Sportovní výsledky 13. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
Genk
2:1

Divize B

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Slaný
4:0 (2:0).

Druhá anglická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Derby
Cardiff
1:1

Druhá německá liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fürth
Wiesbaden
2:1
konec
Karlsruhe
Sandhausen
1:0

Polská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Plock
5:0
konec
Bialystok
Legia Varšava
0:0.

Portugalská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Setúbal
Braga
1:0

Ruská fotbalová liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petrohrad
Tula
3:1

Tipsport Liga (SR)

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Košice
Slovan Bratislava
1:2
konec
Michalovce
Liptovský Mikuláš
5:1
konec
Detva
Trenčín
1:2
konec
Nitra
Budapešť
3:2
konec
Poprad
Banská Bystrica
2:3
konec
Miškovec
Zvolen
2:1

EBEL liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Innsbruck
Dornbirn
1:2 v prodl.
konec
Klagenfurt
Székesfehérvár
5:0
konec
Štýrský Hradec
Vídeň
2:1 v prodl.
konec
Bolzano
Salcburk
1:5

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Lukko Rauma
2:1
konec
Ilves Tampere
Tappara Tampere
4:5
konec
Jyväskylä
Hämeenlinna
3:2
konec
KalPa Kuopio
Jukurit Mikkeli
3:2 v prodl.
konec
Pelicans Lahti
IFK Helsinky
3:0
konec
SaiPa Lappeenranta
Kouvola
5:3

Německá liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Mnichov
1:2
konec
Düsseldorf
Bremerhaven
0:1
konec
Eisbären Berlín
Wolfsburg
4:1
konec
Kolín nad Rýnem
Iserlohn
2:3 v prodl.
konec
Norimberk
Mannheim
1:4
konec
Schwenningen
Ingolstadt
4:10
konec
Straubing
Krefeld
4:3 v prodl.

Švýcarská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Zug
3:4
konec
Bern
Rapperswil
6:3
konec
Biel
Fribourg-Gottéron
3:1
konec
Curych
Davos
6:3
konec
Langnau
Ženeva
1:3
konec
Lugano
Lausanne
2:5

Čeng-čou (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Čeng Saj-saj (Čína)
6:1, 6:7 (4:7), 6:4
konec
Mladenovicová (Fr.)
Svitolinová (2-Ukr.)
6:4, 4:6, 6:3
konec
Martičová (7-Chorv.)
Sabalenková (4-Běl.)
7:5, 5:7, 6:4

Čeng-čou (Čína) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Peschkeová, Melicharová (1-ČR/USA)
Rosolská, Tomljanovicová (Pol./Austr.)
2:6, 6:0, 10:5

Hirošima (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Hibinová (Jap.)
Sie Šu-wej (1-Tchaj-wan)
6:4, 6:3
konec
Kuděrmětovová (2-Rus.)
Siegemundová (8-Něm.)
6:3, 4:6, 6:2
konec
Doiová (Jap.)
Sorribesová (7-Šp.)
7:5, 6:1
konec
Buzarnescuová (Rum.)
Van Uytvancková (3-Belg.)
6:4, 7:5

Nan-čchang (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Petersonová (5-Švéd.)
Linetteová (3-Pol.)
6:3, 6:7 (3:7), 7:6 (7:5)
konec
Stojanovičová (Srb.)
Kozlová (7-Ukr.)
6:7 (5:7), 6:4, 6:4
konec
Pcheng Šuaj (Čína)
Ču Lin (Čína)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Rybakinová (4-Kaz.)
Golubicová (6-Švýc.)
6:4, 3:6, 7:5

Québec (Kan.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Mistrovství Evropy mužů

Přidat do mých lig

Skupina A (Montpellier)

konec
Bulharsko
Rumunsko
3:0 (26, 20, 20)
konec
Itálie
Řecko
3:1 (-17, 23, 19, 18).

Skupina B (Brusel)

konec
Srbsko
Německo
3:0 (21, 17, 15)
konec
Slovensko
Španělsko
3:2 (23, 23, -20, -16, 16)
konec
Belgie
Rakousko
3:0 (17, 23, 17)

Skupina C (Lublaň)

konec
Turecko
Severní Makedonie
3:0 (20, 23, 13)
konec
Rusko
Bělorusko
3:1 (-23, 17, 22, 10)

Skupina D (Rotterdam)

konec
Polsko
Estonsko
3:1 (22, -25, 22, 17)
konec
Nizozemsko
Černá Hora
3:0 (13, 17, 15)

Misano (San Marino) - Trénink na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Arenas (Šp./KTM) 1:42,824, 2. Antonelli (It./Honda) -0,121, 3. Rodrigo (Arg./Honda) -0,166, ...14. Kornfeil -0,488, 17. Salač (oba ČR/KTM) -0,728.

MotoGP: 1. M. Viňales (Šp./Yamaha) 1:32,775, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,057, 3. M. Márquez (Šp./Honda) -0,396, ...22. Abraham (ČR/Ducati) -2,068.

Moto2: 1. Fernández 1:38,325, 2. Á. Márquez (oba Šp./Kalex) -0,049, 3. Di Giannantonio (It./Speed Up) -0,138.

Turecká rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

po 1. etapě: 1. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) 1:59:53,7, 2. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -17,7, 3. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -18,4, 4. Suninen, Salminen (Fin./Ford Fiesta) -44,4, 5. Mikkelsen, Jäger-Amland (Nor./Hyundai i20) -1:04,1, 6. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -1:25,2, ...12. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -9:03,9.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

19. etapa (Ávila - Toledo, 165,2 km)
1. Cavagna (Fr./Deceuninck-Quick Step) 3:43:34, 2. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe), 3. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step, 4. Gilbert (Belg./Deceuninck-Quick Step), 5. Valverde (Šp./Movistar) všichni -5, 6. Van der Sande (Belg./Lotto-Soudal), 7. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida), 8. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates), 9. López (Kol./Astana), 10. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) všichni -8.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 75:00:36, 2. Valverde -2:47, 3. Quintana (Kol./Movistar) -3:31, 4. López -4:17, 5. Pogačar -4:49, 6. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -7:46, 7. Kelderman (Niz./Sunweb) -9:46, 8. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -11:50, 9. Knox (Brit./Deceuninck-Quick Step) -13:20, 10. Soler (Šp./Movistar) -21:09, ...57. Štybar -2:22:29.

Québec (Kan.) - Jednorázový závod Velká cena Québeku (WorldTour)

Přidat do mých lig

201,6 km: 1. Matthews (Austr./Sunweb) 5:13:01, 2. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 3. Van Avermaet (Belg./CCC), 4. Ulissi (It./SAE Team Emirates), 5. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 6. Slagter (Niz./Dimension Data) všichni stejný čas, ...Kreuziger (ČR/Dimension Data) a Černý (ČR/CCC) oba nedokončili.

Závody v dráhové cyklistice v Brně

Přidat do mých lig

Přilba Moravy, mezinárodní bodovací závod na 50 km: 1. Pietrula (Dukla Praha) 4/106, 2. Staniszewski (Pol.) 4/63, 3. Petr Kelemen (Dukla Praha) 3/133, ...9. Sekanina (TJ Favorit Brno) 1/17, 10. Kraus 1/11, 11. Kohout (oba Dukla Praha) 1/10, 12. Rugovac (Tufo Pardus Prostějov) 27.

Mistrovství ČR v keirinu: 1. Fanta, 2. Sojka, 3. Čechman (všichni Dukla Brno).

Bonn;Solingen (Něm.) - Mistrovství Evropy

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
ČR
5:4 v 10. směně
konec
Izrael
Francie
8:2
konec
Nizozemsko
Belgie
17:2
konec
Itálie
Německo
7:5

První liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Helas Brno
4:0 (1:0)
konec
Plzeň
Slavia Praha
5:2 (2:0)
konec
Teplice
Vysoké Mýto
11:1 (5:0)
konec
Česká Lípa
Mělník
10:7 (3:4)

Perthshire (V.B.) - Ženský turnaj Solheim Cup

Přidat do mých lig

Saint Tropez (Fr.) - Parkurová soutěž Global Champions League

Přidat do mých lig

Lonato (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Skeet:
Ženy:
1. Barteková (SR) 56, 2. Eleftheriuová (Kypr) 55, 3. Šumová, ...v kvalifikaci 18. Šindelářová, 20. Skalická (všechny ČR).

Juniorky: 1. Reichertová (Něm.) 51, 2. Hocková (SR) 50, 3. Buchonovová (Rus.), ...v kvalifikaci 15. Brožková, 18. Mrňová, 21. Zaoralová (všechny ČR).

Najdete na iDNES.cz