Pátek 7. srpna 2020, svátek má Lada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 7. srpna 2020 Lada

Sportovní výsledky 21. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Francouzský Ligový pohár

Semifinále

Přidat do mých lig

Druhá anglická liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barnsley
Preston
0:3
konec
Middlesbrough
Birmingham
1:1

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 29. kolo

Přidat do mých lig

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Detva
Poprad
3:5
konec
Zvolen
Košice
3:2
konec
Miškovec
Michalovce
1:2
konec
Nové Zámky
Nitra
4:2
konec
Slovan Bratislava
Banská Bystrica
3:4 v prodl.
konec
Budapešť
Trenčín
3:6

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
HV 71
Linköping
1:4
konec
Rögle
Skelleftea
4:0

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Zug
Langnau
2:1
konec
Biel
Ambri-Piotta
3:1
konec
Lugano
Rapperswil
2:1

Australian Open - muži

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nadal (1-Šp.)
Dellien (Bol.)
6:2, 6:3, 6:0
konec
Medveděv (4-Rus.)
Tiafoe (USA)
6:3, 4:6, 6:4, 6:2
konec
Thiem (5-Rak.)
Mannarino (Fr.)
6:3, 7:5, 6:2
konec
A. Zverev (7-Něm.)
Cecchinato (It.)
6:4, 7:6 (7:4), 6:3
konec
Bautista (9-Šp.)
F. López (Šp.)
6:2, 6:2, 7:5
konec
Monfils (10-Fr.)
Lu Jen-hsun (Tchaj-wan)
6:1, 6:4, 6:2
konec
Goffin (11-Belg.)
Chardy (Fr.)
6:4, 6:3, 6:1
konec
Fognini (12-It.)
Opelka (USA)
3:6, 6:7 (3:7), 6:4, 6:3, 7:6 (7:5)
konec
Schwartzman (14-Arg.)
Harris (JAR)
6:4, 6:2, 6:2
konec
Wawrinka (15-Švýc.)
Džumhur (Bosna)
7:5, 6:7 (4:7), 6:4, 6:4
konec
Chačanov (16-Rus.)
Vilella (Šp.)
4:6, 6:4, 7:6 (7:4), 6:3
konec
Rubljov (17-Rus.)
O’Connell (Austr.)
6:3, 0:6, 6:4, 7:6 (7:5)
konec
Gulbis (Lot.)
Auger-Aliassime (20-Kan.)
7:5, 4:6, 7:6 (7:4), 6:4
konec
Paire (21-Fr.)
Stebe (Něm.)
6:4, 3:6, 6:3, 6:7 (2:7), 6:0
konec
Kyrgios (23-Austr.)
Sonego (It.)
6:2, 7:6 (7:3), 7:6 (7:1)
konec
Lajovič (24-Srb.)
Edmund (Brit.)
7:6 (9:7), 6:3, 7:6 (7:4)
konec
Basilašvili (26-Gruz.)
Kwon Sun-u (Korea)
