Sportovní výsledky 12. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice B
Čížová
1:0 (1:0)
konec
Mariánské Lázně
Petřín Plzeň
2:4 (1:2)
konec
Beroun
Soběslav
1:3 (0:3)
konec
Katovice
Sedlčany
4:1 (3:1)
konec
Klatovy
Doubravka
1:0 (0:0)
konec
Přeštice
Jindřichův Hradec
7:0 (4:0)
konec
Rokycany
Hořovicko
2:2 (1:0), pen. 1:0

Divize B

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Slaný
1:0 (0:0)
konec
Brandýs n. L.
Louny
0:4 (0:1)
konec
Kladno
Český Brod
0:1 (0:0)
konec
Neratovice-Byškovice
Štětí
6:0 (2:0)
konec
Souš
Rakovník
5:2 (3:2)
konec
Česká Lípa
Meteor Praha
1:2 (1:2)
konec
Dobříš
Ostrov
5:4 (2:3)

Divize C

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Trutnov
6:0 (3:0)
konec
Libiš
Poříčany
5:0 (2:0)
konec
Velké Hamry
Kutná Hora
4:0 (2:0)
konec
Letohrad
Horky nad Jizerou
1:2 (0:0)

Divize D

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havlíčkův Brod
Žďár nad Sázavou
1:2 (1:1)

Divize E

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vsetín
Všechovice
2:0 (2:0)
konec
HFK Olomouc
Šumperk
2:1 (1:1)
konec
Přerov
Skaštice
2:1 (2:0)
konec
Strání
Hranice
3:1 (2:1)

Divize F

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Valašské Meziříčí
2:2 (1:2)
konec
Dětmarovice
Třinec B
1:1 (1:0)
konec
Frýdlant nad Ostravicí
Karviná B
1:0 (0:0)
konec
Heřmanice Slezská
Polanka nad Odrou
3:3 (1:2)
konec
Rýmařov
Opava B
2:2 (1:2)

Liga žen

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Liberec
3:3 (3:0)
konec
Plzeň
Sparta
0:5 (0:2)
konec
Slavia
Dukla Praha
13:0 (5:0)

Opava; Frýdek-Místek - Kvalifikační turnaj ME hráčů do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Norsko
San Marino
– : –

Peru - MS hráčů do 17 let

Přidat do mých lig

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 9. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
SaiPa Lappeenranta
0:3
konec
Hämeenlinna
Sport Vaasa
2:1
konec
IFK Helsinky
TPS Turku
2:1
konec
Ilves Tampere
Jukurit Mikkeli
5:1
konec
KalPa Kuopio
Lukko Rauma
4:2
konec
Pelicans Lahti
Kouvola
1:5
konec
Kärpät Oulu
Tappara Tampere
2:3 po sam. nájezdech

Příbram - Příprava hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
2:5 (2:1, 0:0, 0:4)

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Malmö
4:0
konec
Frölunda
Lulea
4:1
konec
Örebro
Oskarshamn
3:2
konec
Växjö
Rögle
1:3
konec
HV 71
Färjestad
3:4
konec
Leksand
Linköping
2:5
konec
Skelleftea
Brynäs
4:1

Švýcarská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Rapperswil
4:2
konec
Bern
Davos
4:3 po sam. nájezdech
konec
Biel
Ženeva
6:3
konec
Curych
Zug
3:4
konec
Langnau
Lausanne
1:3
konec
Lugano
Fribourg-Gottéron
1:4

Linec (Rak.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Gauffová (USA)
Petkovicová (Něm.)
6:4, 6:4

Šanghaj (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (3-Rus.)
Tsitsipas (6-Řec.)
7:6 (7:5), 7:5
konec
A. Zverev (5-Něm.)
Berrettini (11-It.)
6:3, 6:4

Tchien-ťin (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Petersonová (Švéd.)
Džabúrová (Tun.)
0:6, 6:4, 7:5
konec
Watsonová (Brit.)
Kuděrmětovová (Rus.)
6:1, 6:4

Kooperativa NBL

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Svitavy
75:105 (16:32, 41:56, 52:86)
konec
Pardubice
Brno
91:65 (18:18, 41:38, 66:49)
konec
Kolín
Nymburk
75:106 (15:34, 41:60, 51:81)
konec
Děčín
Opava
63:88 (14:19, 33:36, 50:58)
konec
Hradec Králové
Ústí nad Labem
90:106 (20:26, 45:54, 69:76)
konec
Olomoucko
USK Praha
90:77 (15:17, 40:41, 66:59)

Renomia ŽBL

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Slovanka MB
88:41 (25:8, 46:19, 69:32)
konec
Trutnov
Žabiny Brno
58:96 (12:30, 27:42, 46:67)
konec
Slavia Praha
Strakonice
116:60 (29:20, 57:31, 87:43)

Extraliga mužů

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zlín
Odolena Voda
0:3 (-20, -23, -21)
konec
Ústí nad Labem
Karlovarsko
0:3 (-18, -19, -20)
konec
České Budějovice
Příbram
3:0 (23, 27, 17)
konec
Beskydy
Kladno
2:3 (22, -22, -27, 25, -10)
konec
Brno
Ostrava
3:1 (-23, 22, 21, 21)
konec
Lvi Praha
Liberec
3:1 (22, 23, -21, 21)

Extraliga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olymp Praha
Prostějov
3:0 (16, 18, 21)
konec
Liberec
VK Brno
1:3 (12, -23, -10, -21)
konec
KP Brno
Ostrava
0:3 (-21, -22, -23)
konec
Přerov
Šternberk.
– : –

Březolupy - MČR na ploché dráze

Přidat do mých lig

3. závod: 1. Milík (Pardubice) 15 b., 2. Krčmář (Slaný) 14, 3. Franc (Markéta Praha) 12+3, 4. Štichauer (Pardubice) 12+2, 5. Málek (Březolupy) 10, 6. Holub (Markéta Praha) 8.

Konečné pořadí po 3 závodech: 1. Milík 45, 2. Krčmář 36, 3. Kvěch (Markéta Praha) 32.

Buenos Aires (Arg.) - Mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

První jízda: 1. Bautista (Šp./Ducati) 35:38,957, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -1,562, 3. Razgatlioglu (Tur./Kawasaki) -3,327.
Průběžné pořadí MS: 1. Rea 564, 2. Bautista 440, 3. Lowes (Brit./Yamaha) 290.

Suzuka (Jap.) - Velká cena Japonska formule 1

Přidat do mých lig

kvalifikace přesunuta na neděli kvůli tajfunu

Holé Vrchy - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Boroš (ČEZ Tábor) 59:59, 2. Paprstka (Expres CZ-Tufo Kolín) -13, 3. Nesvadba (ČEZ Tábor) -33, 4. Loockx (Belg.) -1:14, 5. Jelínek (Mitas Trek) -1:41, 6. Rombouts (Belg.) -1:55.
Průběžné pořadí (po 3 z 8 závodů): 1. Boroš 146, 2. Paprstka 141, 3. Nesvadba 140.

Ženy: 1. Havlíková (Kooperativa Jablonec nad Nisou) 43:00, 2. Heiglová (Rak.) -31, 3. Štěpánová (Superior XC Team) -47, 4. Švihálková (ČEZ Tábor) -1:12, 5. Keseg Števková (SR) -2:06, 6. Ungermanová (AŠ Ml. Boleslav) -2:22.
Průběžné pořadí (po 3 z 8 závodů): 1. Vaníčková (Ivar CS-Author) 135, 2. Švihálková 127, 3. Novotná (Adastra Cycling Team) 126.

Silniční závod Kolem Lombardie

Přidat do mých lig

(WorldTour) - 243 km: 1. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) 5:52:59, 2. Valverde (Šp./Movistar), 3. Bernal (Kol./Ineos), 4. Fuglsang (Dán./Astana) všichni -16, 5. Woods (Kan./EF Education First), 6. Haig (Austr./Mitchelton-Scott) oba -34. ...Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step), Kreuziger (ČR/Dimension Data) oba nedokončili.

Stuttgart (Něm.) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

Muži:
Prostná:
1. Yulo (Fil.) 15,300, 2. Dolgopjat (Izr.) 15,200, 3. Siao Žuo-keng (Čína) 14,993.

Kůň našíř: 1. Whitlock (Brit.) 15,500, 2. Lee Čch’-kchaj (Tchaj-wan) 15,433, 3. McClenaghan (Ir.) 15,400.

Kruhy: 1. Colak (Tur.) 14,933, 2. Lodadio (It.) 14,900, 3. Ait Said (Fr.) 14,800.

Ženy:
Přeskok:
1. Bilesová 15,399, 2. Cardeyová (obě USA) 14,833, 3. Downieová (Brit.) 14,816.

Bradla: 1. Derwaelová (Belg.) 15,233, 2. Downieová 15,000, 3. Leeová (USA) 14,800.

Pardubice - Mítink

Přidat do mých lig

Stříbrná trofej, steeplechase (4400 m, pětiletí a starší koně, dotace 300.000 korun):
1. Anaking (ž. Faltejsek, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Dangerous Gleam, 3. Polo Rouge. Čas: 5:46,20. Výrok: velmi lehce 8 - 1 - 3 1/2.

Křišťálový pohár, proutěné překážky (3400 m, čtyřletí koně, dotace 300.000 korun):
1. Cheminée (ž. Faltejsek, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Aztek, 3. Trim. Čas: 4:06,38. Výrok: velmi lehce 12 - 2 3/4 - 3 1/4.

Zlatá spona tříletých, proutěné překážky (3200 m, tříletí koně, dotace 150.000 korun):
1. Benjamin (ž. Boyer, tr. Olehla, stáj DS Pegas), 2. First Of All, 3. La Coral. Čas: 4:02,79. Výrok: lehce 8 - 9 - 2 1/4.

Další dostihy:
I. Epauled (am. Fabris) - Perchta - Korneta
II. Golden Irene (am. Prichard) - Fabryan - Ukraina
V. Arlington (ž. Myška) - Meisho Kongoh - Natiqua
VI. Yara (Spáčil) - Charismatic

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina A:
Irsko - Samoa 47:5 (26:5).
Skupina B:
Nový Zéland - Itálie 0:0, zrušeno kvůli tajfunu

Skupina C:
Anglie - Francie 0:0, zrušeno kvůli tajfunu

První liga

10. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Praga Praha
Tatra Smíchov
27:41 (15:17)
konec
Sparta Praha
Vyškov
43:24 (31:0)
konec
Dragon Brno
Říčany
17:28 (3:14) 2:4

Al Ajn (SAE) - Finále SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Muži:
Skeet:
1. Lodde (It.) 60 - vyrovnaný světový rekord, 2. Hancock (USA) 59, 3. Mahalba (Eg.), 4. Tomeček, ...6. Nýdrle (oba ČR).

Trap: 1. De Filippis (It.) 44, 2. Alipov (Rus.) 41, 3. Fernández (Šp.), ...v kvalifikaci 12. Lipták (ČR).

Ženy:
Skeet:
1. Wej Meng (Čína) 59 - světový rekord, 2. Hillová (Brit.) 55, 3. Englishová (USA).
Trap: 1. Skinnerová (USA) 43, 2. Scanlanová (Austr.) 41, 3. Iezziová (It.).

Finále extraligy mužů

3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Žraloci Ledenice
Locos Břeclav
– : –

Žraloci Ledenice - Locos Břeclav 2:0, konečný stav série 3:0.

stolní tenisPřidat do mých lig

Brémy (Něm.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz