Sportovní výsledky 30. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mechelen
Mouscron
2:2

Druhá anglická liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cardiff
Fulham
1:1

Druhá německá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norimberk
Heidenheim
2:2
konec
Sandhausen
Darmstadt
1:0

Nizozemská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Emmen
Zwolle
1:3

Polská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdyně
Zabrze
1:0
konec
Kielce
Bialystok
0:2

Portugalská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Portimonense
1:0
konec
Belenenses
Boavista Porto
0:1

Ruská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Samara
Dynamo Moskva
0:0

Divize B

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Louny
2:0 (0:0)

Kvalifikace o ME žen 2021

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Moldavsko
Česko
0:7 (0:3)

Salcburk - Wolfgang Rud Cup, turnaj hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Red Bull Salcburk
Česko
1:11 (0:5, 1:1, 0:5)

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra žen - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (2-Austr.)
Sakkariová (30-Řec.)
7:5, 6:3
konec
Svitolinová (5-Ukr.)
Jastremská (32-Ukr.)
6:2, 6:0
konec
Keysová (10-USA)
Keninová (20-USA)
6:3, 7:5
konec
Kontaová (16-Brit.)
Čang Šuaj (33-Čína)
6:2, 6:3
konec
Martičová (22-Chorv.)
Sevastovová (12-Lot.)
6:4, 6:3
konec
Wang Čchiang (18-Čína)
Ferrová (Fr.)
7:6 (7:1), 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra mužů - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Kudla (USA)
6:3, 6:4, 6:2
konec
Federer (3-Švýc.)
Evans (Brit.)
6:2, 6:2, 6:1
konec
Medveděv (5-Rus.)
F. López (Šp.)
7:6 (7:1), 4:6, 7:6 (9:7), 6:4
konec
De Minaur (Austr.)
Nišikori (7-Jap.)
6:2, 6:4, 2:6, 6:3
konec
Goffin (15-Belg.)
Carreňo (Šp.)
7:6 (7:5), 7:6 (11:9), 7:5
konec
Köpfer (Něm.)
Basilašvili (17-Gruz.)
6:3, 7:6 (7:5), 4:6, 6:1
konec
Wawrinka (23-Švýc.)
Lorenzi (It.)
6:4, 7:6 (11:9), 7:6 (7:4)
konec
Dimitrov (Bulh.)
Majchrzak (Pol.)
7:5, 7:6 (10:8), 6:2

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Čtyřhra žen - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan)
Davisová, Sanchezová (USA)
6:4, 6:1
konec
Džabúrová, Stollárová (Tun./Maď.)
Hradecká, Klepačová (10-ČR/Slovin.)
7:5, 6:3
konec
McNallyová, Gauffová (USA)
Siniaková, Görgesová (ČR/Něm.)
7:6 (8:6), 6:2
konec
Muchová, Teichmannová (ČR/Švýc.)
Voráčová, Listerová (ČR/Švéd.)
6:1, 7:6 (7:4)

SKOPJE (Maked.) - ME hráček do 16 let

O 7. místo

Přidat do mých lig
konec
Česko
Lotyšsko
80:45 (13:10, 37:22, 57:33)

SKOPJE (Maked.) - ME hráček do 16 let

O 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Francie
72:57 (23:16, 42:24, 54:43)

SKOPJE (Maked.) - ME hráček do 16 let

Finále

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Litva
73:66 (20:24, 35:38, 54:53)

Tunisko - Mistrovství světa hráčů do 19 let

O 9. místo

Přidat do mých lig
konec
Brazílie
Česko
3:0 (13, 21, 19)

Tunisko - Mistrovství světa hráčů do 19 let

O 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Argentina
Egypt
3:1 (19, 19, -23, 17)

Tunisko - Mistrovství světa hráčů do 19 let

Finále

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Rusko
3:1 (24, -21, 19, 18)

Spa-Francorchamps (Bel.) - Velká cena Belgie formule 1

Přidat do mých lig

První trénink:  1. Vettel (Něm./Ferrari) 1:44,574, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,214, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,933, 4. Albon (Thaj./Red Bull) -1,010, 5. Bottas (Fin./Mercedes) -1,308, 6. Hamilton (Brit./Mercedes) -1,399.

Druhý trénink: 1. Leclerc 1:44,123, 2. Vettel -0,630, 3. Bottas -0,846, 4. Hamilton -0,892, 5. Pérez (Mex./Racing Point) -0,994, 6. Verstappen -1,271.

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

7. etapa (Onda - Mas de la Costa, 182,4 km)
1. Valverde (Šp./Movistar) 4:34:11, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) stejný čas, 3. López (Kol./Astana), 4. Quintana (Kol./Movistar) oba -6, 5. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -42, 6. I. Izagirre (Šp./Astana) -48, 7. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates), 8. Aru (It./SAE Team Emirates) oba -51, 9. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) -1:07, 10. Rodríguez (Šp./Euskadi-Murias) -1:20, ...91. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -21:34.

Průběžné pořadí: 1. López 28:19:13, 2. Roglič -6, 3. Valverde -16, 4. Quintana -27, 5. Majka -1:58, 6. Pogačar -2:36, 7. Chaves (Kol./Mitchelton-Scott) -2:52, 8. Bennett -3:34, 9. Kelderman (Niz./Sunweb), 10. Aru oba -3:36, ...79. Štybar -43:57.

Mont-Saint-Anne (Kan.) - Mistrovství světa horských kol

Přidat do mých lig

Cross country:
Muži do 23 let (25,6 km):
1. Dascalu (Rum.) 1:19:50, 2. Colombo -1:57, 3. Albin (oba Švýc.) -2:06, ...37. Zadák -11:22, Průdek (oba ČR) nedokončil.

Madrid (Šp.) - Mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

TOKIO (Jap.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži:
Do 100 kg
: 1. Fonseca (Portug.), 2. Iljasov (Rus.), 3. Korrel (Niz.) a Wolf (Jap.).

Ženy:
Do 78 kg:
1. Malongaová (Fr.), 2. Hamadaová (Jap.), 3. Kukaová (Kosovo) a Aguiarová (Braz.)

OTTENSHEIM (Rak.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži:
Skif lehkých vah:
1. Goretti (It.) 6:59,48, 2. Galamboš (Maď.) 7:02,37, 3. Murphy (Austr.) 07:04,55, ...finále D: 3. Cincibuch (ČR) 7:11,64.

Dvojka bez kormidelníka lehkých vah: 1. Di Mare, Serio (It.) 6:37,75, 2. Bolozin, Telicyn (Rus.) 6:42,07, 3. Pereira, Borges (Braz.) 6:45,28, ...5. Kopáč, Hájek (ČR) 6:55,34.

Párová čtyřka lehkých vah: 1. Čína (Čang Č’-jüan, Čchen Sen-sen, Fan-pchu, Ceng Tchao) 5:53,63, 2. Itálie 5:55,01, 3. Nizozemsko 5:56,06.

Ženy:
Skif lehkých vah:
1. Drägerová (Něm.) 7:43,98, 2. Tomitaová (Jap.) 7:47,28, 3. Arlettová (Brit.) 7:49,82.

Dvojka bez kormidelnice lehkých vah: 1. Bertasiová, Stawická (USA) 7:32,64, 2. Tanghettiová, Costová (It.) 7:34,20, 3. Kölblinová, Gerhardtová (Něm.) 7:37,72.

Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie (Mignemiová, Martinelliová, Crosiová, Nosedaová) 6:34,00, 2. Čína 6:36,31, 3. Německo 6:37,72.

RIO DE JANEIRO (Braz.) - SP ve sportovní střelbě

Přidat do mých lig

Muži:
Vzduchová puška:
1. Jü Chao-nan (Čína) 252,8, 2. Gorša (Chorv.) 249,9, 3. Jány (SR), ...13. Přívratský, 69. Nymburský, 74. Hrčkulák (všichni ČR).

Lausanne (Švýc.) - Finálové závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži:
Do 23 let:
1. Sánchez (Šp.) 1:50:20, 2. Lehmann (Maď.) -16, 3. Sagiv (Izr.) -30, ...32. Zikmund (ČR) -6:26.
Junioři: 1. Batista (Portug.) 55:05, ...12. Grebík (ČR) -38.

Ženy:
Do 23 let:
1. Morierová (Fr.) 2:04:01, 2. Mathiasová (Brit.) -7, 3. Tertschová (Něm.) -31, ...22. Fairaislová (ČR) -9:09.
Juniorky: 1. Mallozziová (It.) 1:00:41, ...19. Hrušková -2:20, 46. Svobodová (obě ČR) -5:36.

Najdete na iDNES.cz