Středa 23. září 2020, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. září 2020 Berta

Sportovní výsledky 16. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antverpy
Charleroi
1:1
konec
Genk
Standard Lutych
1:3
konec
Waregem
Mouscron
1:2

Druhá německá liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Kiel
1:2
konec
Darmstadt
Sandhausen
1:0
konec
Karlsruhe
Osnabrück
1:1

Nizozemská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arnhem
Heerenveen
4:2
konec
Ajax Amsterodam
Waalwijk
3:0
konec
Sparta Rotterdam
Groningen
1:2
konec
Tilburg
Utrecht
1:1
konec
Zwolle
Feyenoord Rotterdam
3:4

Polská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bialystok
Kielce
0:0
konec
Zaglebie Lubin
Wisla Krakov
0:1
konec
Cracovia Krakov
Poznaň
2:1

Portugalská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Boavista Porto
Belenenses
1:2
konec
Marítimo
Pacos Ferreira
3:0
konec
Guimaraes
FC Porto
1:2
konec
Famalicao
Aves
1:1

Rakouská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Pölten
Admira
2:2
konec
Štýrský Hradec
Mattersburg
1:2
konec
Rapid Vídeň
Tirol
2:0

Skotská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Celtic Glasgow
1:2
konec
Glasgow Rangers
Livingston
1:0
konec
Kilmarnock
Hibernian
1:2

O nasazení v play off, 5. kolo nadstavby

konec
Salcburk
Klagenfurt
3:2
konec
Štýrský Hradec
Bolzano
1:4

O postup do play off, 5. kolo nadstavby

konec
Innsbruck
Orli Znojmo
2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
konec
Székesfehérvár
Dornbirn
9:1
konec
Linec
Villach
1:4

Německá liga

45. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Mannheim
4:3 v prodl.
konec
Mnichov
Bremerhaven
2:1
konec
Augsburg
Wolfsburg
2:4
konec
Düsseldorf
Kolín nad Rýnem
4:1
konec
Iserlohn
Krefeld
2:4
konec
Straubing
Ingolstadt
7:6
konec
Norimberk
Schwenningen
5:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Trenčín
3:1
konec
Košice
Budapešť
5:1
konec
Banská Bystrica
Liptovský Mikuláš
9:0
konec
Detva
Zvolen
3:2
konec
Poprad
Nitra
7:5

Švýcarská liga

45. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Biel
5:2

Buenos Aires (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Ruud (8-Nor.)
P. Sousa (Portug.)
6:1, 6:4

Hua Hin (Thaj.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Linetteová (5-Pol.)
Küngová (Švýc.)
6:3, 6:2.

Hua Hin (Thaj.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Rodionovová, Sandersová (4-Austr.)
Haasová, Perezová (Rak./Austr.)
6:3, 6:3

New York (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Edmund (8-Brit.)
Seppi (It.)
7:5, 6:1

Petrohrad (Rus.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bertensová (2-Niz.)
Rybakinová (8-Kaz.)
6:1, 6:3

Petrohrad (Rus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Aojamaová, Šibaharaová (1-Jap.)
Christianová, Guarachiová (USA/Chile)
4:6, 6:0, 10:3

Rotterdam (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Monfils (3-Fr.)
Auger-Aliassime (Kan.)
6:2, 6:4

Rotterdam (Niz.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Herbert, Mahut (2-Fr.)
Kontinen, Struff (Fin./Něm.)
7:6 (7:5), 4:6, 10:7

Anterselva (It.) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

Ženy - stíhací závod (10 km): 1. Wiererová (It.) 29:22,0 (1 tr. okruh), 2. Hermannová (Něm.) -9,5 (3), 3. Röiselandová (Nor.) -13,8 (3), 4. Öbergová (Švéd.) -22,3 (2), 5. Hinzová (Něm.) -26,8 (1), 6. I. Fialková (SR) -35,7 (2), 7. Preussová (Něm.) -40,6 (2), 8. Hauserová (Rak.) -51,4 (1), 9. Bendikaová (Lot.) -1:03,2 (2), 10. Gasparinová (Švýc.) -1:07,4 (1), ...25. Davidová -1:53,2 (3), 42. Charvátová -3:07,4 (7), 44. Kristejn Puskarčíková (všechny ČR) -3:12,8 (4).
Průběžné pořadí SP (po 15 z 24 závodů): 1. Wiererová 605 b., 2. Eckhoffová (Nor.) 545, 3. Öbergová 522, 4. Hermannová 513, 5. Röiselandová 489, 6. Tandrevoldová (Nor.) 411, ...16. Davidová 280, 25. Charvátová 209, 34. Kristejn Puskarčíková 161, 61. Jislová (ČR) 40

Muži - stíhací závod (12,5 km): 1. Jacquelin (Fr.) 31:15,2 (0 tr. okruhů), 2. J. T. Bö (Nor.) -0,4 (2), 3. Loginov (Rus.) -23,9 (1), 4. Fourcade (Fr.) -46,3 (2), 5. Peiffer (Něm.) 53,9 (1), 6. T. Bö (Nor.) -1:12,5 (2), 7. Fillon Maillet -1:25,9 (6), 8. Desthieux (oba Fr.) -1:26,9 (1), 9. Leitner (Rak.) -1:33,0 (2), 10. Christiansen (Nor.) -1:58,4 (1), ...22. Moravec -2:40,1 (1), 27. Krčmář -3:14,2 (4), 54. Štvrtecký (všichni ČR) -5:30,8 (6).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 24 závodů): 1. Fourcade 692 b., 2. Fillon Maillet 622, 3. J. T. Bö 576, 4. Loginov 544, 5. T. Bö 542, 6. Desthieux 536, ...22. Krčmář 210, 28. Moravec 161, 49. Štvrtecký 58, 71. Václavík 19, 75. Šlesingr 12, 77. Krupčík (všichni ČR) 7.

Bad Mitterndorf (Rak.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Konečné pořadí po 1. kole

Přidat do mých lig

1. Kraft (Rak.) 232,6 b. (230 m), 2. R. Kobajaši (Jap.) 231,9 (242,5), 3. Zajc (Slovin.) 230,1 (228,5), 4. Stoch (Pol.) 229,4 (232), 5. Prevc (Slovin.) 229,1 (232,5), 6. Geiger (Něm.) 227,3 (225), 7. Forfang 225,9 (227), 8. Johansson (oba Nor.) 224,3 (233,5), 9. Žyla (Pol.) 220,1 (223,5), 10. Leyhe (Něm.) 219,5 (222,5), ...25. Koudelka (ČR) 200,5 (222).

Průběžné pořadí SP (po 21 z 30 závodů): 1. Kraft 1273, 2. Geiger 1135, 3. R. Kobajaši 1045, 4. Kubacki (Pol.) 985, 5. Stoch 759, 6. Lindvik (Nor.) 733, ...26. Koudelka 202, 49. Polášek (ČR) 15.

Calgary (Kan.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

U-rampa:
Muži:
1. Hirano (Jap.) 94,75, 2. James (Austr.) 92,25, 3. Burgener (Švýc.) 89,50.
Konečné pořadí (po 5 závodech): 1. James 3800, 2. Tocuka (Jap.) 3400, 3. Hirano 2800.

Ženy: 1. Cchaj Süe-tchung (Čína) 87,25, 2. Onová (Jap.) 84,25, 3. Liou Ťia-jü (Čína) 82,75.
Konečné pořadí (po 5 závodech): 1. Cchaj Süe-tchung 3600, 2. Liou Ťia-jü 3000, 3. Castelletová (Šp.) 2850, ...21. Pančochová (ČR) 350.

Slopestyle:
Muži:
1. Collins (N. Zél.) 80,50, 2. Tobita (Jap.) 79,53, 3. Brearley (Kan.) 76,58.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 5 závodů): 1. Tobita 1616,4, 2. Collins 1340, 3. Henricksen (USA) 1290.

Ženy: 1. Blouinová (Kan.) 79,56, 2. Norendalová (Nor.) 75,68, 3. Ormerodová (Brit.) 68,71, ...10. Pančochová (ČR) 47,31.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 5 závodů): 1. Ormerodová 2600, 2. Blouinová 2200, 3. Voigtová (Kan.) 1250, ...21. Pančochová 500

Kranjská Gora (Rus.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Vlhová (SR) 1:47:56 (54,81+52,75), 2. Holdenerová (Švýc.) -0,24 (54,50+53,30), 3. Truppeová (Rak.) -0,89 (55,00+53,45), 4. Haverová-Lösethová (Nor.) -0,99 (54,39+54,16), 5. Liensbergerová -1,34 (55,35+53,55), 6. Mairová (obě Rak.) -1,90 (55,79+53,67), 7. Wikströmová (Švéd.) 2,32 (550,9+54,79), 8. Lysdahlová (Nor.) -2,43 (55,93+54,06), 9. Gisinová (Švýc.) -2,49 (56,00+54,05), 10. Fjällströmová (Švéd.) -2,59 (56,19+53,96), ...v 1. kole 35. Dubovská 57,98, Sommerová (obě ČR) nedokončila 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 6 z 9 závodů): 1. Vlhová 460 b., 2. Shiffrinová (USA) 440, 3. Liensbergerová 276, 4. Holdenerová 260, 5. Swennová Larssonová 235, 6. Haverová-Lösethová 228, ...32. Dubovská 29, 35. Capová (ČR) 21.

Průběžné pořadí SP (po 26 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1225, 2. Brignoneová (It.) 1112, 3. Vlhová 1071, 4. Bassinová (It.) 711, 5. Holdenerová 623, 6. Suterová (Švýc.) 617, ...14. Ledecká (ČR) 334, 81. Dubovská 35, 93. Capová 21.

Östersund (Švéd.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod 15 km klasicky: 1. Golberg (Nor.) 34:50,8, 2. Bolšunov (Rus.) -0,3, 3. Nyenget -2,1, 4. Röthe -2,5, 5. Holund -7,3, 6. Krogh -39,3, 7. Sundby -42,9, 8. Valnes (všichni Nor.) -51,3, 9. Niskanen (Fin.) -54,4, 10. Cologna (Švýc.) -54,7, ...28. Novák (ČR) -2:37,3.

Průběžné pořadí SP (po 25 z 40 závodů): 1. Bolšunov 1730 b., 2. Klaebo (Nor.) 1228, 3. Röthe 972, 4. Usťugov (Rus.) 896, 5. Niskanen 890, 6. Krüger (Nor.) 767, ...59. Novák 59, 95. Pechoušek 21, 122. Černý 5, 124. Knop 5, 126. Fellner (všichni ČR) 5.

Ženy - stíhací závod 10 km klasicky: 1. Johaugová 27:29,0, 2. Wengová -57,4, 3. Östbergová (všechny Nor.) -57,8, 4. Anderssonová (Švéd.) -58,6, 5. Lampičová (Slovin.) -1:38,7, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:39,4, 7. Stadloberová (Rak.) -1:40,0, 8. Jacobsenová (Nor.) -1:42,4, 9. Ribomová (Švéd.) -1:43,2, 10. Brennanová (USA) -1:43,3, ...37. Janatová (ČR) -4:48,5.

Průběžné pořadí SP (po 25 z 40 závodů): 1. Johaugová 1790, 2. Něprjajevová (Rus.) 1260, 3. Wengová 1214, 4. Jacobsenová 909, 5. Digginsová (USA) 876, 6. Östbergová 778, ...25. Razýmová 255, 40. Janatová 109, Nováková 67, 79. Beranová (všechny ČR) 15.

Liga žen

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trutnov
Chomutov
81:86 (25:29, 42:51, 49:67)

Švédská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Konečné pořadí

Přidat do mých lig

1. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) 1:11:43,1, 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -12,7, 3. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -20,2, 4. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -23,6, 5. Lappi, Ferm (Fin./Ford Fiesta) -32,4, 6. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -33,8, ...20. Mareš, Hloušek (ČR/Škoda Fabia) -7:44,9.

Průběžné pořadí (po 2 z 13 závodů): 1. Evans 42, 2. Neuville 42, 3. Ogier 22, 4. Rovanperä 30, 5. Lappi 24, 6. Tänak 20.

Pořadí týmů: 1. Toyota 73, 2. Hyundai 63, 3. Ford 40.

Závod Tour de La Provence - konečné pořadí po 4. etapě

Přidat do mých lig

1. Quintana (Kol.) 15:31:50, 2. Vlasov (Rus.) -1:04, 3. Lucenko (Kaz.) -1:28, ...41. Kreuziger -12:09, 48. Hirt (oba ČR) -13:52.

První liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Teplice
2:5 (1:2)
konec
Plzeň
Liberec
6:5 (3:5)

Adelaide (Austr.) - Ženský turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

1. Pak In-pi (Korea) 278 (67+69+68+74), 2. Olsonová (USA) 281 (68+72+71+70), 3. Delacourová (Fr.) 282 (72+70+67+73), 4. Jü Li-ou (Čína) 283 (73+67+70+73) a Alexová (USA) 283 (68+70+70+75), ...117. mj. Spilková (ČR) 151 (79+72).

Pacific Palisades (USA) - Závěr turnaje The Genesis Invitational série PGA Tour

Přidat do mých lig

(par 71): 1. Scott (Austr.) 273 (72+64+67+70), 2. Kang Song (Korea) 275 (69+67+70+69), Brown 275 (71+68+68+68) a Kuchar 275 (64+69+70+72), 5. DeChambeau 276 (68+70+69+69), Homa 276 (72+69+65+70), Dahmen (všichni USA) 276 (68+71+66+71), McIlroy (Sev. Ir.) 276 (68+67+68+73) a Macujama (Jap.) 276 (71+72+64+69).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Krasnojarsk (Rus.) - Mistrovství světa juniorů v curlingu

Přidat do mých lig

Mistrovství Evropy družstev v badmintonu v Liévinu (Francie):

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:
Dánsko - Nizozemsko 3:0.

Semifinále:
Dánsko - Rusko 3:0
Nizozemsko - Francie 3:2

Ženy:
Finále:
Dánsko - Německo 3:1
Semifinále:
Dánsko - Francie 3:1
Německo - Skotsko 3:1

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v zápase

Přidat do mých lig

Sigulda (Lot.) - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na bobech a na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Nikitinová (Rus.) 1:43,87 (51,85+52,02), 2. Gilardoniová (Švýc.) -0,34 (52,36+51,85), 3. Flocková (Rak.) -0,44 (52,29+52,02), ...12. Fernstädtová (ČR) -1,72 (52,82+52,77).

Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Löllingová (Něm.) 1632 b., 2. Flocková 1614, 3. Nikitinová 1595, ...9. Fernstädtová 1084.

Muži
Dvojboby:
1. Kibermanis, Miknis (Lot.) 1:39,18 (49,53+49,65), 2. Friedli, Jones (Švýc.) -0,36 (49,66+49,88), 3. Hafer, Hammers (Něm.) -0,52 (49,70+50,00), ...Dvořák, Nosek (ČR) diskvalifikováni.
Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Friedrich (Něm.) 1530, 2. Kibermanis 1478, 3. Kripps (Kan.) 1466, ...9. Dvořák 960.

Soči (Rus.) - Mistrovství světa v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Repilov (Rus.) 1:43,099 (51,513+51,586), 2. Müller -0,032 (51,564+51,567), 3. Kindl (oba Rak.) -0,202 (51,646+51,655), ...29. Lejsek (ČR) 53,187.

Týmová štafeta: 1. Německo (Taubitzová, Ludwig, Eggert/Benecken) 2:44,213, 2. Lotyšsko -0,321, 3. USA -0,344, ...9. ČR (Maršíková, Lejsek, Vejdělek/Pěkný) -6,132.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Salt Lake City (USA) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži:
1500 m:
1. Nuis 1:41,664, 2. Krol (oba Niz.) 1:41,735, 3. Mantia (USA) 1:42,164.
Závod s hromadným startem: 1. Bergsma (Niz.), 2. Belchos, 3. Gélinas-Beaulieu (oba Kan.).

Ženy:
1500 m:
1. Wüstová (Niz.) 1:50,925, 2. Lalenkovová 1:51,137, 3. Kazelinová (obě Rus.) 1:51,418, ...15. Zdráhalová (ČR) 1:54,241.
Závod s hromadným startem: 1. Blondinová (Kan.), 2. Kim Po-num (Korea), 3. Schoutenová (Niz.).

Kapské Město (JAR) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig