Úterý 22. září 2020, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. září 2020 Darina

Sportovní výsledky 4. 3. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Polská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lodž
Zaglebie Lubin
3:2
konec
Vratislav
Kielce
2:1
konec
Gdaňsk
Legia Varšava
0:2
konec
Gliwice
Gdyně
1:0

Skotská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Hamilton
0:1
konec
Kilmarnock
Aberdeen
2:2
konec
Livingston
Celtic Glasgow
2:2
konec
Motherwell
Ross County
4:1
konec
St. Mirren
St. Johnstone
0:0

EBEL liga

Čtvrtfinále play off, 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Salcburk
Villach
1:2
konec
Vídeň
Štýrský Hradec
3:2
konec
Klagenfurt
Linec
3:6

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Tappara Tampere
2:3 v prodl.
konec
Kouvola
Lukko Rauma
6:3
konec
SaiPa Lappeenranta
Hämeenlinna
2:3
konec
Sport Vaasa
Pelicans Lahti
2:1 v prodl.
konec
TPS Turku
Ilves Tampere
2:1 po sam. nájezdech

Lyon (Fr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo

konec
Keninová (1-USA)
Djačenková (Rus.)
6:4, 6:3
konec
Giorgiová (It.)
Cornetová (4-Fr.)
4:6, 7:6 (7:5), 6:2
konec
Van Uytvancková (5-Belg.)
Tomovová (Bulh.)
3:6, 6:4, 7:6 (7:2)
konec
Garciaová (3-Fr.)
Bonaventureová (Belg.)
7:5, 6:2

Dvouhra ¨- 1. kolo:

konec
Dodinová (Fr.)
Minellaová (Luc.)
6:4, 6:4

Monterrey (Mex.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - 2. kolo

konec
Petersonová (6-Švéd.)
Bondarenková (Ukr.)
7:6 (7:2), 7:5
konec
Fernandezová (Kan.)
Stephensová (5-USA)
6:7 (4:7), 6:3, 6:3
konec
Wang Ja-fan (8-Čína)
Sharmaová (Austr.)
7:6 (7:5), 4:6, 6:3

Monterrey (Mex.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - čtvrtfinále

konec
Bouzková, Voráčová (ČR)
Kontaová, Svitolinová bez boje (Brit./Ukr.)
– : –

Drammen (Nor.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint klasicky
Muži:
1. Klaebo 2:57,65, 2. Taugböl -0,65, 3. Brandsdal -0,69, 4. Skar (všichni Nor.) -0,94, 5. Bolšunov (Rus.) -1,92, 6. Valnes (Nor.) -12,79, ...v kvalifikaci 33. Novák, 59. Šeller (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 32 z 39 závodů): 1. Bolšunov 2073 b., 2. Klaebo 1663, 3. Golberg 1238, 4. Röthe 1169, 5. Krüger (všichni Nor.) 1163, 6. Niskanen (Fin.) 1147, ...66. Novák 71, 102. Pechoušek 21, 131. Černý 5, 134. Knop 5, 137. Fellner (všichni ČR) 5.

Ženy: 1. Sundlingová (Švéd.) 2:38,41, 2. Fähndrichová (Švýc.) -0,24, 3. Svahnová (Švéd.) -0,39, 4. Skistadová (Nor.) -0,97, 5. Dahlqvistová (Švéd.) -5,70, 6. Lampičová (Slovin.) -26,04, ...v kvalifikaci 34. Hynčicová, 40. Beranová (obě ČR).
Průběžné pořadí SP (po 32 z 39 závodů): 1. Johaugová 2368, 2. H. Wengová (obě Nor.) 1647, 3. Něprjajevová (Rus.) 1308, 4. Jacobsenová 1244, 5. Östbergová (obě Nor.) 1110, 6. Digginsová (USA) 1078, ...27. Razýmová 255, 47. Janatová 119, 56. Nováková 67, 88. Beranová (všechny ČR) 15.

Oberwiesenthal (Něm.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích
Junioři - 30 km s hromadným startem:
1. Andersen (Nor.) 1:13:39,0, 2. Moch (Něm.) -9,4, 3. Mörk (Nor.) -32,8, ...11. Lukeš -2:31,8, 34. Švejda -6:02,0, 49. Dufek -9:08,0, 63. Schütz (všichni ČR) -14:54,0.

Juniorky - 15 km s hromadným startem: 1. Fossesholmová (Nor.) 35:55,6, 2. Marciszová (Pol.) -1:09,3, 3. Wiggerová (Švýc.) -1:10,6, ...29. Havlíčková -3:14,5, 48. A. Nováková -4:23,6, 68. Byrtusová -6:10,8, 75. Tůmová (všechny ČR) -8:08,4.

Liga mužů

Skupina A2, 4. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Kolín
97:89 (27:29, 52:54, 77:69)
konec
Brno
Hradec Králové
89:71 (23:16, 40:34, 63:52)

Liga mužů

Skupina A1, 5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Svitavy
Ústí nad Labem
115:78 (30:21, 56:38, 87:55)
konec
Olomoucko
Opava
70:86 (20:20, 34:45, 54:62)

Liga mistrů

Úvodní utkání osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Türk Telekom Ankara
Besiktas Istanbul
89:78
konec
Hapoel Jeruzalém
Peristeri (Řec.)
91:78
konec
Zaragoza
Lietkabelis (Lit.)
76:67
konec
Sassari (It.)
Burgos (Šp.)
81:84
konec
Dijon
Nižnij Novgorod
88:73
konec
AEK Atény
Bonn
92:85

Euroliga mužů

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Crvena zvezda Bělehrad
66:63
konec
Alba Berlín
FC Barcelona
80:84
konec
Maccabi Tel Aviv
Anadolu Efes Istanbul
77:75
konec
Bayern Mnichov
Baskonia Vitoria
71:80

Liga žen

Skupina B, 3. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Trutnov
Chomutov
87:71 (24:21, 39:36, 62:55)

Liga žen

Skupina A, 3. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Slavia Praha
95:61 (26:18, 45:38, 67:52)
konec
Žabiny Brno
Hradec Králové
57:58 (18:17, 35:39, 45:50)
konec
Boston
Brooklyn
120:129 po prodl.
konec
Charlotte
San Antonio
103:104
konec
Denver
Golden State
100:116
konec
LA Lakers
Philadelphia
120:107
konec
New Orleans
Minnesota
134:139
konec
Oklahoma City
LA Clippers
94:109
konec
Phoenix
Toronto
114:123
konec
Sacramento
Washington
133:126

Vyzývací pohár mužů

Odveta čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Karlovarsko
Spor Toto Ankara
– : –

Karlovarsko - Spor Toto Ankara 3:1 (21, -31, 21, 23), zlatý set 12:15, první zápas 0:3, postoupila Ankara.