Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 19. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 3. kolo

Přidat do mých lig

Německá liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norimberk
Wolfsburg
2:4

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Örebro
4:2
konec
Färjestad
Växjö
4:2
konec
Frölunda
Linköping
4:0
konec
Leksand
Skelleftea
3:2
konec
Lulea
HV 71
3:2 v prodl.
konec
Rögle
Oskarshamn
0:1

WTA Kuang-čou

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Golubicová (Švýc.)
Čang Šuaj (4-Čína)
6:3, 3:6, 6:4
konec
Stosurová (Austr.)
Stojanovičová (Srb.)
6:2, 7:6 (7:1)
konec
Keninová (3-USA)
Paoliniová (It.)
7:5, 6:1

WTA Soul

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Honová (Austr.)
Tomljanovicová (5-Austr.)
6:3, 5:7, 6:1
konec
Badosaová (Šp.)
Tigová (Rum.)
6:4, 6:2

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (Šp.)
Goffin (1-Belg.)
6:3, 6:2
konec
Pouille (4-Fr.)
Sonego (It.)
6:1, 6:4
konec
Bedene (Slovin.)
Simon (7-Fr.)
7:6 (11:9), 6:2
konec
Basilašvili (2-Gruz.)
Maden (Něm.)
6:2, 7:6 (7:5)
konec
Tsonga (Fr.)
Herbert (Fr.)
6:3, 6:4

ÓSAKA (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Bertensová (2-Niz.)
6:1, 7:5
konec
Giorgiová (It.)
Stephensová (3-USA)
6:0, 6:3
konec
Doiová (Jap.)
Vekičová (7-Chorv.)
7:6 (7:5), 6:3
konec
Putincevová (Kaz.)
Flinková (Rus.)
6:1, 6:1

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (1-Rus.)
Donskoj (Rus.)
7:5, 6:3
konec
J. Sousa (Portug.)
Chačanov (2-Rus.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
Berrettini (3-It.)
Carballes (Šp.)
6:1, 6:2
konec
Čorič (4-Chorv.)
Fucsovics (Maď.)
6:7 (5:7), 7:5, 3:0 skreč
konec
Ruud (8-Nor.)
Caruso (It.)
6:3, 6:4
konec
Rubljov (5-Rus.)
Berankis (Lit.)
6:4, 6:7 (5:7), 6:1

SOUL (Korea) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Arruabarrenaová, Mariaová (Šp./Něm.)
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková bez boje (ČR)
– : –

SOUL (Korea) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Arruabarrenaová, Mariaová (Šp./Něm.)
Voráčová, Listerová (2-ČR/Švéd.)
6:2, 6:3
konec
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR)
Beguová, Gasparjanová (3-Rum./Rus.)
6:3, 6:3

TOKIO (Jap.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

WTA Kuang-čou

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kruničová, Marozavaová (3-Srb./Běl.)
Bouzková, Zidanšeková (ČR/Slovin.)
6:3, 6:3

Chaj-jang (Čína) - Olympijský kvalifikační turnaj v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Skupina H:
Berntsen, H. Mol (Nor.) - Perušič, Schweiner (ČR) 2:0 (18, 15)
Nicolai, Lupo (It.) - Perušič, Schweiner 2:0 (16, 17)

Ženy:
Skupina E:
Hermannová, Nausch Sluková (ČR) - Schützenhöferová, Plesiutschnigová (Rak.) 2:0 (16, 16)
Hermannová, Nausch Sluková - Lahtiová-Liukkonenová, Parkkinenová (Fin.) 2:0 (12, 14)

Skupina B (Antverpy)

konec
Španělsko
Německo
3:1 (22, 20, -18, 19)
konec
Srbsko
Rakousko
3:0 (16, 22, 20)

Skupina D (Amsterdam)

konec
Polsko
Ukrajina
3:0 (17, 16, 15)

Kolem Slovenska, etapový závod

Přidat do mých lig

2. etapa (226,6 km)
1. Grosu (Rum.) 5:46:42, 2. Lampaert (Belg.), 3. Démare (Fr.), 4. Baška (SR), 5. Liepinš (Lot.), 6. Jules (Fr.) všichni stejný čas, ...22. Bárta, 25. Sisr, 36. Neumann, 42. Kukrle všichni -9, 58. Zahálka, 82. Schlegel, 87. Vakoč (všichni ČR) všichni -20.

Průběžné pořadí: 1. Lampaert 9:17:31, 2. Küng (Švýc.) -3, 3. Gradek (Pol.) -13, 4. Jungels (Luc.) -20, 5. Böhli (Švýc.) -21, 6. Démare -22, ...10. Bárta -27, 16. Kukrle -42, 27. Vakoč -59, 28. Sisr -1:01, 30. Zahálka -1:04, 35. Neumann -1:06, 55. Schlegel -1:18.

Parma, Boloňa (It.) - Evropsko-africká olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Česko
5:1
konec
Španělsko
JAR
7:1
konec
Izrael
Nizozemsko
8:1

Baku (Ázerb.) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Kužely: 1. D. Averinová (Rus.) 23,800, 2. Ašramová (Izr.) 23,300, 3. Nikolčenková (Ukr.) 22,350, ...v kvalifikaci 63. Chamzinová, 82. Zálešáková (obě ČR).

Stuha: 1. D. Averinová 21,800, 2. Ašramová 20,750, 3. Selezněvová (Rus.) 20,650, ...v kvalifikaci 75. Chamzinová, 77. Zálešáková.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Mistrovství světa v zápase

Přidat do mých lig

Volný styl:
Ženy:
Do 57 kg:
1. Kawaiová (Jap.), 2. Žung Ning-ning (Čína), 3. Adekuoroyeová (Nig.) a Kuračkinová (Běl.), ...29. Hocková Martináková (ČR).

Do 59 kg: 1. Moraisová (Kan.), 2. Ovčarovová (Rus.), 3. Bátardžav (Mong.) a Pchej Sing-žu (Čína).

Do 65 kg: 1. Tražukovová (Rus.), 2. Koliaděnková (Ukr.), 3. Manolovová (Ázerb.) a Wang Siao-čchien (Čína).

Do 76 kg: 1. Grayová (USA), 2. Minagawaová Suzukiová (Jap.), 3. Rotterová Fockenová (Něm.) a Maeeová (Est.).

Pattaya (Thaj.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži:
Do 61 kg - dvojboj:
1. Li Fa-pin (Čína) 318 (145+173) - světový rekord, 2. Irawan (Indon.) 306 (140+166), 3. Mosquera (Kol.) 302 (130+172).
Trh: 1. Li Fa-pin 145 - světový rekord, 2. Irawan 140, 3. Itozaku (Jap.) 135.
Nadhoz: 1. Li Fa-pin 173, 2. Mosquera 172, 3. Čchin Fu-lin (Čína) 171.

Ženy:
Do 49 kg - dvojboj:
1. Ťiang Chuej-chua 212 (94+118) - světový rekord, 2. Chou Č’-chuej (obě Čína) 211 (94+117), 3. Ri Song Kum (KLDR) 204 (89+115).
Trh: 1. Chou Č’-chuej 94, 2. Ťiang Chuej-chua 94, 3. Ri Song Kum 89.
Nadhoz: 1. Ťiang Chuej-chua 118, 2. Chou Č’-chuej 117, 3. Ri Song Kum 115.

Najdete na iDNES.cz