Úterý 22. září 2020, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. září 2020 Darina

Sportovní výsledky 7. 3. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anderlecht
Waregem
7:0
konec
FC Bruggy
Cercle Bruggy
2:1
konec
Gent
Charleroi
1:4
konec
Kortrijk
Antverpy
0:1
konec
Mechelen
Eupen
1:1
konec
Mouscron
Waasland-Beveren
1:0
konec
Ostende
Genk
2:4
konec
Standard Lutych
St. Truiden
0:0

ČFL, skupina A

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Motorlet Praha
Hostouň
0:0, pen. 5:4
konec
Písek
Loko Vltavín
5:0 (1:0)

ČFL; skupina B

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jablonec B
Chlumec nad Cidlinou
3:5 (1:2)
konec
Přepeře
Pardubice B
1:0 (0:0)
konec
Teplice B
Ústí nad Orlicí
1:1 (1:1), pen. 4:5
konec
Zbuzany
Živanice odloženo
– : –

Divize A

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice B
Klatovy
2:2 (0:1), pen. 5:4
konec
Jindřichův Hradec
Beroun
6:1 (2:0)
konec
Čížová
Rokycany
1:5 (0:2)
konec
Doubravka
Hořovicko
2:1 (2:1)
konec
Katovice
Mýto
2:1 (2:0)
konec
Přeštice
Mariánské Lázně
2:1 (0:1)
konec
Cheb
Petřín Plzeň
2:5 (0:2)

Divize B

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Březová
Kladno
3:0 (2:0)
konec
Aritma Praha
Česká Lípa
0:0, pen. 4:2
konec
Chomutov
Brandýs n. L.
3:3 (0:1), pen. 4:2
konec
Neratovice-Byškovice
Dobříš
6:2 (4:1)
konec
Štětí
Souš
1:1 (1:0), pen. 3:4
konec
Slaný
Rakovník
0:0, pen. 4:2

Divize C

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Velké Hamry
2:0 (2:0)
konec
Kutná Hora
Náchod
0:3 (0:1)
konec
Letohrad
Libiš
1:0 (0:0)
konec
Trutnov
Benátky nad Jizerou
0:3 (0:3)
konec
Vysoké Mýto
Poříčany
2:0 (1:0)
konec
Horky nad Jizerou
Dvůr Králové
5:4 (4:3)

Druhá anglická liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bristol
Fulham
1:1
konec
Barnsley
Cardiff
0:2
konec
Birmingham
Reading
1:3
konec
Brentford
Sheffield Wednesday
5:0
konec
Charlton
Middlesbrough
0:1
konec
Leeds
Huddersfield
2:0
konec
Preston
QPR
1:3
konec
Stoke
Hull
5:1
konec
Swansea
West Bromwich
0:0
konec
Wigan
Luton
0:0

Druhá německá liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Darmstadt
Bochum
0:0
konec
Hamburk
Regensburg
2:1
konec
Heidenheim
Karlsruhe
3:1

Nizozemská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alkmaar
Haag
4:0
konec
Arnhem
Twente Enschede
1:0
konec
Emmen
Venlo
3:0
konec
Heerenveen
Ajax Amsterodam
1:3

Polská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Gdaňsk
4:4
konec
Gdyně
Plock
1:2
konec
Bialystok
Vratislav
1:0

Portugalská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tondela
Boavista Porto
1:1
konec
Setúbal
Benfica Lisabon
1:1
konec
FC Porto
Rio Ave
1:1

Rakouská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
Altach
2:0
konec
Austria Vídeň
St. Pölten
0:0
konec
Hartberg
Tirol
0:3
konec
Wolfsberg
Rapid Vídeň
2:2

Ruská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Tula
2:0
konec
Dynamo Moskva
Tambov
1:0

Skotská liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Hibernian
3:1
konec
Celtic Glasgow
St. Mirren
5:0
konec
Hamilton
Kilmarnock
1:0
konec
Hearts
Motherwell
1:1
konec
St. Johnstone
Livingston
1:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Sport Vaasa
3:1
konec
Ilves Tampere
IFK Helsinky
3:2
konec
KalPa Kuopio
Pelicans Lahti
7:2
konec
Kärpät Oulu
Kouvola
3:4 v prodl.
konec
Jyväskylä
TPS Turku
2:1 v prodl.
konec
Lukko Rauma
SaiPa Lappeenranta
8:0

