Sportovní výsledky 24. 11. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

16. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Gent
Antverpy
– : –
18:00
Anderlecht
Kortrijk
– : –
20:00
St. Truiden
Charleroi
– : –

Druhá anglická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Middlesbrough
Hull
– : –

Druhá německá liga

14. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Fürth
Norimberk
– : –
13:30
Stuttgart
Karlsruhe
– : –
13:30
Regensburg
Heidenheim
– : –

Nizozemská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
12:15
Groningen
Feyenoord Rotterdam
– : –
14:30
PSV Eindhoven
Heerenveen
– : –
14:30
Waalwijk
Emmen
– : –
16:45
Sparta Rotterdam
Arnhem
– : –
16:45
Venlo
Twente Enschede
– : –

Polská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Bialystok
Gdyně
– : –
17:30
Vratislav
Wisla Krakov
– : –

Rakouská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Admira
Austria Vídeň
– : –
14:30
Hartberg
Altach
– : –
17:00
Rapid Vídeň
Štýrský Hradec
– : –

Ruská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
9:30
Ufa
Soči
– : –
12:00
Jekatěrinburg
Spartak Moskva
– : –
14:30
Tula
FK Krasnodar
– : –
17:00
CSKA Moskva
Samara
– : –

Skotská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
13:15
Hamilton
Glasgow Rangers
– : –
16:00
St. Johnstone
Aberdeen
– : –
17:30
Linec
Dornbirn
– : –
17:30
Orli Znojmo
Székesfehérvár
– : –
17:30
Klagenfurt
Bolzano
– : –
17:30
Štýrský Hradec
Villach
– : –
17:30
Salcburk
Vídeň
– : –

Německá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Norimberk
Düsseldorf
– : –
16:30
Schwenningen
Straubing
– : –
17:00
Eisbären Berlín
Augsburg
– : –
18:00
Iserlohn
Mannheim
– : –
18:00
Kolín nad Rýnem
Krefeld
– : –
19:00
Bremerhaven
Wolfsburg
– : –
19:00
Ingolstadt
Mnichov
– : –

Slovenská liga

Přidat do mých lig
16:00
Poprad
Slovan Bratislava
– : –
16:00
Nitra
Trenčín
– : –
17:00
Detva
Košice
– : –
17:00
Budapešť
Zvolen
– : –
17:30
Miškovec
Nové Zámky
– : –
18:00
Michalovce
Banská Bystrica
– : –

Švýcarská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
15:45
Davos
Ambri-Piotta
– : –

Madrid (Šp.) - Finálový turnaj Davis Cupu

Finále

Přidat do mých lig

Levi (Fin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

10.15/13.15 slalom muži

Wisla (Pol.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

11.30

Liga žen

9. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Slovanka MB
Žabiny Brno
– : –
0:00
Minnesota
Phoenix
– : –
0:00
Charlotte
Chicago
– : –
0:00
Indiana
Orlando
– : –
0:00
Atlanta
Toronto
– : –
0:00
Utah
New Orleans
– : –
0:00
Philadelphia
Miami
– : –
0:00
Cleveland
Portland
– : –
0:00
Memphis
LA Lakers
– : –
0:00
Milwaukee
Detroit
– : –
0:00
New York
San Antonio
– : –

Extraliga mužů

8. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Kladno
Ostrava
– : –

Vyzývací pohár mužů

Odvety 3. kola

Přidat do mých lig
10:30
Karviná
Železničar 1949
– : –
18:00
Gračanica
Dukla Praha
– : –

Koksijde (Belg.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Bern (Švýc.) - Světový pohár v šermu kordem mužů

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Sapporo (Jap.) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Minsk (Bělor.) - Elitní fáze Ligy mistrů

Přidat do mých lig

Dubaj (SAE) - Závěr turnaje World Tour Championship série European Tour

Přidat do mých lig

Naples (USA) - Ženský turnaj kategorie major Tour Championship

Přidat do mých lig

Sea Island (USA) - Závěr turnaje The RSM Classic série PGA Tour

Přidat do mých lig

Praha - Parkurová soutěž Prague PlayOffs, vyvrcholení série Global Champions

Přidat do mých lig

Ósaka (Jap.) - Turnaj série Grand Slam

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Tomaszów Mazowiecki (Pol.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Londýn (V.B.) - Závod International Swimming League (ISL)

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz