Sportovní výsledky 28. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mechelen
FC Bruggy
0:5
konec
Cercle Bruggy
Eupen
1:2
konec
Gent
Kortrijk
2:0
konec
Mouscron
Waregem
2:2
konec
St. Truiden
Genk
3:3

Divize A

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice B
Jindřichův Hradec
5:0 (2:0)
konec
Čížová
Sedlčany
4:1 (2:1)
konec
Mariánské Lázně
Soběslav
0:2 (0:0)
konec
Katovice
Cheb
2:0 (0:0)
konec
Klatovy
Petřín Plzeň
2:1 (1:0)
konec
Mýto
Hořovicko
3:1 (1:1)
konec
Přeštice
Doubravka
7:1 (2:1)
konec
Rokycany
Beroun
4:1 (3:0)

Divize B

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Meteor Praha
0:1 (0:0)
konec
Brandýs n. L.
Ostrov
2:2 (0:2), pen. 3:4
konec
Chomutov
Štětí
2:2 (2:0), pen. 3:4
konec
Kladno
Souš
0:2 (0:2)
konec
Neratovice-Byškovice
Louny
2:2 (0:1), pen. 2:4
konec
Březová
Slaný
2:2 (1:2), pen. 2:3
konec
Česká Lípa
Český Brod
0:0, pen. 5:4
konec
Dobříš
Rakovník
1:1 (0:0), pen. 5:6

Divize C

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Horky nad Jizerou
2:1 (1:0)
konec
Libiš
Ostrá
2:0 (1:0)
konec
Letohrad
Kutná Hora
2:1 (0:1)
konec
Trutnov
Nymburk
2:1 (0:0)
konec
Velké Hamry
Poříčany
3:0 (2:0)

Divize D

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havlíčkův Brod
Břeclav
4:3 (4:1)
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Žďár nad Sázavou
2:2 (2:0)

Divize E

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vsetín
Kozlovice
0:0
konec
Hodonín
Všechovice
2:0 (1:0)
konec
Nové Sady
Hranice
3:0 (1:0)
konec
Přerov
Bzenec
0:1 (0:0)

Divize F

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Opava B
0:3 (0:3)
konec
Dětmarovice
Karviná B
1:2 (0:0)
konec
Frýdlant nad Ostravicí
Bohumín
1:3 (1:3)
konec
Heřmanice Slezská
Třinec B
1:2 (0:0)
konec
Rýmařov
Frenštát pod Radhoštěm
4:2 (2:2)

Druhá anglická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
QPR
West Bromwich
0:2
konec
Blackburn
Luton
1:2
konec
Charlton
Leeds
1:0
konec
Derby
Birmingham
3:2
konec
Huddersfield
Millwall
1:1
konec
Hull
Cardiff
2:2
konec
Middlesbrough
Sheffield Wednesday
1:4
konec
Preston
Bristol
3:3
konec
Swansea
Reading
1:1

Druhá německá liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
Darmstadt
2:2
konec
Karlsruhe
Heidenheim
1:1
konec
Regensburg
Hamburk
2:2

Liga žen

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Slovácko
0:0
konec
Slavia
Brno
7:0 (3:0)
konec
Sparta
Dukla Praha
11:0 (7:0)

Nizozemská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Venlo
Heerenveen
0:3
konec
Ajax Amsterdam
Groningen
2:0
konec
Sittard
Sparta Rotterdam
0:0

Polská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čenstochová
Plock
1:2
konec
Legia Varšava
Gdaňsk
1:2
konec
Zabrze
Poznaň
1:3

Portugalská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Marítimo
Moreirense
2:1
konec
Benfica Lisabon
Setúbal
1:0
konec
Famalicao
Belenenses
3:1

Rakouská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Salcburk
Austria Vídeň
4:1
konec
St. Pölten
Linec
0:3
konec
Wolfsberg
Tirol
2:2

Ruská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Samara
Tambov
2:0
konec
FK Rostov
Dynamo Moskva
3:0
konec
Lokomotiv Moskva
Petrohrad
1:0

