley
1:0
konec
Derby
Hull
1:0
konec
Huddersfield
Brentford
0:0
konec
Millwall
Reading
2:0
konec
Preston
Charlton
2:1
konec
Sheffield Wednesday
Blackburn
0:5
konec
Swansea
Wigan
2:1

Nizozemská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sittard
Arnhem
1:3
konec
Feyenoord Rotterdam
Heerenveen
3:1
konec
Twente Enschede
Groningen
0:0
konec
Alkmaar
Tilburg
1:3

Portugalská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aves
Portimonense
3:0
konec
Guimaraes
Santa Clara
1:0
konec
Tondela
Moreirense
1:1
konec
Belenenses
Setúbal
0:1

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 37. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Tappara Tampere
3:4
konec
TPS Turku
Kouvola
3:4
konec
Ässät Pori
Kärpät Oulu
5:6 po sam. nájezdech
konec
Ilves Tampere
Pelicans Lahti
8:2
konec
Jukurit Mikkeli
Sport Vaasa
5:0
konec
Jyväskylä
KalPa Kuopio
1:4
konec
SaiPa Lappeenranta
Lukko Rauma
1:4

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Malmö
2:0
konec
Frölunda
Färjestad
3:2
konec
Linköping
Växjö
2:3 v prodl.
konec
Lulea
HV 71
6:3
konec
Örebro
Rögle
2:5
konec
Skelleftea
Brynäs
1:2
konec
Oskarshamn
Leksand
2:3

Švýcarská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Biel
5:4 v prodl.
konec
Curych
Lugano
1:2
konec
Fribourg-Gottéron
Bern
2:3 v prodl.
konec
Langnau
Zug
5:1
konec
Ženeva
Rapperswil
5:1

Adelaide (Austr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
González, Martin (Arg./Fr.)
Dodig, Polášek (Chorv./SR)
7:6 (14:12), 6:3

Dvouhra - finále

konec
Rubljov (3-Rus.)
Harris (JAR)
6:3, 6:0

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Jastremská (Ukr.)
6:2, 7:5

Auckland (N. Zéland) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Bambridge, McLachlan (Brit./Jap.)
Daniell, Oswald (N. Zél./Rak.)
7:6 (7:3), 6:3

Dvouhra - finále

konec
Humbert (Fr.)
Paire (5-Fr.)
7:6 (7:2), 3:6, 7:6 (7:5)

Hobart (Austr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Kičenoková, Mirzaová (Ukr./Indie)
Pcheng Šuaj, Čang Šuaj (2-Čína)
6:4, 6:4

Dvouhra - finále

konec
Rybakinová (3-Kaz.)
Čang Šuaj (4-Čína)
7:6 (9:7), 6:3.

JABLONEC NAD NISOU - halový mítink

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Stromšík (Vítkovice) 6,66, 2. Veleba (Dukla Praha) 6,67, 60 m př.: 1. Soljanov (Ukr.) 7,97, 2. Ryba (Dukla Praha) 7,98, tyč: 1. Bárta (Dukla Praha) 540, 2. Sobera (USK Praha) 530, 3. Ščerba (Ústí n/L) 530, dálka: 1. Šimič (Chorv.) 754, koule: 1. Staněk (Dukla Praha) 20,06, 2. Arnaudov (Portug.) 20,03, 3. Szyszkowski (Pol.) 19,96.

Ženy - 60 m: 1. K. Seidlová (USK Praha) 7,37, 2. Bendová (Olymp Praha) 7,42, 60 m př.: 1. Soroková (Maď.) 8,23, 2. Jiranová 8,27, 3. Koudelová (obě USK Praha) 8,36, dálka: 1. Angulová (Ekv.) 637.

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Francie (Jacquelin, Fourcade, Desthieux, Fillon Maillet) 1:18:11,2 (0 tr. okruhů+6 dobíjení), 2. Norsko (Dale, Bjöntegaard, T. Bö, Christiansen) -1:12,2 (0+10), 3. Rakousko (Landertinger, Eder, Leitner, Eberhard) -1:24,3 (0+4), 4. Rusko -1:32,3 (0+5), 5. Německo -2:13,1 (0+12), 6. Bělorusko -2:39,0 (1+9), ...11. Česko (Šlesingr, Moravec, Štvrtecký, Krčmář) -4:23,0 (2+11).

Laax (Švýc.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

U-rampa:
Muži:
1. James (Austr.) 95,75, 2. Tocuka (Jap.) 92,25, 3. Gold (USA) 87,00.
Průběžné pořadí (po 3 z 5 závodů): 1. James 3000, 2. Tocuka 2400, 3. Scherrer (Švýc.) 1310.

Ženy: 1. Castelletová (Šp.) 90,00, 2. Cchaj Süe-tchung 87,25, 3. Liou Ťia-jü (obě Čína) 85,75, ...v kvalifikaci 13. Pančochová (ČR).
Průběžné pořadí (po 3 z 5 závodů): 1. Liou Ťia-jü 2400, 2. Castelletová 2240, 3. Cchaj Süe-tchung 2000, ...16. Pančochová 350.

Nakiska (Kan.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros
Muži:
1. Howden, 2. Drury (oba Kan.), 3. Bohnacker (Něm.).
Průběžné pořadí SP (po 7 ze 14 závodů): 1. Drury 476, 2. Mahler (Kan.) 320, 3. Regez (Švýc.) 279.

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Phelanová (Kan.), 3. Smithová (Švýc.), ...11. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 7 ze 14 závodů): 1. Näslundová 550, 2. Smithová 471, 3. Thompsonová (Kan.) 449, ...18. Kučerová 89.

Nové Město na Moravě - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km volně: 1. Bolšunov (Rus.) 33:45,0, 2. Niskanen (Fin.) -24,3, 3. Röthe (Nor.) -40,0, 4. Melničenko (Rus.) -54,0, 5. Gaillard (Fr.) -55,8, 6. Hyvärinen (Fin.) -1:01,0, 7. Klaebo -1:12,4, 8. Krüger (oba Nor.) -1:13,0, 9. Červotkin (Rus.) -1:14,8, 10. Tönseth (Nor.) -1:21,4, ...39. Fellner -2:59,1, 40. Knop -2:59,8, 57. Kalivoda -4:14,6, 60. Rypl -4:32,3, 61. Bešťák -4:40,9, 64. Kozlovský -5:04,9, 70. Lukeš -6:16,0, 71. Šeller -6:19,7, 75. Dufek (všichni ČR) -8:46,3.
Průběžné pořadí SP (po 18 z 38 závodů): 1. Bolšunov 1181 b., 2. Klaebo 1042, 3. Usťugov (Rus.) 845, 4. Niskanen 673, 5. Röthe 641, 6. Golberg (Nor.) 502, ...63. Novák 34, 82. Pechoušek 21, 112. Černý (všichni ČR) 5, 114. Knop 5, 116. Fellner 5. 

Ženy - 10 km volně: 1. Johaugová (Nor.) 23:51,6, 2. Něprjajevová (Rus.) -32,7, 3. H. Wengová (Nor.) -40,3, 4. Digginsová (USA) -48,5, 5. Hagaová -48,8, 6. Östbergová (obě Nor.) -49,7, 7. Pärmäkoskiová (Fin.) -51,0, 8. Lundgrenová -58,1, 9. Anderssonová (obě Švéd.) -1:04,3, 10. Razýmová -1:07,6, ...13. Janatová -1:17,7, 43. Nováková -2:34,1, 49. Schützová -2:49,0, 53. Hynčicová -3:24,8, 54. Sixtová -3:29,3, 58. Moravcová -3:55,5, 60. Havlíčková -4:05,4, 62. Holíková (všechny ČR) -4:52,3.
Průběžné pořadí SP (po 18 z 38 závodů): 1. Johaugová 1309, 2. H. Wengová 902, 3. Něprjajevová 859, 4. Jacobsenová (Nor.) 699, 5. Digginsová 694, 6. Maubetová Bjornsenová (USA) 611, ...26. Razýmová 184, 39. Janatová 94, 44. Nováková 67, 75. Beranová (ČR) 15.

Rogla (Slovin.) - Závody SP ve snowboardingu

Paralelní obří slalom

Přidat do mých lig

Muži: 1. Coratti, 2. Fischnaller (oba It.), 3. Wild (Rus.), ...v kvalifikaci 57. Počinek, 59. Brůžek (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 13 závodů): 1. Fischnaller 4110, 2. Bormolini 2228, 3. Bagozza (oba It.) 2130, ...70. Brůžek 13,4, 71. Počinek 13,1.