6:7 (5:7), 6:4, 7:5, 3:6, 6:3
konec
Carreňo (27-Šp.)
Kovalík (SR)
6:4, 3:6, 6:1, 7:6 (7:2)
konec
Popyrin (Austr.)
Tsonga (28-Fr.)
6:7 (5:7), 6:2, 6:1, skreč
konec
Fritz (29-USA)
Griekspoor (Niz.)
6:3, 6:3, 6:3
konec
Hurkacz (31-Pol.)
Novak (Rak.)
6:7 (4:7), 1:6, 6:2, 6:3, 6:4
konec
Raonic (32-Kan.)
Giustino (It.)
6:2, 6:1, 6:3
konec
Čilič (Chorv.)
Moutet (Fr.)
6:3, 6:2, 6:4
konec
Ito (Jap.)
Gunneswaran (Indie)
6:4, 6:2, 7:5
konec
Sinner (It.)
Purcell (Austr.)
7:6 (7:2), 6:2, 6:4
konec
Davidovich (Šp.)
Gombos (SR)
4:6, 6:4, 2:6, 6:3, 6:2
konec
Millman (Austr.)
Humbert (Fr.)
7:6 (7:3), 6:3, 1:6, 7:5
konec
Garín (Chile)
Travaglia (It.)
6:4, 6:3, 6:4
konec
Paul (USA)
Mayer (Arg.)
4:6, 6:4, 6:4, 6:4
konec
Sandgren (USA)
Trungelliti (Arg.)
6:1, 6:4, 7:5
konec
Polmans (Austr.)
Kukuškin (Kaz.)
6:4, 6:3, 4:6, 6:7 (8:10), 6:4
konec
Thompson (Austr.)
Bublik (Kaz.)
6:4, 6:3, 6:2
konec
M. Ymer (Švéd.)
Učijama (Jap.)
6:4, 6:1, 6:2
konec
Bedene (Slovin.)
Duckworth (Austr.)
6:4, 6:7 (5:7), 6:7 (5:7), 6:2, 6:4
konec
Verdasco (Šp.)
Donskoj (Rus.)
7:5, 6:2, 6:1
konec
Krajinovič (Srb.)
Halys (Fr.)
7:6 (9:7), 7:6 (7:1), 3:6, 4:6, 7:5
konec
Mmoh (USA)
Andújar (Šp.)
6:1, 6:4, 6:4
konec
Seppi (It.)
Kecmanovič (Srb.)
6:4, 6:4, 7:6 (7:3)
konec
Sugita (Jap.)
Benchetrit (Fr.)
6:2, 6:0, 6:3
konec
Bolt (Austr.)
Ramos (Šp.)
7:6 (7:1), 1:6, 6:7 (5:7), 6:1, 6:4
konec
Gojowczyk (Něm.)
Eubanks (USA)
7:6 (7:1), 6:3, 4:6, 6:0
konec
Herbert (Fr.)
Norrie (Brit.)
7:5, 3:6, 3:6, 7:5, 6:4
konec
Munar (Šp.)
Gaston (Fr.)
7:5, 5:7, 6:0, 6:3
konec
Delbonis (Arg.)
J. Sousa (Portug.)
6:3, 6:4, 7:6 (7:3)
konec
Martínez (Šp.)
Koepfer (Něm.)
6:3, 6:4, 7:5
konec
Karlovič (Chorv.)
Pospisil (Kan.)
7:6 (7:4), 6:4, 7:5
konec
Simon (Fr.)
P. Cuevas (Urug.)
6:1, 6:3, 6:3
konec
Tabilo (Chile)
Galán (Kol.)
4:6, 6:3, 6:4, 6:7 (6:8), 6:4
konec
Isner (USA)
Monteiro (Braz.)
6:7 (5:7), 7:6 (7:4), 7:6 (9:7), 7:6 (7:5)
konec
Gerasimov (Běl.)
Ruud (Nor.)
6:3, 7:6 (8:6), 1:6, 4:6, 7:6 (10:6)
konec
Anderson (JAR)
Ivaška (Běl.)
6:4, 2:6, 4:6, 6:4, 7:6 (10:8)