Skotská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hibernian
Celtic Glasgow
1:1
konec
Glasgow Rangers
Aberdeen
5:0
konec
Hamilton
Livingston
2:1
konec
Kilmarnock
Ross County
0:0
konec
St. Johnstone
Motherwell
0:1
konec
St. Mirren
Hearts
0:0

Parainen (Fin.) - Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Moldavsko
0:0
konec
Bosna a Hercegovina
Finsko
1:2

Tipsport extraliga 2019/2020

Základní část - 5. kolo

Přidat do mých lig

EBEL liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Salcburk
Znojmo
4:3 po sam. nájezdech (0:3, 1:0, 2:0 0:0)

EBEL liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Innsbruck
Vídeň
2:3 v prodl.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
TPS Turku
0:1
konec
IFK Helsinky
Tappara Tampere
1:2
konec
KalPa Kuopio
Kouvola
2:1 po sam. nájezdech
konec
Kärpät Oulu
Ilves Tampere
5:0
konec
SaiPa Lappeenranta
Jukurit Mikkeli
3:2 v prodl.
konec
Sport Vaasa
Jyväskylä
2:4

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Malmö
Örebro
4:1
konec
Oskarshamn
Lulea
2:4
konec
Rögle
Leksand
5:3
konec
Frölunda
Färjestad
5:2
konec
HV 71
Skelleftea
1:3
konec
Linköping
Växjö
3:2

Švýcarská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Biel
Lugano
3:4 v prodl.
konec
Curych
Ambri-Piotta
5:3
konec
Lausanne
Davos
1:7
konec
Rapperswil
Langnau
1:2
konec
Zug
Bern
5:2
konec
Ženeva
Fribourg-Gottéron
2:3 v prodl.

Čcheng-tu (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (Šp.)
Shapovalov (8-Kan.)
6:3, 6:4
konec
Bublik (Kaz.)
Harris (JAR)
7:6 (8:6), 6:4

Ču-chaj (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
De Minaur (7-Austr.)
Bautista (2-Šp.)
6:2, 6:2
konec
Mannarino (Fr.)
Ramos (8-Šp.)
6:0, 4:6, 6:1

Peking (Čína) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Peking (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bencicová (Švýc.)
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
7:5, 6:2
konec
Čeng Saj-saj (Čína)
Puigová (Portor.)
4:6, 6:3, 7:6 (7:5)
konec
Bertensová (8-Niz.)
Vekičová (Chorv.)
3:6, 6:1, 7:6 (7:3)
konec
Hercogová (Slovin.)
Görgesová (Něm.)
6:7 (4:7), 7:6 (7:5), 6:4
konec
Keninová (15-USA)
Muguruzaová (Šp.)
6:0, 2:6, 6:2
konec
Kasatkinová (Rus.)
Pcheng Šuaj (Čína)
2:6, 6:4, 6:4

Taškent (Uzb.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Van Uytvancková (3-Belg.)
Cirsteaová (8-Rum.)
6:2, 4:6, 6:4

Taškent (Uzb.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Carterová, Stefaniová (USA/Braz.)
Jakupovičová, Santamariaová (3-Slovin./USA)
6:3, 7:6 (7:4)

Wu-chan (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (9-Běl.)
Riskeová (USA)
6:3, 3:6, 6:1

Wu-chan (Čína) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Tuan Jing-jing, Kuděrmětovová (Čína/Rus.)
Mertensová, Sabalenková (Belg./Běl.)
7:6 (7:3), 6:2

Dauhá (Katar) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
100 m (vítr +0,6 m/s):
1. Coleman 9,76, 2. Gatlin (oba USA) 9,89, 3. De Grasse (Kan.) 9,90, 4. Simbine (JAR) 9,93, 5. Blake (Jam.) 9,97, 6. Hughes (Brit.) 10,03, 7. Tortu (It.) 10,07, 8. Brown (Kan.) 10,08.
Dálka: 1. Gayle (Jam.) 869, 2. Henderson (USA) 839, 3. Echevarría (Kuba) 834, 4. Manyonga 828, 5. Samaai (oba JAR) 823, 6. Wang Ťia-nan (Čína) 820, 7. Cáceres (Šp.) 801, 8. Hašioka (Jap.) 797.
50 km chůze: 1. Suzuki (Jap.) 4:04:20, 2. Vieira (Portug.) 4:04:59, 3. Dunfee (Kan.) 4:05:02, 4. Niou Wen-pin 4:05:36, 5. Luo Ja-tung (oba Čína) 4:06:49, 6. Boyce (Irsko) 4:07:46, 7. Dohmann (Něm.) 4:10:22, 8. García (Šp.) 4:11:28.