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Malmö
Växjö
5:4
konec
Brynäs
Leksand
5:4 po sam. nájezdech
konec
Frölunda
HV 71
3:4 po sam. nájezdech
konec
Linköping
Skelleftea
4:3
konec
Färjestad
Djurgaarden
4:1
konec
Lulea
Örebro
3:2 v prodl.
konec
Oskarshamn
Rögle
1:2

BRATISLAVA (SR) - DAVIS CUP

Kvalifikace Slovensko - Česko

Přidat do mých lig

Kvalifikace Davis Cupu

Přidat do mých lig

Honolulu: USA - Uzbekistán 4:0
Opelka - Istomin 6:2, 7:5
Fritz - Fajzijev 6:1, 6:2
B. Bryan, M. Bryan - Fajzijev, Istomin 6:3, 6:4
Paul - Istomin 6:3, 6:0

Adelaide: Austrálie - Brazílie 3:1
Duckworth, Peers - Demolini, Meligeni 7:5, 5:7, 6:7 (6:8)
Millman - Monteiro 6:7 (6:8), 7:6 (7:3), 7:6 (7:3)

Miki: Japonsko - Ekvádor 0:3
McLachlan, Učijama - Escobar, Hidalgo 6:7 (3:7), 3:6

Nur-Sultan: Kazachstán - Nizozemsko 3:1
Golubjov, Nedovjesov - Haase, Rojer 6:3, 6:3
Bublik - Haase 7:6 (7:4), 6:1

Cagliari: Itálie - Korea 4:0
Bolelli, Fognini - Či-song Nam, Min-kjo Song 6:3, 6:1
Travaglia - Junsong Čong 6:0, 6:1

Düsseldorf: Německo - Bělorusko 4:1
Krawietz, Mies - Ivaška, Vasilevskij 6:4, 7:6 (7:5)
Struff - Gerasimov 6:3, 6:2, Köpfer - Ostapenko 6:0, 6:2.

Debrecín: Maďarsko - Belgie 3:2
Balázs, Fucsovics - Gille, Vliegen 6:3, 1:6, 4:6
Balázs - Coppejans 6:3, 6:0
Fucsovics - Bemelmans 6:7 (7:9), 6:4, 6:2

Štýrský Hradec: Rakousko - Uruguay 3:1
Marach, Melzer - Behar, P. Cuevas 4:6, 6:3, 7:5, Novak - P. Cuevas 2:6, 6:3, 6:4

Stockholm: Švédsko - Chile 3:1
Eriksson, Lindstedt - Barrios, Tabilo 6:4, 6:4
M. Ymer - Tabilo 3:6, 7:5, 6:3

Záhřeb: Chorvatsko - Indie 3:1
Pavič, Škugor - Bopanna, Paes 3:6, 7:6 (11:9), 5:7
Čilič - Nagal 6:0, 6:1

Bogotá: Kolumbie - Argentina 3:1
Giraldo - Londero 7:6 (8:6), 3:6, 2:6
Cabal, Farah - González, Zeballos 6:3, 6:7 (3:7), 7:5
Galán - Londero 6:3, 6:4

Lyon (Fr.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Keninová (1-USA)
Van Uytvancková (5-Belg.)
7:6 (7:5), 6:7 (2:7), 7:6 (7:2)
konec
Friedsamová (Něm.)
Kasatkinová (7-Rus.)
6:3, 3:6, 6:2

Monterrey (Mex.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - čtvrtfinále

konec
Svitolinová (1-Ukr.)
Fernandezová (Kan.)
6:4, 7:5
konec
Rusová (Niz.)
Petersonová (6-Švéd.)
6:1, 6:1

Dvouhra - semifinále

konec
Svitolinová (1-Ukr.)
Rusová (Niz.)
6:0, 6:1

Monterrey (Mex.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - semifinále

konec
Bondarenková, Fichmanová (Ukr./Kan.)
Bouzková, Voráčová (ČR)
6:4, 0:6, 13:11