Ženy: 1. Ledecká (ČR), 2. Hofmeisterová (Něm.), 3. Sobolevová (Rus.), ...v kvalifikaci 42. Maděrová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 13 závodů): 1. Hofmeisterová 5160, 2. Zoggová 3000, 3. Jennyová (obě Švýc.) 2920, ...7. Ledecká 1800, 47. Maděrová 39,9.

Sestriere (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Brignoneová (It.) 2:21,15 (1:10,28+1:10,87) a Vlhová (SR) 2:21,15 (1:10,45+1:10,70), 3. Shiffrinová (USA) -0,01 (1:10,70+1:10,46), 4. Holdenerová (Švýc.) -0,38 (1:10,84+1:10,69), 5. Robinsonová (N. Zél.) -0,44 (1:10,87+1:10,72), 6. Hrovatová (Slovin.) -0,92 (1:11,02+1:11,05), 7. Rebensburgová (Něm.) -1,09 (1:10,64+1:11,60), 8. Hectorová (Švéd.) -1,54 (1:11,28+1:11,41), 9. Goggiaová -1,65 (1:11,66+1:11,14), 10. Bassinová (obě It.) -1,74 (1:11,68+1:11,21).

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 10 závodů): 1. Brignoneová 375 b., 2. Shiffrinová 314, 3. Bassinová 264, 4. Vlhová 253, 5. Robinsonová 200, 6. Holtmannová (Nor.) 199.

Průběžné pořadí SP (po 17 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 946, 2. Vlhová 713, 3. Brignoneová 665, 4. Holdenerová 467, 5. Gisinová (Švýc.) 405, 6. Rebensburgová 373, ...15. Ledecká 223, 66. Dubovská 34, 77. Capová (všechny ČR) 21.

Titisee-Neustadt (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kubacki (Pol.) 290,1 b. (140,5+141 m), 2. Kraft (Rak.) 283,7 (135,5+140,5), 3. R. Kobajaši (Jap.) 282,8 (138,5+138,5), 4. Forfang (Nor.) 280,4 (137,5+138), 5. Leyhe 277,6 (139+134,5), a Schmid (oba Něm.) 277,6 (136+139,5), 7. Tande (Nor.) 275,4 (136+138,5), 8. Stoch 275,1 (137,5+135,5), 9. Žyla (oba Pol.) 273,6 (136+134), 10. Zajc (Slovin.) 271,7 (135+137), ...23. Koudelka 254,8 (132+132), 38. Polášek (oba ČR) 110,2 (127,5).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 30 závodů): 1. Geiger (Něm.) 841, 2. Kraft 779, 3. R. Kobajaši 715, 4. Kubacki 664, 5. Lindvik (Nor.) 519, 6. Stoch 467, ...25. Koudelka 115, 43. Polášek 15.

Wengen (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Feuz (Švýc.) 1:42,53, 2. Paris (It.) -0,29, 3. Dressen (Něm.) -0,31, 4. Mayer (Rak.) -0,38, 5. M. Caviezel (Švýc.) -0,42, 6. Kilde (Nor.) -0,48, 7. Bennett (USA) -0,87, 8. Hintermann (Švýc.) a Kriechmayr (Rak.) oba -0,93, 10. Weber (Švýc.) -1,00.
Průběžné pořadí sjezdu (po 5 z 10 závodů): 1. Feuz 400 b., 2. Paris 384, 3. Dressen 201, 4. Mayer 200, 5. Kilde 198, 6. Kriechmayr 198.
Průběžné pořadí SP (po 20 z 44 závodů): 1. Pinturault (Fr.) 613, 2. Kristoffersen (Nor.) 611, 3. Kilde 591, 4. Paris 556, 5. Mayer 512, 6. Feuz 461, ...116. Zabystřan (ČR) 12.

Zao (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Družstva

Přidat do mých lig

1. Rakousko (Iraschková-Stolzová, Kramerová, Hölzlová, Pinkelnigová) 889,4, 2. Japonsko 749,0, 3. Norsko 748,6.

Zuoz (Švýc.) - La Diagonela Engadin, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

65 km

Přidat do mých lig

Muži: 1. Jespersen (Nor./Koteng) 2:48:22,1, 2. Gjerdalen (Nor./Ragde Eiendom) -2:47,7, 3. Šemjakin (Rus./Russian Winter) -2:49,1, ...32. Řezáč (ČR/Slavia Pojišťovna) -7:32,2, 33. Pliska (ČR/Silvini Madshus) -8:48,3, 39. Štoček (ČR/Vltava Fund) -11:17,5.
Průběžné pořadí: 1. Hoelgaard (Nor./Koteng) 585, 2. Persson (Švéd./Lager 157) 559, 3. Pedersen (Nor./Kaffebryggeriet) 553, ...37. Štoček 157, 41. Šrail (ČR/eD system Bauer) 124, 42. Pliska 123.

