Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 8. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wigan
Preston
1:2
konec
Barnsley
Sheffield Wednesday
1:1
konec
Blackburn
Fulham
0:1
konec
Brentford
Middlesbrough
3:2
konec
Huddersfield
QPR
2:0
konec
Luton
Cardiff
0:1
konec
Reading
Hull
1:1
konec
Stoke
Charlton
3:1
konec
Swansea
Derby
2:3
konec
Nottingham
Leeds
2:0

Belgická liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
Waregem
4:0
konec
Cercle Bruggy
Mechelen
3:2
konec
St. Truiden
Eupen
5:2
konec
Mouscron
Ostende
3:1

Německá druhá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamburk
Karlsruhe
2:0
konec
Osnabrück
Norimberk
0:1
konec
Stuttgart
Aue
3:0

Nizozemská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Groningen
Arnhem
1:0
konec
Heerenveen
Venlo
1:1
konec
PSV Eindhoven
Tilburg
3:0
konec
Waalwijk
Zwolle
0:0

Polská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kielce
Zabrze
0:0
konec
Poznaň
Čenstochová
3:0
konec
Wisla Krakov
Bialystok
3:0

Portugalská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Belenenses
Santa Clara
0:2
konec
Famalicao
Guimaraes
0:7
konec
Braga
Gil Vicente
2:2
konec
FC Porto
Benfica Lisabon
3:2

Berlín (Něm.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Česko
5:2
konec
Německo
Švýcarsko
4:3 v prodl.

Göteborg (Švéd.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Česko
9:2
konec
Švédsko
Finsko
7:3

Klagenfurt (Rak.) - Rakouský pohár

Přidat do mých lig

Finále:
Rakousko - Dánsko 3:2 v prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)

O 3. místo:
Francie - Norsko 2:1 po sam. nájezdech (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)

Klášterec n.O.; Chomutov - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
3:4 po sam. nájezdech
konec
USA
Švédsko
5:2

Nottingham (V.B.) - Olympijská kvalifikace

Skupina J, 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Maďarsko
Rumunsko
3:2 v prodl.
konec
Velká Británie
Estonsko
7:1

Poprad (SR) - Kaufland Cup

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Rusko B
2:1

Švýcarská liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lausanne
Fribourg-Gottéron
4:6

Tranas (Švéd.) - Euro Hockey Tour žen

Přidat do mých lig

Finále:
Finsko - Švédsko 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

O 3. místo:
Švýcarsko - Rusko 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

O 5. místo:
Česko - Německo 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Ufa (Rus.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Česko
4:3
konec
Švédsko
Finsko
1:4

ATP Puné

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Gerasimov (8-Běl.)
Duckworth (6-Austr.)
7:6 (7:2), 6:4

Córdoba (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Schwartzman (1-Arg.)
Djere (4-Srb.)
6:1, 1:6, 6:2
konec
Garín (3-Chile)
Martin (SR)
2:6, 6:2, 6:2

Kvalifikace Fed Cupu

Přidat do mých lig

Murcia: Španělsko - Japonsko 3:1
Suárezová - Naraová 6:1, 6:3
Arruabarrenaová, Bolsovová - Aojamaová, Šibaharaová 2:6, 3:6

Biel: Švýcarsko - Kanada 3:1
Bencicová - Fernandezová 2:6, 6:7 (3:7)
Teichmannová - Dabrowská 6:3, 6:4

Florianópolis: Brazílie - Německo 0:4
Céová - Siegemundová 1:6, 2:6
Pigossiová, Stefaniová - Friedsamová, Lottnerová 1:6, 4:6

Kortrijk: Belgie - Kazachstán 3:1
Mertensová - Putincevová 6:1, 7:6 (7:1)
Flipkensová - Dijasová 6:3, 6:4

Haag: Nizozemsko - Bělorusko 2:3
Bertensová - Sabalenková 6:4, 6:4, Rusová - Sasnovičová 6:0, 5:7, 2:6
Bertensová, Schuursová - Sabalenková, Sasnovičová 6:4, 3:6, 6:7 (8:10)

Kluž: Rumunsko - Rusko 2:3
Bogdanová - Alexandrovová 5:7, 6:3, 5:7
Cristianová - Kuděrmětovová 7:5, 6:3
Cristianová, Ruseová - Blinkovová, Kalinská 3:6, 2:6

Bratislava: Slovensko - Británie 3:1
Šramková - Watsonová 0:6, 5:7
Schmiedlová - Dartová 7:5, 6:3

Everett: USA - Lotyšsko 3:2
Keninová - Ostapenková 3:6, 6:2, 2:6
S. Williamsová - Sevastovová 6:7 (5:7), 6:3, 6:7 (4:7)
Keninová, Matteková-Sandsová - Ostapenková, Sevastovová 6:4, 6:0

Montpellier (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Monfils (1-Fr.)
Krajinovič (7-Srb.)
7:6 (7:4), 6:2
konec
Pospisil (Kan.)
Goffin (2-Belg.)
6:3, 1:6, 7:5

Hustopeče - Hustopečské skákání, halový mítink ve skoku do výšky

Přidat do mých lig

Muži: 1. Gale (Brit.) 233, 2. Bednarek (Pol.) 230, 3. Wilson (Bah.) 230, ...9. Bahník (ČR) 224.

Ženy: 1. Mansonová (Brit.) 193, 2. Geraščenková (Ukr.) 190, 3. Lakeová (Brit.) 190, ...7. Sajdoková (ČR) 187.

Praha - Mistrovství ČR ve vícebojích

Přidat do mých lig

Ženy - pětiboj: 1. K. Dvořáková 4147 (60 m př.: 8,47 - výška: 171 - koule: 11,04 - dálka: 599 - 800 m: 2:20,82), 2. Zatloukalová (obě USK Praha) 4029, 3. Majerová (Škoda Plzeň) 3926.

Toruň (Pol.) - Halový mítink World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Muži
60 m:
1. Volko (SR) 6,58, 2. Van Gool (Niz.) 6,59, 3. Kilty (Brit.) 6,60, ...7. Stromšík (ČR) 6,73.
400 m: 1. Karam (Kuv.) 46,26.
800 m: 1. Kipruto (Keňa) 1:45,86, 2. Kszczot 1:46,01, 3. Lewandowski (oba Pol.) 1:46,05, ...9. Šnejdr (ČR) 1:47,37.
1500 m: 1. Fontes (Šp.) 3:38,57.
60 m př.: 1. Pozzi (Brit.) 7,53, 2. Eaton (USA) 7,54, 3. Czykier (Pol.) 7,54.
Tyč: 1. Duplantis 617 - světový rekord, 2. Jacobsson (oba Švéd.) a Ludwig (USA) oba 552.
Koule: 1. Staněk (ČR) 21,86, 2. Haratyk (Pol.) 21,50, 3. Mihaljevič (Chorv.) 21,42.

Ženy
60 m:
1. Collinsová (USA) 7,24, 2. Mihalinecová (Slovin.) 7,26, 3. Del Ponteová (Švýc.) 7,26, ...8. K. Seidlová (ČR) 7,41.
400 m: 1. Šwietá-Erseticová (Pol.) 51,37, 2. De Witteová (Niz.) 51,90, 3. Sprungerová 51,93, ...5. Vondrová (ČR) 52,41.
1500 m: 1. Tsegayová 4:00,09, 2. Hailuová (obě Et.) 4:01,79, 3. Arafiová (Mar.) 4:02,46, ...7. Mäki 4:09,82, 8. Vrzalová (obě ČR) 4:09,98.
60 m př.: 1. Talajová (Běl.) 7,87, 2. Amusanová (Nig.) 7,89, 3. Clemonsová (USA) 7,89.
Dálka: 1. Bechová-Romančuková (Ukr.) 696, 2. Brumeová (Nig.) 662, 3. Ugenová (Brit.) 652.

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Rebensburgová (Něm.) 1:41,94, 2. Brignoneová (It.) -0,61, 3. Ledecká (ČR) -0,83, 4. Goggiaová (It.) -0,95, 5. C. Suterová (Švýc.) -0,98, 6. Štuhecová (Slovin.) -1,52, 7. Hählenová (Švýc.) -1,63, 8. Vlhová (SR) -1,74, 9. Marsagliaová (It.) -1,77, 10. Reisingerová (Rak.) -1,80.

Průběžné pořadí sjezdu (po 6 z 9 závodů): 1. C. Suterová 317, 2. Shiffrinová (USA) 256, 3. Ledecká 253, 4. Brignoneová 234, 5. Rebensburgová 211, 6. Curtoniová (It.) 196.

Průběžné pořadí SP (po 23 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1225, 2. Brignoneová 1035, 3. Vlhová 862, 4. Bassinová (It.) 640, 5. Rebensburgová 556, 6. C. Suterová 517, ...13. Ledecká 320, 76. Dubovská 35, 91. Capová (obě ČR) 21.

Chamonix (Fr.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Noël (Fr.) 1:41,47 (48,05+53,42), 2. Haugan (Nor.) -0,21 (48,90+52,78), 3. Pertl -0,31 (48,82+52,96), 4. Matt (oba Rak.) -0,65 (49,48+52,64), 5. Zenhäusern (Švýc.) -0,70 (48,65+53,52), 6. Chorošilov (Rus.) -0,75 (48,71+53,51) a Foss-Solevaag (Nor.) -0,75 (48,63+53,59), 8. Schwarz (Rak.) -1,02 (48,63+53,86), 9. Myhrer (Švéd.) -1,13 (49,24+53,36), 10. Grange (Fr.) -1,30 (49,63+53,14).

Průběžné pořadí slalomu (po 9 z 12 závodů): 1. Kristoffersen (Nor.) 552, 2. Noël 550, 3. Yule (Švýc.) 495, 4. Zenhäusern 323, 5. Foss-Solevaag 297, 6. Pinturault (Fr.) 286.

Průběžné pořadí SP (po 28 z 44 závodů): 1. Kristoffersen 877, 2. Pinturault 822, 3. Kilde (Nor.) 820, 4. Mayer (Rak.) 692, 5. Feuz (Švýc.) 617, 6. Kriechmayr (Rak.) 588, ...132. Zabystřan (ČR) 12.

Falun (Švéd.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint klasickou technikou
Muži:
1. Golberg 2:51,83, 2. Valnes (oba Nor.) -0,52, 3. Bolšunov (Rus.) -0,92, 4. Pellegrino (It.) -2,40, 5. Taugböl (Nor.) -9,74, 6. Peterson (Švéd.) -49,48, ...13. Novák, v kvalifikaci 46. Šeller (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 22 z 38 závodů): 1. Bolšunov 1517 b., 2. Klaebo (Nor.) 1222, 3. Usťugov (Rus.) 864, 4. Niskanen (Fin.) 811, 5. Röthe (Nor.) 784, 6. Golberg 682, ...60. Novák 54, 91. Pechoušek 21, 121. Černý 5, 124. Knop 5, 126. Fellner (všichni ČR) 5.

Ženy: 1. Svahnová (Švéd.) 3:23,54, 2. Něprjajevová (Rus.) -0,08, 3. Sundlingová (Švéd.) -0,10, 4. Lampičová (Slovin.) -0,93, 5. Fallaová -3,70, 6. Jacobsenová (obě Nor.) -7,00, ...v kvalifikaci 44. Hynčicová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 22 z 38 závodů): 1. Johaugová (Nor.) 1575, 2. Něprjajevová 1167, 3. H. Wengová (Nor.) 1052, 4. Digginsová (USA) 800, 5. Jacobsenová 789, 6. Östbergová (Nor.) 680, ...26. Razýmová 234, 38. Janatová 109, 47. Nováková 67, 77. Beranová (všechny ČR) 15.

Hinzenbach (Rak.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Hölzlová (Rak.) 250,3 b. (86+91 m), 2. Lundbyová (Nor.) 240,6 (85,5+88), 3. Pinkelnigová (Rak.) 237,4 (86,5+86,5), ...v kvalifikaci 46. Indráčková, 47. Ptáčková, 57. Pešatová (všechny ČR).

Průběžné pořadí SP (po 12 z 21 závodů): 1. Hölzlová 930, 2. Lundbyová 895, 3. Pinkelnigová 779.

Willingen (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Leyhe (Něm.) 266,4 b. (139,5+144,5 m), 2. Lindvik (Nor.) 262,4 (140+143), 3. Stoch (Pol.) 254,6 (139,5+137,5), 4. Kraft (Rak.) 253,5 (135,5+141), 5. Geiger (Něm.) 252,0 (138,5+138), 6. Forfang (Nor.) 246,0 (138+137), 7. Schlierenzauer (Rak.) 241,7 (135+134,5), 8. P. Prevc (Slovin.) 241,6 (134,5+134,5), 9. R. Kobajaši (Jap.) 240,8 (134+135), 10. Semenič (Slovin.) 240,3 (136+137), ...28. Koudelka 217,5 (126,5+133), 32. Polášek 99,0 (126,5), 43. Štursa (všichni ČR) 81,5 (116).

Průběžné pořadí SP (po 19 z 30 závodů): 1. Kraft 1113, 2. Geiger 1045, 3. Kubacki (Pol.) 940, 4. R. Kobajaši 936, 5. Lindvik 687, 6. Stoch 673, ...25. Koudelka 196, 47. Polášek 15.