Nové Město na Moravě - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy (4x6 km): 1. Norsko (Knottenová, Lienová, Tandrevoldová, Eckhoffová) 1:09:14,8 hod. (0 trest. okruhů + 8 dobíjení), 2. Francie (Simonová, Braisazová, Chevalierová, Bescondová) -28,7 (1+10), 3. Německo (Horchlerová, Hinzová, Preussová, Herrmannová) -57,0 (1+14), 4. Ukrajina -58,5 (1+12), 5. Rusko -1:11,7 (1+12), 6. Itálie -2:01,3 (0+11), ...10. ČR (Jislová, Davidová, Charvátová, Kristejn Puskarčíková) -3:55,5 (3+18).
Konečné pořadí SP štafet (po 6 závodech): 1. Norsko 360 b., 2. Švýcarsko 260, 3. Německo 260, 4. Francie 257, 5. Švédsko 249, 6. Ukrajina 242, ...8. ČR 202.

Muži (4x7,5 km): 1. Norsko (Christiansen, Dale, T. Bö, J.T. Bö) 1:1:25,3 (0 trest. okruhů + 5 dobíjení), 2. Ukrajina (Pryma, Semjonov, Tkalenko, Pidručnyj) -38,2 (0+5), 3. Švédsko (Samuelsson, Nelin, Femling, Ponsiluoma) -43,3 (1+8), 4. Rusko -46,9 (0+7), 5. Německo -57,2 (1+10), 6. Itálie -1:46,9 (0+5), ...12. ČR (Šlesingr, Moravec, Štvrtecký, Krčmář) -3:39,1 (4+10).
Konečné pořadí SP štafet (6 závodech): 1. Norsko 348 b., 2. Francie 302, 3. Německo 264, 4. Rusko 253, 5. Ukrajina 216, 6. Slovinsko 216, ...11. ČR 189.

Krasnojarsk (Rus.) - Závěrečné závody SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

13.00 skoky

Kvitfjell (Nor.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Mayer (Rak.) 1:48,02, 2. Kilde (Nor.) -0,14, 3. Janka -0,37, 4. Feuz (oba Švýc.) -0,43, 5. Ganong (USA) -0,55, 6. Jansrud (Nor.) -0,83, 7. M. Caviezel (Švýc.) -0,91, 8. Dressen (Něm.) -0,95, 9. Raffort (Fr.) -1,13, 10. Alexander (Kan.) -1,19.

Konečné pořadí sjezdu (po 9 závodech): 1. Feuz 650 b., 2. Dressen 438, 3. Mayer 424, 4. Kilde 413, 5. Paris (It.) 384, 6. Kriechmayr (Rak.) 362.

Průběžné pořadí SP (po 36 z 39 závodů): 1. Kilde 1202 b., 2. Pinturault (Fr.) 1148, 3. Kristoffersen (Nor.) 1041, 4. Mayer 916, 5. Kriechmayr 794, 6. Feuz 792, ...127. Zabystřan (ČR) 20.

Narvik (Nor.) - Mistrovství světa juniorů v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Sjezd:
Junioři:
1. Monney (Švýc.) 1:02,38, 2. Talacci (It.) -0,174, 3. Rieser (Rak.) -0,23, ...36. Kubeš -2,30, 37. Koula -2,38, 40. Klíma -2,68, 54. Novák (všichni ČR) -6,55.
Juniorky: 1. Eggerová 1:03,87, 2. Grillová (obě Rak.) -0,09, 3. Zanonerová (It.) -0,66.

Oberwiesenthal (Něm.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích: 
Smíšená štafeta do 23 let:
1. Norsko (Johansenová, Moseby, Amundsen, Amundsenová) 54:40,5, 2. Rusko -26,7, 3. Itálie -40,2, ...13. ČR (Janatová, Černý, Kalivoda, Holíková) -3:52,2.

Skok na lyžích - družstva:
Junioři:
1. Slovinsko (Mogel, Bombek, Presečnik, Hafnar) 900,3, 2. Rakousko 871,3, 3. Německo 833,2, ...12. ČR (Holub, Konvalinka, Rýdl, Šikola) 266,8 - nepostoupili do 2. kola.

Juniorky: 1. Rakousko (Ederová, Moharitschová, Mühlbacherová, Kramerová) 800,7, 2. Slovinsko 740,5, 3. Německo 709,5, ...9. ČR (Ulrichová, Jenčová, Ptáčková, Koldovská) 249,78 - nepostoupily do 2. kola.

