1. M. Caviezel (Švýc.) 2:27,78, 2. Cochran-Siegle (USA) -0,10, 3. Paris (It.) -0,14, ...75. Berndt -8,08, 78. Zabystřan (oba ČR) -10,62
fotbalPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
Čtyřhra - 1. kolo:
Dvouhra - 1. kolo
Dvouhra - 2. kolo:
Čtyřhra - 1. kolo:
Čtyřhra - 1. kolo:
Dvouhra - 1. kolo:
lyžováníPřidat do mých lig
Paralelní slalom:
Muži: 1. Bagozza, 2. Bormolini (oba It.), 3. Baumeister (Něm.), ...v kvalifikaci 57. Počinek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 13 závodů): 1. Fischnaller (It.) 3310, 2. Baumeister 2030, 3. Karl (Rak.) 1912, ...69. Brůžek (ČR) 13,4, 70. Počinek 13,1.
Ženy: 1. Hofmeisterová (Něm.), 2. Ledecká (ČR), 3. Zoggová (Švýc.), ...v kvalifikaci 34. Maděrová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 13 závodů): 1. Hofmeisterová 4360, 2. Zoggová 2600, 3. Jennyová (Švýc.) 2470, ...19. Ledecká 800, 47. Maděrová 22.
Ženy - slalom:
1. Vlhová (SR) 1:53,65 (53,32+1:00,33), 2. Swennová-Larssonová (Švéd.) -0,10 (54,09+59,66), 3. Shiffrinová (USA) -0,43 (53,92+1:00,16), 4. Holdenerová (Švýc.) -0,50 (54,16+59,99), 5. Liensbergerová -0,80 (53,97+1:00,48), 6. Truppeová (obě Rak.) -1,61 (55,13+1:00,13), 7. Haverová-Lösethová (Nor.) -2,24 (55,17+1:00,72), 8. Mairová (Rak.) -2,48 (54,81+1:01,32), 9. Gisinová (Švýc.) -2,60 (54,62+1:01,63), 10. St-Germainová (Kan.) -2,82 (55,66+1:00,81), ...v 1. kole 39. Dubovská (ČR) 56,98.
Průběžné pořadí slalomu (po 5 z 9 závodů): 1. Shiffrinová 440, 2. Vlhová 360, 3. Swennová-Larssonová 235, 4. Liensbergerová 231, 5. Gisinová a Holdenerová (Švýc.) obě 180, ...28. Dubovská 29, 32. Capová (ČR) 21.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 886, 2. Vlhová 613, 3. Brignoneová (It.) 565, 4. Holdenerová 417, 5. Gisinová 390, 6. Rebensburgová (Něm.) 337, ...14. Ledecká (ČR) 223, 66. Dubovská 34, 74. Capová 21.
motorismusPřidat do mých lig
9. etapa: Vadí ad-Dauásir - Haraz (891 km celkově/415 km rychlostní zkouška)
Automobily: 1. Peterhansel, Fiuza (Fr., Portug./Mini) 3:08:31, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -15, 3. Siaidán, Kuznič (S. Arábie, Rus./Mini) -4:48, ...11. Prokop, Chytka -13:12, 26. Ouředníček, Křípal -42:39, 29. Vaculík, Plechatý (všichni ČR/Ford) -44:13, 41. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -59:25.
Průběžné pořadí: 1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 35:11:54, 2. Attíja -24, 3. Peterhansel -6:38, ...14. Prokop -3:30:25, 18. Zapletal -6:22:46, 36. Ouředníček -11:35:16, 57. Vaculík -76:39:01.
Motocykly: 1. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) 3:30:33, 2. Price (Austr./KTM) -1:54, 3. Barreda (Šp./Honda) -2:42, ...13. Michek -11:07, 27. Engel -27:51, 31. J. Brabec -33:41, 43. Vlček (všichni ČR/KTM) -51:37, 91. Veselý (ČR/Husqvarna) -2:05:57.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec (USA/Honda) 31:59:29, 2. P. Quintanilla -20:53, 3. Price -26:43, ...14. Michek -2:43:17, 27. Engel -4:48:22, 36. J. Brabec -7:40:27, 41. Vlček -9:23:22, 84. Veselý -19:38:05.
Čtyřkolky: 1. Casale (Chile/Yamaha) 4:39:25, ...3. Kubiena -6:27, 10. Tůma (oba ČR/Yamaha) -13:15.
Průběžné pořadí: 1. Casale 40:52:23, ...11. Tůma -15:39:02.
Kamiony: 1. Karginov (Rus./Kamaz) 3:33:42, 2. Vjazovič (Běl./Maz) -3:19, 3. Nikolajev (Rus./Kamaz) -9:24, 4. Loprais (ČR/Praga) -9:42, ...9. Šoltys (ČR/Tatra) -13:35, 14. Macík (ČR/Iveco) 23:10.
Průběžné pořadí: 1. Karginov 38:05:25, 2. Šibalov (Rus./Kamaz) -38:35, 3. Vjazovič -1:08:36, 4. Loprais -2:14:09, ...6. Macík -3:07:59, 9. Šoltys -4:49:00.
SSV (buggy): 1. Hildebrand, Cazalet (USA, Fr./OT3) 4:00:42, ...11. Macháček, Tošenovský (ČR/Can-Am) -18:55.
Průběžné pořadí: 1. Currie, Berriman (USA/Can-Am) 43:51:49, ...28. Macháček, Tošenovský -20:22:48.