Ženy:
10 000 m:
1. Hassanová (Niz.) 30:17,62, 2. Gideyová (Et.) 30:21,23, 3. Tiropová 30:25,20, 4. Wanjiruová 30:35,75, 5. Obiriová (všechny Keňa) 30:35,82, 6. Teferiová (Et.) 30:44,23, 7. Kruminsová (Niz.) 31:05,40, 8. Hallová (USA) 31:05,71.
Kladivo: 1. Priceová (USA) 77,54, 2. Fiodorowová (Pol.) 76,35, 3. Wang Čeng (Čína) 74,76, 4. Petrivská (Mold.) 74,33, 5. Klymecová (Ukr.) 73,56, 6. Tavernierová (Fr.) 73,33, 7. Skydanová (Ázerb.) 72,83, 8. Luo Na (Čína) 72,04. 
50 km chůze: 1. Liang Žuej (China) 4:23:26, 2. Li Mao-cchuo (obě Čína) 4:26:40, 3. Giorgiová (It.) 4:29:13, 4. Sobčuková (Ukr.) 4:33:38, 5. Ma Fa-jing (Čína) 4:34:56, 6. Judkinová (Ukr.) 4:36:00, 7. Bonillaová (Ekv.) 4:37:03, 8. Takacsová (Šp.) 4:38:20.

Kvalifikace a rozběhy:
Muži:
100 m - semifinále:
1. Coleman (USA) 9,88.
800 m: 1. Korir (Keňa) 1:45,16,
400 m př. - semifinále: 1. Warholm (Nor.) 48,28, ...18. Müller (ČR) 49,97 - nepostoupil do finále.
Tyč: 1. Kendricks (USA) a Lisek (Pol.) oba 575.
Disk: 1. Stahl (Švéd.) 67,88.

Ženy:
100 m:
1. Fraserová-Pryceová (Jam.) 10,80.
800 m - semifinále: 1. Nakaayiová (Ug.) 1:59,35.

Smíšená štafeta 4x400 m: 1. USA (Richard, Beardová, Blockerová, Igbokwe) 3:12,32 - světový rekord, ...15. Česko (Tesař, Vondrová, Petržilková, Šorm) 3:18,01 - nepostoupila do finále.

LIBEREC - MČR v běhu na kolečkových lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km volnou technikou: 1. Štvrtecký (Spartak Letohrad) 28:58,4, 2. Jeannerod (Fr.) -1,2, 3. Bešťák (Dukla Liberec) -34,3, 4. Fellner (Fenix Jeseník) -35,0.

Ženy - 10 km volnou technikou: 1. Razýmová (SC Plzeň) 24:15,1, 2. Schützová (Ski Jilemnice) -19,3, 3. Nováková (Slovan K. Vary) -44,9.

Renomia ŽBL

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Slovanka MB
105:36 (28:9, 57:15, 85:24)
konec
Žabiny Brno
Hradec Králové
69:75 (19:19, 33:37, 58:61)

Mistrovství Evropy mužů

O 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Francie
Polsko
0:3 (-24, -22, -21)

Extraliga žen

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olymp Praha
KP Brno
3:0 (19, 6, 22)
konec
Prostějov
Olomouc
3:0 (20, 19, 14)
konec
Ostrava
Frýdek-Místek
3:0 (15, 11, 20)
konec
Šternberk
Liberec
2:3 (-21, 22, -18, 20, -6)
konec
Přerov
VK Brno
2:3 (-9, 23, -22, 17, -13)

Chorzów (Pol.) - Závěrečný závod ME na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Michelsen, 2. Madsen (oba Dán.), 3. Przedpelski, 4. Woryna (oba Pol.).
Konečné pořadí (po 4 závodech): 1. Michelsen (Dán.) 45+3 v dodatečné rozjížďce, 2. Laguta (Rus.) 45+2, 3. Madsen (Dán.) 39, ...11. Milík (ČR) 22.

