tenisPřidat do mých lig
Dvouhra - finále
Čtyřhra - finále
Pavič, Soares (8-Chorv./Braz.) - Kubot, Melo (2-Pol./Braz.) 6:4, 6:2
Dvouhra - finále
atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. L. Cherono (Keňa) 2:05:45, 2. Debela 2:05:46, 3. Mengstu (oba Et.) 2:05:48, 4. Karoki (Keňa) 2:05:53, 5. Abdi (Belg.) 2:06:14, 6. Tura (Et.) 2:08:35.
Ženy: 1. Kosgeiová (Keňa) 2:14:04 - světový rekord, 2. Yeshanehová 2:20:51, 3. Burkaová (obě Et.) 2:20:55, 4. Batesová (USA) 2:25:27, 5. McCormacková (Ir.) 2:26:47, 6. Bruceová (USA) 2:27:47.
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Pořadí: 1. Bottas (Fin./Mercedes) 1:23:21,510, 2. Vettel (Něm./Ferrari) -11,376, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -11,786, 4. Albon (Thaj./Red Bull) -1:01,152, 5. Sainz (Šp./McLaren) -1:09,081, 6. Ricciardo (Austr./Renault), 7. Leclerc (Mon./Ferrari), 8. Gasly (Fr./Toro Rosso), 9. Hülkenberg (Něm./Renault), 10. Stroll (Kan./Racing Point) všichni -1 kolo.
Nejrychlejší kolo: Hamilton.
Průběžné pořadí MS (po 17 z 21 závodů): 1. Hamilton 338 b., 2. Bottas 274, 3. Leclerc 221, 4. Verstappen 212, 5. Vettel 212, 6. Sainz 76.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 612, 2. Ferrari 433, 3. Red Bull 323, 4. McLaren 111, 5. Renault 77, 6. Toro Rosso 59, 7. Racing Point 54, 8. Alfa Romeo 35, 9. Haas 28, 10. Williams 1.
futsalPřidat do mých lig
1. Wiesberger (Rak.) 268 (66+70+67+65), 2. Fitzpatrick (Angl.) 269 (67+65+68+69), 3. Kitayama (USA) 272 (66+70+65+71), 4. Johnston (Angl.) 273 (67+68+70+68), MacIntyre (Skot.) 273 (69+69+64+71) a Schwab (Rak.) 273 (68+69+70+66).
gymnastikaPřidat do mých lig
Muži:
Přeskok: 1. Nagornyj 14,966 b., 2. Dalalojan (oba Rus.) 14,933, 3. Radivilov (Ukr.) 14,749.
Bradla: 1. Fraser (Brit.) 15,000, 2. Onder (Tur.) 14,983, 3. Kaja (Jap.) 14,966.
Hrazda: 1. Mariano (Braz.) 14,900, 2. Srbič (Chorv.) 14,666, 3. Dalalojan 14,533.
Ženy:
Kladina: 1. Bilesová (USA) 15,066, 2. Liou Tching-tching 14,433, 3. Li Š’-ťia (obě Čína) 14,300.
Prostná: 1. Bilesová 15,133, 2. Leeová (USA) 14,133, 3. Melnikovová (Rus.) 14,066.
dostihyPřidat do mých lig
Velká pardubická se Slavia pojišťovnou (cross country, 6900 m, šestiletí a starší koně, dotace 5,000.000 korun):
1. Theophilos (ž. Bartoš, tr. J. Váňa st., stáj Dostihový klub iSport-Váňa)
2. Stretton (ž. Garner)
3. Chicname De Cotte (ž. Duchene)
4. Mazhilis (ž. Kratochvíl)
5. Ange Guardian (ž. Kousek)
6. Rathlin Rose (ž. Best).
Výrok: boj 1 1/4 - 1/2 - 6 - 1 - 5.
Další dostihy:
I. Mr Spex (ž. Glassonbury) - East River - Leo Fantastico,
II. Silk (ž. Kratochvíl) - Dajuka - Alegoria,
III. Shent (Kubík) - Cosmic Magic - Kominik,
IV. Saint Joseph (ž. Faltejsek) - Sixtyseven - Bacchus Collonges,
V. Evžen (ž. Myška) - Casper - Direct Lagrande,
VI. Lodgian Whistle (ž. Myška) - Lombargini - Sottovento,
VII. Tiara Man (ž. Ferhanov) - Chrystal Cross - Medic
ragbyPřidat do mých lig
Skupina A:
Japonsko - Skotsko 28:21 (21:7)
Skupina B:
Namibie - Kanada 0:0 (zrušeno kvůli tajfunu Hagibis)
Skupina C:
Tonga - USA 31:19 (7:12)
Skupina D:
Wales - Uruguay 35:13 (7:6)
střelbaPřidat do mých lig
stolní tenisPřidat do mých lig
Výsledky finále všech kategorií
Muži
Dvouhra: Fan Čen-tung - Sü Sin (oba Čína) 4:1 (-5, 8, 12, 7, 7)
Čtyřhra: Liang Ťing-kchun, Sü Sin (Čína) - Duda, Qiu (Něm.) 3:1 (-11, 9, 9, 5)
Ženy
Dvouhra: Sun Jing-ša (Čína) - Itóová (Jap.) 4:1 (3, -9, 5, 5, 4)
Čtyřhra: Čong Či-hi, Jang He-un (Korea) - Kiharaová, Nagasakiová (Jap.) 3:1 (5, -4, 9, 7)
Smíšená čtyřhra: Sü Sin, Sun Jing-ša - Wang Čchu-čchin, Wang Man-jü (všichni Čína) 3:1 (10, 7, -5, 7)
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Frodeno (Něm.) 7:51:13, 2. O’Donnell (USA) -8:26, 3. Kienle (Něm.) -10:51, 4. Hoffman (USA) -11:38, 5. Wurf (Austr.) -15:27, 6. Skiper (Brit.) -16:33.
Ženy: 1. Haugová (Něm.) 8:40:10, 2. Charlesová-Barclayová (Brit.) -6:34, 3. Crowleyová (Austr.) -8:02, 4. Philippová (Něm.) -11:32, 5. Jacksonová (USA) -14:34, 6. Saliová (Fin.) -15:24.