Sportovní výsledky 11. 9. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Čeng-čou (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Keninová (6-USA)
Cornetová (Fr.)
6:4, 6:2
konec
Martičová (7-Chorv.)
Ferrová (Fr.)
3:6, 6:1, 6:2
konec
Mladenovicová (Fr.)
Garciaová (8-Fr.)
7:5, 6:2

Hirošima (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Sie Šu-wej (1-Tchaj-wan)
Honová (Austr.)
1:6, 7:6 (7:2), 7:5
konec
Kuděrmetovová (2-Rus.)
McHaleová (USA)
7:6 (9:7), 6:2
konec
Hibinová (Jap.)
Dijasová (6-Kaz.)
6:1, 3:2 skreč
konec
Siegemundová (8-Něm.)
Tigová (Rum.)
6:2, 5:7, 7:5

Nan-čchang (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Linetteová (3-Pol.)
Liou Fang-čou (Čína)
6:2, 6:3
konec
Petersonová (5-Švéd.)
Fettová (Chorv.)
7:6 (7:1), 6:4
konec
Golubicová (6-Švýc.)
Arruabarrenaová (Šp.)
1:6, 6:0, 6:3
konec
Kozlovová (7-Ukr.)
Jakupovičová (Slovin.)
6:2, 6:2

Plzeň - MČR na ploché dráze, 2. závod

Přidat do mých lig

1. Milík (Pardubice) 15, 2. J. Kvěch (Markéta Praha) 14, 3. Krčmář (Slaný) 13.

Průběžné pořadí (po 2 ze 3 závodů): 1. Milík 30, 2. J. Kvěch 25, 3. Krčmář 22.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

17. etapa (Aranda de Duero - Guadalajara, 199,7 km)
1. Gilbert (Belg./Deceuninck-Quick Step) 4:20:15, 2. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe), 3. Cavagna (Fr./Deceuninck-Quick Step), 4. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida), 5. Kelderman (Niz./Sunweb), 6. Koch (Něm./CCC), 7. Craddock (USA/EF Education First), 8. Declercq (Belg./Deceuninck-Quick Step), 9. Dillier (Švýc./AG2R) všichni -2, 10. Knox (Brit./Deceuninck-Quick Step) -6, ...16. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -30.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 66:43:36, 2. Quintana (Kol./Movistar) -2:24, 3. Valverde (Šp./Movistar) -2:48, 4. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -3:42, 5. López (Kol./Astana) -4:09, 6. Keldermann -5:05, 7. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -7:40, 8. Knox -8:03, 9. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -10:43, 10. Teuns -12:21, ...59. Štybar -1:59:03.

BONN (Něm.) - Mistrovství Evropy

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Belgie
11:4
konec
Španělsko
Rakousko
19:1
konec
Francie
Chorvatsko
23:0

Bonn (Něm.) - Mistrovství Evropy

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Česko
Německo
10:6
konec
Velká Británie
Švédsko
13:7
konec
Nizozemsko
Izrael
13:4

Najdete na iDNES.cz