Australian Open - ženy

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bencicová (6-Švýc.)
Schmiedlová (SR)
6:3, 7:5
konec
Keysová (10-USA)
Kasatkinová (Rus.)
6:3, 6:1
konec
Džabúrová (Tun.)
Kontaová (12-Brit.)
6:4, 6:2
konec
Riskeová (18-USA)
Wang Ja-fan (Čína)
7:6 (7:5), 2:6, 6:3
konec
Vekičová (19-Chorv.)
Šarapovová (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Sakkariová (22-Řec.)
Gasparjanová (Rus.)
6:2, 6:2
konec
Jastremská (23-Ukr.)
Juvanová (Slovin.)
6:1, 6:1
konec
Wang Čchiang (27-Čína)
Parmentierová (Fr.)
7:6 (7:2), 6:3
konec
Rybakinová (29-Kaz.)
Peraová (USA)
6:3, 6:2
konec
Garciaová (Fr.)
Brengleová (USA)
6:7 (5:7), 6:2, 6:2
konec
Ferrová (Fr.)
Van Uytvancková (Belg.)
6:2, 6:1
konec
Hercogová (Slovin.)
Petersonová (Švéd.)
6:3, 6:3
konec
Hibinová (Jap.)
Pcheng Šuaj (Čína)
4:6, 7:6 (8:6), 6:3
konec
Rusová (Niz.)
Linetteová (Pol.)
1:6, 6:3, 6:4
konec
Ostapenková (Lot.)
Samsonovová (Rus.)
6:1, 6:4
konec
Svitolinová (5-Ukr.)
Boulterová (Brit.)
6:4, 7:5
konec
Dijasová (Kaz.)
Anisimovová (21-USA)
6:3, 4:6, 6:3
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Sevastovová (31-Lot.)
6:1, 6:1
konec
Minnenová (Belg.)
Sasnovičová (Běl.)
7:6 (7:3), 4:6, 7:5
konec
Davisová (USA)
Fernandezová (Kan.)
6:4, 6:2
konec
Muguruzaová (Šp.)
Rogersová (USA)
0:6, 6:1, 6:0
konec
Giorgiová (It.)
Lottnerová (Něm.)
6:3, 6:3
konec
Putincevová (Kaz.)
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
6:1, 6:3
konec
Siegemundová (Něm.)
Vandewegheová (USA)
6:1, 6:4
konec
Bellisová (USA)
Mariaová (Něm.)
6:0, 6:2
konec
Halepová (4-Rum.)
Bradyová (USA)
7:6 (7:5), 6:1
konec
Bertensová (9-Niz.)
Beguová (Rum.)
6:1, 6:4
konec
Collinsová (26-USA)
Djačenková (Rus.)
6:1, 3:6, 6:4
konec
Arina Rodionovová (Austr.)
Bondarenková (Ukr.)
3:6, 7:6 (7:5), 6:0
konec
Blinkovová (Rus.)
Paoliniová (It.)
7:5, 6:4
konec
Cornetová (Fr.)
Niculescuová (Rum.)
5:7, 6:1, 6:0
konec
Kerberová (17-Něm.)
Cocciarettová (It.)
6:2, 6:2
konec
Dartová (Brit.)
Doiová (Jap.)
2:6, 6:4, 7:6 (10:6)
konec
Honová (Austr.)
Kozlovová (Ukr.)
6:3, 6:4

Liga mistrů

Skupina C, 12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Peristeri
Mornar Bar
72:67
konec
Bamberg
VEF Riga
91:53

Český pohár mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Opava
79:83 (45:39)
konec
Olomoucko
USK Praha
68:89 (42:45)
konec
Milwaukee
Chicago
111:98
konec
Atlanta
Toronto
117:122
konec
Boston
LA Lakers
139:107
konec
Brooklyn
Philadelphia
111:117
konec
Charlotte
Orlando
83:106
konec
Cleveland
New York
86:106
konec
Houston
Oklahoma City
107:112
konec
Memphis
New Orleans
116:126
konec
Miami
Sacramento
118:113 po prodl.
konec
Minnesota
Denver
100:107
konec
Phoenix
San Antonio
118:120
konec
Portland
Golden State
129:124 po prodl.
konec
Utah
Indiana
118:88
konec
Washington
Detroit
106:100

Extraliga žen

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Šternberk
0:3 (-14, -24, -22)

Austrálie - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. etapa (150 km):1. Bennett (Ir./Deceuninck-Quick Step) 3:28:54, 2. Philipsen (Belg./SAE Team Emirates), 3. Baška (SR/Bora-hansgrohe), 4. Viviani (It./Cofidis), 5. Greipel (Něm./Izrael Start-Up Nation), 6. Halvorsen (Nor./EF Pro Cycling), ...94. Černý (ČR/CCC) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Bennett 3:28:44, 2. Philipsen -4, 3. Baška -6, 4. Impey (JAR/Mitchelton-Scott), 5. Drizners (Austr./UniSA-Australia) oba -7, 6. Lawless (Brit./Ineos) -8, ...94. Černý -10.

První liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Vysoké Mýto
7:2 (2:1)