Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 20. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sedlčany
Klatovy
5:1 (4:0)

Divize B

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Dobříš
3:1 (0:0)
konec
Louny
Česká Lípa
5:2 (3:0)

Divize C

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Velké Hamry
1:1 (0:0), pen. 3:1
konec
Poříčany
Benátky nad Jizerou
2:3 (0:1)

Divize D

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jihlava B
Velká Bíteš
9:0 (2:0)
konec
Polná
Humpolec
2:1 (1:0)
konec
Žďár nad Sázavou
Start Brno
1:6 (1:4)
konec
Ždírec nad Doubravou
Lanžhot
0:4 (0:0)

Divize E

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kozlovice
HFK Olomouc
1:0 (1:0)
konec
Strání
Hodonín
1:0 (0:0)
konec
Všechovice
Slavičín
1:4 (0:1)

Divize F

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karviná B
Havířov
3:1 (2:1)
konec
Opava B
Frýdlant nad Ostravicí
1:1 (0:1)
konec
Valašské Meziříčí
Dětmarovice
2:1 (1:1)
konec
Třinec B
Rýmařov
4:1 (3:0)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Bruntál
4:0 (0:0)
konec
Polanka nad Odrou
Bohumín
1:3 (0:2)

Liga žen

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dukla Praha
Liberec
0:1 (0:1)
konec
Pardubice
Sparta
1:8 (0:7)

Anglická druhá liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wigan
Nottingham
1:0

Belgická liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mechelen
Antverpy
3:1
konec
Anderlecht
St. Truiden
4:1
konec
Cercle Bruggy
Charleroi
0:3

Německá druhá liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
Karlsruhe
3:3
konec
Hannover
Osnabrück
0:0
konec
Stuttgart
Kiel
0:1

Nizozemská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zwolle
Haag
3:1
konec
Emmen
Sittard
2:1
konec
Groningen
Sparta Rotterdam
2:0
konec
Feyenoord Rotterdam
Almelo
1:1

Polská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdyně
Gdaňsk
2:2
konec
Zabrze
Lodž
1:1

Rakouská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Pölten
Austria Vídeň
2:2
konec
Tirol
Hartberg
0:1
konec
Rapid Vídeň
Wolfsberg
1:1

Ruská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Samara
0:1
konec
Ufa
CSKA Moskva
1:1
konec
Tula
Soči
1:1
konec
Dynamo Moskva
FK Krasnodar
1:1

Skotská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hearts
Glasgow Rangers
1:1

Liga EBEL

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Salcburk
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
konec
Innsbruck
Štýrský Hradec
4:1
konec
Székesfehérvár
Vídeň
3:1
konec
Villach
Dornbirn
5:0
konec
Linec
Klagenfurt
2:3 po sam. nájezdech

Německá liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
Düsseldorf
4:1
konec
Mnichov
Krefeld
2:1
konec
Ingolstadt
Straubing
2:3
konec
Schwenningen
Mannheim
6:1
konec
Wolfsburg
Iserlohn
3:2 v prodl.
konec
Augsburg
Bremerhaven
0:4
konec
Eisbären Berlín
Norimberk
6:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Poprad
4:1
konec
Budapešť
Nitra
0:7
konec
Liptovský Mikuláš
Michalovce
1:0 po sam. nájezdech
konec
Trenčín
Detva
3:6
konec
Zvolen
Miškovec
2:1
konec
Slovan Bratislava
Košice
1:2 po sam. nájezdech

Antverpy (Belg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
A. Murray (Brit.)
Wawrinka (4-Švýc.)
3:6, 6:4, 6:4

Antverpy (Belg.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Krawietz, Mies (1-Něm.)
Ram, Salisbury (2-USA/Brit.)
7:6 (7:1), 6:3

Lucemburk (Luc.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Ostapenková (Lot.)
Görgesová (2-Něm.)
6:4, 6:1

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (6-Rus.)
Mannarino (7-Fr.)
6:4, 6:0

Moskva (Rus.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bencicová (3-Švýc.)
Pavljučenkovová (Rus.)
3:6, 6:1, 6:1

Moskva (Rus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Aojamaová, Šibaharaová (Jap.)
Flipkensová, Matteková-Sandsová (3-Belg./USA)
6:2, 6:1

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Shapovalov (4-Kan.)
Krajinovič (Srb.)
6:4, 6:4

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Roger-Vasselin, Kontinen (Fr./Fin.)
Soares, Pavič (3-Braz./Chorv.)
6:4, 6:2

Renomia ŽBL

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Chomutov
75:72 (17:18, 33:33, 51:56)
konec
Žabiny Brno
KP Brno
73:83 po prodl. (23:14, 42:38, 59:56, 69:69)

Extraliga mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram
Zlín
3:0 (21, 15, 19)

Motegi (Jap.) - Velká cena Japonska silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Dalla Porta (It./Honda) 39:34,866, 2. Arenas (Šp./KTM) -0,094, 3. Vietti (It./KTM) -0,198, 4. Suzuki (Jap./Honda) -0,289, 5. García (Šp./Honda) -0,437, 6. McPhee (Brit./Honda) -3,648, ...22. Salač -23,416, Kornfeil (oba ČR/KTM) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 19 závodů): 1. Dalla Porta 229, 2. Canet (Šp./KTM) 182, 3. Arbolino (It./Honda) 161, 4. Ramírez (Šp./Honda) 144, 5. McPhee 136, 6. Antonelli (It./Honda) 122, ...13. Kornfeil 76, 24. Salač 18.

Moto2: 1. Marini (It./Kalex) 40:57,279, 2. Lüthi (Švýc./Kalex) -0,560, 3. Martín (Šp./KTM) -3,593, 4. Baldassari (It./Kalex) -3,999, 5. Navarro (Šp./SpeedUp) -5,236, 6. Á. Márquez (Šp./Kalex) 7,345.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 19 závodů): 1. Á. Márquez 234, 2. Lüthi 198, 3. Fernández (Šp./Kalex) 192, 4. Navarro 186, 5. B. Binder (JAR/KTM) 184, 6. Marini 176.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 42:41,492, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,870, 3. Dovizioso (It./Ducati) -1,325, 4. M. Viňales (Šp./Yamaha) -2,608, 5. Crutchlow (Brit./Honda) -9,140, 6. Morbidelli (It./Yamaha) -9,187, ...18. Abraham (ČR/Ducati) -43,458.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 19 závodů): 1. M. Márquez 350, 2. Dovizioso 231, 3. M. Viňales 176, 4. Rins (Šp./Suzuki) 176, 5. Petrucci (It./Ducati) 169, 6. Quartararo 163, ...25. Abraham 5.

Apeldoorn (Niz.) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
1 km s pevným startem
: 1. Lafargue (Fr.) 1:00,289, 2. Bos (Niz.) 1:00,409, 3. D’Almeida (Fr.) 1:00,663, ...6. Bábek 1:00,745, v kvalifikaci 12. Wagner (oba ČR).
Bodovací závod dvojic: 1. Hansen, Mörköv (Dán.) 52 b., 2. Havik, Van Schip (Niz.) 37, 3. Beyer, Reinhardt (Něm.) 37, ...17. Babor, Kraus (ČR) -60.

Ženy:
500 m s pevným startem:
1. Vojnovová 33,005, 2. Šmeljovová (obě Rus.) 33,057, 3. Starikovová (Ukr.) 33,328, ...v kvalifikaci 12. S. Kaňkovská (ČR).
Bodovací závod dvojic: 1. Dideriksenová, Lethová (Dán.) 33, 2. Archibaldová, Kennyová (Brit.) 31, 3. Pietersová, Wildová (Niz.) 23, ...14. Hochmannová, Kohoutková (ČR) -80.

Bern (Švýc.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Iserbyt 1:01:26, 2. Toon Aerts -35, 3. M. Vanthourenhout -44, 4. Hermans (všichni Belg.) -52, 5. Van Kessel -1:01, 6. Van der Haar (oba Niz.) -1:02, ...22. Boroš -3:21, 28. Nesvadba (oba ČR) -3:51.
Pořadí SP (po 3 z 9 závodů): 1. Iserbyt 240, 2. Toon Aerts 210, 3. M. Vanthourenhout 178, ...44. Boroš 29, 48. Nesvadba 23. 

Ženy: 1. Worstová 45:27, 2. Alvaradová (obě Niz.) -33, 3. Kayová (Brit.) -56, 4. Keoughová (USA) -1:09, 5. Kastelijnová (Niz.) -1:20, 6. Comptonová (USA) -1:26, 7. Nash -1:42, ...23. Havlíková -3:36, 38. Ungermanová -5:46, 41. Švihálková -6:08, 49. Vaníčková -8:34, 53. Janů (všechny ČR) -1 kolo.
Pořadí SP (po 3 z 9 závodů): 1. Nash 198, 2. Rochetteová (Kan.) 175, 3. Keoughová 146, ...47. Havlíková 28, 69. Ungermanová 13, 76. Švihálková 10, 85. Vaníčková 2.

Muži do 23 let: 1. Kühn (Švýc.) 49:11, 2. Kamp (Niz.) -6, 3. Rouiller (Švýc.) -26, ...16. Jelínek -2:15, 27. T. Kopecký -4:19, 34. Říman -5:15, 38. Vaníček -7:14, 39. Hula (všichni ČR) - 1 kolo.

Junioři: 1. Nys 42:35, 2. Michels -14, 3. Verstrynge -34 (všichni Belg.), ...11. Zatloukal -1:51, 14. M. Kopecký -2:03, 15. Bittner -2:07, 19. Fiala -2:32, 24. Šulc -3:09, 45. Jindřich -1 kolo.

Kuang-si (Čína) - Etapový závod Kolem Pekingu

Přidat do mých lig

4. etapa (161,4 km): 1. Mas (Šp./Deceuninck-Quick Step) 3:52:53, 2. Martínez (Kol./EF Education First) -1, 3. Rosa (It./Ineos) -8, 4. Tolhoek (Niz./Jumbo-Visma) -12, 5. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe), 6. Eiking (Nor./Wanty-Gobert Cycling) oba -19, ...34. Turek (ČR/Israel Cycling Academy) -1:51, 45. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) -3:28, 88. Černý (ČR/CCC), 90. Hirt (ČR/Astana) oba -7:42.

Průběžné pořadí: 1. Mas 13:50:50, 2. Martínez -5, 3. Rosa -14, 4. Tolhoek -22, 5. Hagen (Nor./Lotto-Soudal), 6. Grossschartner oba -29, ...31. Turek -2:01, 38. Vakoč -3:38, 70. Černý -9:21, 107. Hirt -14:26.

Svitávka - Mistrovství ČR v sálové cyklistice

Přidat do mých lig

Kolová:
Finále:
Hrdlička, Loskot (SC Svitávka) - Gottfried, Písek (Sokol Zlín Prštné) 3:0.
O 3. místo: Havlíček, Zvolánek (Favorit Brno I) - Richter, Vitula (MO Svitávka) 3:3, pen. 2:1.

Krasojízda:
Muži:
1. Mašek (Sokol Brno Řečkovice) 149,68, 2. Hanzlíček (Kometa Brno) 117,05, 3. Jančík (Sokol Horní Heršpice) 111,42.
Ženy: 1. Přibylová 120,56, 2. Vosičková (obě TJ SS Němčice na Hané) 90,46, 3. Kovářová (Sokol Horní Heršpice) 90,17.

Dvojice open: 1. Mašek, Gruna (Sokol Brno Řečkovice).
Dvojice ženy: 1. Vosičková, Florová (TJ SS Němčice na Hané).

krasobrusleníPřidat do mých lig

Las Vegas (USA) - Americká brusle, závod Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Chen 299,09 bodu, 2. Brown (oba USA) 255,09, 3. Alijev (Rus.) 253,55, ...11. Březina (ČR) 213,17.

Ženy: 1. Ščerbakovová (Rus.) 227,76, 2. Tennellová (USA) 216,14, 3. Tuktamyševová (Rus.) 205,97.

Sportovní dvojice: 1. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (Čína) 200,89, 2. Pavljučenková, Chodykin (Rus.) 196,98, 3. Denneyová, Frazier (USA) 192,70.

Taneční páry: 1. Hubbellová, Donohue (USA) 209,55, 2. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 206,57, 3. Fournierová Beaudryová, Sörensen (Kan.) 197,53.

Paříž (Fr.) - Turnaj Open de France série European Tour

Přidat do mých lig

(par 71): 1. Colsaerts (Belg.) 272 (67+66+67+72), 2. Hansen (Dán.) 273 (68+68+69+68), 3. Coetzee (JAR) 274 (65+68+70+71), 4. Kitayama (USA) 275 (66+68+70+71), 5. Kaymer (Něm.) 276 (68+69+69+70), Moynihan (Ir.) 276 (68+69+68+71), Ramsay (Skot.) 276 (66+69+70+71)

Čedžu (Kor.) - Turnaj CJ Cup série PGA Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Thomas (USA) 268 (68+63+70+67), 2. Lee (N. Zél.) 270 (67+66+68+69), 3. Macujama (Jap.) 273 (69+70+69+65), Smith (Austr.) 273 (67+69+68+69) a Woodland (USA) 273 (71+71+65+66), 6. An Pjong-hon (Korea) 275 (64+69+73+69) a Hatton (Angl.) 275 (69+68+70+68).

Most - Mítink

Přidat do mých lig

Cena zimního favorita, rovinový dostih (1600 m, dvouletí koně): 1. Albatros (ž. Foret, tr. Vocásková, stáj Hana Horčičková), 2. Fraga, 3. Planteur’s Whiskey. Výrok: boj krk - 1 1/2 - hlava. Čas: 1:41,87.

Českomoravská cena, rovinový dostih (1400 m, tříletí a starší koně): 1. Mr Right (ž. Verner, tr. F. Holčák, stáj Dr. Charvát), 2. Lexceed, 3. Efily. Výrok: jistě 2 1/4 - 4 1/4 - 1 3/4. Čas: 1:25,12.

Další dostihy:
I.
Captain Luka (ž. Palík) - Coltyn - Ladislav
II. Derniera (ž. Verner) - Tropical Bond - Sea The Night
III. La Sarenne (ž. Hlubučková) - Azbuk - Sisi Pop
IV. Francimor (ž. Foret) - Swinging Thomas - Sylviana
V. Storm De Nuit (ž. Florian) - Tularka - La Paix
VIII. Destiny Star (žk. Charvát) - Latrib - Anhor

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sia-men (Čína) - SP v sportovním lezení

Přidat do mých lig

Obtížnost:
Muži:
1. Ondra (ČR), 2. Homma, 3. T. Narasaki (oba Jap.), ...15. Konečný, 19. Stráník, 55. Kříž (všichni ČR).
Průběžné pořadí (po 5 z 6 závodů): 1. Ondra 300, 2. Harada (Jap.) 189, 3. Ginés (Šp.) 181, ...8. Stráník 138, 37. Konečný 28.

Ženy: 1. So Če-hjon (Korea), 2. Nogučiová (Jap.), 3. Kim Čen (Korea).
Průběžné pořadí (po 5 z 6 závodů): 1. So Če-hjon 480, 2. Garnbretová 298, 3. Rakovecová (obě Slovin.) 226.

Japonsko - Mistrovství světa

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Wales
Francie
20:19 (10:19)
konec
Japonsko
JAR
3:26 (3:5)

Finále extraligy žen

3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Žraloci Ledenice
Eagles Praha
9:2, konec série 3:0

stolní tenisPřidat do mých lig

Čcheng-tu (Čína) - Světový pohár žen

Přidat do mých lig

Finále: Liou Š’-wen - Ču Jü-ling (obě Čína) 4:2 (-4, 8, 8, 6, -3, 9)
o 3. místo: Feng Tchien-wej (Sing.) - Zhangová (USA) 4:1 (6, 8, 8, -5, 13)

Najdete na iDNES.cz