Le Mans (Fr.) - Závody mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

První jízda: 1. Hahn (Něm./Iveco) 23:23,369, 2. Lenz (Něm./MAN) -1,431, 3. Albacete (Šp./MAN) -4,472, 4. Lacko (ČR/Buggyra) -5,901.
Druhá jízda: 1. Kursim 23:33,647, 2. Halmová (oba Něm./Iveco) -1,208, 3. Lacko -1,510.
Průběžné pořadí ME: 1. Hahn 297, 2. Albacete 205, 3. Lacko 196.

Magny-Cours (Fr.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

První jízda: 1. Razgatlioglu (Tur./Kawasaki) 34:37,686, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -0,240, 3. Sykes (Brit./BMW) -6,839.

Průběžné pořadí MS: 1. Rea 510, 2. Bautista (Šp./Ducati) 410, 3. Lowes (Brit./Yamaha) 259.

Soči (Rus.) - Kvalifikace na VC Ruska, závod mistrovství světa vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:31,628, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,402, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -0,425, 4. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,682, 5. Bottas (Fin./Mercedes) -1,004, 6. Sainz (Šp./McLaren) -1,594, 7. Hülkenberg (Něm./Renault) -1,661, 8. Norris (Brit./McLaren) -1,674, 9. Grosjean (Fr./Haas) -1,889, 10. Ricciardo (Austr./Renault) -2,033.

Pozn.: Verstappen na startu přijde kvůli nepovolené výměně motoru o pět míst.

Harrogate (V.B.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Závod s hromadným startem:
Ženy elite (149,4 km):
1. Van Vleutenová 4:06:05, 2. Van der Breggenová (obě Niz.) -2:15, 3. Sprattová (Austr.) -2:28, 4. Dygertová (USA) -3:24, 5. Longová Borghiniová (It.) -4:45, 6. Vosová (Niz.), 7. Bastianelliová (It.), 8. Moolmanová-Pasiová (JAR), 9. Brennauerová (Něm.), 10. Riveraová (USA) všechny -5:20, ...37. Nosková -5:31, 78. Machačová -19:13, Neumanová (všechny ČR) nedokončila.

M. Boleslav - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Meisen (Něm.) 59:48, 2. Boroš (ČEZ Tábor) stejný čas, 3. Wildhaber (Švýc.) -1, 4. Nesvadba (ČEZ Tábor) -4, 5. Bosmans -6, 6. Merlier (oba Belg.) -8.

Ženy: 1. Francková (Belg.) 40:52, 2. Hoekeová (Niz.) stejný čas, 3. Vanderbekenová (Belg.) -40, 4. Casasolaová (It.) -48, 5. Štěpánová (Superior) -54, 6. Čábelická (Gapp system-Cabtech) -1:15.

Seu d´Urgell (Šp.) - Mistrovství světa ve vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě

Přidat do mých lig

Slalom:
Muži
C1: 1. Joly (Fr.) 90,84 (0 trest. sekund), 2. Elosegi (Šp.) -0,51 (0), 3. Božič (Slovin.) -1,08 (2), ...v semifinále 13. V. Heger, 20. Rak, 26. Rohan (všichni ČR).

Ženy
K1: 1. Terčeljová (Slovin.) 94,27 (0), 2. Foxová (Austr.) -0,42 (0), 3. Jonesová (N. Zél.) -0,50 (0), 4. Kudějová -1,49 (0), ...v semifinále 15. A. Hilgertová, 26. Vojtová (všechny ČR).

