Sportovní výsledky 14. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostende
Standard Lutych
1:4
konec
Eupen
Waregem
1:1
konec
St. Truiden
Waasland-Beveren
1:1
konec
Cercle Bruggy
FC Bruggy
0:2

Divize A

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice B
Sedlčany
3:1
konec
Jindřichův Hradec
Doubravka
0:0, pen. 5:4
konec
Čížová
Cheb
2:1
konec
Mariánské Lázně
Rokycany
2:0
konec
Katovice
Hořovicko
2:1
konec
Klatovy
Soběslav
2:1
konec
Mýto
Beroun
2:1
konec
Přeštice
Petřín Plzeň
2:1

Divize B

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Český Brod
0:1
konec
Brandýs n. L.
Rakovník
0:0, pen. 4:5
konec
Březová
Meteor Praha
3:0
konec
Neratovice-Byškovice
Ostrov
1:1, pen. 9:8
konec
Štětí
Louny
2:0
konec
Česká Lípa
Souš
1:2
konec
Dobříš
Kladno
2:6

Divize C

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Nymburk
2:0
konec
Libiš
Benátky nad Jizerou
1:2
konec
Velké Hamry
Ostrá
2:1
konec
Horky nad Jizerou
Kutná Hora
5:1
konec
Trutnov
Vysoké Mýto
1:6
konec
Letohrad
Poříčany
2:3

Divize D

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havlíčkův Brod
Polná
5:1
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Ždírec nad Doubravou
2:3
konec
Břeclav
Žďár nad Sázavou
1:1

Divize E

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vsetín
HFK Olomouc
1:0
konec
Hodonín
Kozlovice
2:2
konec
Nové Sady
Všechovice
5:0
konec
Přerov
Šumperk
4:1
konec
Strání
Bzenec
3:1

Divize F

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Frenštát pod Radhoštěm
1:5
konec
Dětmarovice
Bohumín
3:5
konec
Frýdlant nad Ostravicí
Havířov
3:1
konec
Heřmanice Slezská
Karviná B
0:3
konec
Rýmařov
Bruntál
6:0
konec
Valašské Meziříčí
Opava B
1:2

Druhá anglická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fulham
West Bromwich
1:1
konec
Blackburn
Millwall
2:0
konec
Charlton
Birmingham
0:1
konec
Hull
Wigan
2:2
konec
Middlesbrough
Reading
1:0
konec
Preston
Brentford
2:0
konec
QPR
Luton
3:2
konec
Stoke
Bristol
1:2
konec
Swansea
Nottingham
0:1

Druhá německá liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hannover
Bielefeld
0:2
konec
Heidenheim
Kiel
3:0
konec
Regensburg
Stuttgart
2:3

Nizozemská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alkmaar
Sparta Rotterdam
5:1
konec
Venlo
Groningen
2:1
konec
Ajax Amsterodam
Heerenveen
4:1
konec
PSV Eindhoven
Arnhem
5:0
konec
Utrecht
Emmen
3:1

Polská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čenstochová
Gdyně
2:0
konec
Gdaňsk
Poznaň
2:1
konec
Kielce
Wisla Krakov
1:1

Portugalská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Famalicao
Pacos Ferreira
4:2
konec
Benfica Lisabon
Gil Vicente
2:0
konec
Guimaraes
Aves
5:1

Ruská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Spartak Moskva
Jekatěrinburg
1:2
konec
Soči
Lokomotiv Moskva
0:1

Skotská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamilton
Celtic Glasgow
0:1
konec
Aberdeen
St. Johnstone
1:1
konec
Glasgow Rangers
Livingston
3:1
konec
Hearts
Motherwell
2:3
konec
Kilmarnock
Hibernian
2:0
konec
Ross County
St. Mirren
2:1

Druhá liga

Skupina Východ, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Opava
6:4
konec
Kopřivnice
Hodonín
6:8
konec
Šumperk
Moravské Budějovice
4:3
konec
Valašské Meziříčí
Havlíčkův Brod
2:3 v prodl.

Druhá liga

Skupina Střed, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
China Golden Dragon
10:0
konec
Písek
Kobra Praha
2:5
konec
DS České Budějovice
Klatovy
3:8
konec
Tábor
Příbram
1:0

Druhá liga

Skupina Sever, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Řisuty
Nová Paka
4:5 po sam. nájezdech
konec
Děčín
Dvůr Králové n. L.
6:4
konec
Trutnov
Most
5:1
konec
Vrchlabí
Bílina
6:5 v prodl.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
Pelicans Lahti
3:4
konec
KalPa Kuopio
IFK Helsinky
1:2
konec
Kärpät Oulu
Sport Vaasa
3:1
konec
Lukko Rauma
Ilves Tampere
4:2
konec
Tappara Tampere
Jyväskylä
4:3 v prodl.
konec
TPS Turku
Ässät Pori
1:3
konec
Kouvola
SaiPa Lappeenranta
5:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Brynäs
2:5
konec
Leksand
Malmö
5:2
konec
Skelleftea
Oskarshamn
5:4 v prodl.
konec
Djurgaarden
Linköping
4:2
konec
Färjestad
Örebro
4:6
konec
Lulea
Växjö
3:1
konec
Rögle
HV 71
4:0

Švýcarská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rapperswil
Ambri-Piotta
3:0
konec
Zug
Curych
5:4 v prodl.
konec
Ženeva
Biel
2:4

Čeng-čou (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Martičová (7-Chorv.)
Mladenovicová (Fr.)
6:0, 6:3

Martičová (7-Chorv.) - Mladenovicová (Fr.) 6:0, 6:3

Hirošima (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Doiová (Jap.)
Kuděrmětovová (2-Rus.)
6:4, 6:3
konec
Hibinová (Jap.)
Buzarnescuová (Rum.)
4:6, 6:0, 6:3

Nan-čchang (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Rybakinová (4-Kaz.)
Pcheng Šuaj (Čína)
6:1, 3:6, 6:2
konec
Petersonová (5-Švéd.)
Stojanovičová (Srb.)
6:3, 6:1

ZENICA - utkání 1. kola evropsko-africké zóny Davis Cupu

Přidat do mých lig

Bosna a Hercegovina - Česko 0:2 po prvním dnu
Bašič - Forejtek 5:7, 4:6
Brkič - Veselý 2:6, 6:7 (4:7)

ĆHORZÓW - Memoriál Kamily Skolimowské

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr -0,8 m/s):
1. Young (USA) 10,22, 400 m: 1. Gardiner (Bah.) 44,14, 1000 m: 1. Lewandowski (Pol.) 2:21,01, tyč: 1. Lisek (Pol.) 582, koule: 1. Bukowiecki 22,25, 2. Walsh (N. Zél.) 21,90, 3. Haratyk (Pol.) 21,88, disk: 1. Firfirica (Rum.) 67,32, oštěp: 1. Krukowski (Pol.) 82,81, 2. Jílek (ČR) 80,24, kladivo: 1. Nowicki (Pol.) 79,55.

Ženy:
100 m (+0,1 m/s):
1. Swobodová (Pol.) 11,29, 400 m: 1. Felixová (USA) 51,47, 1500 m: 1. Osikaová (USA) 4:01,80, ...3. Mezuliáníková (ČR) 4:12,83, 100 m př. (+0,1 m/s): 1. Bogliolová (It.) 12,84, výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 194, koule: 1. Ealeyová (USA) 19,06, oštěp: 1. Kitagučiová (Jap.) 60,47, kladivo: 1. Kopronová (Pol.) 75,23.

Mistrovství Evropy mužů

Přidat do mých lig

Skupina A (Montpellier)

konec
Francie
Řecko
3:0 (14, 18, 24)
konec
Bulharsko
Portugalsko
3:1 (23, -28, 232, 22)

Skupina B (Brusel)

konec
Belgie
Německo
3:2 (23, 17, -22, -15, 13)
konec
Slovensko
Rakousko
3:1 (-19, 20, 21, 15)

Skupina C (Lublaň)

konec
Rusko
Severní Makedonie
3:0 (15, 16, 28)
konec
Slovinsko
Finsko
3:1 (18, 24, -24, 15)

Skupina D (Rotterdam)

konec
Nizozemsko
Ukrajina
3:0 (26, 27, 21)
konec
Černá Hora
Estonsko
3:0 (23, 28, 23).

Český pohár mužů

1. kolo

Přidat do mých lig

Skupina C
Mladá Boleslav - Česká Lípa 6:2 (1:1, 0:0, 5:1).
Konečná tabulka:
1. Mladá Boleslav 3 zápasy/9 bodů (skóre 23:12) - postup, 2. Česká Lípa 3/6 (16:16) - postup, 3. Liberec 3/3 (16:18), 4. Ústí n.L. 3/0 (13:24).

Extraliga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
FBC Ostrava
Židenice
8:7
konec
Tigers Jižní Město
Tatran Střešovice
7:4
konec
1. SC Vítkovice
Bulldogs Brno
11:1

Misano (San Marino) - Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Suzuki (Jap./Honda) 1:42,844, 2. Canet (Šp./KTM) -0,121, 3. Arbolino (It./Honda) -0,127, ...12. Salač -0,914, 15. Kornfeil (oba ČR/KTM) -1,771.

MotoGP: 1. M. Viňales (Šp./Yamaha) 1:32,265, 2. P. Espargaró (Šp./KTM) -0,295, 3. Quartarato (Fr./Yamaha) -0,306, ...21. Abraham (ČR/Ducati) - nepostoupil do 2. části kvalifikace.

Turecká rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) 3:20:12,0, 2. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -0,2, 3. Mikkelsen, Jäger-Amland (Nor./Hyundai i20) -1:17,1, 4. Suninen, Salminen (Fin./Ford Fiesta) -1:26,9, 5. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -2:24,7, 6. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -3:14,4, ....12. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -14:50,8.

Zolder (Belg.) - Závody mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

První jízda: 1. Hahn (Něm./Iveco) 23:54,839, 2. Albacete (Šp./MAN) -1,087, 3. Lacko (ČR/Buggyra) -1,831.

Druhá jízda: 1. Reinert (Něm./Iveco), 2. Halmová (Něm./Iveco) -0,465, 3. Kiss (Maď./Mercedes) -2,874, ...5. Lacko -3,886.

Průběžné pořadí ME: 1. Hahn 249, 2. Albacete 171, 3. Lacko 163.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

20. etapa (Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos, 189 km): 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 5:16:40, 2. Valverde (Šp./Movistar), 3. Majka (Pol./Bora-hansgrohe), 4. Pernsteiner (Rak./Bahrajn-Merida) všichni -1:32, 5. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -1:41, 6. Higuita (Kol./EF Education First), 7. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) oba -1:49, 8. Quintana (Kol./Movistar) -1:56, 9. Nieve (Šp./Mitchelton-Scott), 10. Kelderman (Niz./Sunweb) oba -1:59, ...58. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -18:43.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 80:18:54, 2. Valverde -2:33, 3. Pogačar -2:55, 4. Quintana -3:46, 5. López (Kol./Astana) -4:48, 6. Majka -7:33, 7. Kelderman 10:04, 8. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -12:54, 9. Soler (Šp./Movistar) -22:27, 10. Nieve -22:34, ...56. Štybar -2:39:31.

Bonn (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

O 5. - 8. místo:
ČR - Belgie 5:4
Německo - Francie 14:4

Semifinále:
Nizozemsko - Španělsko 1:0
Itálie - Izrael 7:6

ostatní sportyPřidat do mých lig

Příbram - Mistrovství ČR v duatlonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Soukup (Nová Paka) 2:58:24, 2. Šneberger (TT Příbram) -1:16, 3. Hradil (Titan Trilife) -1:28.

Ženy: 1. Andrlová (Kerberos) 3:24:37, 2. Gregorová (Bižuterie Jablonec) -8:58, 3. Candrová (B&H Č. Budějovice) -10:56.

První liga

7. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Praga Praha
Sparta Praha
19:47
konec
Říčany
Vyškov
21:26
konec
Tatra Smíchov
Dragon Brno
59:0

Lonato (It.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Skeet
Muži:
1. Tomeček (ČR) 56/v rozstřelu 12, 2. Cassandro (It.) 56/11, 3. Navrommatis (Řec.), ...v kvalifikaci 20. Nýdrle, 44. Lang (oba ČR).
Junioři: 1. Ivanov (Rus.) 54, 2. Andreu 53, 3. Englezudis (oba Kypr), ...6. Korčák, v kvalifikaci 7. Stránský, 12. Prokop (všichni ČR).

ALMERE - mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Högenhaug (Dán.) 7:53:52, 2. Řenč (ČR) 8:00:44, 3. Brammer Olesen (Dán.) 8:01:26.

Ženy: 1. Van Vlerkenová (Niz.) 8:56:10, 2. Schinková (Něm.) 9:11:27, 3. De Vriesová (Niz.) 9:12:29, ...5. Křivánková (ČR) 9:21:39.

Valencie (Šp.) - Mistrovství Evropy závodníků do 23 let

Přidat do mých lig

Muži: 1. Dijkstra (Brit.) 51:18, 2. Lluch (Šp.) -15, 3. Sandör (Švéd.) -21, ...38. Zikmund (ČR) -2:38.

Ženy: 1. Tertschová (Něm.) 57:47, 2. Landronová (Fr.) -15, 3. Rjasovová (Rus.) -17, ...21. Fairaislová (ČR) -2:25.

Najdete na iDNES.cz