Úterý 22. září 2020, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. září 2020 Darina

Sportovní výsledky 29. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waasland-Beveren
Anderlecht
0:3
konec
Eupen
Mouscron
2:1
konec
Waregem
Kortrijk
2:2
konec
Antverpy
Ostende
3:1

Druhá anglická liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hull
Leeds
0:4
konec
Blackburn
Swansea
2:2
konec
Cardiff
Brentford
2:2
konec
Fulham
Preston
2:0
konec
Huddersfield
Charlton
4:0
konec
Luton
Stoke
1:1
konec
Millwall
Bristol
1:1
konec
QPR
Birmingham
2:2
konec
Reading
Barnsley
2:0
konec
Sheffield Wednesday
Derby
1:3
konec
West Bromwich
Wigan
0:1

Druhá německá liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Hamburk
3:0
konec
Darmstadt
Heidenheim
2:0
konec
Fürth
Stuttgart
2:0

Liga žen

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Pardubice
8:0 (5:0)
konec
Brno
Slavia
1:3 (0:2)
konec
Slovácko
Liberec
0:1 (0:1)

Nizozemská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Haag
Almelo
0:0
konec
Venlo
Sittard
0:0
konec
Zwolle
Arnhem
4:3
konec
Twente Enschede
Heerenveen
2:3

Polská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wisla Krakov
Plock
2:2
konec
Zabrze
Štětín
3:1
konec
Legia Varšava
Cracovia Krakov
2:1

Portugalská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rio Ave
Belenenses
0:0
konec
Boavista Porto
Gil Vicente
0:1

Ruská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Jekatěrinburg
1:1
konec
Dynamo Moskva
Spartak Moskva
0:2
konec
Groznyj
FK Rostov
1:1
konec
Petrohrad
Lokomotiv Moskva
0:0

11. ročník Š.L.A.H. Šroubek Cup 2019/2020

23. kolo

Přidat do mých lig

O nasazení v play off, 10. kolo nadstavby

konec
Salcburk
Štýrský Hradec
4:2
konec
Vídeň
Klagenfurt
2:1 v prodl.

O postup do play off, 10. kolo nadstavby

konec
Znojmo
Dornbirn
5:3 (2:1, 3:2, 0:0)
konec
Linec
Székesfehérvár
5:6 v prodl.
konec
Villach
Innsbruck
6:3

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Lukko Rauma
1:7
konec
Hämeenlinna
Pelicans Lahti
4:1
konec
Ilves Tampere
KalPa Kuopio
3:0
konec
Jukurit Mikkeli
IFK Helsinky
3:2 v prodl.
konec
Kärpät Oulu
Jyväskylä
3:1
konec
SaiPa Lappeenranta
Sport Vaasa
2:0
konec
TPS Turku
Tappara Tampere
0:5

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Oskarshamn
5:4
konec
Lulea
Frölunda
4:1
konec
Malmö
Färjestad
3:1
konec
HV 71
Brynäs
5:6 v prodl.
konec
Rögle
Linköping
3:2 po sam. nájezdech
konec
Skelleftea
Leksand
8:2
konec
Växjö
Örebro
4:1

Švýcarská liga

50. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Zug
4:1
konec
Davos
Rapperswil
5:3
konec
Fribourg-Gottéron
Ženeva
1:6
konec
Langnau
Biel
4:2
konec
Lausanne
Bern
3:2
konec
Lugano
Ambri-Piotta
1:4

Acapulco (Mex.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - finále

konec
Nadal (1-Šp.)
Fritz (USA)
6:3, 6:2

Acapulco (Mex.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Kubot, Melo (2-Pol./Braz.)
Cabal, Farah (1-Kol.)
7:6 (8:6), 6:7 (4:7), 11:9

Acapulco (Mex.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - finále

konec
Watsonová (7-Brit.)
Fernandezová (Kan.)
6:4, 6:7 (8:10), 6:1

Acapulco (Mex.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Krawczyková, Olmosová (2-USA/Mex.)
Bondarenková, Fichmanová (Ukr./Kan.)
6:3, 7:6 (7:5)

Dubaj (SAE) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Venus, Peers (N. Zél./Austr.)
Marach, Klaasen (4-Rak./JAR)
6:3, 6:2

Dvouhra - finále:

konec
Djokovič (1-Srb.)
Tsitsipas (2-Řec.)
6:3, 6:4

Santiago de Chile - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále

konec
Carballés, Davidovich (Šp.)
Arevalo, O’Mara (2-Salv./Brit.)
7:6 (7:3), 6:1

Dvouhra - semifinále

konec
Ruud (2-Nor.)
Ramos (3-Šp.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Seyboth Wild (Braz.)
Olivo (6-Arg.)
6:1, 6:3

MINSK - mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Sprint
Muži
: 1. Jelisejev (Rus.) 23:46,4 (1 trest. okruh), 2. Rastorgujevs (Lot.) -4,1 (1), 3. Andersen (Nor.) -25,5 (1), ...31. Žemlička -1:36,8 (1), 32. Václavík -1:37,7 (2), 37. Krupčík -1:42,5 (2), 51. Hornig -2:02,6 (1), 92. Karlík (všichni ČR) -3:40,3 (5).

Ženy: 1. Högbergová (Švéd.) 22:39,6 (1), 2. Lienová (Nor.) -14,4 (0), 3. Krjuková (Běl.) -15,9 (1), ...33. Jurčová -2:01,8 (0), 34. Vinklárková -2:03,6 (0), 35. Voborníková -2:12,3 (3), 42. Tkadlecová (všechny ČR) -2:21,5 (2).

Blue Mountain (Kan.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom
Muži:
1. Karl (Rak.) a 2. Felicetti (It.), 3. Sobolev (Rus.).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 13 závodů): 1. Fischnaller (It.) 6410, 2. Prommegger (Rak.) 3420, 3. Felicetti 3370, ...76. Brůžek 13,4, 77. Počinek (oba ČR) 13,1.

Ženy: 1. Hofmeisterová, 2. Jörgová (obě Něm.), 3. Ulbingová (Rak.).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 13 závodů): 1. Hofmeisterová (Něm.) 7260, 2. Zoggová (Švýc.) 5400, 3. Jörgová 4330, ...14. Ledecká 1800, 50. Maděrová (obě ČR) 39,9.

Deštné v Orlických horách - Finále SP v lyžařské disciplíně Big Air

Přidat do mých lig

Muži: 1. Adelisse (Fr.) 194,25, 2. Ruud 191,50, 3. Samnoey (oba Nor.) 188,50, ...v kvalifikaci 28. Hudeček, 29. Švancer, 30. Breský, 35. Palkoska, 36. Ferbr, 42. Ševeček (všichni ČR).
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Ruud 310 b., 2. Hall (USA) 240, 3. Adelisse 188, ...52. Švancer 5, 55. Hudeček 3, 58. Breský 1.

Ženy:
Konečné pořadí SP (po 3 závodech):
1. Tannová 240, 2. Gremaudová (obě Švýc.) 200, 3. Killiová (Nor.) 195.

Hinterstoder (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - super-G: 1. Kriechmyar (Rak.) 1:33,08, 2. M. Caviezel (Švýc.) -0,05, 3. Mayer (Rak.) -0,08, 4. Pinturault (Fr.) -0,24, 5. Feuz (Švýc.) -0,93, 6. Jansrud (Nor.) -1,15, 7. Allegre (Fr.) -1,58, 8. Casse -1,65, 9. Buzzi (oba It.) -1,67, 10. G. Caviezel (Švýc.) -1,94, ...45. Zabystřan (ČR) -6,10.

Průběžné pořadí super-G (po 6 z 8 závodů): 1. M. Caviezel 365, 2. Kriechmayr 362, 3. Kilde (Nor.) 336, 4. Mayer 324, 5. Jansrud 305, 6. Casse 209.

Průběžné pořadí SP (po 33 z 44 závodů): 1. Kilde 1022, 2. Kristoffersen (Nor.) 957, 3. Pinturault 948, 4. Mayer 776, 5. Kriechmayr 754, 6. Feuz 742, ...137. Zabystřan 12.

La Thuile (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - superobří slalom: 1. Ortliebová (Rak.) 1:11,72, 2. Brignoneová (It.) -0,01, 3. C. Suterová (Švýc.) -0,07, 4. Vlhová (SR) -0,39, 5. Bassinová (It.) -0,51, 6. Ledecká (ČR) -0,55, 7. Curtoniová (It.) -0,78, 8. Hählenová -0,82, 9. Holdenerová -0,95, 10. Gutová-Behramiová (všechny Švýc.) -0,98.

Průběžné pořadí superobřího slalomu (po 6 ze 7 závodů): 1. C. Suterová 360 b., 2. Brignoneová 341, 3. Schmidhoferové (Rak.) 217, 4. Gutová-Behramiová 209, 5. Venierová (Rak.) 205, 6. Ortliebová 191, ...21. Ledecká 81.

Průběžné pořadí SP (po 30 z 38 závodů): 1. Brignoneová 1378, 2. Shiffrinová (USA) 1225, 3. Vlhová 1189, 4. C. Suterová 837, 5. Bassinová 817, 6. Holdenerová 791, ...10. Ledecká 503, 84. Dubovská 35, 101. Capová (všechny ČR) 21.

Lahti (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Sprint dvojic: 1. Graabak, J. M. Riiber (Nor.) 29:06,3, 2. Weber, Faisst -28,1, 3. Rydzek, Geiger (všichni Něm.) -30,8, 4. Andersen, Björnstad (Nor.) -37,4, 5. Klapfer, Fritz -45,1, 6. Orter, Jöbstl (všichni Rak.) -45,9, ...10. Portyk, Vytrval (ČR) -2:27,5.

Lahti (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Družstva: 1. Německo (Schmid, Paschke, Leyhe, Geiger) 984,1, 2. Slovinsko (C. Prevc, Zajc, P. Prevc, Lanišek) 981,8, 3. Rakousko (Aschenwald, Huber, Hayböck, Kraft) 979,3, 4. Norsko 958,1, 5. Japonsko 921,4, 6. Polsko 917,3.

Lahti (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky: 1. Niskanen (Fin.) 32:15,5, 2. Bolšunov (Rus.) -10,1, 3. Holund (Nor.) -28,8, 4. Semikov (Rus.) -38,8, 5. Röthe -47,9, 6. Krüger -49,4, 7. Golberg -54,1, 8. Klaebo (všichni Nor.) -54,7, 9. Bessměrtnych -55,1, 10. Jakimuškin (oba Rus.) -59,3.
Průběžné pořadí SP (po 30 ze 40 závodů): 1. Bolšunov 2028 b., 2. Klaebo 1563, 3. Golberg 1238, 4. Röthe 1169, 5. Krüger 1163, 6. Niskanen 1147, ...65. Novák 71, 102. Pechoušek 21, 130. Černý 5, 132. Knop 5, 135. Fellner (všichni ČR) 5. 

Ženy - 10 km klasicky: 1. Johaugová (Nor.) 23:53,3, 2. Anderssonová (Švéd.) -3,4, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) -11,8, 4. Karlssonová (Švéd.) -21,9, 5. Östbergová (Nor.) -25,0, 6. Něprjajevová (Rus.) -31,2, 7. H. Wengová (Nor.) -34,9, 8. Hennigová (Něm.) -43,1, 9. Jacobsenová (Nor.) -55,8, 10. Matintalová (Fin.) -56,3.
Průběžné pořadí SP (po 30 ze 40 závodů): 1. Johaugová 2368 b., 2. H. Wengová 1647, 3. Něprjajevová 1300, 4. Jacobsenová 1231, 5. Östbergová 1110, 6. Digginsová (USA) 1047, ...27. Razýmová 255, 46. Janatová 119, 55. Nováková 67, 82. Beranová (všechny ČR) 15.

Oberwiesenthal (Něm.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích - sprint volnou technikou:
Junioři:
1. Evensen (Nor.) 2:33,44, 2. Grond (Švýc.) -2,32, 3. Cervinka (Něm.) -3,21, ...11. Lukeš (ČR).
Juniorky: 1. Lindströmová (Švéd.) 2:33,41, 2. Marciszová (Pol.) -0,47, 3. Wiggerová (Švýc.) -1,07, ...16. Antošová (ČR).

Liga mužů

Přidat do mých lig

Skupina A1, 4. kolo nadstavby

konec
Opava
USK Praha
82:71 (23:16, 41:34, 63:56)
konec
Pardubice
Olomoucko
96:90 (20:18, 51:38, 72:62)

Skupina A2, 3. kolo nadstavby

konec
Ostrava
Hradec Králové
85:74 (27:15, 50:40, 68:60)
konec
Kolín
Brno
77:78 (12:10, 29:39, 54:56)

Liga žen

Skupina A, 2. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
KP Brno
69:78
konec
Slavia Praha
Žabiny Brno
64:97
konec
Atlanta
Brooklyn
141:118
konec
LA Clippers
Denver
132:103
konec
Memphis
Sacramento
101:104
konec
Miami
Dallas
126:118
konec
Milwaukee
Oklahoma City
133:86
konec
New Orleans
Cleveland
116:104
konec
Orlando
Minnesota
136:125
konec
Phoenix
Detroit
111:113
konec
Toronto
Charlotte
96:99
konec
Utah
Washington
129:119

Extraliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beskydy
Zlín
2:3 (-16, 22, -24, 23, -15)
konec
Karlovarsko
Příbram
0:3 (-19, -17, -21)
konec
Kladno
České Budějovice
0:3 (-23, -18, -22)
konec
Liberec
Ostrava
3:1 (29, 22, -25, 20)
konec
Lvi Praha
Ústí nad Labem
3:0 (18, 15, 16)

Extraliga žen

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Ostrava
3:1 (17, 11, -18, 24)
konec
Šternberk
Frýdek-Místek
3:0 (19, 23, 18)
konec
Přerov
Olomouc
0:3 (-10, -16, -17)
konec
Liberec
Ostrava
3:1 (17, 11, -18, 24)
konec
KP Brno
VK Brno
– : –

Belgie - Závod Omloop Het Nieuwsblad (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo) 5:03:24, 2. Lampaert (Belg./Deceuninck-Quick Step) stejný čas, 3. Kragh Andersen (Dán./Sunweb) -6, 4. Trentin (It./CCC) -39, 5. Declercq (Belg./Deceuninck-Quick Step), 6. Teunissen (Niz./Jumbo Visma) oba -1:28, ...36. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -4:03.

Berlín (Něm.) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice

Finále

Přidat do mých lig

Muži
Omnium:
1. Thomas (Fr.) 158 b., 2. Van Schip (Niz.) 135, 3. Walls (Brit.) 117.

Ženy
Stíhací závod - finále:
Dygertová (USA) 3:16,937 (světový rekord) - Brennauerová 3:23,229, o 3. místo: Brausseová 3:24,284 - Kleinová (všechny Něm.) 3:26,342.

500 m s pevným startem: 1. Friedrichová (Něm.) 33,121, 2. Salazarová (Mex.) 33,154, 3. Veceová (It.) 33,171.

Bodovací závod dvojic: 1. Wildová, Pietersová (Niz.) 36, 2. Copponiová, Le Netová (Fr.) 24, 3. Paternosterová, Balsamová (It.) 20.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu

Přidat do mých lig

BOBY
Muži - čtyřbob (po dvou jízdách): 1. Německo (Walther, Krenz, Bluhm, Franke) 1:48,50 (54,30+54,20), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Kaufmanis, Springis, Miknis) -0,05 (54,36+54,19), 3. Německo (Lochner, Bauer, Weber, Rasp) -0,06 (54,25+54,31), ...7. Česko (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -0,43 (54,48+54,45).

SKELETON
Ženy: 1. Hermannová (Něm.) 3:54,52 (59,52+58,94+58,29+57,77), 2. Gilardoniová (Švýc.) -0,22 (58,96+58,87+58,26+58,65), 3. Flocková (Rak.) -1,21 (59,50+59,43+58,11+58,69), ...7. Fernstädtová (ČR) -1,98 (59,66+59,68+58,88+58,28).

Káhira (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži - finále: 1. Marosi (Maď.) 1470, 2. Čun Un-te (Korea) 1460, 3. Lanigan-O’Keeffe (Ir.) 1454, ...16. Vlach (ČR) 1402.

Königssee (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Berreiterová 1:41,476 (50,744+50,732), 2. Taubitzová (obě Něm.) -0,078 (50,830+50,724), 3. Děmčenková (Rus.) -0,147 (50,903+50,720), ...22. Maršíková (ČR) -3,176 (52,194+52,458).

Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Taubitzová 965, 1. Ivanovová (Rus.) 957, 3. Děmčenková 722, ...33. Maršíková 85. 

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:39,777 (49,863+49,914), 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,266 (49,944+50,099), 3. A. Šics, J. Šics (Lot.) -1,059 (50,418+50,418), ...16. Vejdělek, Pěkný (ČR) -3,798 (51,818+51,757).

Konečné pořadí (po 12 závodech): 1. Eggert, Benecken 872 b., 2. Wendl, Arlt 847, 3. A. Šics, J. Šics 720, ...21. Vejdělek, Pěkný 181.

Vratislav (Pol.) - Mistrovství Evropy v sportovní střelbě ze vzduchových zbraní

Přidat do mých lig

Vzduchová puška:
Muži:
1. Péni (Maď.) 250,5, 2. Carkov (Ukr.) 249,2, 3. Richter (Izr.), ...v kvalifikaci 9. Nymburský, 48. Entrichel, 51. Nepejchal (všichni ČR).

Ženy: 1. Comanová (Rum.) 251,2, 2. Galašinová (Rus.) 251,1, 3. Arsovičová (Srb.), ...v kvalifikaci 46. Brázdová, 48. Brabcová, 60. Mazurová (všechny ČR).

Vzduchová pistole:
Smíšené dvojice
: 1. Rusko, 2. Srbsko, 3. Švýcarsko.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Hamar (Nor.) - Mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji a sprintu

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Ičinohe (Jap.) 36,17, 2. Langelaar (Kan.) 36,29, 3. Williamson (Jap.) 36,31.

5000 m: 1. Roest (Niz.) 6:14,35, 2. Pedersen (Nor.) 6:19,40, 3. Belchos (Kan.) 6:20,76.

Průběžné pořadí víceboje (po 2 ze 4 závodů): 1. Roest 73,955, 2. Pedersen 74,310, 3. Ičinohe 74,633.

Ženy:
500 m:
1. Bosieková (Pol.) 38,76, 2. N. Takagiová (Jap.) 38,86, 3. Kazelinová (Rus.) 38,86, ...7. Zdráhalová 39,18, 18. Sáblíková (obě ČR) 40,30.

3000 m: 1. Sáblíková 4:01,89, 2. Blondinová (Kan.) 4:02,54, 3. Wüstová (Niz.) 4:02,60, ...16. Zdráhalová 4:09,34.

Průběžné pořadí víceboje (po 2 ze 4 závodů): 1. Wüstová 79,393, 2. Blondinová 79,613, 3. Wijfjeová (Niz.) 79,618, ...10. Sáblíková 80,615, 11. Zdráhalová 80,736.

Sprint
Muži:
500 m:
1. Šinhama (Jap.) 34,39, 2. Dubreuil (Kan.) 34,56, 3. Čcha Min-kjo (Korea) 34,72.
1000 m: 1. Nuis (Niz.) 1:08,38, 2. Dubreuil 1:08,39, 3. Šinhama 1:08,71.
Konečné pořadí sprinterského víceboje: 1. Šinhama 137,465, 2. Dubreuil 1:08,39, 3. Čcha Min-kjo 138,425.

Ženy:
500 m:
1. Kodairaová 37,46, 2. M. Takagiová (obě Jap.) 37,52, 3. Golikovová (Rus.) 37,57.
1000 m: 1. M. Takagiová 1:13,93, 2. Leerdamová (Niz.) 1:14,47, 3. Boweová (USA) 1:14,56.
Konečné pořadí sprinterského víceboje: 1. M. Takagiová 148,870, 2. Kodairaová 150,150, 3. Fatkulinová (Rus.) 150,430.

Cheile Gradistei (Rum.) - Mistrovství Evropy v zimním triatlonu

Přidat do mých lig

4 km běh, 8 km cyklistika, 5,6 km běh na lyžích
Muži
: 1. Andrejev (Rus.) 52:21, 2. Lamastra (It.) -17, 3. Palici (Rum.) -32, ...Jindra (ČR) nedokončil.
Ženy: 1. Sokolovová (Rus.) 1:02:12, 2. Slavinecová (Rak.) -1:39, 3. Surikovová (Rus.) -1:58, ...5. Grabmüllerová (ČR) -4:10.