Sjezd:
Muži:
K1:
1. Znidardič (Slovin.) 53,93, 2. Bouvet -0,01, 3. Moret (oba Fr.) -0,17, ...9. Satke -1,20, 13. Hric -2,44, 15. Zapletal (všichni ČR) -20,01.
C1: 1. Lapointe (Fr.) 58,02, 2. Rolenc -0,44, 3. Slanina -0,89, ...7. Rygel -2,39, 8. Kristek (všichni ČR) -3,29.
C2: 1. Lapointe, Debray (Fr.) 57,56, 2. Rygel, Veselý (ČR) -0,41, 3. Santamaria, Dazeur (Fr.) -0,43, ...5. Suchánek, Rolenc -2,22, 10. Šmoldas, Zapletal (všichni ČR) -11,93.

Ženy:
K1:
1. Duprasová (Fr.) 1:00,49, 2. Paloudová -0,05, 3. Dimovová -0,29, ...14. M. Satková (všechny ČR) -4,41.
C1: 1. M. Satková (ČR) 66,18, 2. Panatová (It.) -0,61, 3. Gaubertová (Fr.) -0,66, 4. Němcová -0,78, 5. Kneblová -1,44, ...7. Paloudová (všechny ČR) -2,45.
C2: 1. Gaubertová, Beziatová (Fr.) 65,80, 2. Ricciardiová, Panatová (It.) -2,02, 3. Lutzová, Barmová (Něm.) -2,05, 4. Němcová, Kneblová (ČR) -3,07.

BRNO - Mistrovství ČR v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Víceboj: 1. Chamzinová 72,200, 2. Garoffolová 65,050, 3. Zálešáková (všechny SK Tart MS Brno) 59,650.

Praha - Evropský pohár žokejů

Přidat do mých lig

1. Soumillon (Belg.) 24 b., 2. De Vries (Niz.) 22, 3. Pedroza (Pan.) 16, 4. Graberg (Švéd.) 14, 5. Janáček 13, 6. Palík 11, 7. Minařík (všichni ČR) 10, 8. Hamelin (Fr.) 10.

EJC Million (1400 m, tříletí a starší koně): 1. Zock (ž. Pedroza, tr. Rossi, stáj Torsten Raber), 2. Call Me Mister, 3. Troizilet. Výrok: jistě 2 1/4 - krátká hlava - hlava. Čas: 1:24,57.

EJC Middle (1800 m, tříletí a starší koně): 1. Wireless (ž. Soumillon, tr. Luka, stáj Leram), 2. Safar, 3. Torque Power. Výrok: lehce 2 3/4 - 2 1/2 - hlava. Čas: 1:51,94.

EJC Long - Velká cena českého turfu (2400 m, tříletí a starší koně): 1. Monpti (ž. De Vries, tr. Richter, stáj Heland Racing), 2. Darkolva, 3. Ramssio. Výrok: tuhý boj 1/2 - 2 1/2 - 3 1/4. Čas: 2:31,77.

EJC Gerschův memoriál (1400 m, dvouletí koně): 1. Rate (ž. Soumillon, tr. Olehla, stáj Pegas), 2. Achird, 3. Eternity. Výrok: lehce 7 - 2 - krk. Čas: 1:24,65.

Další dostihy:
I.
Opinion Maker (ž. Pedroza) - Chica Querida - Nátura
II. La Sommera (ž. Korečková) - Last Opera Song - Wicker Stone
III. Orssio (ž. Palík) - Popocatepetl - Rustikal
IV. Orleano (ž. De Vries) - Black Bet - Reine D’Argent
IX. Tropical Bond (ž. Korpas) - Stormico - Echu Rules

ostatní sportyPřidat do mých lig

PRAHA - Mistrovství ČR ve skateboardingu

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
Street:
1. Pek, 2. Habanec, 3. Raichl.
Park: 1. Jurášek, 2. Filípek, 3. Čejchan.

Ženy:
Street:
1. Bakošová, 2. Kašparová, 3. Liptáková.

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Skupina A:
Japonsko - Irsko 19:12 (9:12)

Skupina B:
JAR - Namibie 57:3 (31:3)

Skupina C:
Argentina - Tonga 28:12 (28:7)

První liga

8. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Dragon Brno
Praga
17:23 (3:16)
konec
Sparta Praha
Říčany
62:9 (24:9)
konec
Vyškov
Tatra Smíchov
24:15 (7:10)

Najdete na iDNES.cz