Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Sportovní výsledky 26. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barnsley
West Bromwich
1:1
konec
Blackburn
Birmingham
1:1
konec
Brentford
Swansea
3:1
konec
Cardiff
Millwall
1:1
konec
Charlton
Bristol
3:2
konec
Hull
Nottingham
0:2
konec
Luton
Fulham
3:3
konec
Middlesbrough
Huddersfield
1:0
konec
Stoke
Sheffield Wednesday
3:2
konec
Wigan
Derby
1:1
konec
Leeds
Preston
1:1
konec
Reading
QPR
1:0

Belgická liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genk
Eupen
2:1
konec
Kortrijk
Cercle Bruggy
1:0
konec
Mouscron
Mechelen
1:2
konec
Waasland-Beveren
St. Truiden
1:0
konec
FC Bruggy
Waregem
4:0
konec
Standard Lutych
Gent
0:1

Skotská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hearts
Hibernian
0:2
konec
Aberdeen
Livingston
2:1
konec
Glasgow Rangers
Kilmarnock
1:0
konec
Hamilton
St. Johnstone
0:1
konec
Ross County
Motherwell
1:2
konec
St. Mirren
Celtic Glasgow
1:2

Německá liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Krefeld
4:3 po sam. nájezdech
konec
Augsburg
Norimberk
6:3
konec
Straubing
Eisbären Berlín
1:2
konec
Wolfsburg
Kolín nad Rýnem
1:4
konec
Schwenningen
Mannheim
2:1
konec
Iserlohn
Düsseldorf
0:1
konec
Mnichov
Ingolstadt
5:4 v prodl.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
SaiPa Lappeenranta
Kouvola
0:5
konec
Lukko Rauma
Tappara Tampere
4:5 v prodl.
konec
Ilves Tampere
Hämeenlinna
3:5
konec
IFK Helsinky
Pelicans Lahti
2:3 v prodl.
konec
Jukurit Mikkeli
KalPa Kuopio
2:4
konec
Jyväskylä
Kärpät Oulu
5:2
konec
Sport Vaasa
Ässät Pori
2:3

Liga EBEL

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Znojmo
4:5 po sam. nájezdech
konec
Innsbruck
Dornbirn
6:1
konec
Salcburk
Bolzano
2:1
konec
Štýrský Hradec
Villach
2:3 v prodl.
konec
Székesfehérvár
Vídeň
1:6

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Miškovec
Poprad
3:2
konec
Nitra
Detva
5:1
konec
Liptovský Mikuláš
Trenčín
4:2
konec
Nové Zámky
Zvolen
0:6
konec
Budapešť
Banská Bystrica
2:5
konec
Košice
Slovan Bratislava
2:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Växjö
Djurgaarden
5:0
konec
Rögle
Färjestad
1:0 v prodl.
konec
HV 71
Leksand
3:2 po sam. nájezdech
konec
Linköping
Malmö
2:3 po sam. nájezdech
konec
Brynäs
Oskarshamn
3:4 po sam. nájezdech
konec
Lulea
Frölunda
3:2
konec
Skelleftea
Örebro
7:0

Zuchwil (Švýc.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
ČR
Německo
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
konec
Švýcarsko
Slovensko
6:2 (3:0, 2:1, 1:1)

Bormio (It.) - Trénink na sjezd SP lyžařů

Přidat do mých lig

1. Roger (Fr.) 1:55,42, 2. Paris -0,22, 3. Casse (oba It.) -0,30, ...68. Zabystřan (ČR) -25,27.

Euroliga mužů

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Milán
78:75
konec
Anadolu Efes Istanbul
Maccabi Tel Aviv
99:79
konec
Alba Berlín
Baskonia Vitoria
81:57
konec
Panathinaikos Atény
Real Madrid
75:87
konec
Villeurbanne
Chimki Moskva
92:88
konec
Toronto
Boston
102:118
konec
Philadelphia
Milwaukee
121:109
konec
Denver
New Orleans
100:112
konec
LA Lakers
LA Clippers
106:111
konec
Golden State
Houston
116:104

Heusden-Zolder (Bel.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:02:22, 2. L. Sweeck, 3. Hermans oba -6, 4. M. Vanthourenhout -9, 5. Vermeersch (všichni Belg.) -20, 6. Van Kesel (Niz.) -21, ...25. Boroš -2:41, 26. Nesvadba -2:52, 32. Štybar -3:21, 47. Paprstka (všichni ČR) -5:35.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 9 závodů): 1. Toon Aerts (Belg.) 437, 2. M. Vanthourenhout 392, 3. Iserbyt (Belg.) 392, 4. L. Sweeck 364, 5. Hermans 358, 6. Van der Haar (Niz.) 357, ...28. Boroš 133, 32. Nesvadba 117, 64. Paprstka 25, 68. Štybar 19.

Ženy: 1. Brandová 47:49, 2. Alvaradová -1, 3. Worstová -13, 4. Vosová -14, 5. Van der Heidenová (všechny Niz.) -26, 6. Cantová (Belg.) -29, ...15. Nash -1:44, 31. Bajgerová -4:21, 48. Bedrníková -6:16, 53. Mudříková -6:50, 57. Vaníčková -8:02, Zemanová (všechny ČR) nedokončila.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 9 závodů): 1. Alvaradová 360, 2. Nash 359, 3. Worstová 345, ...35. Havlíková 86, 57. Bajgerová 41, 68. Ungermanová (všechny ČR) 32.

Muži do 23 let: 1. Kuhn (Švýc.) 50:05, 2. Benoist (Fr.), 3. Rouiller (Švýc.) oba -5, ...21. Jelínek -1:22, 35. T. Kopecký -3:15, 43. Říman -4:09, 45. Ježek -5:31, Camrda (všichni ČR) nedokončil.

Průběžné pořadí SP (po 5 ze 7 závodů): 1. Kuhn 230, 2. Kamp (Niz.) 180, 3. Benoist 170, ...21. Jelínek 45, 31. T. Kopecký 24, 37. J. Ťoupalík (ČR) 18, 46. Říman 9.

Junioři: 1. Nys (Belg.) 44:32, 2. Lillo (Švýc.) -2, 3. Belmans (Belg.) -10, ...9. M. Kopecký -32, 18. Fiala -1:05, 19. Stránský -1:06, 29. Šulc -2:02, 39. Doležal -2:48, 46. Dostál (všichni ČR) -3:54.

Průběžné pořadí SP (po 5 ze 7 závodů): 1. Nys 240, 2. Lillo 170, 3. Belmans 165, ...9. Zatloukal (ČR) 87, 14. Fiala 68, 21. M. Kopecký 41, 22. Šulc 41.