Ženy:
Tyč: 1. Sidorovová (Rus.) 487, 2. Nageotteová (USA) 482, 3. Newmanová (Kan.) 482.
hokejPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
1. Rehrl (Rak.) 145,0 b. (140 m), 2. A. Watabe (Jap.) 141,3 (139), 3. Kupczak (Pol.) 134,9 (138), ...17. Vytrval 113,2 (127), 24. Pažout 102,3 (126,5), 27. Portyk 100,1 (123,5), Daněk (všichni ČR) nedokončil běžeckou část.
Průběžné pořadí (po 2 závodech): 1. Rehrl a A. Watabe oba 180, 3. Fritz (Rak.) 72, ...24. Vytrval 14, 34. Pažout 7, 37. Portyk 4.
volejbalPřidat do mých lig
Skupina A:
Srbsko - Řecko 3:0 (21, 17, 21)
Turecko - Francie 3:0 (19, 19, 16)
Skupina B:
Belgie - Polsko 3:2 (-20, 25, -20, 21, 15)
Slovinsko - Ukrajina 3:2 (-22, 21, -18, 21, 8)
Skupina C:
Ázerbájdžán - Estonsko 3:2 (20, -18, 22, -22, 11)
Chorvatsko - Maďarsko 3:0 (20, 23, 33)
Skupina D:
Rusko - Španělsko 3:0 (15, 19, 22)
Německo - Bělorusko 3:0 (10, 15, 15)
cyklistikaPřidat do mých lig
5. etapa (L’ Eliana - Observatorio Astrofísico de Javalambre, 165,5 km)
1. Madrazo (Šp./Burgos-BH) 4:58:31, 2. Bol (Niz./Burgos-BH) -10, 3. Herrada (Šp./Cofidis) -22, 4. López (Kol./Astana) -47, 5. Valverde (Šp./Movistar), 6. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) oba -59, 7. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -1:29, 8. Quintana (Kol./Movistar), 9. Kuss (USA/Jumbo-Visma) oba -1:41, 10. Chaves (Kol./Mitchelton-Scott) -1:46, ...113. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -15:42.
Průběžné pořadí: 1. López 18:55:21, 2. Roglič -14, 3. Quintana -23, 4. Valverde -28, 5. Roche (Ir./Sunweb) -57, 6. Urán (Kol./EF Education First) -59, 7. Chaves -1:17, 8. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -1:18, 9. Pogačar -1:49, 10. Kelderman (Niz./Sunweb) -1:50, ...67. Štybar -15:54.
Cross country - štafety:
1. Švýcarsko (Roth, Baumann, Freiová, Neffová, Schurter) 1:02:55, 2. USA (Blevins, Amos, Battenová, Courtneyová, Swenson) -16, 3. Francie (Daniel, Martin, Ferrandová-Prévotová, Lecomteová, Sarrou) -28, 4. Itálie -58, 5. Kanada -1:09, 6. Velká Británie -1:31, ...8. Česko (Cink, Zadák, Sásková, Čábelická, Zatloukal) -3:15.
E-MTB cross country (elektrokola):
Muži (24,4 km): 1. Hatherly (JAR) 1:04:53, 2. Gilloux -1:10, 3. Absalon (oba Fr.) -1:29, 4. Mullins (USA) -1:41, 5. Kulhavý (ČR) -2:09, 6. Fontana (It.) -2:23.
Ženy (24,4 km): 1. Schneitterová (Švýc.) 1:11:38, 2. Rochetteová (Kan.) -5, 3. Beertenová (Niz.) -3:31, 4. Sapinová -4:33, 5. Maniová (obě Fr.) -8:18, 6. Wunderlinová (Švýc.) -17:10.
baseballPřidat do mých lig
Muži:
Do 81 kg: 1. Muki (Izr.), 2. Casse (Belg.), 3. Maisuradze (Gruz.) a Valois-Fortier (Kan.).
Ženy:
Do 63 kg: 1. Agbegnenouová (Fr.), 2. Taširová (Jap.), 3. Franssenová (Niz.) a Trajdosová (Něm.).
střelbaPřidat do mých lig
Ženy:
Vzduchová puška: 1. Valarivanová (Ind.) 251,7, 2. McIntoshová (Brit.) 250,6, 3. Lin Jing-Š’ (Tchaj-wan), ...v kvalifikaci 29. Brázdová, 66. Brabcová, 84. Karasová (všechny ČR).