Pátek 7. srpna 2020, svátek má Lada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 7. srpna 2020 Lada

Sportovní výsledky 14. 1. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 24. kolo

Přidat do mých lig

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 44. kolo

Přidat do mých lig

EBEL liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bolzano
Linec
3:2
konec
Salcburk
Štýrský Hradec
2:3
konec
Székesfehérvár
Klagenfurt
3:2
konec
Villach
Dornbirn
6:1

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Košice
6:1
konec
Budapešť
Nové Zámky
3:4 v prodl.

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Ženeva
Lugano
0:2
konec
Curych
Langnau
6:1

Adelaide (Austr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 1. kolo:

konec
Ram, Salisbury (USA/Brit.)
Jebavý, Zelenay (ČR/SR)
6:2, 6:3.

Dvouhra - 1. kolo

konec
Paul (USA)
Bedene (Slovin.)
6:4, 6:4
konec
Struff (7-Něm.)
Caruso (It.)
6:4, 6:2
konec
Ramos (Šp.)
Thompson (Austr.)
6:4, 6:7 (5:7), 6:3
konec
Bolt (Austr.)
Robert (Fr.)
6:4, 2:6, 6:0.

Dvouhra - 2. kolo:

konec
Evans (Brit.)
Bublik (Kaz.)
7:5, 6:2

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Pavljučenkovová (Rus.)
4:6, 6:3, 7:5
konec
Halepová (2-Rum.)
Tomljanovicová (Austr.)
6:4, 7:5

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 1. kolo:

konec
Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.)
Bozovicová, Marshallová (Austr.)
6:1, 6:3
konec
Sakkariová (Řec.)
Diatčenková (5-Rus.)
7:5, 6:2
konec
Arina Rodionovová (Austr.)
Stephensová (USA)
6:2, 6:2
konec
Görgesová (Něm.)
Honová (Austr.)
7:6 (9:7), 6:3
konec
Sabalenková (6-Běl.)
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
5:7, 6:1, 7:5.

Auckland (N. Zéland) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Edmund (Brit.)
Davidovich (Šp.)
6:2, 4:6, 6:3
konec
Pospisil (Kan.)
J. Sousa (Portug.)
6:4, 6:2
konec
Millman (Austr.)
Mmoh (USA)
7:6 (7:5), 6:4

Hobart (Austr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 1. kolo:

konec
Cabreraová, Stosurová (Austr.)
Ninomijaová, Voráčová (Jap./ČR)
6:2, 3:6, 10:5

Dvouhra - 1. kolo:

konec
Muguruzaová (2-Šp.)
Wang Ja-fan (Čína)
6:1, 7:5
konec
Čang Šuaj (4-Čína)
Flipkensová (Belg.)
4:6, 6:3, 6:2
konec
Cabreraová (Austr.)
Garciaová (8-Fr.)
4:6, 6:4, 6:2
konec
Cornetová (Fr.)
Van Uytvancková (Belg.)
7:5, 1:6, 6:2
konec
Džabúrová (Tun.)
Blinkovová (Rus.)
6:4, 6:1
konec
Mertensová (1-Belg.)
McHaleová (USA)
6:1, 6:1
konec
Rybakinová (3-Kaz.)
Zidanšeková (Slovin.)
6:1, 6:4

Melbourne - kvalifikace Australian Open

Ženy - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Martincová (23-ČR)
Kruničová (Srb.)
6:1, 6:1
konec
Šátralová (ČR)
Chan Sin-jün (Čína)
6:2, 6:1

Melbourne - kvalifikace Australian Open

Muži - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Rosol (ČR)
Lamasine (Fr.)
6:4, 6:3

Wengen (Švýc.) - Trénink na sjezd SP alpských lyžařů

Přidat do mých lig

1. M. Caviezel (Švýc.) 2:27,78, 2. Cochran-Siegle (USA) -0,10, 3. Paris (It.) -0,14, ...75. Berndt -8,08, 78. Zabystřan (oba ČR) -10,62

Bad Gastein (Rak.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom:
Muži:
1. Bagozza, 2. Bormolini (oba It.), 3. Baumeister (Něm.), ...v kvalifikaci 57. Počinek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 13 závodů): 1. Fischnaller (It.) 3310, 2. Baumeister 2030, 3. Karl (Rak.) 1912, ...69. Brůžek (ČR) 13,4, 70. Počinek 13,1.

Ženy: 1. Hofmeisterová (Něm.), 2. Ledecká (ČR), 3. Zoggová (Švýc.), ...v kvalifikaci 34. Maděrová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 13 závodů): 1. Hofmeisterová 4360, 2. Zoggová 2600, 3. Jennyová (Švýc.) 2470, ...19. Ledecká 800, 47. Maděrová 22.

Flachau (Rak.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom:
1. Vlhová (SR) 1:53,65 (53,32+1:00,33), 2. Swennová-Larssonová (Švéd.) -0,10 (54,09+59,66), 3. Shiffrinová (USA) -0,43 (53,92+1:00,16), 4. Holdenerová (Švýc.) -0,50 (54,16+59,99), 5. Liensbergerová -0,80 (53,97+1:00,48), 6. Truppeová (obě Rak.) -1,61 (55,13+1:00,13), 7. Haverová-Lösethová (Nor.) -2,24 (55,17+1:00,72), 8. Mairová (Rak.) -2,48 (54,81+1:01,32), 9. Gisinová (Švýc.) -2,60 (54,62+1:01,63), 10. St-Germainová (Kan.) -2,82 (55,66+1:00,81), ...v 1. kole 39. Dubovská (ČR) 56,98.

Průběžné pořadí slalomu (po 5 z 9 závodů): 1. Shiffrinová 440, 2. Vlhová 360, 3. Swennová-Larssonová 235, 4. Liensbergerová 231, 5. Gisinová a Holdenerová (Švýc.) obě 180, ...28. Dubovská 29, 32. Capová (ČR) 21.

Průběžné pořadí SP (po 16 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 886, 2. Vlhová 613, 3. Brignoneová (It.) 565, 4. Holdenerová 417, 5. Gisinová 390, 6. Rebensburgová (Něm.) 337, ...14. Ledecká (ČR) 223, 66. Dubovská 34, 74. Capová 21.

Euroliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
ASVEL Lyon Villeurbanne
86:64
konec
Chimki
Valencie
75:84
konec
CSKA Moskva
Real Madrid
60:55
konec
Anadolu Efes Istanbul
Olimpia Milán
88:68
konec
Olympiakos Pireus
Alba Berlín
86:93
konec
Maccabi Tel Aviv
FC Barcelona
92:85
konec
Detroit
New Orleans
110:117
konec
Indiana
Philadelphia
101:95
konec
Boston
Chicago
113:101
konec
Minnesota
Oklahoma
104:117
konec
Portland
Charlotte
115:112
konec
Sacramento
Orlando
112:114
konec
LA Lakers
Cleveland
128:99

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

9. etapa: Vadí ad-Dauásir - Haraz (891 km celkově/415 km rychlostní zkouška)

Automobily: 1. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) 3:08:31, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -15, 3. Siaidán, Kuznič (S. Arábie, Rus./Mini) -4:48, ...11. Prokop, Chytka -13:12, 26. Ouředníček, Křípal -42:39, 29. Vaculík, Plechatý (všichni ČR/Ford) -44:13, 41. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -59:25.
Průběžné pořadí: 1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 35:11:54, 2. Attíja -24, 3. Peterhansel -6:38, ...14. Prokop -3:30:25, 18. Zapletal -6:22:46, 36. Ouředníček -11:35:16, 57. Vaculík -76:39:01.

Motocykly: 1. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) 3:30:33, 2. Price (Austr./KTM) -1:54, 3. Barreda (Šp./Honda) -2:42, ...13. Michek -11:07, 27. Engel -27:51, 31. J. Brabec -33:41, 43. Vlček (všichni ČR/KTM) -51:37, 91. Veselý (ČR/Husqvarna) -2:05:57.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec (USA/Honda) 31:59:29, 2. P. Quintanilla -20:53, 3. Price -26:43, ...14. Michek -2:43:17, 27. Engel -4:48:22, 36. J. Brabec -7:40:27, 41. Vlček -9:23:22, 84. Veselý -19:38:05.

Čtyřkolky: 1. Casale (Chile/Yamaha) 4:39:25, ...3. Kubiena -6:27, 10. Tůma (oba ČR/Yamaha) -13:15.
Průběžné pořadí: 1. Casale 40:52:23, ...11. Tůma -15:39:02.

Kamiony: 1. Karginov (Rus./Kamaz) 3:33:42, 2. Vjazovič (Běl./Maz) -3:19, 3. Nikolajev (Rus./Kamaz) -9:24, 4. Loprais (ČR/Praga) -9:42, ...9. Šoltys (ČR/Tatra) -13:35, 14. Macík (ČR/Iveco) 23:10.
Průběžné pořadí: 1. Karginov 38:05:25, 2. Šibalov (Rus./Kamaz) -38:35, 3. Vjazovič -1:08:36, 4. Loprais -2:14:09, ...6. Macík -3:07:59, 9. Šoltys -4:49:00.

SSV (buggy): 1. Hildebrand, Cazalet (USA, Fr./OT3) 4:00:42, ...11. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) -18:55.
Průběžné pořadí: 1. Currie, Berriman (USA/Can-Am) 43:51:49, ...28. Macháček, Tošenovský -20:22:48.