Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. srpna 2020 Soběslav

Sportovní výsledky 17. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

EBEL liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Salcburk
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
konec
Klagenfurt
Innsbruck
3:2
konec
Štýrský Hradec
Vídeň
4:3 v prodl.
konec
Bolzano
Villach
4:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
TPS Turku
3:4 v prodl.
konec
KalPa Kuopio
Sport Vaasa
3:6
konec
Lukko Rauma
Kärpät Oulu
3:1
konec
Pelicans Lahti
SaiPa Lappeenranta
1:2 v prodl.
konec
Tappara Tampere
Ässät Pori
3:0

Německá liga

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Norimberk
2:3 po sam. nájezdech
konec
Eisbären Berlín
Ingolstadt
4:5 po sam. nájezdech
konec
Iserlohn
Schwenningen
3:1
konec
Kolín nad Rýnem
Augsburg
2:3
konec
Krefeld
Mannheim
1:6
konec
Straubing
Wolfsburg
5:1

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Košice
Liptovský Mikuláš
1:2
konec
Michalovce
Banská Bystrica
3:2 v prodl.
konec
Poprad
Zvolen
4:3
konec
Slovan Bratislava
Detva
4:3

Švýcarská liga

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Lausanne
4:3 v prodl.
konec
Biel
Ženeva
7:3
konec
Davos
Fribourg-Gottéron
7:2
konec
Lugano
Langnau
1:3
konec
Rapperswil
Curych
3:0
konec
Zug
Ambri-Piotta
3:1

Adelaide (Austr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Harris (JAR)
Paul (USA)
6:4, 6:7 (3:7), 6:3
konec
Rubljov (3-Rus.)
Auger-Aliassime (2-Kan.)
7:6 (7:5), 6:7 (7:9), 6:4

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Jastremská (Ukr.)
Sabalenková (6-Běl.)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
Bartyová (1-Austr.)
Collinsová (USA)
3:6, 6:1, 7:6 (7:5)

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Melicharová, Sü I-Fan (USA/Čína)
Dabrowská, Juraková (3-Kan./Chorv.)
2:6, 7:5, 10:5.

Auckland (N. Zéland) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Humbert (Fr.)
Isner (4-USA)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Paire (5-Fr.)
Hurkacz (6-Pol.)
6:4, 6:7 (1:7), 6:2

Australian open - muži

3. kolo kvalifikace

Přidat do mých lig
konec
Martínez (Šp.)
Rosol (ČR)
6:4, 6:2

Hobart (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Rybakinová (3-Kaz.)
Watsonová (Brit.)
6:3, 4:6, 6:4
konec
Čang Šuaj (4-Čína)
Kuděrmětovová (5-Rus.)
6:3, 6:4

Hobart (Austr.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Kičenoková, Mirzaová (Ukr./Indie)
Bouzková, Zidanšeková (ČR/Slovin.)
7:6 (7:3), 6:2

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - štafeta 4x6 km: 1. Norsko (Knottenová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Röiselandová) 1:08:46,4 (0 tr. okruhů+9 dobíjení), 2. Francie (Simonová, Bescondová, Aymonierová, Braisazová) -10,7 (0+8), 3. Švýcarsko (E. Gasparinová, S. Gasparinová, A. Gasparinová, Häckiová) -20,7 (0+4), 4. Německo -31,7 (2+4), 5. Švédsko -54,3 (0+11), 6. Ukrajina -54,8 (0+7), ...16. ČR (Charvátová, Davidová, Voborníková, Jislová) -4:31,9 (3+7).

Laax (Švýc.) - Závod SP v snowboardingu

Slopestyle

Přidat do mých lig

Muži: 1. Toutant (Kan.) 87,25, 2. Gerard 85,45, 3. Henkes (oba USA) 82,33.

Ženy: 1. Marinová (USA) 81,30, 2. Iwabučiová (Jap.) 76,95, 3. Ormerodová (Brit.) 64,20, ...v kvalifikaci 23. Pančochová (ČR).

Titisee-Neustadt (Něm.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

18.00

Wengen (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - kombinace: 1. Mayer (Rak.) 2:32,45 (1:41,40+51,05), 2. Pinturault -0,07 (1:43,08+49,44), 3. Muffat-Jeandet (oba Fr.) -0,67 (1:42,73+50,39), 4. Meillard (Švýc.) -1,02 (1:43,19+50,28), 5. Tonetti (It.) -1,24 (1:42,49+51,20), 6. Čater (Slovin.) -1,34 (1:42,45+51,34), 7. Jansrud -1,52 (1:42,76+51,21), 8. Kilde (oba Nor.) -1,56 (1:42,52+51,49), 9. Hintermann (Švýc.) -1,68 (1:42,20+51,93), 10. Kriechmayr (Rak.) -1,87 (1:42,50+51,82), ...31. Berndt 2:39,38 (1:46,04+53,34), Zabystřan (oba ČR) nedokončil sjezd.
Průběžné pořadí kombinace (po 2 ze 3 závodů): 1. Pinturault 180 b., 2. Kilde 112, 3. Meillard 110, 4. Mayer 100, 5. Tonetti 95, 6. Muffat-Jeandet 84, ...26. Zabystřan 12.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 44 závodů): 1. Pinturault 613, 2. Kristoffersen (Nor.) 611, 3. Kilde 551, 4. Paris (It.) 476, 5. Mayer 462, 6. Kriechmayr 386, ...115. Zabystřan 12.

