Sportovní výsledky 24. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 10. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Tappara Tampere
Kärpät Oulu
3:2

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Miškovec
2:3 v prodl

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Leksand
Brynäs
5:1

Švýcarská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Langnau
2:0
konec
Biel
Davos
2:1
konec
Curych
Fribourg-Gottéron
4:1
konec
Lugano
Bern
4:2
konec
Rapperswil
Zug
4:3 v prodl.
konec
Lausanne
Ženeva
3:5

Čcheng-tu (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Lajovič (5-Srb.)
Londero (Arg.)
6:2, 4:6, 6:4
konec
Carreňo (Šp.)
Albot (Mold.)
6:3, 6:4
konec
Verdasco (Šp.)
Popyrin (Austr.)
6:2, 7:5
konec
Harris (JAR)
Fucsovics (Maď.)
4:6, 6:4, 6:2
konec
Gerasimov (Běl.)
Li Če (Čína)
4:6, 6:2, 6:3

Ču-chaj (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
De Minaur (7-Austr.)
Millman (Austr.)
6:1, 6:3
konec
A. Murray (Brit.)
Sandgren (USA)
6:3, 6:7 (6:8), 6:1
konec
Kecmanovič (Srb.)
Ruud (Nor.)
6:2, skreč
konec
Čang Č’-čen (Čína)
Koepfer (Něm.)
7:5, 6:2
konec
Andújar (Šp.)
Johnson (USA)
2:6, 6:2, 6:1
konec
Džumhur (Bos.)
Cecchinato (It.)
5:7, 6:4, 6:2

Taškent (Uzb.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gasparjanová (2-Rus.)
Vögeleová (Švýc.)
6:4, 4:6, 6:4
konec
Mariaová (6-Něm.)
Govorcovová (Běl.)
7:6 (7:5), 6:1
konec
Babosová (7-Maď.)
Flipkensová (Belg.)
6:2, 7:5
konec
Bonaventureová (Belg.)
Amanmuradovová (Uzb.)
6:3, 6:1
konec
Niculescuová (Rum.)
Abdurajmovová (Uzb.)
6:1, 7:5
konec
Parmentierová (Fr.)
Kruničová (Srb.)
6:1, 6:2

Taškent (Uzb.) - Turnaj žen, čtyřhra

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig

Wu-chan (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Garciaová (Fr.)
4:6, 6:4, 6:1
konec
Svitolinová (3-Ukr.)
Muguruzaová (Šp.)
7:5, 6:2
konec
Stephensová (10-USA)
Wang Ja-fan (Čína)
6:2, 3:6, 6:1
konec
Keninová (15-USA)
Mertensová (Belg.)
4:6, 6:4, 7:6 (7:5)
konec
Martičová (Chorv.)
Petersonová (Švéd.)
6:0, 3:6, 6:1
konec
Riskeová (USA)
Puigová (Portor.)
2:6, 7:6 (7:5), 6:3
konec
Jastremská (Ukr.)
McHaleová (USA)
6:3, 7:6 (8:6)
konec
Bertensová (6-Niz.)
Peraová (USA)
3:6, 6:4, 6:2
konec
Kuděrmetovová (Rus.)
Bencicová (7-Švýc.)
2:6, 6:3, 6:4

Wu-chan (Čína) - Turnaj žen, čtyřhra

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Stosurová, Čang Šuaj (5-Austr./Čína)
Siniaková, Alexandrovová (ČR/Rus.)
6:3, 7:5

Mistrovství Evropy mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Ukrajina
3:2 (-21, 23, 22, 19, 9)
konec
Francie
Itálie
3:0 (16, 25, 14)

Harrogate (V.B.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Časovka

Přidat do mých lig

Ženy (30,3 km): 1. Dygertová (USA) 42:11, 2. Van der Breggenová -1:32, 3. Van Vleutenová (obě Niz.) -1:53, 4. Nebenová (USA) -2:38, 5. Kleinová (Něm.) -2:41, 6. Reusserová (Švýc.) -3:02.

Muži do 23 let (30,3 km): 1. Bjerg (Dán.) 40:20, 2. Garrison -26, 3. McNulty (oba USA) -27, ...34. Otruba (ČR) -3:01.

Krosno (Pol.) - Turnaj čtyř zemí

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
8:4

ostatní sportyPřidat do mých lig

Pattaya (Thaj.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži
Do 96 kg - dvojboj:
1. Tchien Tchao (Čína) 410 kg (180+230), 2. Ibrahim (Katar) 402 (178+224), 3. Pljesnoj (Gruz.) 394 (181+213)
Trh: 1. Pljesnoj 181, 2. Tchien Tchao 180, 3. Rivas (Kol.) 179.
Nadhoz: 1. Tchien Tchao 230, 2. Ibrahim 224, 3. Musáví (Írán) 214.

Ženy
Do 76 kg - dvojboj:
1. Rim Čong-sim (KLDR) 276 (124+152), 2. Čang Wang-li (Čína) 271 (118+153), 3. Dajomesová (Ekv.) 245 (110+135).
Trh: 1. Rim Čong-sim 124 - světový rekord, 2. Čang Wang-li 118, 3. Dajomesová 110.
Nadhoz: 1. Čang Wang-li 153, 2. Rim Čong-sim 152, 3. Fuentesová (Mex.) 138.

JAPONSKO - mistrovtsví světa

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Samoa
Rusko
34:9 (5:6)

Najdete na iDNES.cz