Sportovní výsledky 29. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

SALCBURK - Turnaj Wolfgang Rud Cup hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Čësko
Rusko
2:7

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra žen - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sevastovová (12-Lot.)
Swiateková (Pol.)
3:6, 6:1, 6:3
konec
Wang Čchiang (18-Čína)
Van Uytvancková (Belg.)
7:5, 6:4
konec
Keninová (20-USA)
Siegemundová (Něm.)
7:6 (7:4), 6:0
konec
Martičová (22-Chorv.)
Bogdanová (Rum.)
6:2, 6:4
konec
Jastremská (32-Ukr.)
Petersonová (Švéd.)
6:4, 6:1
konec
Džabúrová (Tun.)
Sasnovičová (Běl.)
3:6, 6:4, 6:2
konec
Townsendová (USA)
Halepová (4-Rum.)
2:6, 6:3, 7:6 (7:4)
konec
Putincevová (Kaz.)
Sabalenková (9-Běl.)
6:3, 7:6 (7:3)
konec
Andreescuová (15-Kan.)
Flipkensová (Belg.)
6:3, 7:5
konec
Čang Šuaj (33-Čína)
Alexandrovová (Rus.)
7:6 (7:5), 4:6, 6:3
konec
Cirsteaová (Rum.)
Bolsovová (Šp.)
3:6, 6:4, 6:2
konec
Ósakaová (1-Jap.)
Linetteová (Pol.)
6:2, 6:4
konec
Kontaová (16-Brit.)
Gasparjanová (Rus.)
6:1, 6:0
konec
Kontaveitová (21-Est.)
Tomljanovicová (Austr.)
4:6, 7:5, 6:2
konec
Sakkariová (30-Řec.)
Pcheng Šuaj (Čína)
6:7 (5:7), 6:4, 6:2
konec
Ferroová (Fr.)
Mladenovicová (Fr.)
6:4, 6:7 (3:7), 6:3
konec
Gauffová (USA)
Babosová (Maď.)
6:2, 4:6, 6:4
konec
Bencicová (13-Švýc.)
Cornetová (Fr.)
6:4, 1:6, 6:2
konec
Vekičová (23-Chorv.)
Kanepi (Est.)
7:5, 6:3
konec
Görgesová (26-Něm.)
Di Lorenzová (USA)
7:5, 6:0
konec
Bertensová (7-Niz.)
Pavljučenkovová (Rus.)
7:5, 6:4
konec
Wozniacká (19-Dán.)
Collinsová (USA)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Ahnová (USA)
Kalinská (Rus.)
6:2, 6:3
konec
Ostapenková (Lot.)
Riskeová (USA)
6:4, 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra mužů - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Goffin (15-Belg.)
Barrere (Fr.)
6:2, 6:2, 6:2
konec
De Minaur (Austr.)
Garín (31-Chile)
6:3, 7:5, 6:3
konec
A. Zverev (6-Něm.)
Tiafoe (USA)
6:3, 3:6, 6:2, 2:6, 6:3
konec
Evans (Brit.)
Pouille (25-Fr.)
6:4, 6:3, 6:7 (4:7), 6:4
konec
Kudla (USA)
Lajovič (27-Srb.)
7:5, 7:5, 0:6, 6:3
konec
Majchrzak (Pol.)
Cuevas (Urug.)
6:7 (3:7), 6:4, 2:6, 6:4, 6:1
konec
Medveděv (5-Rus.)
Delien (Bol.)
6:3, 7:5, 5:7, 6:3
konec
Isner (14-USA)
Struff (Něm.)
6:3, 7:6 (7:4), 7:6 (7:5)
konec
Basilašvili (17-Gruz.)
Brooksby (USA)
3:6, 7:6 (7:3), 7:5, 6:2
konec
Wawrinka (23-Švýc.)
Chardy (Fr.)
6:4, 6:3, 6:7 (3:7), 6:3
konec
Berrettini (24-It.)
Thompson (Austr.)
7:5, 7:6 (7:5), 4:6, 6:1
konec
Bedene (Slovin.)
Paire (29-Fr.)
4:6, 6:7 (3:7), 6:2, 7:5, 7:6 (7:4)
konec
Carreňo (Šp.)
Berankis (Lit.)
6:4, 6:7 (3:7), 6:2, 6:0
konec
F. López (Šp.)
Nišioka (Jap.)
6:7 (7:9), 6:0, 6:4, 6:4
konec
Popyrin (Austr.)
Kukuškin (Kaz.)
2:6, 7:5, 6:3, 6:2
konec
Lorenzi (It.)
Kecmanovič (Srb.)
7:6 (13:11), 6:7 (2:7), 7:6 (7:2), 3:6, 6:3
konec
Nadal (2-Šp.)
Kokkinakis bez boje (Austr.)
– : –
konec
Monfils (13-Fr.)
Copil (Rum.)
6:3, 6:2, 6:2
konec
Čilič (22-Chorv.)
Stebe (Něm.)
4:6, 6:3, 7:5, 6:3
konec
Schwartzman (20-Arg.)
Gerasimov (Běl.)
6:4, 6:2, 6:0
konec
Kyrgios (28-Austr.)
Hoang (Fr.)
6:4, 6:2, 6:4
konec
Rubljov (Rus.)
Simon (Fr.)
6:2, 0:0 skreč
konec
Shapovalov (Kan.)
Laaksonen (Švýc.)
6:4, 7:6 (7:2), 6:2
konec
Andújar (Šp.)
Sonego (It.)
6:2, 6:4, 6:2
konec
Bublik (Kaz.)
Fabbiano (It.)
6:7 (3:7), 5:7, 6:4, 6:3, 6:3
konec
Sandgren (USA)
Pospisil (Kan.)
6:3, 6:7 (4:7), 6:3, 6:4
konec
Čong Hjon (Korea)
Verdasco (23-Šp.)
1:6, 2:6, 7:5, 6:3, 7:6 (7:3)

Curych (Švýc.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr -0,4 m/s):
1. Lyles (USA) 9,98, 2. Sie Čen-jie (Čína) 10,04, 3. Blake (Jam.) 10,07.
800 m: 1. Brazier (USA) 1:42,70, 2. Amos (Botsw.) 1:42,98, 3. McBride (Kan.) 1:43,51.
5000 m: 1. Cheptegei (Ug.) 12:57,41, 2. Gebrhiwet (Et.) 12:58,15, 3. Kimeli (Keňa) 12:59,05.
400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 46,92 - evropský rekord, 2. Benjamin (USA) 46,98, 3. McMaster (Brit. Pan. ostr.) 48,58.
Výška: 1. Procenko (Ukr.) 232, 2. Starc (Austr.), 3. Ivanov (Bulh.) oba 230.
Tyč: 1. Kendricks (USA) 593, 2. Duplantis (Švéd.), 3. Walsh (USA) a Lisek (Pol.) všichni 583.
Dálka: 1. Echevarría (Kuba) 865, 2. Samaai (JAR), 3. Gayle (Jam.) oba 820.
Oštěp: 1. Kirt (Est.) 89,13, 2. Čeng Čao-cchun (Tchaj-wan) 89,05, 3. Hofmann (Něm.) 87,49, ...6. Vadlejch (ČR) 84,17.

Ženy
200 m (-0,4 m/s):
1. Millerová-Uibová (Bah.) 21,74, 2. Asherová-Smithová (Brit.) 22,08, 3. Thompsonová (Jam.) 22,44.
400 m: 1. Násirová (Bahr.) 50,24, 2. Wimbleyová (USA) 51,21, 3. De Witteová (Niz.) 51,30.
1500 m: 1. Hassanová (Niz.) 3:57,08, 2. Klosterhalfenová (Něm.) 3:59,02, 3. Debuesová-Staffordová (Kan.) 3:59,59.
400 m př.: 1. McLaughlinová 52,85, 2. Littleová 53,86, 3. Muhammadová (všechny USA) 54,13, 4. Hejnová (ČR) 54,75.
3000 m př.: 1. Chepkoechová 9:01,71, 2. Kiyengová 9:03,83, 3. Jerutová (všechny Keňa) 9:05,15.
Trojskok: 1. Rickettsová (Jam.) 14,93, 2. Rojasová (Ven.) 14,74, 3. Poveaová (Kuba) 14,49.
Koule: 1. Kung Li-ťiao (Čína) 20,31, 2. Ealeyová (USA) 19,68, 3. Schwanitzová (Něm.) 19,37.
Oštěp: 1. Lu Chuej-chuej (Čína) 66,88, 2. Barberová (Austr.) 64,74, 3. Ogrodníková 63,05, ...5. Špotáková (obě ČR) 62,25.

Další disciplíny
Muži:
110 m př. (-0,8 m/s):
1. Martinot-Lagarde (Fr.) 13,51, 2. King 13,58, 3. Fillery (oba Brit.) 13,74.

Ženy:
800 m:
1. Sumová (Keňa) 2:00,40, 2. Graceová (USA) 2:00,66, 3. Hynneová (Nor.) 2:00,79.
400 m př. nadějí: 1. Gigerová (Švýc.) 56,82, 2. Vondrová (ČR) 56,97.
4x100 m: 1. Německo 42,22, 2. Nizozemsko 42,28, 3. Čína 42,60.

SKOPJE (Maked.) - ME hráček do 16 let

O 5.-8. místo:

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Česko
69:57

Mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

Skupina A (Turecko):
Bulharsko - Finsko 3:0 (14, 21, 19)
Srbsko - Turecko 3:1 (-23, 19, 22, 22).

Skupina B (Polsko):
Ukrajina - Portugalsko 3:0 (22, 15, 20)
Polsko - Itálie 3:2 (14, -19, -13, 21, 12)

Skupina C (Maďarsko):
Ázerbájdžán - Rumunsko 3:0 (15, 14, 21)
Nizozemsko - Maďarsko 3:0 (17, 13, 15)

Skupina D (Slovensko):
Rusko - Slovensko 3:0 (14, 9, 12)
Švýcarsko - Bělorusko 3:1 (-19, 18, 27, 21)
 

SAINT NAZAIRE - přípravné utkání mužů

Přidat do mých lig
konec
Francie
Česko
3:2

Tunisko - Mistrovství světa hráčů do 19 let

Semifinále

Přidat do mých lig

Semifinále:
Itálie - Egypt 3:0 (18, 16, 17)
Rusko - Argentina 3:0 (21, 18, 25)

O 9.-12. místo:
Česko - Korea 3:2 (29, -22, 18, -19, 14)

Mont-Saint-Anne (Kan.) - Mistrovství světa horských kol

Cross country

Přidat do mých lig

Junioři (21,5 km): 1. Aldridge (Brit.) 1:07:31, 2. Martin (Fr.) -11, 3. Vittone (It.) -20, ...10. Zatloukal -3:49, 56. Šulc -2 kola, Sáska (všichni ČR) nedokončil.

Juniorky: 1. Schneebeliová (Švýc.) 1:05:03, 2. Mitterwallnerová (Rak.) -1:08, 3. Fossesholmová (Nor.) -3:11, ...22. Mišoňová -9:20, 30. Holubová (obě ČR) -13:39.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

6. etapa (Mora de Rubielos - Ares del Maestrat, 196,6 km): 1. Jesús Herrada (Šp./Cofidis) 4:43:55, 2. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) -7, 3. Godon (Fr./AG2R), 4. Gesink (Niz./Jumbo-Visma) oba -21, 5. Armiral (Fr./Groupama-FDJ) -37, 6. Poljanski (Pol./Bora-hansgrohe) -39, 7. Oliveira (Portug./Movistar) -45, 8. Brambilla (It./Trek-Segafredo) -47, 9. De la Cruz (Šp./Ineos) -50, 10. Grmay (Et./Mitchelton-Scott) -2:35, ...77. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -12:15.

Průběžné pořadí: 1. Teuns 23:44:00, 2. De la Cruz -38, 3. López (Kol./Astana) -1:00, 4. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -1:14, 5. Quintana (Kol./Movistar), 6. Gesink oba -1:23, 7. Valverde (Šp./Movistar) -1:28, 8. Chaves (Kol./Mitchelton-Scott) -2:17, 9. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -2:18, 10. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -2:47, ...65. Štybar -23:25.

ST. LOUIS - turnaj

Přidat do mých lig

Konečné pořadí: 1. Ting Li-žen (Čína) 6,5, 2. Carlsen (Nor.) 6,5 (tie-break 3:1), 3. Ánand (Indie) a Karjakin (Rus.) 6, 5. Caruana (USA), Giri (Niz.), Mamedjarov (Ázer.) a Něpomjaščij (Rus.) 5,5, 9. Vachier-Lagrave (Fr.) a Nakamura (USA) 5, 11. So (USA) a Aronjan (Arm.) 4,5.

TOKIO (Jap.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži Do 90 kg: 1. Van ‚t End (Niz.), 2. Mukai (Jap.), 3. Majdov (Srb.) a Clerget (Fr.), ...Klammert vyřazen ve 3. kole, Petr (oba ČR) vyřazen ve 2. kole.

Ženy Do 70 kg: 1. Gahieová (Fr.), 2. Timová (Portug.), 3. Pinotová (Fr.) a Conwayová (Brit.). 

OTTENSHEIM (Rak.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

RIO DE JANEIRO (Braz.) - SP ve sportovní střelbě

Přidat do mých lig

Muži
Libovolná malorážka 3x40 ran:
1. Gorša (Chorv.) 462,2, 2. Radžput (Indie) 462, 3. Čang Čchang-chung (Čína), ...v kvalifikaci 32. Přívratský, 48. Hrčkulák, 51. Nymburský (všichni ČR).

Vzduchová pistole: 1. Verma (Indie) 244,2, 2. Keles (Tur.) 243,1, 3. Saurabh (Indie), ...v kvalifikaci 47. Schejbal, 62. Dubový (oba ČR).

Ženy
Sportovní pistole:
1. Májorová (Maď.) 35, 2. Siung Ja-süan (Čína) 33, 3. Tchien Čch’-a Čchen (Tchaj-wan), ...v kvalifikaci 57. Anna Dědová, 61. Červenková (obě ČR).

Najdete na iDNES.cz