Sportovní výsledky 20. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

8. kolo

Přidat do mých lig
20:30
Kortrijk
Mechelen
– : –

Německá druhá liga

7. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Kiel
Hannover
– : –
18:30
Heidenheim
Darmstadt
– : –

Nizozemská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Twente Enschede
Almelo
– : –

Polská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Gliwice
Čenstochová
– : –
20:30
Poznaň
Bialystok
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
IFK Helsinky
Hämeenlinna
– : –
17:30
Ilves Tampere
Kärpät Oulu
– : –
17:30
Jukurit Mikkeli
Kouvola
– : –
17:30
SaiPa Lappeenranta
Sport Vaasa
– : –
17:30
Lukko Rauma
Tappara Tampere
– : –
17:30
Pelicans Lahti
TPS Turku
– : –
17:30
KalPa Kuopio
Jyväskylä
– : –

Liga EBEL

3. kolo

Přidat do mých lig
19:15
Innsbruck
Orli Znojmo
– : –
19:15
Salcburk
Linec
– : –
19:15
Villach
Vídeň
– : –
19:45
Bolzano
Klagenfurt
– : –

Německá liga

3. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Augsburg
Düsseldorf
– : –
19:30
Eisbären Berlín
Kolín nad Rýnem
– : –
19:30
Straubing
Bremerhaven
– : –
19:30
Iserlohn
Schwenningen
– : –
19:30
Mannheim
Mnichov
– : –
19:30
Ingolstadt
Krefeld
– : –

Slovenská liga

Přidat do mých lig
17:00
Liptovský Mikuláš
Nové Zámky
– : –
17:30
Banská Bystrica
Košice
– : –
17:30
Michalovce
Poprad
– : –
18:00
Nitra
Miškovec
– : –
18:00
Trenčín
Slovan Bratislava
– : –
19:00
Budapešť
Detva
– : –

Švýcarská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ambri-Piotta
Ženeva
– : –
19:45
Curych
Lausanne
– : –
19:45
Langnau
Zug
– : –
19:45
Bern
Biel
– : –

Kuang-čou (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

SOUL (Korea) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

TOKIO (Jap.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Ženeva (Švýc.) - Laver Cup

Přidat do mých lig

Chaj-jang (Čína) - Olympijský kvalifikační turnaj v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Alcaňiz (Šp.) - Velká cena Aragonie silničních motocyklů

Přidat do mých lig

09:00 trénink

Singapur - Velká cena Singapuru formule 1

Přidat do mých lig

10:30/14:30 tréninky

Parma, Boloňa (It.) - Evropsko-africká olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig

Jekatěrinburg (Rus.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

První liga

3. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Mělník
Chrudim
– : –
20:00
Vysoké Mýto
Plzeň
– : –
20:00
Slavia Praha
České Budějovice
– : –
20:00
Sparta Praha
Česká Lípa
– : –

Baku (Ázerb.) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Montreal (Kan.) - Parkurová soutěž Global Champions League

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Mexiko - MS ve skateboardingu

Přidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Mistrovství světa v zápase

Přidat do mých lig

Pattaya (Thaj.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Japonsko - Mistrovství světa

Skupina A

Přidat do mých lig
12:45
Japonsko
Rusko
– : –

Najdete na iDNES.cz