Zao (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Pinkelnigová (Rak.) 232,3 b. (97,5+95,5 m), 2. Takanašiová (Jap.) 215,0 (92,5+91,5), 3. Hölzlová (Rak.) 212,6 (90,5+92,5), ...37. Indráčková (ČR) 53,9 (71,5).

Průběžné pořadí SP (po 5 z 21 závodů): 1. Lundbyová (Nor.) 450, 2. Pinkelnigová 409, 3. Hölzlová 390.

Euroliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Baskonia Vitoria
94:90
konec
Zenit Petrohrad
Valencie
81:86
konec
Anadolu Efes Istanbul
Villeurbanne
101:74
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Alba Berlín
85:94 po prodl.
konec
Olympiakos Pireus
Bayern Mnichov
89:72
konec
Panathinaikos Atény
Žalgiris Kaunas
96:94

Liga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Slavia Praha
48:80 (16:15, 28:33, 37:50)
konec
New York
Phoenix
98:121
konec
Milwaukee
Boston
128:123
konec
New Orleans
Utah
138:132 po prodl.
konec
LA Clippers
Orlando
122:95
konec
Golden State
Denver
131:134 po prodl.

Extraliga mužů

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karlovarsko
Beskydy
3:0 (19, 15, 27)

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 1:17:30, 2. Siaidán, Kuznič (S. Arábie, Rus./Mini) -1:32, 3. Terranova, Graue (Arg./Mini) -3:16, ...11. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -5:47, 16. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -9:47, 26. Vaculík, Plechatý (ČR/Ford) -16:49, 31. Ouředníček, Křípal (ČR/Ford) -20:28.
Konečné pořadí: 1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 42:59:17, 2. Attíja -6:21, 3. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) -9:58, ...12. Prokop -4:04:19, 16. Zapletal -7:29:17, 36. Ouředníček -5:51:01, 55. Vaculík -78:18:25.

Motocykly: 1. Cornejo (Chile/Honda) 1:28:15, 2. R. Brabec (USA/Honda) -53, 3. Price (Austr./KTM) -2:25, ...14. Michek -6:20, 31. J. Brabec -18:13, 42. Vlček -24:43, 43. Engel (všichni ČR/KTM) -24:45, 82. Veselý (ČR/Husqvarna) -48:16.
Konečné pořadí: 1. R. Brabec 40:02:36, 2. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -16:26, 3. Price -24:06, ...23. Michek -4:30:41, 26. Engel -6:03:09, 38. Vlček -11:48:57, 54. J. Brabec -16:12:18, 79. Veselý - 24:05:16.

Čtyřkolky: 1. Lindner (Pol./Yamaha) 1:53:15, ...11. Tůma (ČR/Yamaha) -12:59.
Konečné pořadí: 1. Casale (Chile/Yamaha) 52:04:39, ...9. Tůma -15:58:30.

Kamiony: 1. Karginov (Rus./Kamaz) 1:28:41, 2. Višnějskij (Běl./Maz) -2:01, 3. Nikolajev (Rus./Kamaz) -2:07, 4. Macík (ČR/Iveco) -02:41, ...6. Loprais (ČR/Praga) -3:18, 9. Šoltys (ČR/Tatra) -4:27.
Konečné pořadí: 1. Karginov 46:33:36, 2. Šibalov (Rus./Kamaz) -42:26, 3. Vjazovič (Běl./Maz) -2:04:42, ...5. Macík -3:28:08, 7. Loprais -5:16:57, 11. Šoltys -6:44:39.

SSV (buggy): 1. Varela, Gugelmin (Braz./Can-Am) 1:36:19, ...25. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) -19:19.
Konečné pořadí: 1. Currie, Berriman (USA/Can-Am) 53:25:52, ...27. Macháček -21:24:26. 

pozemní hokejPřidat do mých lig

Krefeld (Něm.) - Halové mistrovství Evropy mužů

Přidat do mých lig

První liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Česká Lípa
Sparta Praha
3:8

Lake Buena Vista (USA) - Ženský turnaj Tournament of Champions

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství Evropy ve vodním pólu

Přidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Löllingová (Něm.) 1:47,44 (53,82+53,62), 2. Flocková (Rak.) -0,02 (53,77+53,69), 3. Henryová (USA) -0,26 (53,80+53,90), ...20. Fernstädtová (ČR) -1,65 (54,54+54,55).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Löllingová 1052 b., 2. Flocková 1030, 3. Nikitinová (Rus.) 986, ...9. Fernstädtová 660.

Lausanne (Švýc.) - Zimní olympijské hry mládeže

Přidat do mých lig