Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. srpna 2020 Soběslav

Sportovní výsledky 16. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

WTA Adelaide

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (6-Běl.)
Halepová (2-Rum.)
6:4, 6:2
konec
Collinsová (USA)
Bencicová (4-Švýc.)
6:3, 6:1
konec
Jastremská (Ukr.)
Vekičová (Chorv.)
6:4, 6:3

Adelaide (Austr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (3-Rus.)
Evans (Brit.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Harris (JAR)
Carreňo (4-Šp.)
6:3, 6:3
konec
Paul (USA)
Ramos (Šp.)
6:3, 6:4
konec
Auger-Aliassime (2-Kan.)
Bolt (Austr.)
6:3, 6:0

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Juraková (3-Kan./Chorv.)
Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.)
6:7 (6:8), 7:6 (7:3), 10:5

Auckland (N. Zéland) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig

Humbert (Fr.) - Shapovalov (2-Kan.) 7:5, 6:4
Isner (4-USA) - Edmund (Brit.) 7:6 (7:5), 7:6 (7:5)
Paire (5-Fr.) - Millman (Austr.) 3:6, 6:1, 6:4
Hurkacz (6-Pol.) - F. López (Šp.) 6:4, 6:7 (11:13), 6:4

Hobart (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kuděrmětovová (5-Rus.)
Muguruzaová (2-Šp.)
bez boje
konec
Čang Šuaj (4-Čína)
Davisová (USA)
6:1, 6:4

Hobart (Austr.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Bouzková, Zidanšeková (ČR/Slovin.)
Bondarenková, Fichmanová (Ukr./Kan.)
6:3, 3:6, 10:4

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km):
1. M. Fourcade 22:41,5 min. (0 trest. okruhů), 2. Fillon Maillet (oba Fr.) -3,1 (0), 3. Doll (Něm.) -12,0 (0), 4. Christiansen (Nor.) -22,2 (1), 5. Desthieux -23,5 (1), 5. Claude (oba Fr.) -23,5 (1), 7. Nawrath (Něm.) -24,6 (0), 8. Pryma (Ukr.) -27,3 (0), 9. Kühn (Něm.) -32,0 (1), 10. Pidručnyj (Ukr.) -34,8 (0), ...30. Moravec (ČR) -1:19,7 (1), 31. Štvrtecký -1:22,1 (1), 38. Krčmář -1:33,2 (2), 76. Šlesingr -2:20,5 (2), 97. Krupčík (všichni ČR) -3:01,7 (2).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 24 závodů):
1. M. Fourcade 447, 2. Desthieux 392, 3. Fillon Maillet 382, 4. J. T. Bö (Nor.) 374, 5. Loginov (Rus.) 359, 6. T. Bö (Nor.) 355, ...22. Krčmář 148, 28. Moravec 103, 42. Štvrtecký 58, 61. Václavík (ČR) 19, 68. Šlesingr 12, 72. Krupčík 7.

WENGEN - trénink na sjezd Světového poháru mužů

Přidat do mých lig

1. Mayer (Rak.) 2:26,80, 2. M. Caviezel (Švýc.) -0,11, 3. Kilde (Nor.) -0,31, ...74. Berndt -8,12, 79. Zabystřan (oba ČR) -11,25.

Euroliga žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Girona
66:56
konec
Lyon
Schio
85:48
konec
Boston
Detroit
103:116
konec
Chicago
Washington
115:106
konec
Denver
Charlotte
100:86
konec
Houston
Portland
107:117
konec
LA Lakers
Orlando
118:119
konec
Miami
San Antonio
106:100
konec
Minnesota
Indiana
99:104
konec
Oklahoma City
Toronto
121:130
konec
Philadelphia
Brooklyn
117:106
konec
Sacramento
Dallas
123:127

Euroliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chimki Moskva
Real Madrid
102:94
konec
Fenerbahce Istanbul
FC Barcelona
74:80
konec
Maccabi Tel Aviv
Milán
69:63

Český pohár žen

Odveta čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Prostějov - Frýdek-Místek 3:0 (19, 14, 17), první zápas 3:1, postoupil Prostějov 

Extraliga žen

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Přerov
3:0 (10, 20, 13)

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

11. etapa Šubajtá - Haraz (744 km celkově/379 km rychlostní zkouška)
Automobily: 1. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) 4:14:11, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -10, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -8:03, ...11. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -27:18, 23. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -51:09, 28. Vaculík, Plechatý (ČR/Ford) -1:05:28, 35. Ouředníček, Křípal (ČR/Ford) -1:52:12.
Průběžné pořadí: 1. Sainz 41:37:51, 2. Attíja -10:17, 3. Peterhansel -10:23, ...12. Prokop -4:02:28, 17. Zapletal -7:23:26, 37. Ouředníček -15:34:29, 50. Vaculík -78:05:32.

Motocykly: 1. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) 4:09:22, 2. Walkner (Rak./KTM) -9, 3. L. Benavides (Arg./KTM) -2:48, ...24. Engel -37:43, 38. J. Brabec -1:13:42, 39. Michek -1:18:04, 41. Vlček (všichni ČR/KTM) -1:19:59, 86. Veselý (ČR/Husqvarna) -2:39:54
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec (USA/Honda) 38:33:28, 2. P. Quintanilla -13:56, 3. Price (Austr./KTM) -22:34, ...23. Michek -4:25:14, 26. Engel -5:39:17, 38. Vlček -11:25:07, 56. J. Brabec -15:54:58, 78. Veselý -23:17:53.

Čtyřkolky: 1. Sonik (Pol./Yamaha) 5:22:18, ...12. Tůma (ČR/Yamaha) -58:13.
Průběžné pořadí: 1. Casale (Chile/Yamaha) 50:07:07, ...9. Tůma -15:49:48.

Kamiony: 1. Karginov 4:44:51, 2. Sotnikov -1:27, 3. Šibalov (všichni Rus./Kamaz) -3:25, ...6. Macík (ČR/Iveco) -13:14, 18. Šoltys (ČR/Tatra) -1:36:19, 26. Loprais (ČR/Praga) -2:52:21.
Průběžné pořadí: 1. Karginov 45:04:55, 2. Šibalov -39:33, 3. Vjazovič (Běl./Maz) -1:52:14, ...5. Macík -3:25:27, 7. Loprais -5:13:39, 11. Šoltys -6:40:12.

SSV (buggy): 1. López, Latrach (Chile/Can-Am) 4:59:51, ...20. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) -58:26.
Průběžné pořadí: 1. Currie, Berriman (USA/Can-Am) 51:39:32, ...27. Macháček -21:15:08.

První liga

15. kolo

Přidat do mých lig

15. kolo:
Plzeň - Teplice 3:1 (0:0)

14. kolo:
Chrudim - Mělník 11:1 (1:0)

Lake Buena Vista (USA) - Ženský turnaj Tournament of Champions

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství Evropy ve vodním pólu

Přidat do mých lig

Lausanne (Švýc.) - Zimní olympijské hry mládeže

Přidat do mých lig