Středa 23. září 2020, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. září 2020 Berta

Sportovní výsledky 8. 3. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

ČFL, skupina A

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha B
Admira Praha
1:1 (0:1), pen. 5:4
konec
Sparta Praha B
Domažlice
3:1 (1:1)
konec
Plzeň B
Rakovník
3:0 (0:0)
konec
Táborsko
Benešov
5:1 (2:1)
konec
Příbram B
Karlovy Vary
0:1 (0:0)
konec
Štěchovice
Králův Dvůr odloženo
– : –

ČFL; skupina B

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bohemians Praha 1905 B
Brozany
0:2 (0:2)
konec
Dukla Praha B
Zápy
3:3 (2:1), pen. 4:5
konec
Liberec B
Velvary
0:1 (0:1)
konec
Mladá Boleslav B
Hradec Králové B
1:1 (1:0), pen. 7:6

Divize A

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sedlčany
Soběslav
0:3 (0:2).

Divize B

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Ostrov
2:2 (0:1), pen. 5:4
konec
Louny
Český Brod
0:1 (0:1)

Divize C

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čáslav
Hlinsko
1:1 (0:1), pen. 4:2
konec
Nymburk
Ostrá
1:3 (0:0)

Druhá anglická liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Derby
Blackburn
3:0

Druhá německá liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Drážďany
Aue
2:1
konec
Kiel
Fürth
1:1
konec
Sandhausen
St. Pauli
2:2

Nizozemská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Utrecht
Sparta Rotterdam
5:1
konec
Almelo
Waalwijk
4:2
konec
Feyenoord Rotterdam
Tilburg
2:0
konec
Groningen
PSV Eindhoven
0:1

Polská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čenstochová
Štětín
0:0
konec
Wisla Krakov
Poznaň
1:1
konec
Legia Varšava
Gliwice
1:2

Portugalská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Belenenses
Famalicao
0:0
konec
Moreirense
Marítimo
2:0
konec
Gil Vicente
Santa Clara
1:1
konec
Sporting Lisabon
Aves
2:0
konec
Pacos Ferreira
Guimaraes.
– : –

Ruská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kazaň
Samara
0:1
konec
Soči
Jekatěrinburg
2:0
konec
Lokomotiv Moskva
Groznyj
1:0

Skotská liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ross County
Glasgow Rangers
0:1

Play-off EBEL

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Linec
2:3, stav série 0:3
konec
Salcburk
Villach
4:0, stav série 2:1
konec
Vídeň
Štýrský Hradec
3:2, stav série 2:1

Německá liga

52. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Kolín nad Rýnem
4:1
konec
Eisbären Berlín
Bremerhaven
4:3
konec
Ingolstadt
Wolfsburg
5:3
konec
Krefeld
Mnichov
1:4
konec
Mannheim
Schwenningen
4:2
konec
Norimberk
Düsseldorf
3:2 v prodl.
konec
Straubing
Iserlohn
1:4

Slovenská liga

Přidat do mých lig

Skupina A (1.-6. místo), 7. kolo nadstavby

konec
Košice
Zvolen
4:1
konec
Poprad
Trenčín
3:0
konec
Slovan Bratislava
Banská Bystrica
5:4 v prodl

Skupina B (7.-12. místo), 7. kolo nadstavby

konec
Nitra
Michalovce
5:3
konec
Budapešť
Detva
4:2
konec
Miškovec
Nové Zámky
3:2 po sam. nájezdech

Lyon (Fr.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Keninová (1-USA)
Friedsamová (Něm.)
6:2, 4:6, 6:4

Monterrey (Mex.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bondarenková, Fichmanová (Ukr./Kan.)
Wang Ja-fan, Katóová (Čína./Jap.)
4:6, 6:3, 10:7

Nové Město na Moravě - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - závod s hromadným startem (15 km): 1. J.T. Bö (Nor.) 39:32,7 (3 trest. okruhy), 2. Jacquelin (Fr.) -15,1 (0), 3. Peiffer (Něm.) -25,0 (1), 4. Pidručnyj (Ukr.) -27,9 (2), 5. Bjöntegaard -27,9 (2), 6. Dale -34,1 (2), 7. Christiansen (všichni Nor.) -38,9 (2), 8. Fillon Maillet (Fr.) -44,8 (1), 9. Windisch (It.) -52,3 (2), 10. T. Bö (Nor.) -53,7 (3), ...19. Moravec -2:10,1 (3), 20. Krčmář (oba ČR) -2:27,7 (3).

Průběžné pořadí SP (po 19 z 24 závodů): 1. M. Fourcade (Fr.) 853 b., 2. J.T. Bö 810, 3. Fillon Maillet 800, 4. T. Bö 702, 5. Jacquelin 632, 6. Desthieux (Fr.) 630, ...21. Krčmář 292, 26. Moravec 238, 52. Štvrtecký 68, 75. Václavík 19, 81. Šlesingr 12, 84. Krupčík (všichni ČR) 7.

Ženy - závod s hromadným startem (12,5 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 34:00,08 (1), 2. H. Öbergová (Švéd.) -25,3 (1), 3. Preussová (Něm.) -32,4 (1), 4. Braisazová (Fr.) -41,3 (3), 5. Wiererová (It.) -43,2 (3), 6. Hojniszová-Staregaová (Pol.) -43,5 (2), 7. Mäkäräinenová (Fin.) -59,7 (3), 8. Lunderová (Kan.) -1:09,6 (3), 9. Valj Semerenková (Ukr.) -1:14,8 (3), 10. Kuklinová (Rus.) -1:21,5 (4), ...20. Davidová (ČR) -2:31,7 (4).

Průběžné pořadí SP (po 19 z 24 závodů): 1. Wiererová 776 b., 2. Eckhoffová 707, 3. H. Öbergová 705, 4. Herrmannová (Něm.) 660, 5. Röiselandová (Nor.) 597, 6. Braisazová 507, ...15. Davidová 404, 29. Charvátová 215, 31. Kristejn Puskarčíková 208, 66. Jislová (všechny (CR) 40.

Kvitfjell (Nor.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Super-G muži - zrušeno

Narvik (Nor.) - Mistrovství světa juniorů v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Super-G:
Junioři:
1. Rieser 1:06,47, 2. Dornauer (oba Rak.) -0,51, 3. Chabloz (Švýc.) -0,54, ...25. Koula -2,63, 30. Klíma -3,06, 31. Kubeš -3,09, Novák (všichni ČR) nedokončil.
Juniorky: 1. Eggerová 1:08,10, 2. Grillová (obě Rak.) -0,28, 3. Smadjaová (Fr.) -0,29.

Oslo (Nor.) - Závod SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 50 km klasicky s hromadným startem: 1. Bolšunov (Rus.) 2:08:05,3 hod., 2. Krüger -0,9, 3. Iversen -19,5, 4. Augdal -20,3, 5. Holund (všichni Nor.) -20,8, 6. Cologna (Švýc.) -21,3, 7. Röthe (Nor.) -22,3, 8. Burman (Švéd.) -26,7, 9. Nyenget -27,1, 10. Tönseth (oba Nor.) -55,8, ...31. M. Novák -5:35,8, 42. Fellner -10:04,5, 43. Knop (všichni ČR) -11:02,5.

Průběžné pořadí SP (po 33 z 39 závodů): 1. Bolšunov 2221 b., 2. Klaebo 1726, 3. Golberg (oba Nor.) 1311, 4. Krüger 1260, 5. Röthe 1257, 6. Niskanen (Fin.) 1221, ...66. Novák 71, 104. Pechoušek 21, 130. Knop 7, 135. Černý 5, 140. Fellner (všichni ČR) 5.

Oslo (Nor.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Liga mužů

Skupina A1, 6. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
USK Praha
107:93 (24:26, 53:44, 87:66)
konec
Charlotte
Houston
108:99
konec
Cleveland
Denver
104:102
konec
Detroit
Utah
105:111
konec
Golden State
Philadelphia
118:114
konec
Memphis
Atlanta
118:101
konec
Portland
Sacramento
111:123

Silniční motocykly

Přidat do mých lig

Losail (Katar) - Velká cena Kataru, úvodní závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Arenas (Šp./KTM) 38:08,941, 2. McPhee (Brit./Honda) -0,053, 3. Ogura (Jap./Honda) -0,344, 4. Masiá (Šp./Honda) -0,247 (penalizován posunem o jedno místo dozadu), 5. Suzuki (Jap./Honda) -0,789, 6. Rodrigo (Arg./Honda) -0,426 (penalizován posunem o jedno místo dozadu), ...8. Salač (ČR/Honda) -0,823.

Moto2: 1. Nagašima (Jap./Kalex) 40:00,192, 2. Baldassarri -1,347, 3. Bastianini (oba It./Kalex) -1,428, 4. Roberts (USA/Kalex) -1,559, 5. Gardner (Austr./Kalex) -1,901, 6. Navarro (Šp./Speed Up) -2,381.

Valkenwaard (Niz.) - Velká cena Nizozemska, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Gajser (Slovin./Honda) 35:32,235, 2. Herlings (Niz./KTM) -21,202, 3. Jasikonis (Lit./Husqvarna) -44,398.
2. jízda: 1. Herlings 34:37,958, 2. Gajser -22,846, 3. Jasikonis -1:35,368.
GP celkově: 1. Herlings 47, 2. Gajser 47, 3. Jasikonis 40.
Průběžné pořadí MS (po 2 z 20 závodů): 1. Herlings 94, 2. Gajser 85, 3. Cairoli (It./KTM) 68.

MX2:
1. jízda:
1. Geerts (Belg./Yamaha) 35:04,291, 2. Vialle (Fr./KTM) -13,869, 3. Renaux (Fr./Yamaha) -33,897, ...36. Polák (ČR/Yamaha) -17 kol.
2. jízda: 1. Vialle 36:15,46, 2. Beaton (Austr./Husqvarna) -56,527, 3. Renaux -1:05,861, ...19. Polák -1 kolo.
GP celkově: 1. Vialle 47, 2. Renaux 40, 3. Geerts 39, ...25. Polák 2.
Průběžné pořadí MS (po 2 z 20 závodů): 1. Vialle 87, 2. Geerts 82, 3. Beaton 74, ...30. Polák 2.

Francie - Etapový závod Paříž-Nice (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. etapa (154 km): 1. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) 3:32:19, 2. Teuns (Belg./Bahrajn-McLaren), 3. Benoot (Belg./Sunweb) oba stejný čas, 4. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step) -3, 5. Bol (Niz./Sunweb), 6. Politt (Něm./Israel Start-Up), ...12. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) všichni -15, 40. Kreuziger (ČR/NTT Pro Cycling) -2:42.

Průběžné pořadí: 1. Schachmann 3:32,09, 2. Teuns -2, 3. Benoot -4, 4. Alaphilippe -7, 5. Bilbao (Šp./Bahrajn-McLaren), 6. Molard (Fr./Groupama-FDJ) oba -24, ...14. Štybar -25, 40. Kreuziger -2:52.

Budapešť (Maď.) - Grand Prix v šermu kordem

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Tallinn (Est.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

První liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sparta Praha
Slavia Praha
11:2 (4:0)
konec
Teplice
Hodonín
8:1 (4:1)

Dauhá (Katar) - Závěr turnaje Qatar Masters série European Tour

Přidat do mých lig

1. Campillo (Šp.) 271 (66+66+67+72) v rozstřelu na 5. dodatečné jamce, 2. Drysdale (Skot.) 271 (67+69+64+71), 3. Lemke (Švéd.) 272 (68+69+70+65), Samooja (Fin.) 272 (70+67+66+69) a Winter (Dán.) 272 (66+69+65+72), 6. Björk (Švéd.) 273 (70+63+69+71).

