Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 31. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kortrijk
Standard Lutych
3:1

Druhá anglická liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cardiff
Reading
1:1
konec
Derby
Stoke
4:0

Druhá německá liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Bielefeld
0:0
konec
Regensburg
Fürth
0:2

Nizozemská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alkmaar
Waalwijk
4:0

Portugalská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benfica Lisabon
Belenenses
3:2
konec
Rio Ave
Famalicao
2:2

EBEL liga

O postup do play off

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Székesfehérvár
2:3 v prodl.
konec
Linec
Innsbruck
6:3
konec
Villach
Dornbirn
0:1 po sam. nájezdech

EBEL liga

O nasazení v play off

Přidat do mých lig
konec
Vídeň
Štýrský Hradec
5:2
konec
Salcburk
Bolzano
2:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Kärpät Oulu
2:6
konec
Ilves Tampere
Tappara Tampere
3:4 po sam. nájezdech
konec
Jukurit Mikkeli
Ässät Pori
1:3
konec
Jyväskylä
SaiPa Lappeenranta
5:1
konec
Pelicans Lahti
KalPa Kuopio
4:3 v prodl.
konec
TPS Turku
Lukko Rauma
0:3

Německá liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Straubing
1:2
konec
Ingolstadt
Iserlohn
2:1 v prodl.
konec
Krefeld
Kolín nad Rýnem
8:2
konec
Norimberk
Bremerhaven
1:3
konec
Schwenningen
Düsseldorf
1:2
konec
Wolfsburg
Mannheim
4:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Miškovec
2:3
konec
Detva
Nové Zámky
1:3
konec
Košice
Poprad
2:1
konec
Nitra
Banská Bystrica
2:5
konec
Zvolen
Trenčín
6:1
konec
Budapešť
Michalovce
3:1

Švýcarská liga

43. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Bern
3:0
konec
Langnau
Biel
2:0
konec
Lausanne
Curych
4:2
konec
Lugano
Davos
5:3
konec
Zug
Rapperswil
4:1

Karlsruhe (Něm.) - Halový mítink World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Muži - 800 m: 1. Smaili (Mar.) 1:46,38, 3000 m: 1. Birgen (Keňa) 7:38,50, tyč: 1. R. Lavillenie (Fr.) 570, dálka: 1. Cáceres (Šp.) 799.

Ženy - 60 m: 1. Collinsová (USA) 7,20, 2. Del Ponteová (Švýc.) 7,27, 3. K. Seidlová (ČR) 7,30, 400 m: 1. Folorunsová (It.) 52,56, běh B: 1. Sprungerová (Švýc.) 52,56, ...3. Vondrová (ČR) 52,99, 1500 m: 1. Embayeová 4:07,94, 3000 m: 1. Workuová (obě Et.) 8:37,58, 60 m př.: 1. Amusanová (Nig.) 7,84, výška: 1. Mahučichová 202 - juniorský světový rekord, 2. Levčenková (obě Ukr.) 199, 3. Onnenová (Něm.) 196, dálka: 1. Bechová-Romančuková (Ukr.) 692, 2. Mihambová (Něm.) 683, Sagniaová (Švéd.) 672.

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Trénink na sjezd Světového poháru lyžařů

Přidat do mých lig

1. Clarey (Fr.) 1:41,29, 2. Kilde -0,02, 3. Jansrud (oba Nor.) -0,39.

Nové Město na Moravě - Mistrovství ČR v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint klasickou technikou
Muži - 1,5 km:
1. M. Novák (Dukla Liberec), 2. Šeller (SC Plzeň), 3. Rypl (Dukla Liberec).

Ženy - 1,3 km: 1. Hynčicová (Dukla Liberec), 2. Razýmová (SC Plzeň), 3. Holíková (Skuhrov nad Bělou).

Seefeld (Rak.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 11:35,5, 2. Geiger (Něm.) -44,3, 3. Graabak -44,5, 4. Björnstad -47,5, 5. J. L. Oftebro (všichni Nor.) a A. Watabe (Jap.) oba -50,6, 7. H. J. Riiber (Nor.) -54,6, 8. Frenzel (Něm.) -56,8, 9. Greiderer (Rak.) -1:06,9, 10. Herola (Fin.) -1:09,0, ...29. Portyk -2:07,6, Pažout (oba ČR) nedokončil.

Průběžné pořadí (po 11 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 1010, 2. Graabak 651, 3. Geiger 635, 4. J. L. Oftebro 486, 5. Riessle (Něm.) 429, 6. Björnstad 401, ...23. Portyk 82, 42. Pažout 16, 47. Vytrval (ČR) 4.

konec
Atlanta
Philadelphia
127:117
konec
Boston
Golden State
119:104
konec
Cleveland
Toronto
109:115
konec
Denver
Utah
106:100
konec
LA Clippers
Sacramento
103:124
konec
Washington
Charlotte
121:107

Euroliga mužů

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Anadolu Efes Istanbul
78:85
konec
Valencie
Panathinaikos Atény
94:87

Renomia ŽBL

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Hradec Králové
44:92 (7:26, 22:38, 33:66)
konec
Trutnov
USK Praha
64:126 (15:35, 28:65, 43:100)

Liepaja (Lot.) - Kvalifikace mistrovství světa mužů

Přidat do mých lig

Skupina E

konec
Španělsko
Lichtenštejnsko
8:2

Skupina F

konec
Rakousko
Francie
4:3
konec
Lotyšsko
Německo
6:1

ostatní sportyPřidat do mých lig

Svatý Mořic (Švýc.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

1. Hermannová 2:19,87 (1:10,05+1:09,82), 2. Löllingová (obě Něm.) -0,41 (1:10,24+1:10,04), 3. Flocková (Rak.) -0,73 (1:10,25+1:10,35), ...11. Fernstädtová (ČR) -2,14 (1:11,05+1:10,96).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Löllingová 1472, 2. Hermannová 1419, 3. Flocková 1414, ...9. Fernstädtová 956.

Najdete na iDNES.cz