Úterý 22. září 2020, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. září 2020 Darina

Sportovní výsledky 13. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Německá liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mannheim
Norimberk
5:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Lulea
5:1
konec
Djurgaarden
Växjö
4:1
konec
Frölunda
Örebro
5:3
konec
HV 71
Rögle
3:5
konec
Linköping
Leksand
2:1
konec
Oskarshamn
Malmö
3:4 po sam. nájezdech

Švýcarská liga

45. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Ambri-Piotta
3:2 po sam. nájezdech

Buenos Aires (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lajovič (3-Srb.)
Martínez (Šp.)
7:6 (8:6)
konec
Monteiro (Braz.)
Čorič (4-Chorv.)
6:4, 7:6 (8:6), 7:6 (8:6)
konec
Ruud (8-Nor.)
Carballés (Šp.)
6:1, 6:0
konec
Londero (Arg.)
Djere (6-Srb.)
6:7 (3:7), 6:2, 6:1
konec
Schwartzman (1-Arg.)
Delbonis (Arg.)
6:3, 4:6, 6:2
konec
Pella (2-Arg.)
Bagnis (Arg.)
7:6 (7:2), 6:7 (2:7), 6:4
konec
Cuevas (Urug.)
Ramos (7-Šp.)
6:4, 4:6, 6:4

Hua Hin (Thaj.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Svitolinová (1-Ukr.)
Sandersová (Austr.)
6:1, 6:2
konec
Linetteová (5-Pol.)
Pcheng Šuaj (Čína)
7:5, 6:1
konec
Wang Si-jü (Čína)
Haasová (Rak.)
6:3, 6:4
konec
Tigová (Rum.)
Jou Siao-ti (Čína)
6:1, 6:3

New York (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kwon Sun-u (Korea)
Raonic (2-Kan.)
7:6 (7:4), 6:7 (4:7), 6:4
konec
Humbert (4-Fr.)
Giron (USA)
6:1, 6:0
konec
Jung (Tchaj-wan)
Norrie (7-Brit.)
6:4, 6:4
konec
Edmund (8-Brit.)
Koepfer (Něm.)
6:2, 6:4
konec
Opelka (USA)
Nišioka (Jap.)
6:4, 6:4
konec
Thompson (Austr.)
Isner (1-USA)
7:6 (7:2), 6:7 (3:7), 6:3
konec
Opelka (3-USA)
Nišioka (Jap.)
6:4, 6:4

Petrohrad (Rus.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo

konec
Kvitová (3-ČR)
Van Uytvancková (Belg.)
7:6 (7:1), 1:6, 6:2
konec
Sakkariová (6-Řec.)
Cornetová (Fr.)
6:2, 6:4
konec
Alexandrovová (Rus.)
Vekičová (7-Chorv.)
6:1, 7:5
konec
Bertensová (2-Niz.)
Kuděrmětovová (Rus.)
6:1, 6:2

Petrohrad (Rus.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - čtvrtfinále

konec
Garciaová, Kontaová (Fr./Brit.)
Voráčová, Listerová (ČR/Švéd.)
6:2, 6:2

Rotterdam (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bedene (Slovin.)
Tsitsipas (2-Řec.)
7:5, 6:4
konec
Sinner (It.)
Goffin (4-Belg.)
7:6 (9:7), 7:5
konec
Rubljov (7-Rus.)
Bublik (Kaz.)
7:5, 6:3
konec
Monfils (3-Fr.)
Simon (Fr.)
6:4, 6:1
konec
Krajinovič (Srb.)
Pospisil (Kan.)
6:4, 7:6 (9:7)

Anterselva (It.) - Závod mistrovství světa

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta (4x6 km):
1. Norsko (Röiselandová, Eckhoffová, T. Bö, J.T. Bö) 1:02:27,7 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Itálie (Vittozziová, Wiererová, Hofer, Windisch) -15,6 (0+6), 3. Česko (Kristejn Puskarčíková, Davidová, Moravec, Krčmář) -30,8 (0+2), 4. Německo -49,2 (1+11), 5. Ukrajina -56,1 (1+7), 6. Rusko -59,4 (0+8), 7. Francie -1:08,6 (1+9), 8. Rakousko -1:39,2 (1+7), 9. Finsko -1:39,5 (0+10), 10. Švýcarsko -1:50,5 (2+14).

Saalbach (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Dressen (Něm.) 1:32,96, 2. Feuz -0,07, 3. M. Caviezel -0,09, 4. Janka -0,26, 5. Hintermann (všichni Švýc.) -0,49, 6. Jansrud (Nor.) a Kriechmayr (Rak.) oba -0,54, 8. Muzaton -0,60, 9. Clarey (oba Fr.) -0,64, 10. Kilde (Nor.) -0,74.

Průběžné pořadí sjezdu (po 8 z 10 závodů): 1. Feuz 600 b., 2. Dressen 406, 3. Paris (It.) 384, 4. Kriechmayr 344, 5. Kilde 333, 6. Mayer (Rak.) 324.

Průběžné pořadí SP (po 30 z 44 závodů): 1. Kristoffersen (Nor.) 903, 2. Kilde 882, 3. Pinturault (Fr.) 842, 4. Mayer 716, 5. Feuz 697, 6. Kriechmayr 628, ...133. Zabystřan (ČR) 12.

konec
Brooklyn
Toronto
101:91
konec
Cleveland
Atlanta
127:105
konec
Dallas
Sacramento
130:111
konec
Denver
LA Lakers
116:120 po prodl.
konec
Indiana
Milwaukee
118:111
konec
Memphis
Portland
111:104
konec
Minnesota
Charlotte
108:115
konec
New York
Washington
96:114
konec
Orlando
Detroit
116:112 po prodl.
konec
Phoenix
Golden State
112:106
konec
Utah
Miami
116:101

Švédská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

NEMĚŘENO

PRAHA - mezinárodní turnaj

2. kolo

Přidat do mých lig

Shanckland (USA) - Navara (ČR) 0,5:0,5
Harikrišna (Indie) - Duda (Pol.) 0,5:0,5
Ragger (Rak.) - Viťugov (Rus.) 0,5:0,5
Antón Guijarro (Šp.) - Vidit (Indie) 0,5:0,5
Grandelius (Švéd.) - Firúzdža (FIDE) 0,5:0,5

Průběžné pořadí: 1. Duda, 2. Viťugov, 3. Vidit všichni 1,5, ...8. Navara 0,5.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Liévin (Fr.) - Mistrovství Evropy družstev v badmintonu

Přidat do mých lig

Muži - 5. skupina:
Česko - Ázerbájdžán 5:0
Ludík - Dwicahyo 2:0 (16, 17), Louda - Qowimuramadhoni 2:0 (17, 20), Král - Galandarov 2:0 (7, 12), Janáček, Švejda - Dwicahyo, Qowimuramadhoni 2:1 (18, -13, 14), Král, Mendrek - Alhasanov, Husejnov 2:0 (12, 11).

Ženy - 6. skupina:
Česko - Turecko 0:5
Tomalová - Yigitová 0:2 (-10, -12), Švábíková - Demirbagová 0:2 (-14, -13), Milová - Bayraková 0:2 (-11, -8), Fuchsová, Tomalová - Ercetinová, Inciová 0:2 (-7, -12), Bášová, Švábíková - Erdemová, Ozelgulová 0:2 (-17, -21).

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v zápase

Přidat do mých lig

Ženy:
Do 50 kg:
1. Selišková (Bulh.), 2. Livačová (Ukr.), 3. Dadaševová (Rus.) a Stankevičová (Běl.).

Do 55 kg: 1. Chorošavcevová (Rus.), 2. Vynnyková (Ukr.), 3. Mattssonová (Švéd.) a Günová (Tur.).

Do 59 kg: 1. Nichitaová (Mold.), 2. Dudovová (Bulh.), 3. Ovčarovová (Rus.) a Lysaková (Ukr.).

Do 68 kg: 1. Velijevová (Rus.), 2. Canevaová (It.), 3. Čerkasovová (Ukr.) a Domikaitytéová (Lit.), ...10. Hanzlíčková (ČR).

Do 76 kg: 1. Bukinová (Rus.), 2. Adarová (Tur.), 3. Solheimová (Nor.) a Rotterová Fockenová (Něm.).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Salt Lake City (USA) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži:
5000 m:
1. Bloemen (Kan.) 6:04,375, 2. Kramer (Niz.) 6:04,918, 3. Fish (Kan.) 6:06,328.

Ženy:
3000 m:
1. Sáblíková (ČR) 3:54,252, 2. Achtereekteová (Niz.) 3:54,924, 3. Voroninová (Rus.) 3:55,540, ...14. Zdráhalová (ČR) 4:03,484.