Sportovní výsledky 26. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Německá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ingolstadt
Mnichov
4:7
konec
Mannheim
Eisbären Berlín
4:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
HV 71
2:1 po sam. nájezdech
konec
Färjestad
Malmö
4:3 v prodl.
konec
Lulea
Linköping
4:1
konec
Örebro
Rögle
2:3 po sam. nájezdech
konec
Skelleftea
Frölunda
1:6
konec
Växjö
Oskarshamn
3:2

Čcheng-tu (Čína) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Gerasimov (Běl.)
Isner (1-USA)
6:7 (11:13), 7:6 (7:5), 7:6 (7:4)
konec
Sousa (Portug.)
Auger-Aliassime (2-Kan.)
6:4, 6:7 (5:7), 6:4
konec
Carreňo (Šp.)
Paire (3-Fr.)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Dimitrov (4-Bulh.)
Evans (Brit.)
7:5, 7:5
konec
Harris (JAR)
Lajovič (5-Chorv.)
6:3, 6:3
konec
Shapovalov (8-Kan.)
Klahn (USA)
3:6, 6:3, 7:6 (7:3)
konec
Garín (Chile)
Verdasco (Šp.)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Bublik (Kaz.)
Thompson (Austr.)
6:4, 7:5

Ču-chaj (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Mannarino (Fr.)
Tsitsipas (1-Řec.)
3:6, 7:5 skreč
konec
Bautista (2-Šp.)
Andújar (Šp.)
7:5, 7:5
konec
Džumhur (Bosna)
Kwon Sun-u (Korea)
7:6 (7:3), 6:2
konec
Seppi (It.)
Čang č’-čen (Čína)
7:6 (7:4), 4:6, 7:6 (10:8)
konec
Čorič (4-Chorv.)
Wu Ti (Čína)
6:3, 6:3
konec
De Minaur (7-Austr.)
A. Murray (Brit.)
4:6, 6:2, 6:4

Taškent (Uzb.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Cirsteaová (8-Rum.)
Koviničová (Č. Hora)
7:5, 5:7, 6:1
konec
Zavacká (Ukr.)
Kalinská (Rus.)
6:0, 6:2
konec
Van Uytvancková (3-Belg.)
Parmentierová (Fr.)
6:2, 6:4

Wu-chan (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Martičová (Chorv.)
7:6 (8:6), 3:6, 6:3
konec
Sabalenková (9-Běl.)
Rybakinová (Kaz.)
6:3, 1:6, 6:1
konec
Riskeová (USA)
Svitolinová (3-Ukr.)
6:1, 6:3

Wu-chan (Čína) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Ninomijaová, Jang Čao-süan (Jap./Čína)
Melicharová, Peschkeová (7-USA/ČR)
6:4, 6:7 (4:7), 10:6

Extraliga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
Šternberk
3:2 (-25, 11, -16, 18, 10)
konec
Liberec
Prostějov
1:3 (-25, 16, -21, -21)
konec
Ostrava
VK Brno
2:3 (-18, 13, -21, 22, -12)
konec
Olomouc
Olymp Praha
3:0 (22, 26, 13)

ME mužů

semifinále

Přidat do mých lig
konec
Slovinsko
Polsko
3:1 (23, -24, 22, 23)

Kvalifikace ME žen

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Severní Makedonie
35:26 (20:13)

Harrogate (V.B.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Silniční závod:
Junioři (148,1 km):
1. Simmons (USA) 3:38:04, 2. Martinelli (It.) -56, 3. Sheffield (USA) -1:33, ...9. Bouček -1:45, 19. Bittner -2:20, 50. Stoček, 59. J. Ťoupalík oba -16:49, M. Vacek (všichni ČR) nedokončil.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Pattaya (Thaj.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži
Do 106 kg - dvojboj:
1. Martirosjan (Arm.) 429 (199+230), 2. Aramnov (Běl.) 426 (198+228), 3. Jang Če (Čína) 420 (197+223), ...25. Krywult (ČR) 335 (155+180).
Trh: 1. Martirosjan 199 - světový rekord, 2. Aramnov 198, 3. Jang Če 197, ...24. Krywult 155.
Nadhoz: 1. Martirosjan 230, 2. Djurajev (Uzb.) 229, 3. Aramnov 228, ...28. Krywult 180.

Ženy
Do 87 kg - dvojboj:
1. Wang Čou-jü (Čína) 278 (120+158), 2. Kim Un-ču (KLDR) 269 (115+154), 3. Salazarová (Ekv.) 252 (108+144), ...22. Králová (ČR) 175 (80+95).
Trh: 1. Wang Čou-jü 120, 2. Kim Un-ču 115, 3. Pérezová (Ven.) 110, ...23. Králová 80.
Nadhoz: 1. Wang Čou-jü 158, 2. Kim Un-ču 154, 3. Salzarová 144, ...22. Králová 95.

Japonsko - Mistrovství světa

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Kanada
48:7 (17:0)
konec
Anglie
USA
45:7 (19:0)

Najdete na iDNES.cz