Ženy: 1. Slindová 3:11:52,8, 2. Gjeitnesová (obě Nor./Koteng) -3:30,2, 3. Smutná (ČR/eD system Bauer) -6:59,2, ...21. Klementová (ČR/Vltava Fund) -29:55,7, 24. Blažková (ČR/Silvini Madshus) -32:21,5.
Průběžné pořadí: 1. Slindová 775, 2. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 770, 3. Gjeitnesová 675, 4. Smutná 660, ...21. Klementová a Moravcová (ČR/Slavia pojišťovna) obě 197.

Liga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Hradec Králové
102:65 (24:17, 60:31, 75:47)
konec
Ostrava
Olomoucko
97:92 (25:23, 51:46, 78:75)
konec
Kolín
USK Praha
94:86 (20:26, 44:49, 67:72)
konec
Děčín
Ústí nad Labem
81:82 po prodl. (18:23, 32:48, 53:66, 74:74)
konec
Opava
Brno
83:68 (31:33, 51:44, 66:51)
konec
Svitavy
Pardubice
80:74 (19:11, 44:27, 63:48 ¨)

Liga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Chomutov
129:37 (39:9, 65:16, 97:31)
konec
Žabiny Brno
Trutnov
119:67 (35:17, 62:37, 96:57)
konec
Philadelphia
Chicago
100:89
konec
Dallas
Portland
120:112
konec
Indiana
Minnesota
116:114
konec
Memphis
Cleveland
113:109
konec
Oklahoma City
Miami
108:115
konec
San Antonio
Atlanta
120:121
konec
Toronto
Washington
140:111

Extraliga mužů

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Zlín
1:3 (-24, -22, 21, -20)
konec
Liberec
Kladno
3:0 (23, 22, 16)
konec
Odolena Voda
Lvi Praha
0:3 (-18, -21, -21)
konec
České Budějovice
Brno
2:3 (-25, -17, 15, 25, -10)
konec
Příbram
Ústí nad Labem
0:0 bylo odloženo

Extraliga žen

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Frýdek-Místek
3:0 (12, 13, 25)
konec
Prostějov
KP Brno
3:1 (-23, 19, 17, 22)
konec
VK Brno
Olymp Praha
3:0 (19, 11, 21)

pozemní hokejPřidat do mých lig

Krefeld (Něm.) - Halové mistrovství Evropy pozemních hokejistů

Přidat do mých lig

Skupina B:
ČR - Belgie 4:3 (2:2)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby: 1. Friedrich, Margis (Něm.) 1:43,87 (51,99+51,88), 2. Hall, Cackett (Brit.) -0,74 (52,22+52,39), 3. Oelsner, Schneider (Něm.) -0,75 (52,15+52,47), ...9. Dvořák, Nosek (ČR) -1,15 (52,44+52,58).

Průběžné pořadí SP (po 4 z 8 závodů): 1. Friedrich 885, 2. Vogt (Švýc.) 688, 3. Kripps (Kan.) 672, ...8. Dvořák 544.

Lillehammer (Nor.) - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži - dvojice: 1. Děnisev, Antonov (Rus.) 1:35,585 (47,779+47,806), 2. Steu, Koller (Rak.) -0,100 (47,815+47,870), 3. Južakov, Prochorov (Rus.) -0,172 (47,880+47,877), ...17. (v ME 16.) Vejdělek, Pěkný (ČR) -3,290 (49,298+49,577).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 597, 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) 517, 3. Steu, Koller 486, ...21. Vejdělek, Pěkný 84.

Ženy: 1. Ivanovová (Rus.) 1:35,482 (47,826+47,656), 2. Britcherová (USA) -0,117 (47,827+47,772), 3. Taubitzová (Něm.) -0,142 (47,753+47,871), 4. Děmčenková (Rus.) -0,170 (47,758+47,894), ...Maršíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Ivanovová 582, 2. Taubitzová 550, 3. Děmčenková 392, ...32. Maršíková 55.

Najdete na iDNES.cz