Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Sportovní výsledky 15. 12. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Standard Lutych
Anderlecht
1:1
konec
FC Bruggy
Mechelen
3:0
konec
Ostende
Gent
2:1

Druhá německá liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norimberk
Kiel
2:2
konec
Osnabrück
Drážďany
3:0
konec
Sandhausen
Hamburk
1:1

Katar - Mistrovství světa klubů

Přidat do mých lig

Nizozemská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Emmen
Sparta Rotterdam
2:0
konec
Feyenoord Rotterdam
PSV Eindhoven
– : –
konec
Alkmaar
Ajax Amsterodam
– : –
konec
Almelo
Utrecht
– : –

Polská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gliwice
Lodž
2:1
konec
Kielce
Cracovia Krakov
1:0
konec
Bialystok
Gdaňsk
3:0

Portugalská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Belenenses
2:1
konec
Gil Vicente
Guimaraes
2:2
konec
Braga
Pacos Ferreira
0:1

Rakouská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Wolfsberg
1:1
konec
Tirol
Mattersburg
1:3
konec
Linec
Štýrský Hradec
3:3

Skotská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Motherwell
Glasgow Rangers
0:2
konec
Celtic Glasgow
Hibernian.
– : –

Dawson Creek (Kan.) - World Junior A Challenge hráčů do 19 let

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
ČR
Rusko „18“
1:5 (0:4, 0:1, 1:0)
konec
Kanada Východ
USA
2:1 SN (0:0, 1:0, 0:1 0:0)

Dawson Creek (Kan.) - World Junior A Challenge hráčů do 19 let

O 3. místo

Přidat do mých lig
konec
ČR
USA
1:2 v prodl. (0:0, 0:0, 1:1 0:1)

EBEL liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Štýrský Hradec
Znojmo
4:3 v prodl. (2:1, 1:1, 0:1 1:0)
konec
Bolzano
Vídeň
0:3
konec
Salcburk
Székesfehérvár
2:5
konec
Dornbirn
Villach
1:3
konec
Klagenfurt
Linec
4:5

Německá liga

Přidat do mých lig
konec
Mnichov
Mannheim
2:4
konec
Bremerhaven
Iserlohn
3:2
konec
Kolín nad Rýnem
Ingolstadt
2:3 po sam. nájezdech
konec
Schwenningen
Norimberk
4:6
konec
Wolfsburg
Eisbären Berlín
5:6 v prodl.
konec
Krefeld
Straubing
3:4 po sam. nájezdech.

Soči (Rus.) - Přípravný turnaj žen

Přidat do mých lig

Rusko - ČR 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) 

Říčany; Prostějov - Extraliga

Semifinálové skupiny

Přidat do mých lig

Říčany:
Sparta Praha - Spartak Jihlava 5:1
Zarycká - L. Fruhvirtová 6:4, 2:6, 7:6 (7:1)
Rosol - Friedl 7:5, 6:3
Siniaková - B. Fruhvirtová 3:6, 6:2, 7:5
Fucsovics - Holiš 6:1, 6:3
Macháč - Lojda 6:4, 6:2
Čorič - Desein 5:7, 6:3, 1:6

Prostějov:
RPM Oáza Říčany - Precheza Přerov 4:5
Kolodziejová - Nosková 6:2, 6:2
Duda - Puetz 4:6, 2:6
Alexandrovová - Tomanová 5:7, 6:2, 6:4
Gengel - Stachovskij 7:6 (7:3), 6:7 (6:8), 2:6
Fabbiano - Majchrzak 3:6, 2:6
Vanni - Kovalík 6:4, 6:3
Kolodziejová, Alexandrovová - Tomanová, Kubáňová 6:2, 1:6, 10:8
Gengel, Vocel - Puetz, Majchrzak 2:6, 1:6
Vanni, Nouza - Stachovskij, Kovalík 4:6, 3:6

Hochfilzen (Rak.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - štafeta (4x7,5 km): 1. Norsko (Dale, Bjöntegaard, T. Bö, J.T. Bö) 1:14:44,2 (1 trest. okruh + 7 dobíjení), 2. Německo (Horn, Kühn, Peiffer, Doll) -2,0 (0+6), 3. Francie (Guigonnat, Jacquelin, Claude, Fillon Maillet) -51,9 (1+8), 4. Kanada -1:28,7 (0+6), 5. ČR (Šlesingr, Krčmář, Václavík, Štvrtecký) -1:52,2 (0+9), 6. Rusko -2:01,7 (1+8).

Ženy - stíhací závod (10 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 29:14,6 min. (0 trest. okruhů), 2. Öbergová (Švéd.) -25,8 (2), 3. Tandrevoldová (Nor.) -39,7 (1), 4. Braisazová (Fr.) -47,9 (2), 5. Fialková (SR) -1:02,9 (2), 6. Bescondová (Fr.) -1:07,8 (1), 7. Mäkäräinenová (Fin.) -1:14,0 (2), 8. Kristejn Puskarčíková (ČR) -1:16,0 (1), 9. Wiererová (It.) -1:20,9 (5), 10. Aymonierová (Fr.) -1:21,7 (1), ...24. Davidová -2:11,6 (3), 30. Charvátová -2:30,1 (6), 31. Jislová (všechny ČR) -2:33,5 (2).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 24 závodů): 1. Wiererová 188, 2. Tandrevoldová 161, 3. Öbergová 155, 4. Olsbuová Röiselandová (Nor.) 136, 5. Simonová (Fr.) 123, 6. Braisazová 119, ...11. Davidová 101, 15. Kristejn Puskarčíková 83, 27. Charvátová 60, 38. Jislová 34.

Davos (Švýc.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Ženy - 10 km volně: 1. Johaugová 25:02,7, 2. H. Wengová (obě Nor.) -30,6, 3. Digginsová (USA) -36,4, 4. Stadloberová (Rak.) -48,9, 5. Pärmäkoskiová -53,6, 6. Niskanenová (obě Fin.) -1:01,0, 7. Razýmová (ČR) -1:13,9, 8. Smedaasová (Nor.) -1:16,6, 9. Maubetová Bjornsenová (USA) -1:17,5, 10. Kallaová (Švéd.) -1:19,2, ...12. Nováková 1:23,7, 43. Janatová -2:27,3, 58. Schützová -2:56,8, 62. Hynčicová (všechny ČR) -3:36,3.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 38 závodů): 1. Johaugová 541, 2. H. Wengová 396, 3. Digginsová 345, 4. Maubetová Bjornsenová 280, 5. Pärmäkoskiová 276, 6. Jacobsenová (Nor.) 272, ...14. Razýmová 153, 27. Nováková 56, 61. Janatová 8.

Muži - 15 km volně: 1. Krüger (Nor.) 33:59,3, 2. Usťugov (Rus.) -19,0, 3. Cologna (Švýc.) -20,0, 4. Niskanen (Fin.) -27,9, 5. Manificat (Fr.) -35,7, 6. Spicov -36,3, 7. Bolšunov (oba Rus.) -39,8, 8. Young (Brit.) -47,1, 9. Iversen (Nor.) -47,6, 10. Dobler (Něm.) -49,6, ...18. Novák -1:06,7, 53. Knop -2:34,8, 56. Fellner (všichni ČR) -2:40,0.
Průběžné pořadí SP (po 7 ze 38 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 520 b., 2. Iversen 448, 3. Bolšunov 375, 4. Niskanen 340, 5. Holund (Nor.) 276, 6. Usťugov 226, ...40. Novák 29.

Klingenthal (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 277,0 b. (136,5+134 m), 2. Kraft (Rak.) 274,0 (134+134,5), 3. Lindvik (Nor.) 269,5 (131+134,5), 4. Aschenwald (Rak.) 269,2 (135+132,5), 5. Geiger (Něm.) 266,1 (132+132), 6. Sató (Jap.) 265,2 (128,5+140), 7. Forfang (Nor.) 260,4 (132+131,5), 8. P. Prevc (Slovin.) 258,4 (133,5+132), 9. Žyla 258,3 (129,5+133,5), 10. Stoch (oba Pol.) 258,1 (128,5+132), ...39. Kožíšek 101,5 (120), 46. Sakala (oba ČR) 97,5 (117).

Průběžné pořadí SP (po 5 z 30 závodů): 1. R. Kobajaši 290, 2. Kraft 276, 3. Tande (Nor.) 273, 4. Geiger 237, 5. Aschenwald 214, 6. Lanišek (Slovin.) 181.

Svatý Mořic (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - paralelní slalom: 1. Vlhová (SR), 2. Swennová Larssonová (Švéd.), 3. Gritschová (Rak.), 4. Hrovatová (Slovin.), 5. St-Germainová (Kan.), 6. Brignoneová (It.), 7. Haverová-Lösethová (Nor.), 8. Buciková (Slovin.), ...26. Dubovská, v kvalifikaci 56. Ledecká, Capová (všechny ČR) nedokončila 1. jízdu.

Průběžné pořadí SP (po 9 z 41 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 532, 2. Brignoneová 281, 3. Rebensburgová (Něm.) 261, 4. Vlhová 238, 5. C. Suterová (Švýc.) 225, 6. Schmidhoferová (Rak.) 218, ...12. Ledecká 151, 54. Dubovská 34, 60. Capová 21.

Val d´Isere (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Pinturault (Fr.) 1:47,91 (52,85+55,06), 2. Myhrer (Švéd.) -1,44 (53,73+55,62), 3. Gross (It.) -1,47 (53,99+55,39), 4. Kristoffersen (Nor.) -1,48 (55,67+53,72), 5. Matt (Rak.) -1,73 (53,78+55,86), 6. Jakobsen (Švéd.) -1,75 (54,18+55,48), 7. Meillard (Švýc.) -1,85 (54,19+55,57), 8. Muffat-Jeandet (Fr.) -2,21 (54,37+55,75), 9. Foss-Solevaag (Nor.) -2,27 (55,34+54,84), 10. Yule (Švýc.) -2,35 (54,04+56,22).

Průběžné pořadí slalomu (po 2 z 12 závodů): 1. Kristoffersen 150, 2. Myhrer 125, 3. Pinturault 100, 4. Yule 86, 5. Jakobsen a Noël (Fr.) oba 80.

Průběžné pořadí SP (po 8 z 44 závodů): 1. Pinturault 264, 2. Kristoffersen 243, 3. Mayer 233, 4. Kriechmayr (oba Rak.) 212, 5. Paris (It.) 204, 6. Feuz (Švýc.) 192.

Kooperativa NBL

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Hradec Králové
– : –
konec
Chicago
LA Clippers
109:106
konec
Dallas
Miami
118:122 po prodl.
konec
Denver
Oklahoma City
110:102
konec
Houston
Detroit
107:115
konec
Memphis
Washington
128:111
konec
Milwaukee
Cleveland
125:108
konec
Phoenix
San Antonio
119:121 po prodl.
konec
Toronto
Brooklyn
110:102

Renomia ŽBL

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovanka MB
Chomutov
– : –

Extraliga mužů

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kladno
Beskydy
– : –

Kumamoto (Jap.) - Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

Finále

konec
Nizozemsko
Španělsko
30:29

O 3. místo

konec
Rusko
Norsko
33:28

Brisbane (Austr.) - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži
Sprint
- finále: Rudyk (Pol.) - Webster (N. Zél.) 2:0, o 3. místo: Glaetzer (Austr.) - Tjon En Fa (Sur.) 2:0, ...12. Čechman, 18. Pavel Kelemen (oba ČR).

Madison: 1. Welsford, Meyer (Austr.), 2. Sexton, Gate (N. Zél.), 3. Kneisky, Vauquelin (Fr.).

Ženy
Keirin:
1. Bayonaová (Kol.), 2. Mortonová (Austr.), 3. Degrendeleová (Belg.).

Omnium: 1. Valenteová (USA) 139, 2. Beveridgeová (Kan.) 127, 3. Edmondtsonová (N. Zél.) 100.

První liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Helas Brno
2:2 (1:1)
konec
Plzeň
Sparta Praha
2:6 (2:3)

Melbourne (Austr.) - Prezidentský pohár mužů

Přidat do mých lig

USA - Mezinárodní tým 16:14

Naples (USA) - Závěr turnaje QBE Shootout série PGA Tour

Přidat do mých lig

Kuang-čou (Čína) - Turnaj série Masters

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) 1:49,45 (54,82+54,63), 2. Německo (Lochner, F. Bauer, Weber, Rasp) -0,30 (54,98+54,77), 3. Německo (Friedrich, C. Bauer, Grothkopp, Margis) -0,33 (54,92+54,86), ...10. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,16 (55,32+55,29).

Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Kripps 450, 2. Lochner 402, 3. Kibermanis (Lot.) 402, ...12. Dvořák 272.

Whistler (Kan.) - SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:16,644 (38,353+38,291), 2. Wendl, Tobias (všichni Něm.) -0,059 (38,347+38,356), 3. Kaškin, Koršunov (Rus.) -0,234 (38,454+38,424), ...21. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,272 (39,587+39,329).

Sprint
Muži:
1. Egger (Rak.) 36,449, 2. Repilov (Rus.) -0,007, 3. Müller (Rak.) -0,044.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Repilov 430, 2. Müller 376, 3. West (USA) 286, ...34. Lejsek (ČR) 19.

Ženy: 1. Ivanovová (Rus.) 27,839, 2. Sweeneyová (USA) -0,044, 3. Rosenthalová (Něm.) -0,065.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Ivanovová 397, 2. Taubitzová (Něm.) 380, 3. Sweeneyová 303, ...29. Maršíková (ČR) 31.

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 27,759, 2. Wendl, Tobias -0,003, 3. Kaškin, Koršunov -0,004.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 470, 2. Wendl, Arlt 425, 3. Steu, Koller (Rak.) 301, ...22. Vejdělek, Pěkný 40.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Nagano (Jap.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
1 000 m: 1. Kuližnikov (Rus.) 1:08,454, 2. Verbij 1:08,676, 3. Otterspeer (oba Niz.) 1:08,956.

Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Verbij 142 b., 2. Krol (Niz.) 120, 3. Ning Čung-jen (Čína) 109.

5 000 m: 1. Semerikov (Rus.) 6:18,605, 2. Michael (N. Zél.) 6:18,691, 3. Rumjancev (Rus.) 6:19,663.

Průběžné pořadí SP (po 4 z 6 závodů): 1. Semerikov 211, 2. Roest (Niz.) 180, 3. Rumjancev 167.

Ženy
500 m: 1. Golikovová (Rus.) 37,241, 2. Herzogová (Rak.) 37,455, 3. Kodairaová (Jap.) 37,505, ...divize B: 2. Zdráhalová (ČR) 38,902.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Kodairaová 264, 2. Golikovová 250, 3. Kačanovová (Rus.) 242, ...29. Zdráhalová 55.

Stíhací závod družstev: 1. Japonsko (M. Takagiová, N. Takagiová, Satóová, Sakaiová) 2:56,371, 2. Kanada 2:57,811, 3. Rusko 3:02,396. 

Plzeň - Český pohár

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Čeng-čou (Čína) - Finálový turnaj série World Tour

Finále

Přidat do mých lig

Muži
Dvouhra:
Fan Čen-tung - Ma Lung (oba Čína) 4:1 (6, 10, 6, -6, 8)

Čtyřhra:
Fan Čen-tung, Sü Sin (Čína) - Liao Čcheng-tching, Lin Jün-ťü (Tchaj-wan) 3:1 (7, 6, -11, 3)

Ženy
Dvouhra:
Čchen Meng - Wang Man-jü (obě Čína) 4:1 (9, 6, 6, -9, 6).

Čtyřhra:
Kiharaová, Nagasakiová (Jap.) - Čon Či-hi, Jang He-un (Korea) 3:0 (10, 6, 6)

Smíšená čtyřhra:
Liou Š’-wen, Sü Sin (Čína) - Itóová, Mizutani (Jap.) 3:2 (-9, -9, 3, 8, 9)