Ofterschwang (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

9.30/12.30 obří slalom ženy

Oslo (Nor.) - Závod SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

30 km volně s hromadným startem
Ženy:
1. Karlssonová (Švéd.) 1:22:19,1, 2. Johaugová (Nor.) -1,2, 3. Anderssonová -20,9, 4. Kallaová (obě Švéd.) -40,5, 5. Něprjajevová (Rus.) -43,1, 6. Hennigová (Něm.) -43,9, 7. Niskanenová (Fin.) -46,7, 8. Lampičová (Slovin.) -48,0, 9. Kyllönenová (Fin.) -48,3, 10. Fändrichová (Švýc.) -49,0, ...24. Razýmová (ČR) -3:26,0.

Průběžné pořadí SP (po 33 z 39 závodů): 1. Johaugová 2508 b., 2. Wengová (Nor.) 1697, 3. Něprjajevová 1356, 4. Jacobsenová 1289, 5. Östbergová (obě Nor.) 1110, 6. Digginsová (USA) 1078, ...28. Razýmová 262, 47. Janatová 119, 56. Nováková 67, 89. Beranová (všechny ČR) 15.

Oslo (Nor.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 23:59,9, 2. Riessle (Něm.) -54,1, 3. Herola (Fin.) -54,8, 4. A. Watabe (Jap.) -1:08.0, 5. Graabak (Nor.) -1:10,1, 6. Frenzel -1:13,4, 7. Faisst (oba Něm.) -1:20,5, 8. Andersen (Nor.) -1:27,2, 9. R. Jamamoto (Jap.) -1:33,1, 10. Greiderer (Rak.) -1:36,3, ...31. Portyk -3:16,4, 32. Vytrval -3:26,2, 40. Pažout (všichni ČR) -4:28,9.

Konečné pořadí SP (po 17 závodech): 1. J. M. Riiber 1586, 2. Graabak 1106, 3. Geiger (Něm.) 917, 4. Oftebro (Nor.) 790, 5. Riessle 658, 6. Björnstad (Nor.) 606, ...27. Portyk 110, 43. Pažout 16, 51. Vytrval 4.

Oslo (Nor.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Družstva
1. Norsko (Forfang, Johansson, Tande, Lindvik) 997,4, 2. Německo (Schmid, Paschke, Leyhe, Geiger) 960,9, 3. Slovinsko (Jelar, Zajc, Lanišek, P. Prevc) 954,2, 4. Polsko 950,0, 5. Japonsko 947,0, 6. Rakousko 916,1, ...9. ČR (Kožíšek, Štursa, Sakala, Koudelka) 333,8 - nepostoupili do 2. kola.

Sierra Nevada (Šp.) - Závod SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Snowboardcross
Muži:
1. Eguibar (Šp.), 2. Hämmerle (Rak.), 3. Berg (Něm.), ...30. Kubičík, v kvalifikaci 55. Koudelka (oba ČR)

Průběžné pořadí SP (po 5 ze 6 závodů): 1. Hämmerle 2960, 2. Sommariva 2950, 3. Visintin (oba It.) 2130, ...48. Kubičík 74, 53. Koudelka 35,8.

Ženy: 1. Trespeuchová (Fr.), 2. Moioliová (It.), 3. Brockhoffová (Austr.), 4. Samková, ...14. Hopjáková (obě ČR).

Průběžné pořadí SP (po 5 ze 6 závodů): 1. Moioliová 4400, 2. Brockhoffová 3500, 3. Samková 2710, ...17. Hopjáková 700.

Liga mužů

Skupina A2, 5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Brno
77:80 (18:17, 39:43, 65:63)
konec
Kolín
Hradec Králové
66:82 (11:17, 38:40, 54:61)

Liga mužů

Skupina A1, 6. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Opava
97:65 (25:18, 54:34, 77:55)
konec
Děčín
Svitavy
78:98 (23:24, 50:50, 66:75)
konec
Olomoucko
Nymburk
73:90 (14:23, 40:45, 58:71)

Liga žen

Skupina A, 4. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
KP Brno
62:75 (26:20, 38:31, 46:59)
konec
Boston
Utah
94:99
konec
Brooklyn
San Antonio
139:120
konec
Chicago
Indiana
102:108
konec
Dallas
Memphis
121:96
konec
LA Lakers
Milwaukee
113:103
konec
Minnesota
Orlando
118:132
konec
New York
Oklahoma City
103:126
konec
Phoenix
Portland
127:117
konec
Washington
Atlanta
118:112

Extraliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Liberec
3:1 (22, 20, -24, 15)
konec
Ostrava
Karlovarsko
1:3 (-25, -24, 23, -24)
konec
Příbram
Odolena Voda
3:2 (21, 21, -23, -21, 8)
konec
Zlín
Kladno
1:3 (24, -22, -20, -20)
konec
Lvi Praha
Brno
3:1 (25, -22, 27, 22)

Extraliga žen

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Ostrava
2:3 (18, 21, -21, -17, -7)
konec
Frýdek-Místek
VK Brno
0:3 (-17, -19, -23)
konec
Šternberk
Olomouc
2:3 (19, -21, 17, -12, -14)
konec
Liberec
Olymp Praha
0:3 (-25, -21, -19)
konec
Přerov
Prostějov
0:3 (-18, -18, -9)

Losail (Katar) - Velká cena Kataru, úvodní závod mistrovství světa silničních motocyklů

Kvalifikace

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Suzuki (Jap./Honda) 2:04,815, 2. Fernández -0,008, 3. Arenas (oba Šp./KTM) -0,110, ...20. Salač (ČR/Honda) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

Itálie - Závod Strade Bianche (WorldTour)

Přidat do mých lig

ZRUŠENO kvůli epidemii koronaviru

Brno - Grand Prix moderních gymnastek

Přidat do mých lig

Víceboj:1. Harnašková (Běl.) 89,950, 2. Pohraničná (Ukr.) 87,450, 3. Kalejnová (Bulh.) 87,350, 4. Griskenasová (USA) 84,750, 5. Melenčuková 83,950, 6. Nikolčenková (obě Ukr.) 83,350, ...10. Chamzinová 72,750, 13. Štěpánková 66,350, 18. Timková (všechny ČR) 60,750.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Punta Umbría (Šp.) - Mistrovství Evropy v duatlonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Choquert 52:12, 2. Le Bihan (oba Fr.) -7, 3. A. Brownlee (Brit.) -9.
Ženy: 1. Pertererová (Rak.) 58:45, 2. Potterová (Brit.) -9, 3. Breaová (Šp.) -1:16.

Nikósie (Kypr) - Závody SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Finále Světového poháru

Přidat do mých lig

MUŽI:
500 m:
1. Šinhama (Jap.) 34,317, 2. Dubreuil (Kan.) 34,416, 3. Kim Čun-ho (Kor.) 34,418.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Šinhama 363, 2. Muštakov (Rus.) 347, 3. Kim Čun-ho 332.

1000 m: 1. Krol (Niz.) 1:07,858, 2. Dubreuil 1:08,118, 3. Verbij (Niz.) 1:08,132.
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Krol 294, 2. Verbij 272, 3. Dubreuil 251.
5000 m: 1. Roest (Niz.) 6:11,152, 2. Fish 6:12,830, 3. Bloemen (oba Kan.) 6:13,721.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Roest 360, 2. Semerikov (Rus.) 323, 3. Fish 306.

ŽENY:
500 m:
1. Herzogová (Rak.) 37,319, 2. Fatkulinová (Rus.) 37,340, 3. Kodairaová (Jap.) 37,392.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Kodairaová 420, 2. Fatkulinová 388, 3. Golikovová (Rus.) 384, ...29. Zdráhalová (ČR) 76.
3000 m: 1. Weidemannová (Kan.) 3:59,759, 2. De Jongová (Niz.) 4:00,035, 3. Voroninová (Rus.) 4:01,339, 4. Sáblíková 4:02,134, ...12. Zdráhalová (obě ČR) 4:10,535.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Sáblíková 357, 2. Weidemannová 353, 3. Blondinová (Kan.) 314, ...12. Zdráhalová 202.

1000 m: 1. Leerdamová (Niz.) 1:13,699, 2. Boweová (USA) 1:13,981, 3. M. Takagiová (Jap.) 1:13,992.
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Boweová 326, 2. Kodairaová 256, 3. Fatkulinová 242, ...27. Zdráhalová 65. 

Abú Zabí (SAE) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig