Sportovní výsledky 31. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice B
Doubravka
1:1 (0:1), pen. 5:3
konec
Jindřichův Hradec
Petřín Plzeň
2:1 (1:0)
konec
Čížová
Hořovicko
6:0 (3:0)
konec
Katovice
Beroun
5:2 (4:1)
konec
Klatovy
Rokycany
2:3 (1:2)
konec
Přeštice
Soběslav
1:0 (0:0)

Divize B

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Souš
1:2 (1:2)
konec
Brandýs n. L.
Kladno
0:2 (0:1)
konec
Neratovice-Byškovice
Rakovník
4:0 (0:0)
konec
Štětí
Ostrov
1:2 (0:1)
konec
Březová
Český Brod
1:2 (0:0)
konec
Česká Lípa
Dobříš
1:1 (1:1), pen. 4:2
konec
Slaný
Meteor Praha
3:3 (1:0), pen. 2:4

Divize C

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Kutná Hora
1:1 (0:0), pen. 5:4
konec
Velké Hamry
Benátky nad Jizerou
1:1 (0:0), pen. 5:6
konec
Horky nad Jizerou
Poříčany
4:2 (1:2)
konec
Letohrad
Ostrá
0:3 (0:1)

Divize D

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havlíčkův Brod
Start Brno
1:6 (0:3)
konec
Břeclav
Polná
1:4 (0:2)
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Jihlava B
0:6 (0:3)

Divize E

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vsetín
Slavičín
0:2 (0:1)
konec
Hodonín
HFK Olomouc
2:0 (1:0)
konec
Nové Sady
Kozlovice
2:0 (1:0)
konec
Přerov
Brumov
0:2 (0:2)
konec
Skaštice
Bzenec
4:1 (1:0)

Divize F

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Bruntál
1:0 (1:0)
konec
Dětmarovice
Havířov
7:2 (2:1)
konec
Heřmanice Slezská
Bohumín
0:3 (0:1)
konec
Rýmařov
Frýdlant nad Ostravicí
4:1 (1:0)
konec
Valašské Meziříčí
Frenštát pod Radhoštěm
3:1 (2:1)

Belgická liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eupen
St. Truiden
0:2
konec
Kortrijk
Ostende
2:2
konec
Waasland-Beveren
Charleroi
0:4

Druhá anglická liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bristol
Middlesbrough
2:2
konec
Bristol
Middlesbrough
2:2
konec
Birmingham
Stoke
2:1
konec
Brentford
Derby
3:0
konec
Leeds
Swansea
0:1
konec
Luton
Huddersfield
2:1
konec
Millwall
Hull
1:1
konec
Nottingham
Preston
1:1
konec
Reading
Charlton
0:2
konec
Sheffield Wednesday
QPR
1:2
konec
West Bromwich
Blackburn
3:2
konec
Wigan
Barnsley
0:0

Německá druhá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Fürth
2:2
konec
Drážďany
St. Pauli
3:3
konec
Wiesbaden
Regensburg
0:5

Nizozemská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Sittard
1:1
konec
Groningen
Almelo
1:2
konec
Haag
Venlo
1:0

Polská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Lodž
2:1
konec
Gliwice
Gdaňsk
1:2
konec
Wisla Krakov
Zaglebie Lubin
4:2

Portugalská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aves
Famalicao
2:3
konec
Pacos Ferreira
Marítimo
0:1,
konec
Sporting Lisabon
Rio Ave
2:3
konec
Gil Vicente
Setúbal
0:0

Rakouská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Wolfsberg
1:3
konec
Tirol
Salcburk
0:1
konec
Admira
Mattersburg
1:5

Ruská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ufa
Orenburg
1:2
konec
Kazaň
Soči
0:3
konec
Lokomotiv Moskva
FK Rostov
1:2
konec
Groznyj
Tambov
1:1

Skotská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Ross County
3:0
konec
Hearts
Hamilton
2:2
konec
Livingston
St. Mirren
2:1
konec
Motherwell
Hibernian
3:0
konec
St. Johnstone
Kilmarnock
0:1

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Ženy, čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan)
Linetteová, Šwiateková (Pol.)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
Mertensová, Sabalenková (4-Belg./Běl.)
Muchová, Teichmannová (ČR/Švýc.)
7:6 (7:1), 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Ženy - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ósakaová (1-Jap.)
Gauffová (USA)
6:3, 6:0
konec
Mertensová (25-Belg.)
Petkovicová (Něm.)
6:3, 6:3
konec
Townsendová (USA)
Cirsteaová (Rum.)
7:5, 6:2
konec
Görgesová (26-Něm.)
Bertensová (7-Niz.)
6:2, 6:3
konec
Andreescuová (15-Kan.)
Wozniacká (19-Dán.)
6:4, 6:4
konec
Vekičová (23-Chorv.)
Putincevová (Kaz.)
6:4, 6:1
konec
Ahnová (USA)
Ostapenková (Lot.)
6:3, 7:5

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Muži - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nadal (2-Šp.)
Čong Hjon (Korea)
6:3, 6:4, 6:2
konec
Andújar (Šp.)
Bublik (Kaz.)
6:4, 6:3, 6:2
konec
A. Zverev (6-Něm.)
Bedene (Slovin.)
6:7 (4:7), 7:6 (7:4), 6:3, 7:6 (7:3)
konec
Monfils (13-Fr.)
Shapovalov (Kan.)
6:7 (5:7), 7:6 (7:4), 6:4, 6:7 (6:8), 6:3
konec
Čilič (22-Chorv.)
Isner 14-USA)
7:5, 3:6, 7:6 (8:6), 6:4
konec
Schwartzman (20-Arg.)
Sandgren (USA)
6:4, 6:1, 6:3
konec
Berrettini (24-It.)
Popyrin (Austr.)
6:4, 6:4, 6:7 (3:7), 7:6 (7:2)
konec
Rubljov (Rus.)
Kyrgios (28-Austr.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:5), 6:3

Letohrad - Mistrovství ČR na kolečkových lyžích

Přidat do mých lig

Sprint
Muži:
1. Krčmář 24:25,8 (0), 2. Krupčík (oba SKP Kornspitz) -57,2 (2), 3. Hasilla (SR) -1:00,3 (0), 4. Václavík (SKP Kornspitz) -1:22,0 (3).
Ženy: 1. Charvátová 19:58,3 (2), 2. Davidová -37,6 (3), 3. Kristejn Puskarčíková (všechny SKP Kornspitz) -44,1 (1).

Supersprint:
Muži: 1. Hornig (Jilemnice) 8:50,9 (1), 2. Šlesingr (SKP Kornspitz) -15,7 (2), 3. Mikyska (Letohrad) -17,0 (5).
Ženy: 1. Jurčová 9:40,6 (0), 2. Vítková -23,9 (2), 3. Davidová (všechny SKP Kornspitz) -37,3 (5).

Oberhof (Něm.) - Letní Grand Prix v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Rehrl (Rak.) 21:50,2, 2. A. Watabe (Jap.) -27,7, 3. Costa (It.) -36,5, ...16. Vytrval -1:05,0, 17. Pažout -1:09,5, 23. Portyk (všichni ČR) -1:54,1.

Průběžné pořadí (po 3 ze 7 závodů): 1. Rehrl 280, 2. A. Watabe 260, 3. Costa 131, ...24. Vytrval 29, 30. Pažout 21, 36. Portyk 12.

Brno - Mistrovství ČR v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Přípravné utkání volejbalistů v Saint Nazaire:

Přidat do mých lig
konec
Francie
Česko
3:0 (17, 19, 14).

Mistrovství světa klubů v házené mužů v Dammánu (Saúdská Arábie)

Přidat do mých lig

Finále: Barcelona - Kiel 34:32 (15:17),
o 3. místo: Vardar Skopje - Al Wehda (Saúd. Ar.) 30:26 (16:16).

Most - Mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

1. jízda: 1. Hahn (Něm./Iveco) 22:39,566, 2. Lacko (ČR/Buggyra) -0,583, 3. Halmová (Něm./Iveco) -11,829.

2. jízda: 1. Reinert (Něm./Iveco) 22:52,119, 2. Albacete (Šp./MAN) -0,457, 3. Lacko -0,851.

Průběžné pořadí ME: 1. Hahn 224, 2. Albacete 149, 3. Lacko 145.

Spa-Francorchamps (Bel.) - Velká cena Belgie formule 1

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:42,519, 2. Vettel (Něm./Ferrari) -0,748, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,763, 4. Bottas (Fin./Mercedes) -0,896, 5. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,171, 6. Ricciardo (Austr./Renault) -1,738, 7. Hülkenberg (Něm./Renault) -2,023, 8. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) -2,038, 9. Pérez (Mex./Racing Point) -2,187, 10. Magnussen (Dán./Haas) -2,567.

Pozn.: Ricciardo a Hülkenberg na startu přijdou o pět míst za nepovolenou výměnu součástí motoru.

Teterow (Něm.) - Grand Prix Německa, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Janowski, 2. Zmarzlik (oba Pol.), 3. Žagar (Slovin.), 4. Iversen (Dán.).
Průběžné pořadí MS (po 7 z 10 závodů): 1. Zmarzlik 85, 2. Madsen (Dán.) 85, 3. Sajfutdinov (Rus.) 78, ...21. Milík (ČR) 4.

Mont-Saint-Anne (Kan.) - Mistrovství světa horských kol

Přidat do mých lig

Cross country:
Ženy elite (25,6 km)
: 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 1:28:51, 2. Neffová (Švýc.) -43, 3. McConnellová (Austr.) -1:17, 4. Terpstraová (Niz.) -2:26, 5. Courtneyová (USA) -2:42, 6. Lastová (Brit.) -2:54, ...20. Čábelická -8:52, 39. Štěpánová (obě ČR) -1 kolo.

Ženy do 23 let (21,5 km): 1. Freiová (Švýc.) 1:16:34, 2. Stiggerová (Rak.) -31, 3. Lecomteová (Fr.) -36, ...16. Sásková -7:29, 20. Czeczinkarová (obě ČR) -9:19.

Muži elite (29,7 km): 1. Schurter 1:27:05, 2. Flückiger (oba Švýc.) -30, 3. Tempier -38, 4. Carod (oba Fr.) -56, 5. Kerschbaumer (It.) -1:02, 6. Cink (ČR) -1:34, 7. Koretzky -1:43, 8. Sarrou (oba Fr.) -1:57, 9. Frischknecht (Švýc.) -2:00, 10. Avancini (Braz.) -2:07, ...48. Kulhavý -8:46, 58. Vastl -1 kolo, Škarnitzl (všichni ČR) nedokončil. 

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

8. etapa (Valls - Igualada, 168 km)
1. Arndt (Něm./Sunweb) 3:50:48, 2. Aranburu (Šp./Caja Rural-Seguros RGA), 3. Van der Sande (Belg./Lotto-Soudal), 4. Guerreiro (Portug./Kaťuša-Alpecin), 5. Koch (Něm./CCC), 6. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida), 7. Lastra (Šp./Caja Rural-Seguros RGA), 8. Ludvigsson (Švéd./Groupama-FDJ), 9. Barceló (Šp./Euskadi Basque Country), 10. Henao (Kol./SAE Team Emirates) všichni stejný čas, ...14. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -6.

Průběžné pořadí: 1. Edet (Fr./Cofidis) 32:16:24, 2. Teuns -2:21, 3. López (Kol./Astana) -3:01, 4. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -3:07, 5. Valverde (Šp./Movistar) -3:17, 6. Quintana (Kol./Movistar) -3:28, 7. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -3:45, 8. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -4:59, 9. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -5:37, 10. Chaves (Kol./Mitchelton-Scott) -5:53, ...60. Štybar -37:37.

Madrid (Šp.) - Mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

Markleeberg (Něm.) - Závody SP ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži
C1: 1. Slafkovský (SR) 92,54 (0), 2. Božič (Slovin.) -1,79 (0), 3. Anton (Něm.) -1,89 (0), ...v semifinále 17. Rak, 21. Heger, 24. Rohan (všichni ČR).

Průběžné pořadí SP (po 4 z 5 závodů): 1. Božič 187, 2. Beňuš (SR) 169, 3. Slafkovský 161, ...11. Rohan 100, 19. Rak 75, 23. Heger 65, 84. Lhota (ČR) 2.

Ženy
K1: 1. Funková (Něm.) 95,27 (0), 2. Foxová (Austr.) -3,75 (0), 3. Hornová (It.) -4,35 (0), ...8. Kudějová -7,65 (2), v semifinále 12. Vojtová, 29. A. Hilgertová (všechny ČR).

Průběžné pořadí SP (po 4 z 5 závodů): 1. Kuhnleová (Rak.) 180, 2. Funková 165, 3. Terčeljová (Slovin.) 165, ...6. Vojtová 137, 13. Kudějová 98, 32. A. Hilgertová 45, 49. Valíková (ČR) 15.

Portland (USA) - Ženský turnaj Portland Classic

Přidat do mých lig

Most - Mítink

Přidat do mých lig

Svatováclavská cena, rovinový dostih (1200 m, tříletí a starší koně; dotace 550.000 korun):
1. Sweeticon (ž. Foret, tr. Luka, stáj PMA Racing Syndicate), 2. Mr Right, 3. Beau Massagot. Čas: 1:10,02. Výrok: boj 1/2 - 3 1/4 - 2 1/4.

Velká letní cena, rovinový dostih (2000 m, tříletí a starší koně, dotace 150.000 korun):
1. Portorikos (ž. Janáček, tr. Wroblewski, stáj TVD a.s.) 2. Monteju Third, 3. Oriental Glory. Čas: 2:03,48. Výrok: lehce 5 - krk - 1 3/4.

Velká mostecká steeplechase, překážkový dostih (4500 m, pětiletí a starší koně, dotace 200.000 korun):
1. Peintre Elusif (ž. Faltejsek, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Silk, 3. Sixtyseven. Čas: 5:48,10. Výrok: jistě 4 - 8 - daleko.

Další dostihy:
I. Goldenton (Hrouda) - Victoria Regina - Roony,
II. Dodybud (ž. Janáček) - Rabbit Havana - Never Now,
III. Franceska Bella (Ferhanov) - Finiga - Dasa In,
IV. Shecanrally (ž. Andrésová) - Olinka - Manolla,
V. Ideal Choc (ž. Kratochvíl) - Engele - Scare Crow.

TOKIO (Jap.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži
Nad 100 kg:
1. Krpálek (ČR), 2. Harasawa (Jap.), 3. Kim Min-čong (Korea) a Meyer (Niz.).

Ženy
Nad 78 kg:
1. Soneová (Jap.), 2. Ortizová (Kuba), 3. Asahinaová (Jap.) a Sayitová (Tur.), ...Paulusová (ČR) vyřazena v 2. kole.

ostatní sportyPřidat do mých lig

CASABLANCA; RABAT (Mar.) - Africké hry

Přidat do mých lig

OTTENSHEIM (Rak.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži:
Dvojka bez kormidelníka:
1. M. Sinkovič, V. Sinkovič (Chorv.) 6:42,28, 2. Murray, Brake (N. Zél.) 6:45,47, 3. Hardy, Hicks (Fr.) 6:51,81, ...finále D: 3. Podrazil, Helešic (ČR) 6:39,41.
Dvojskif lehkých vah: 1. McCarthy, O’Donovan (Ir.) 6:37,28, 2. Oppo, Ruta (It.) 6:39,71, 3. Rommelmann, Osborne (Něm.) 6:41,07, ...finále B: 4. Vraštil, Šimánek (ČR) 6:37,82.

Čtyřka bez kormidelníka: 1. Polsko (Wilangowski, Burda, Brzezinski, Szpakowski) 6:09,86, 2. Rumunsko 6:11,41, 3. Velká Británie 6:11,71, ...finále D: 1. ČR (Klang, Tikal, Melichar, Mach) 6:11,68.
Párová čtyřka: 1. Nizozemsko (Uittenbogaard, Wiersma, Wieten, Metsemakers) 5:51,75, 2. Polsko 5:55,59, 3. Itálie 5:56,11.

Ženy:
Dvojka bez kormidelnice:
1. Prendergastová, Gowlerová (N. Zél.) 7:21,35, 2. Morrisonová, McIntyreová (Austr.) 7:23,620, 3. Filmerová, Janssensová (Kan.) 7:26,52, ...finále C: 6. A. Žabová, L. Žabová (ČR) 7:25,03.
Dvojskif lehkých vah: 1. McBrideová, Kiddleová (N. Zél.) 7:15,32, 2. Keijserová, Paulisová (Niz.) 7:19,51, 3. Craigová, Grantová (Brit.) 7:21,38.
Čtyřka bez kormidelnice: 1. Austrálie (Alderseyová, Werryová, Haweová, Stephanová) 6:43,45, 2. Nizozemsko 6:45,55, 3. Dánsko 6:47,84.
Párová čtyřka: 1. Čína (Čchen Jün-sia, Čang Ling, Jang Lju, Cchuej Siao-tchung) 6:34,65, 2. Polsko 6:36,59, 3. Nizozemsko 6:36,62.

První liga

5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Tatra Smíchov
Praga Praha
38:26 (26:7)
konec
Říčany
Dragon Brno
41:6 (19:6)
konec
Vyškov
Sparta Praha
7:44 (0:17)

RIO DE JANEIRO (Braz.) - SP ve sportovní střelbě

Přidat do mých lig

Ženy:
Sportovní malorážka 3x40 ran:
1. McIntoshová (Brit.) 461,2, 2. Kim Če-he (Korea) 458,4, 3. Pchej Žuej-ťiao (Čína), ...v kvalifikaci 17. Brázdová, 57. Karasová (obě ČR).
Vzduchová pistole: 1. Deswalová (Indie) 236,7, 2. Kostevyčová (Ukr.) 234,8, 3. Milovanovičová (Srb.).

LAUSANNE - Finálové závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži: 1. Blummenfelt (Nor.) 1:50:47, 2. Mola -16, 3. Alarza (oba Šp.) -31.
Konečné pořadí MS (po 8 závodech): 1. Luis (Fr.) 5095 b., 2. Mola 4939, 3. Gómez (Šp.) 4533.

Ženy: 1. Zaferesová (USA) 2:02:45, 2. Learmonthová -4, 3. Taylorová-Brownová (obě Brit.) -18, ...35. Kuříková -8:48, Frintová (obě ČR) nedokončila.
Konečné pořadí MS (po 8 závodech): 1. Zaferesová 6175, 2. Learmonthová 5326, 3. Taylorová-Brownová 5191, ...28. Frintová 1512, 70. Kuříková 148.

Najdete na iDNES.cz