Orlando (USA) - Závěr turnaje Arnold Palmer Invitational série PGA Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Hatton (Angl.) 284 (68+69+73+74), 2. Leishman (Austr.) 285 (71+69+72+73), 3. Im Song-če (Korea) 286 (70+69+74+73), 4. DeChambeau 287 (73+71+72+71), 5. Dahmen 288 (72+72+73+71), Mitchell (všichni USA) 288 (68+75+74+71), McIlroy (Sev. Ir.) 288 (66+73+73+76) a Lee (N. Zél.) 288 (71+67+75+75)

Rabat (Maroko) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sjezdové lyžování

Přidat do mých lig

Punta Umbría (Šp.) - Mistrovství Evropy v duatlonu

Přidat do mých lig

Nikósie (Kypr) - Závody SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Ženy:
Trap:
1. Bernalová (Pol.) 44, 2. Perilliová (S. Mar.) 43, 3. Gálvezová (Šp.).

Smíšená družstva:
Skeet:
1. Vinogradovová, Sentcov (Rus.) 36, 2. Wissmerová, Haase (Něm.) 34, 3. Batyršinová, Astachov (Rus.), ...5. Šindelářová, Lang, 10. Šumová, Nýdrle (všichni ČR).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Finále Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Šinhama (Jap.) 34,070, 2. Dubreuil (Kan.) 34,304, 3. Kim Macui (Jap.) 34,365.
Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Šinhama 483, 2. Muštakov (Rus.) 433, 3. Dubreuil 420.
1500 m: 1. Nuis 1:43,000, 2. Krol 1:43,302, 3. Roest (všichni Niz.) 1:44,007.
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Nuis 282, 2. Ning Čung-jen (Čína) 266, 3. Krol 259.

Ženy:
500 m:
1. Golikovová (Rus.) 37,023, 2. Kodairaová (Jap.) 37,199, 3. Herzogová (Rak.) 37,252.
Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Kodairaová 528, 2. Golikovová 504, 3. Fatkulinová (Rus.) 474, ...29. Zdráhalová (ČR) 76.
1500 m: 1. Wüstová (Niz.) 1:53,101, 2. M. Takagiová (Jap.) 1:53,274, 3. Wijfjeová (Niz.) 1:54,697, ...12. Zdráhalová 1:57,577.
Konečné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Wüstová 342, 2. M. Takagiová 260, 3. Lalenkovová (Rus.) 260, ...11. Zdráhalová 166, 20. Sáblíková (ČR) 82.

Ostrava - Závěr mistrovství ČR

Přidat do mých lig

Muži
finále:
Mekbib - Koukal 3:0 (10, 9, 3)
o 3. místo: Solnický - Švec 3:2 (11, 6, -6, -7, 8).

Ženy 
finále: Serme - Feřteková 3:1 (6, 5, -9, 8)
o 3. místo: Babjuková - Čepová 3:2 (-8, 9, 9, -8, 6).

stolní tenisPřidat do mých lig

Dauhá (Katar) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:
Fan Čen-tung (Čína) - Pitchford (Angl.) 4:2 (9, 7, -8, 4, -6, 7).
Čtyřhra: Ma Lung, Sü Sin (Čína) - Drinkhall, Pitchford (Angl.) 3:1 (8, -8, 1, 6).

Ženy:
Dvouhra:
Čchen Meng (Čína) - Itová (Jap.) 4:1 (-3, 7, 9, 7, 7).
Čtyřhra: Wang Man-jü, Ču Jü-ling (Čína) - Kiharaová, Nagasakiová (Jap.) 3:1 (4, -7, 8, 9).
Smíšená čtyřhra: Mizutani, Itová (Jap.) - Wang Čchu-čchin, Sun Jing-ša (Čína) 3:1 (8, -7, 4, 13).

Varaždín (Chorv.) - Mistrovství Evropy hráčů do 21 let

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:
Sidorenko (Rus.) - Sipos (Rum.) 4:1 (9, 7, -9, 5, 4).
Čtyřhra: Pletea, Sipos (Rum.) - Martinko, Putuntica (ČR/Mold.) 3:1 (-7, 7, 9, 9).

Ženy:
Dvouhra:
Pavadeová (Fr.) - Dragomanová (Rum.) 4:2 (7, 12, -8, 4, -6, 9).
Čtyřhra: Mostafaviová, Fortová (Fr.) - Tajlakovová, Kazancevová (Rus.) 3:0 (5, 9, 4).