Středa 23. září 2020, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. září 2020 Berta

Sportovní výsledky 20. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Delray Beach (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Raonic (2-Kan.)
Stebe (Něm.)
7:5, 6:3
konec
Johnson (USA)
Sock (USA)
6:4, 5:7, 6:1
konec
Humbert (6-Fr.)
Kecmanovič (Srb.)
6:4, 7:6 (8:6)
konec
Tiafoe (USA)
Paul (USA)
7:5, 7:6 (7:4)

Dubaj (SAE) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Čeng Saj-saj (5-ČR/Čína)
Melicharová, Sü I-Fan (3-USA/Čína)
6:4, 5:7, 13:11
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
Keninová, Matteková-Sandsová (USA)
6:3, 6:0

Dubaj (SAE) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Bradyová (USA)
Muguruzaová (9-Šp.)
6:7 (5:7), 6:3, 6:4
konec
Martičová (8-Chorv.)
Kontaveitová (Est.)
7:6 (7:4), 6:1
konec
Halepová (1-Rum.)
Sabalenková (7-Běl.)
3:6, 6:2, 6:2

Marseille (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (1-Rus.)
Sinner (It.)
1:6, 6:1, 6:2
konec
Gerasimov (Běl.)
Goffin (3-Belg.)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Shapovalov (4-Kan.)
Čilič (Chorv.)
6:4, 4:6, 6:2
konec
Simon (Fr.)
Bedene (Slovin.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
Auger-Aliassime (7-Kan.)
Herbert (Fr.)
6:0, 6:7 (6:8), 7:6 (11:9)

Rio de Janeiro (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Thiem (1-Rak.)
Munar (Šp.)
6:7 (5:7), 6:3, 6:4
konec
Sonego (It.)
Lajovič (2-Srb.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:5)
konec
Čorič (5-Chorv.)
Wild (Braz.)
6:3, 1:6, 7:6 (7:5)
konec
Mager (It.)
Domingues (Portug.)
6:3, 7:6 (7:5)

Anterselva (It.) - Závod mistrovství světa

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta dvojic: 1. Röiselandová, J.T. Bö (Nor.) 34:19,9 (0 trest. okruhů + 6 dobíjení), 2. Preussová, Lesser (Něm.) -17,6 (0+5), 3. Bescondová, Jacquelin (Fr.) -29,8 (0+4), 4. H. Öbergová, Samuelsson (Švéd.) -35,2 (0+7), 5. Häckiová, Weger (Švýc.) -40,6 (0+9), 6. Hauserová, Eder (Rak.) -54,5 (0+4), 7. Kuklinová, Jelisejev (Rus.) -1:00,5 (0+6), 8. Lunderová, Gow (Kan.) -1:03,4 (0+7), 9. Wiererová, Hofer (It.) -1:15,3 (1+13), 10. Merkušynová, Pidručnyj (Ukr.) -1:27,2 (0+8), ...14. Davidová, Krčmář (ČR) -1:59,6 (1+12).

Crans Montana (Švýc.) - Trénink na sjezd SP žen v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

1. Ortliebová (Rak.) 1:29,05 min., 2. Brignoneová (It.) -0,96, 3. Hählenová (Švýc.) -1,03, ...42. Ledecká (ČR) -4,89.

Storlien; Meraaker (Švéd.; Nor.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 34 km volně s hromadným startem: 1. Bolšunov (Rus.) 1:19:34,9, 2. Klaebo -51,7, 3. Iversen -51,8, 4. Nyenget -52,4, 5. Krogh (všichni Nor.) -52,8, 6. Cologna (Švýc.) -55,1, 7. Röthe (Nor.) -55,2, 8. Furger (Švýc.) -55,4, 9. Krüger (Nor.) -55,5, 10. Melničenko (Rus.) -57,6, ...56. Novák (ČR) -5:57,1.

Průběžné pořadí SP (po 27 z 40 závodů): 1. Bolšunov 1810 b., 2. Klaebo 1324, 3. Röthe 1024, 4. Niskanen (Fin.) 902, 5. Usťugov (Rus.) 896, 6. Golberg (Nor.) 824, ...57. Novák 65, 96. Pechoušek 21, 124. Černý 5, 126. Knop 5, 128. Fellner (všichni ČR) 5. 

Ženy - 34 km volně s hromadným startem: 1. Johaugová 1:26:32,8, 2. Östbergová -4,0, 3. H. Wengová (všechny Nor.) -1:21,6, 4. Anderssonová (Švéd.) -2:00,5, 5. Jacobsenová -3:06,5, 6. T. Wengová (obě Nor.) -3:10,3, 7. Digginsová (USA) -3:13,9, 8. Ribomová (Švéd.) -3:31,1, 9. Stadloberová (Rak.) -3:32,1, 10. Brennanová (USA) -3:41,9.

Průběžné pořadí SP (po 27 z 40 závodů): 1. Johaugová 1890, 2. H. Wengová 1303, 3. Něprjajevová (Rus.) 1260, 4. Jacobsenová 989, 5. Digginsová 932, 6. Östbergová 839, ...26. Razýmová 255, 37. Janatová 119, 52. Nováková 67, 79. Beranová (všechny ČR) 15.

Euroliga mužů

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zenit Petrohrad
Alba Berlín
81:83
konec
Olympiakos Pireus
Villeurbanne
77:68
konec
Fenerbahce Istanbul
Real Madrid
65:94
konec
Milán
Chimki Moskva
69:78
konec
Baskonia Vitoria
Žalgiris Kaunas
60:74

Euroliga žen

Skupina B - 13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdyně
Lyon
82:92
konec
Šoproň
Dynamo Kursk
61:74
konec
Girona
Schio
65:53.

Extraliga žen

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
Olomouc
0:3 (-17, -23, -15)
konec
KP Brno
Šternberk
3:2 (-22, 21, -18, 17, 11)
konec
Přerov
Frýdek-Místek
3:0 (17, 23, 14)
konec
Ostrava
Olymp Praha
2:3 (-30, 22, -22, 22, -10)

PRAHA - mezinárodní turnaj

Přidat do mých lig

Vidit (Indie) - Navara (ČR) 0:1, Viťugov (Rus.) - Duda (Pol.) 0,5:0,5, Firúzdža (FIDE) - Shankland (USA) 0,5:0,5, Harikrišna (Indie) - Ragger (Rak.) 0,5:0,5, Grandelius (Švéd.) - Antón Guijarro (Šp.) 0:1.

Průběžné pořadí: 1. Vidit 5, 2. Viťugov, 3. Firúzdža oba 4,5, ...7. Navara 4.

stolní tenisPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra - 1. kolo:
Širuček (ČR) - Mizutani (Jap.) bez boje.Čtyřhra - 1. kolo: Duda, Franziska (Něm.) - Polanský, Širuček (ČR) 3:1 (-6, 6, 4, 9).

Ženy:
Dvouhra - 1. kolo:
Katová (Jap.) - Matelová (ČR) 4:0 (8, 9, 2, 10).

Čtyřhra - 1. kolo: Mantzová, Wan Jüan (Něm.) - Matelová, Balážová (ČR/SR) 3:2 (3, -5, -5, 13, 8).