Středa 11. prosince 2019, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 18. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sedlčany
Hořovicko
3:1 (2:1)

Divize B

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Louny
Ostrov
1:1 (1:1), pen. 5:4

Divize C

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čáslav
Libiš
3:1 (2:0)
konec
Nymburk
Náchod
0:4 (0:2)

Divize D

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Lanžhot
1:3 (0:0)
konec
Polná
Žďár nad Sázavou
0:2 (0:0)
konec
Ždírec nad Doubravou
Jihlava B
1:2 (0:0)

Divize E

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nové Sady
HFK Olomouc
1:3 (0:3)
konec
Strání
Brumov
0:0
konec
Všechovice
Kozlovice
0:1 (0:0)

Divize F

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karviná B
Polanka nad Odrou
3:1 (3:1)
konec
Třinec B
Bohumín
2:0 (2:0)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Opava B
4:2 (2:0)

Liga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovácko
Brno
1:2 (1:1)
konec
Sparta
Pardubice
7:0 (3:0)

Anglická druhá liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Reading
Cardiff
3:0

Německá druhá liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Drážďany
Heidenheim
2:1
konec
Fürth
Regensburg
1:0
konec
Kiel
Karlsruhe
2:1

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Dodig, Polášek (Chorv./SR)
Farah, Cabal (1-Kol.)
4:6, 6:4, 10:6

New York (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Peraová (USA)
Kuděrmětovová (Rus.)
6:0, 6:2
konec
Cornetová (Fr.)
Kozlovová (Ukr.)
6:4, 6:2

Winston-Salem (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gunnesvaran (Ind.)
Stebe (Něm.)
6:3, 6:4
konec
Copil (Rum.)
Kližan (SR)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Haase (Niz.)
Kudla (USA)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Harris (JAR)
Munar (Šp.)
7:6 (7:5), 4:6, 6:1

Birmingham (V.B.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr +2,0):
1. Blake (Jam.) 10,07, 2. Gemili (Brit.) 10,07, 3. Rodgers (USA) 10,09.

400 m: 1. Bloomfield (Jam.) 45,04, 2. Igbokwe (USA) 45,53, 3. Hudson-Smith (Brit.) 45,55.

400 m př.: 1. Copello (Tur.) 49,08, 2. Santos (Braz.) 49,20, 3. Kendziera (USA) 49,29.

Výška: 1. Starc (Austr.) 230, 2. Ivanjuk (Rus.) 223, 3. Sawe (Keňa) a Wang Jü (Čína) 223.

Oštěp: 1. Čeng Čao-cchun (Tchaj-wan) 87,75, 2. Vadlejch (ČR) 85,78, 3. Kirt (Est.) 85,29.

Ženy
200 m (+0,4):
1. Millerová-Uibová (Bah.) 22,24, 2. Asherová-Smithová (Brit.) 22,36, 3. Fraserová-Pryceová (Jam.) 22,50.

800 m: 1. Wilsonová (USA) 2:00,76, 2. Sharpová (Brit.) 2:01,09, 3. Rogersová (USA) 2:01,40.

Míle: 1. Klosterhalfenová (Něm.) 4:21,11, 2. Debuesová-Staffordová (Kan.) 4:22,47, 3. McColganová (Brit.) 4:24,71.

100 m př. (-0,2): 1. Williamsová (Jam.) 12,46, 2. Harrisonová (USA) 12,66, 3. Amusanová (Nig.) 12,71.

3 000 m př.: 1. Chepkoechová 9:05,55, 2. Chespolová (obě Keňa) 9:06,76, 3. Yaviová (Bahr.) 9:07,23.

Tyč: 1. Stefanidiová (Řec.) 475, 2. Newmanová (Kan.) 465, 3. Suhrová (USA) a Silvaová (Kuba) 465.

Dálka: 1. Thiamová (Belg.) 686, Španovičová (Srb.) 685, 3. Johnsonová-Thompsonová (Brit.) 685.

Disk: 1. Pérezová 64,87, 2. Caballerová (obě Kuba) 64,59, 3. Perkovičová (Chorv.) 63,80.

Další disciplíny:
Muži
800 m:
1. English (Ir.) 1:45,94.

1 500 m: 1. Musagala (Ug.) 3:35,12, 2. McSweyn (Austr.) 3:35,21, 3. Engels (USA) 3:35,51,...9. Holuša (ČR) 3:40,52.

110 m př. (-0,2): 1. McLeod (Jam.) 13,21.

Ženy
100 m (-0,9):
1. Pintová (Něm.) 11,15.

Ústí nad Orlicí - Mítink

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr -0,6 m/s): 1. Záleský (Univerzita Brno) 10,52, 200 m (-1,6 m/s): 1. Jirka (Olymp Praha) 21,23, 300 m: 1. Jahija (Indie) 32,41, 2. Maslák (Dukla Praha) 32,83, 800 m: 1. Šnejdr (Slavia Praha) 1:48,30, koule: 1. Staněk (Dukla Praha) 20,65, oštěp: 1. Veselý 78,97, 2. Jílek (oba Dukla Praha) 78,92.

Ženy - 100 m (-0,9 m/s): 1. Koudelová (USK Praha) 12,05, 800 m: 1. Gajanová (Olymp Brno) 2:01,99, 300 m př.: 1. Hejnová (Dukla Praha) 39,61, 2. Vondrová (Pardubice) 40,95, oštěp: 1. Ogrodníková 59,38, 2. Špotáková (obě Dukla Praha) 59,25.

Frenštát p.R. - Letní Grand Prix žen ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Križnarová (Slovin.) 249,7 (104+100,5), 2. Seyfarthová (Něm.) 242,8 (101,5+94), 3. Bogatajová (Slovin.) 237,3 (101,5+96), ...6. Indráčková 215,4 (99+96), 26. Ulrichová 166,8 (90,5+85), 27. Pešatová 162,5 (88,5+82,5), 30. Ptáčková 146,5 (81+81), 39. Blažková (všechny ČR) 46,5 (65,5).

Konečné pořadí GP (po 3 závodech): 1. Križnarová a Takanašiová (Jap.) obě 200, 3. Seyfarthová 172, ...18. Indráčková 47, 42. Ulrichová 5, 43. Pešatová 4, 46. Ptáčková 1.

Zakopané (Pol.) - Letní Grand Prix mužů ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Stoch 250,8 b. (137,5+132,5 m), 2. Kubacki (oba Pol.) 250,1 (138+134,5), 3. Sato (Jap.) 249,3 (145+131), ...22. Štursa 197,1 (123+122), 29. Kožíšek 182,1 (125+116,5), 39. Polášek 93,4 (120,5) a Koudelka (všichni ČR) 93,4 (119,5).

Průběžné pořadí (po 4 z 8 závodů): 1. Zajc 236, 2. Geiger (Něm.) 192, 3. Kubacki 160, ...23. Polášek 56, 34. Štursa 18, 51. Kožíšek 2.

Hamburk (Něm.) - Přípravný turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
ČR
Maďarsko
103:83
konec
Německo
Polsko
92:84

Moskva (Rus.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Finále:
Samoilovs, Šmedinš (18-Lot.) - Alison, Álvaro Filho (2-Braz.) 2:0 (12, 16)

O 3. místo:
Thole, Wickler (16-Něm.) - Guto, Saymon (20-Braz.) bez boje

Ženy
Finále:
Heidrichová, Vergéová-Dépréová (15-Švýc.) - Taiana, Talita (17-Braz.) 2:1 (18, -16, 8)

O 3. místo:
Walshová Jenningsová, Sweatová (10-USA) - Borgerová, Sudeová (14-Něm.) 2:1 (-24, 18, 10)

Pohár Českého florbalu mužů

1. kolo

Přidat do mých lig

Skupina B:
Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians 5:10 (2:3, 1:3, 2:4)

Skupina E:
TJ Znojmo - Panthers Otrokovice 3:11 (1:2, 1:2, 1:7)

Imola (It.) - Velká cena Itálie, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP
1. jízda:
1. Coldenhoff (Niz./KTM) 34:54,225, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) -2,337, 3. Paulin (Fr./Yamaha) -6,973.

2. jízda: 1. Coldenhoff 34:36,332, 2. Gajser (Slovin./Honda) -2,769, 3. Seewer -4,480.

GP celkově: 1. Coldenhoff 50, 2. Seewer 42, 3. Gajser 38.

Průběžné pořadí MS (po 15 z 18 závodů): 1. Gajser 664, 2. Seewer 481, 3. Paulin 440.

MX2
1. jízda:
1. Prado (Šp./KTM) 34:05,826, 2. Olsen (Dán./Husqvarna) -8,238, 3. Renaux (Fr./Yamaha) -11,978, ...29. Polák (ČR/KTM) -4 kola.

2. jízda: 1. Prado 33:33,346, 2. Olsen -5,383, 3. Vlaanderen (Niz./Honda) -9,582, ...18. Polák -1:39,175.

GP celkově: 1. Prado 50, 2. Olsen 44, 3. Renaux 38, ...22. Polák 3.

Průběžné pořadí MS (po 15 z 18 závodů): 1. Prado 694, 2. Olsen 564, 3. Geerts (Belg./Yamaha) 447, ...42. Polák 8.

Zlín - Barum Czech rallye Zlín

Přidat do mých lig

1. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5 Evo) 2:05:17,4, 2. Mareš, Hloušek (Škoda Fabia R5) -1:31,5, 3. Ingram, Whittock (Brit./Škoda Fabia R5) -1:31,8, 4. Kostka, Kučera (Škoda Fabia R5 Evo) -1:51,1, 5. Griebel, Winklhofer (Něm./Škoda Fabia R5) -2:49,7, 6. Wagner, Winter (Rak./Škoda Fabia R5 Evo) -3:07,9, 7. Tarabus, Trunkát -3:15,4, 8. Pospíšilík, Hovorka -5:38,5, 9. Rujbr, Švec (všichni Škoda Fabia R5) -5:50,0, 10. Bisaha, Těšínský (Hyundai i20 R5) -6:30,7.

Konečné pořadí MČR: 1. Kopecký 311, 2. Mareš 252, 3. Pech (Ford Fiesta R5) 167.

Průběžné pořadí ME: 1. Ingram 108, 2. Lukjaňuk (Rus./Citroën C3 R5) 107, 3. Habaj (Pol./Škoda Fabia R5) 98.

Silniční etapový závod Binck Bank Tour

Přidat do mých lig

7. etapa (178,1 km): 1. Naesen (Belg./AG2R La Mondiale) 3:52:40, 2. Van Avermaet (Belg./CCC) stejný čas, 3. De Plus (Belg./Jumbo-Visma) -4, 4. Clarke (Austr./EF Education First) -25, 5. Gilbert (Belg./Deceuninck-Quick Step), 6. Teunissen (Niz./Jumbo-Visma) oba -26, ...21. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -46, Černý (ČR/CCC) nedokončil.

Konečné pořadí: 1. De Plus 21:29:55, 2. Naesen -35, 3. Wellens (Belg./Lotto-Soudal) -36, 4. Van Avermaet -37, 5. Hirschi (Švýc./Sunweb) -44, 6. Teunissen -1:06, ...15. Štybar -1:40.

Silniční etapový závod Czech Cycling Tour

Přidat do mých lig

4. etapa (Mohelnice - Šternberk, 178 km): 1. Hamilton (Austr./Mitchelton-Scott) 4:33:53, 2. Impey (JAR/Mitchelton-Scott), 3. Kukrle (ČR/Elkov-Author) oba stejný čas, 4. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe) -1, 5. Bárta (ČR/Elkov-Author), 6. Stüssi (Švýc./Vorarlberg Santic), ...16. Otruba všichni -44, 19. Hník (oba ČR/Elkov-Author) -1:10.

Konečné pořadí: 1. Impey 13:22:59, 2. Hamilton -9, 3. Kukrle -33, 4. Grossschartner -43, 5. Haig (Austr./Mitchelton-Scott) -1:05, 6. Bárta -1:19, 7. Otruba -1:21, 8. Hník -1:47.

ŽELEZNÁ RUDA/ŠPIČÁK - Evropský pohár ve sjezdu horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Berginc (Slovin.) 3:02,891, 2. Rojček (SR) -1,503, 3. Lukasik (Pol.) -1,645, ...5. Král -2,253, 9. Sehnal -3,616, 12. Štěpánek (všichni ČR) -5,280.

Ženy: 1. Missiaggiaová (It.) 3:45,307, 2. Rutzová (Švýc.) -0,165, 3. Bártová (ČR) -0,744.

Czech Series, finále extraligy

3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
Eagles Praha
5:2

Prusice (Něm.) - Turnaj Starnberg Open série Pro Golf Tour

Přidat do mých lig

Par 71: 1. Välimäki (Fin.) 200 (68+64+68), 2. am. Rosenmüller (Něm.) 201 (68+65+68), 3. Lieser (ČR) 202 (68+66+68).

Průběžné pořadí: 1. Long (Něm.) 26,3 b., ...14. Lieser 10,8, 17. Cafourek (ČR) 10,3.

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters série European Tour

Přidat do mých lig

Par 72: 1. Pieters (Belg.) 269 (67+67+66+69), 2. Arnaus (Šp.) 270 (71+65+65+69), 3. Pavan (It.) 272 (68+68+71+65) a Horsfield (Angl.) 272 (69+66+69+68), 5. Schwab (Rak.) 274 (70+65+69+70), Johnston (Skot.) 274 (67+69+68+70), Van Rooyen 274 (65+72+66+71), Karlberg (Švéd.) 274 (69+67+66+72) a Leon (Chile) 274 (66+69+67+72), 10. Karlsson (Švéd.) 275 (67+68+67+73), ...83. am. Bareš 143 (70+73), 97. Matuš 144 (71+73), Kořínek 144 (70+74) a Pospíšil 144 (73+71), 108. Cafourek 145 (73+72) a Mrůzek 145 (73+72), 129. Suchan 148 (78+70), Gál 148 (75+73) a Zach 148 (74+74), 140. Tintěra 150 (74+76) a am. Ráža 150 (77+73), 146. am. Zuska 151 (74+77), 153. am. Hrubý (všichni ČR) 156 (78+78) - všichni neprošli cutem.

Karlovy Vary - Mítink

Přidat do mých lig

Cena Masise, rovinový dostih (1 200 m, dvouletí koně, dotace 135 000 korun): 1. Barthesa (ž. Lukášek, tr. Vocásková, stáj Statek Blata Český ráj), 2. Achird, 3. Torrero. Čas: 1:13,51. Výrok: velmi lehce 3 3/4 - 1 1/2 - 2.

Cena Lokotrans, rovinový dostih (2 400 m, tříletí a starší koně, dotace 100 000 korun): 1. Dominique (ž. Verner, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Dalandi, 3. Raviella. Čas: 2:34,08. Výrok: boj 3/4 - 1 1/4 - 2 3/4.

Další dostihy:
I. Nuteki (ž. Florian) - Dark Alighieri - Aido,
II. Manolla (ž. Foret) - Echo Rules - Shecanrally,
III. Tularka (ž. Verner) - Galios - Charles Quatrieme,
VI. Joganville (ž. Rája) - Sterli - Albatros,
VII. Alhamra (ž. Florian) - Opinion Maker - La Sommera.

stolní tenisPřidat do mých lig

Panagjurište (Bul.) - Turnaj série World Tour

Finále

Přidat do mých lig

Muži
Dvouhra:

Harimoto (Jap.) - Čao C’-chao (Čína) 4:2 (6, -12, 5, 11, -13, 4)
Čtyřhra:
Čong Jong-sik, I Sang-so (Korea) - Uda, Jošimura (Jap.) 3:1 (-4, 4, 9, 8)

Ženy
Dvouhra:

Čchen Sing-tchung - Che Čuo-ťia (obě Čína) 4:1 (4, -7, 10, 6, 4)
Čtyřhra:
Ku Jü-tching, Mu C’ (Čína) - Hiranová, Šibataová (Jap.) 3:0 (7, 6, 5)

Smíšená čtyřhra:
Mizutani, Itóová (Jap.) - Ma Tche, Wu Jang (Čína) 3:1 (8, 10, -9, 9)

Najdete na iDNES.cz