Liga mužů

Přidat do mých lig

Skupina A, 2. kolo

konec
Nymburk
Ústí nad Labem
102:78 (23:27, 51:49, 80:65)
konec
Pardubice
USK Praha
77:79 (19:19, 45:45, 65:69)
konec
Olomoucko
Svitavy
92:69 (25:23, 52:37, 76:48)

Skupina B, 2. kolo

konec
Brno
Ostrava
86:59 (23:16, 45:36, 69:51)
konec
Boston
Atlanta
112:107
konec
Indiana
Toronto
106:115
konec
Oklahoma City
Detroit
108:101
konec
Philadelphia
Memphis
119:107
konec
Phoenix
Houston
127:91
konec
Sacramento
Miami
105:97
konec
Utah
Portland
117:114
konec
Washington
Dallas
119:118

Brno - Final Four Českého poháru žen

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Liberec
3:0 (23, 16, 17)
konec
Olymp Praha
Prostějov
3:1 (18, 19, -20, 17)

Extraliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beskydy
Ostrava
3:2 (-19, -15, 19, 21, 12)
konec
Ústí nad Labem
Zlín
1:3 (-20, 20, -13, -17)
konec
Brno
Karlovarsko
2:3 (22, -22, 17, -21, -11)
konec
Kladno
Příbram
3:1 (-15, 22, 23, 17)
konec
Liberec
Odolena Voda
1:3 (17, -23, -23, -25)
konec
Lvi Praha
České Budějovice
0:3 (-24, -22, -22)

Špindlerův Mlýn - Mistrovství ČR ve snowvolejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Finále:
Trousil, F. Pihera, Mrkous - R. Kufa, D. Kufa, Bíza, Vála 2:0 (9, 17).
O 3. místo: Spozdil, Waber, M. Mach - Pála, M. Pihera, Šotola 2:0 (12, 13).

Ženy
Finále:
Cebáková, Kulhánková, Širůčková, Králíková - A. Dostálová, M. Dostálová, D. Žolnerčíková, K. Žolnerčíková 2:0 (15, 11).
O 3. místo: Vaňková, Klimešová, Kolderová, Kolouchová - Knoblochová, Lojková, Tučková 2:0 (16, 12).

Kolem Saúdské Arábie

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 5. etapě: 1. Bauhaus (Něm.) 17:53:38, 2. Bouhanni (Fr.) -2, 3. Costa (Portug.) -13, ...31. Kreuziger (ČR) -2:19.

pozemní hokejPřidat do mých lig

Mistrovství České republiky

Přidat do mých lig

Finále muži:
Rakovník - Bohemians 4:3 po nájezdech

Finále ženy:
Slavia - Rakovník 5:3

krasobrusleníPřidat do mých lig

Soul (Kor.) - Mistrovství čtyř kontinentů

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Kihiraová (Jap.) 232,34, 2. Jo Jong (Korea) 223,23, 3. Tennellová (USA) 222,97.

Sportovní dvojice: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung 217,51, 2. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (všichni Čína) 213,29, 3. Mooreová-Towersová, Marinaro (Kan.) 201,80.

Barwon Heads (Austr.) - Ženský turnaj Vic Open

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Calgary (Kan.) - Závody SP v rychlobruslení

Přidat do mých lig

Muži
1 000 m:
1. Kuližnikov (Rus.) 1:06,497, 2. Krol 1:07,017, 3. Nuis (oba Niz.) 1:07,019.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 5 závodů): 1. Verbij (Niz.) 176, 2. Krol 174, 3. Ning Čung-jen (Čína) 152.

5 000 m: 1. Roest (Niz.) 6:07,404, 2. Bloemen 6:07,426, 3. Fish (oba Kan.) 6:10,583.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Roest 240, 2. Semerikov 237, 3. Rumjancev (oba Rus.) 199.

Ženy
500 m:
1. Kodairaová (Jap.) 36,658, 2. Golikovová (Rus.) 36,780, 3. Herzogová (Rak.) 37,088, ...20. Zdráhalová (ČR) 39,029.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Kodairaová 324, 2. Golikovová 304, 3. Fatkulinová (Rus.) 280, ...29. Zdráhalová 76.

1 500 m: 1. M. Takagiová (Jap.) 1:50,337, 2. Blondinová (Kan.) 1:51,767, 3. Wüstová (Niz.) 1:51,993, ...11. Sáblíková 1:54,510, 14. Zdráhalová 1:55,279.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 5 závodů): 1. Wüstová 222, 2. Lalenkovová (Rus.) 174, 3. M. Takagiová 152, ...11. Zdráhalová 108, 19. Sáblíková 82.

Najdete na iDNES.cz